سلام، به حساب کاربری خود وارد شوید    ثبت نام کنید     پرداخت سریع

اینتکس سایت

مرکز فروش محصولات بادی

   0 سبدخرید :
محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.
 

تشک مواج یا تشک بیمارتشک مواج یا تشک بیمار و تشک بیمارستانی


+ برای نمایش توضیحات بیشتر کلیک کنید

تشک مواج یا همان تشک بیمار و بیمارستانی جهت جلوگیری از بروز زخم بستر کاربرد دارد و از جنس پی وی سی می باشد.  اجزای آن از یک عدد موتور کمپرس هوا و یک عدد تشک موجدار باد شونده تشکیل میشود. کاربرد این تشک در بیمارانی که بستری هستند و از تحرک کمی برخوردارند بسیار مفید است. تشک مواج به وسیله دو کانال مجزا فشار وزن بیمار بر روی بستر را در نقاط مختلف بدن جا به جا می کند و بدینوسیله از ثابت ماندن تمام فشار وزن بیمار در یک نقطه خاص جلوگیری می کند.  نام دیگر این محصول تشک ضد زخم بستر می باشد، انواع تشک مواج ذکر شده در سایت اینتکس مربوط به کارخانه های معتبر دنیا از جمله ایر داکتر، زیگلاس مد، زنیت مد میباشند.

جهت خرید انواع تشک مواج باید به چند نکته توجه داشت:


* اگر مدت زمان بستری بیمار زیاد است باید از تشک های مواج ضخم بستر سلولی استفاده کرد و اگر کوتاه باشد از تشک مواج زنبوری استفاده کرد * اگر بیمار دارای زخم بستر باشد بهتر است از تشک مواج سلولی تخصصی استفاده شود * وزن بیمارانی که زیاد است نمیتوانند از تشک های مواج ساده یا زنبوری استفاده نمایند و حتما باید از نوع تشک مواج سلولی استفاده شود * با توجه به هزینه های درمان زخم بستر بهتر است در خرید تشک مواج مناسب برای بیماران صرفه جویی نشود * 


 قیمت تشک های مواج کاملا بروز بوده و دارای ضمانت و خدمات پس از فروش میباشند  4
تعداد نظرات : 4          امتیاز:4/5
 
