سلام، به حساب کاربری خود وارد شوید    ثبت نام کنید     پرداخت سریع

اینتکس سایت

مرکز فروش محصولات بادی

   0 سبدخرید :
محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.
 

تفریحات آبیانواع لوازم آبی و مربوط به سرگرمی های بادی اینتکس


+ برای نمایش توضیحات بیشتر کلیک کنید

این دسته بندی از محصولات بادی مربوط به لوازم های بازی و تفریحات آبی در آب است که شامل انواع تشک های بادی روی آب که در دو نوع تفریحی و آموزشی ساخته میشوند، حلقه های نجات بادی برای استفاده و نگه داشتن روی آب و در سایز های بزرگ تر جهت نشستن و لَم دادن روی آب، بازو بند های بادی برای استفاده کودکان جهت آموزش شنا و تفریح در استخر ها و دریا و دریاچه، مبل های بادی جهت استفاده روی آب در دو سایز یک نفره و دو نفره که بعضی از این مبل ها قابلیت تخت خوابشو شدن را نیز دارند، شناور های بادی روی آب که این محصول نیز در دو مدل یک و دو نفره تولید میشود، انواع کلمن ها و یخچال های بادی جهت تفریح و سرگرمی و رفع تشنگی داخل آب دریا و سایر لوازم بازی و بادی دیگر که به آب مربوط میشود.  4
تعداد نظرات : 3          امتیاز:4/5
 