  • removeClass
تشک مواج خانگی کره ای فروش ویژه
كد كالا : AD.DELUX
قیمت : ۳۹۰,۰۰۰   تومان 500,000 تومان
تشک مواج زخم بستر یا تشک ضد زخم بستر که برای استراحت بیمارانی که دارای مشکلات کوتاه مدت هستند که قادر به جابجایی نمیباشند پیشنهاد میشود. تشک ضد زخم بستر بهترین گزینه برای این عزیزان میباشد تا از بروز زخم بستر در آنها جلوگیری کند. از تشک ضد زخم بستر حتی بعد از بوجود آمدن بیماری نیز میتوان برای کمک به مداوا استفاده کرد.
تشک مواج سلولی فروش ویژه
كد كالا : QDC301
قیمت : ۹۹۰,۰۰۰   تومان 1,300,000 تومان
تشک مواج سلولی QDC301ساخت کشور چین میباشد. قیمت این محصول نسبت به سایر تشک های مواج سلولی دیگر پایین تر بوده و دارای کیفیت نسبتا مرغوبی است. طریقه کارکرد این تشکها بصورت باد و خالی شدن سلولها (یکی در میان) است که برای هر ردیف از این سلولها از پمپ یک شلنگ جداگانه فرستاده شده است. دقت کنید برای بیماران مسن و افرادی که بیشتر در بستر میباشند باید از مدل تشک مواج سلولی لستفاده نمایید.
تشک مواج سلولی کره ای فروش ویژه
كد كالا : AD.1200
قیمت : ۱,۱۹۰,۰۰۰   تومان 2,500,000 تومان
تشک سلولی یکی از مدل تشک های مواج است که به وسیله یک کمپرسور قوی باد را به تشک منتقل میکند، قیمت تشک های مواج بستگی به نوع و کارایی و همچنین عمر آنها دارد پیشنهاد میشود از تشک مواج استفاده کنید که دارای ضمانت پمپ باشد زیرا پمپ تشک های مواج در بیشتر مواقع در حال کار هستند، تشک را میتوانید براحتی حمل کنید و بعنوان یک تشک همراه همیشه در اختیار بیماران خود داشته باشید.
تشک مواج سلولی تخصصی لیزری فروش ویژه
كد كالا : AD.1300
قیمت : ۱,۹۸۰,۰۰۰   تومان 4,000,000 تومان
تشک مواج سلولی AD.1300 مناسب برای استفاده بیمارانی که دارای زخم بستر هستند و یا در شرایط بیماری حاد بسر میبرند میباشد که کمک به بهبود سریعتر زخم بستر و یا جلوگیری بیشتر از بوجود آمدن زخم بستر مینماید روش کار کردن لیزر در این تشک به این شکل است که این منافذ ریز لیزری در هنگام گردش هوایی با مقدار خیلی جزئی از خود به بیرون میدهند.
تشک مواج سلولی فوق تخصصی لیزری فروش ویژه
كد كالا : AD.1400
قیمت : ۱۲,۷۰۰,۰۰۰   تومان 13,000,000 تومان
تشک مواج فوق تخصصی با کد AD.1400 بالاترین قابلیت ها که در مشخصات این محصول آمده در حال حاضر بهترین و با کیفیت ترین تشک در نوع خود میباشد که برای بیمارانی که بطور کامل در بستر هستند توصیه میشود. سیستم هشداری و شنیداری این تشک مواج حرفه ای در واقع بجهت خرابی سلول ها کاربرد دارد بدین صورت که در صورتیکه سلولی زیر بیمار دچار مشکل باشد و یا خوب کارنکند پمپ شروع به چشمک زدن کرده و حتی شروع به سوت زدن نیز میکند که اینکار باعث میشود اگر کسانیکه مراقبت از بیمار را بر عهده دارند متوجه این مشکل نشوند آنها را آگاه سازد.
تشک مواج زخم بستر ویلچری فروش ویژه
كد كالا : 4044
قیمت : ۱,۲۰۰,۰۰۰   تومان 1,800,000 تومان
تشک زخم بستر مخصوص استفاده روی ویلچر میباشد. (تشک مواج یا تشک بیمار) مناسب برای بیمارانی که دارای بیماری و زخم بستر میباشند. تشک زخم بستر را میتوانید برای جلوگیری از ایجاد زخم بستر در بیماران خود استفاده کنید. نکته بسیار مهم این است که بعد از بوجود آمدن زخم بستر نیز این تشک های زخم بستر میتوانند به شما کمک کنند تا با درمان و مداوای بیمار شما همراه بوده و زخم بستر آنها زودتر بهبود پیداکند. قیمت به روز تشکهای زخم بستر را میتوانید از اینتکس سایت جویا شوید.
 تشک مواج ساده
كد كالا : Q
تماس بگیرید
تشک مواج بیمارستانی از نوع زنبوری است. این تشک مواج تماما ساخت کشور چین با مواد اولیه همین کشور تولید میشود. مناسب برای بیمارانی که برای بهبودی کامل به کمی زمان برای استراحت نیاز دارند و مشکلشان چندان جدی نیست. برای انتخاب یک تشک مواج حتما با پزشک خود مشورت کنید تا مناسب ترین آن را برای خود انتخاب کنید. 
تشک مواج تخم مرغی
كد كالا : QD
تماس بگیرید
تشک مواج تخم مرغی مناسب برای بیمارانی است که احتیاج به استراحت کوتاه برای بهبودی خود دارند. این محصول برای کسانی که مشکلشان حاد است و یا دچار زخم بستر هستند به هیچ عنوان توصیه نمیشود. در انتخاب نوع تشک مواج حتما با پزشک خود مشورت کنید تا بهترین آن را انتخاب کنید.
تشک مواج سلولی زنیت مد فروش ویژه
كد كالا : ZTH128
تماس بگیرید
بیماران برای بهبود یافتن وضعیتشان اغلب به استراحت طولانی مدت احتیاج دارند. از این رو احتیاج به وسایلی مخصوصی است. تشک مواج سلولی یکی از انواع تشک های بیمار موجود در بازار است که از زخم بستر گرفتن بیمار جلوگیری می نماید. سلول ها توسط یک پمپ یکی درمیان باد و خالی میشوند و عمل تحرک بر روی بدن بیمار را ایجاد میکند. تشک مواج زنیت مود را میتوانید بر روی تخت و یا زمین راه اندازی کنید همچنین براحتی قابل حمل است.
تشک مواج سوراخ دار سلولی زنیت مد
كد كالا : ZTH129
تماس بگیرید
تشک مواج برای بیمارانی طراحی شده است که بنا به دلایل مختلفی مانند شکستی در قسمتی از بدن قادر به راه رفتن نمی باشند و می بایست مدتی را به استراحت بپردازند. تشک مواج سوراخ دار زنیت مد در قسمت وسط خود دارای 4 سلول میباشد که به سه قسمت تقسیم شده اند و براحتی قابل جدا شدن هستند. این ویژگی این امکان را به بیمار میدهد تا دفع آسانی داشته باشند. تشک مواج سوراخ دار را میتوانید بر روی زمین یا تخت بیمارستانی استفاده نمایید.
تشک مواج بیمار تخم مرغی زنیت مد
كد كالا : ZTH130
تماس بگیرید
بیمارانی که رو به بهبودی هستند یا آن دسته از کسانی که به دلیل شکستگی سطحی برای مدت کوتاهی قادر به حرکت کردن نمی باشند، تشک مواج بیمار تخم مرغی بهترین و به صرفه ترین گزینه برای این گونه افراد است. این محصول برای مصرف خانگی تولید شده است و میتواند در روند بهبودی بدن شما مفید باشد. تشک مواج بیمار تخم مرغی محصولی از شرکت زنیت مد و دارای گواهی و استاندارد های پزشکی بین المللی می باشد.
تشک مواج سلولی سوراخدار
كد كالا : QDC800
تماس بگیرید
تشک مواج سلولی سوراخدار با کد AD.1400 نوعی تشک مواج است که وسط این تشک یک محفظه جدا شونده تعبیه شده که بیمار براحتی بتواند دفع آسانی داشته باشد بهمین دلیل به این محصول سوراخ دار میگویند، این گونه تشک های مواج مناسب برای بیمارانی است که بمدت طولانی احتیاج به بستری دارند. قیمت تشک مواج اصلی را از سایت اینتکس بخواهید.
تشک مواج سلولی
كد كالا : MATT.SYS2
تماس بگیرید
تشک سلولی یکی از مدل تشک های مواج میباشد, این تشک به وسیله یک کمپرسور قوی باد را به تشک منتقل میکند. قیمت تشک های مواج بستگی به نوع و کارایی و همچنین عمر آنها دارد. پیشنهاد میشود از تشک مواجی استفاده کنید که دارای ضمانت پمپ باشد زیرا پمپ تشک های مواج در بیشتر مواقع در حال کار هستند. تشک مواج را میتوانید براحتی حمل کنید و بعنوان یک تشک همراه همیشه در اختیار بیماران خود داشته باشید.
تشک مواج تخم مرغی
كد كالا : QDC303
تماس بگیرید
نحوه استفاده از تشک مواج QDC303 بسیار آسان میباشد. کافیست شما دو ورودی پمپ را به شلنگهای متصل به تشک نصب نمایید و پمپ باد برقی تشک را روشن کنید. درجه پمپ باد را زیاد کنید و وقتی که تمام تشک باد شد درجه باد تشک مواج را روی وسط بگذارید، این کار در قسمت نقد و بررسی تشک مواج تخم مرغی بصورت کامل توضیح داده شده است.
تشک مواج سلولی ارزان
كد كالا : MATT.SYS
تماس بگیرید
تشک های مواج برای جلوگیری از بروز زخم بستر و همچنین کمک به درمان زخم بستر مورد استفاده قرار میگیرند. عملکرد تشک مواج سلولی به این شکل است که این تشک بوسیله پمپ باد برقی که دارای دو درچه دمنده باد میباشد, باد را وارد یک ردیف از سلولها که بصورت یکی در میان به یکدیگر متصل میباشند هدایت میکند و بعد از این ردیف نوبت به ردیف بعدی میرسد که این کار را هر چند دقیقه یکبار انجام میدهد.
تشک مواج کره ای بدون پمپ
كد كالا : 30336
تماس بگیرید
از تشک مواج بیشتر برای استفاده بیماران در منزل بکار برده میشود، این تشک ها بسیار کارامد برای بیماران با مشکلات کمتر و سنین پایین تر کاربرد دارند، تشک مواج خانگی یا همان تشک مواج ساده زنبوری یک محصول ارزان برای جلوگیری از زخم شدن بدن بیماران تا چند ماه کاربرد داشته و در صورتیکه نیاز به استفاده بیشتر باشد از تشک مواج سلولی باید استفاده گردد.
پمپ تشک مواج کره ای
كد كالا : 30335
تماس بگیرید
پمپ باد تشک مواج تنها برای باد کردن این محصول کاربرد دارد، از این پمپ نمیتوان برای باد کردن محصولات بادی اینتکس و سایر لوازم بادی دیگر همچون لاستیک ها و ... استفاده نمود، پمپ بادی فوق کاملا کره ای بوده و یک محصول بسیار مناسب در نوع خود میباشد.

Top