  • removeClass
شناور 4 نفره روی آب فروش ویژه
كد كالا : 43115
قیمت : ۴۰۵,۰۰۰   تومان 410,000 تومان
شناور بادی وسبله ای بسیار بزرگ و جادار جهت استفاده در دریا و دریاچه ها و انواع استخر های ویلایی و بتونی میباشد، محصولی ر زیبا و ارزنده برای تفریح روی آب است که این محصول را میتوان بعنوان یک پایگاه بادی در وسط آب بهمراه داشت، بسیار خوش رنگ و کارامد است و میتوان در آن لحظات خوشی را سپری نمود، حجم بسته بندی بسیار مناسب برای جابجایی و حمل و نقل در قایق داشته و بسرعت قابل راه اندازی است، وسیله ای مناسب جهت آفتاب گیری و برنز کردن در آب میباشد.
شناور 3 نفره بادی با پشتی فروش ویژه
كد كالا : 43111
قیمت : ۱۴۰,۰۰۰   تومان
این شناور محصولی بسیار کارامد با قیمتی مناسب برای استفاد و تفریحات آبی پیشنهاد میگردد، براحتی قابل استفاده بوده و حجم زیادی را اشغال نمیکند و در کمترین زمان ممکن قابل نصب و راه اندازی و یا جمع آوری میباشد، قابل استفاده روی آب انواع استخر های بتونی و سیمانی، سایر استخر های پیش ساخته و آماده و آبهای دریا و دریاچه میباشد.
حلقه شنای میکی ماوس فروش ویژه
كد كالا : 91004
قیمت : ۹,۰۰۰   تومان 12,000 تومان
یک وسیله بسیار کارامد برای کمک به اشتیاق کودکان جهت یاد گیری و آموزش شنا است، این حلقه قابل استفاده در دریا، دریاچه و استخرها است و با طرح و رنگ شخصیت کارتنی محبوب بسیاری از کودکان طراحی شده است، یک وسیله کارامد با قیمت ارزان جهت استفاده قایق های بادی نیز بشمار آمده و حجم کمی را بعد از خالی کردن دارد.
حلقه شنای بادی مینی ماوس فروش ویژه
كد كالا : 91040
قیمت : ۹,۰۰۰   تومان 12,000 تومان
یک محصول بسیار خوش رنگ صورتی برای استفاده دختر خانم ها در استخر، دریا، دریاچه یا حتی قایق ها میباشد، طرج و زنگ زیبای این حلقه شنا باعث میشود تا میل و اشتیاق کودک به آب تنی و استخر بیشتر شده و مدت زمان بیشتری را در آب سپری کند، حجم بسیار کوچکی دارد و حتی در جیب نیز جا میشود.
حلقه شنای پرنسس فروش ویژه
كد كالا : 91043
قیمت : ۹,۰۰۰   تومان 12,000 تومان
یک محصول کاملا دخترانه برای آبتنی و یاد گیری شنا در استخر ها و دریا یا دریاچه میباشد، این حلقه زیبا با طرح شخصیت کارتونی دیزنی باعث ایجاد شوق و هیجان کودک و نزدیک شدن او با آب و تفریحات آبی میشود، بسیار کم وزن و حجم بوده و براحتی میتوان این محصول را حمل کرد حتی داخل جیب نیز جا میشود.
شناور مینی ماوس فروش ویژه
كد كالا : 91059
قیمت : ۴۳,۰۰۰   تومان 50,000 تومان
اگر به دنبال یک وسیله بازی بسیار زیبا با طرح دخترانه جهت استفاده در آب استخر هستید، بشما پیشنهاد این شناور زیبای صورتی رنگ داده میشود، این محصول را براحتی میتوان باد و خالی کرده و مشکلی جهت حمل و نقل ندارد، شناور مینی ماوس قابل استفاده برای سنین 3 الی 6 سال است.
قایق بادی اسپایدر من فروش ویژه
كد كالا : 98009
قیمت : ۳۸,۰۰۰   تومان 43,000 تومان
کودک همیشه در استخر مشکلاتی برای پدر و مادر خود دارد، این مشکلات از قبیل: عدم تعادل داخل آب، احتمال خفه شدگی داخل آب و یا سر و صدا کردن و مانع استفاده کردن پدر و مادر از آب استخر میباشد، قایق بادی به والدین این امکان را میدهد تا با قرار دادن کودک خود داخل آن بتوانند با خیال راحت و آسوده در کنار فرزند خویش به تفریح خود نیز بپردازند. 
قایق بادی کودک بست وی فروش ویژه
كد كالا : 34037
قیمت : ۲۰,۰۰۰   تومان 25,000 تومان
کودک همواره در استخر ها نیاز به لوازم نجات و یا بازی دارد که این ها باعث شوق و ذوق بیشتر کودک به آبتنی و تفریحات آبی شده و مدت زمان بیشتری کودک را در آب نگه میدارد، قایق کودک بست وی با قیمت بسیار ارزان و کیفیت مناسب تولید شده و براحتی در زمان بسیار کوتاهی آماده برای استفاده و همینطور تخلیه و جمع میشود.
شناور روی آب حیوانات فروش ویژه
كد كالا : 34058
قیمت : ۱۹,۰۰۰   تومان 25,000 تومان
قطعا کودک شما در آب دچار مشکلاتی میشود که مسئولیت شما را بیشتر و بیشتر میکند و نمیتوانید از آب استفاده کرده و لذت ببرید، شناور شورتی یک محصول ایده آل برای کودکان بشمار آمده که براحتی در زمان بسیار کوتاهی آماده برای استفاده میشود، این محصول ارزان قیمت را براحتی میتوان حمل و نقل کرد چرا که بعد از تخلیه فضای بسیار کمی را اشغال مینماید.
حلقه ی شنای سه رنگ فروش ویژه
كد كالا : 59262
قیمت : ۱۱,۰۰۰   تومان 12,000 تومان
حلقه ی شنا جهت روی آب ماندن نوجوانان که در سه رنگ مختلف و شاد زرد، صورتی و نارنجی تولید شده است. از این محصول میتوان جهت یادگیری شنا ویا لذت بردن از یک آبتنی در هوای گرم تابستان استفاده کرد. این حلقه فضای کمی را اشغال کرده و براحتی در جیب جا و با دهان نیز باد میشود.
تشک بادی روی آب دونفره فروش ویژه
كد كالا : 43055
قیمت : ۷۹,۰۰۰   تومان 85,000 تومان
تشک بادی مخصوص استفاده برای دو نفر بر روی آبهای آرام مانند: استخر، سد، دریاچه که در رنگ آبی وسفید تولید شده است. شما میتوانید با استفاده از این تشک لذت یک آبتنی در گرمای فصل تابستان در کنار دوستان ویا خانوادتان را تجربه کنید. ابعاد بسته بندی این محصول کم بوده وبراحتی قابل حمل و نقل میباشد همچنین قیمت آن کاملا ارزان بوده و خرید آن مقرون بصرفه میباشد.
شناور چهارنفره سایباندار بادی فروش ویژه
كد كالا : 43134
قیمت : ۱,۱۹۵,۰۰۰   تومان
شناور بادی کاملا حرفه ای، محصولی متفاوت از شرکت بست وی میباشد. شما میتوانید تجربه ی یک تفریح آبی در کنار دوستان ویا خانواده خود داشته باشید. از این محصول میتوان در دریاچه، سد و آب های آرام استفاده کرد. یک پخش کننده ی موزیک نیز در این محصول تعبیه شده است که به تلفن همراه شما متصل میشود و میتوانید از شنیدن موسیقی بر روی آب لذت ببرید.
حلقه ی شنای رنگی فروش ویژه
كد كالا : 58202
قیمت : ۳۵,۰۰۰   تومان 40,000 تومان
آبتنی یکی از تفریح های جذاب و پرطرفدار در گرمای این روزهای تابستان میباشد. حلقه ی شنا محصول مناسبی جهت انجام این سرگرمی است. با استفاده از آن میتوانید بر روی آب لم داده، آفتاب گرفته و از بودن در کنار خانواده و دوستانتان لذت ببرید. در ساخت آن از رنگ های متنوع و جذاب استفاده شده همچنین دو دستگره جهت تعادل بر روی آن تعبیه شده است.
شناور کودک شورتی پشتیدار
كد كالا : 32096
قیمت : ۲۲,۰۰۰   تومان 25,000 تومان
این محصول یک شناور شورتی مناسب برای کودکان زیر یک سال میباشد. بدلیل دارا بودن تکیه گاه از سقوط کودک به پشت جلوگیری کرده و شورتی بودن آن، این امکان را به او میدهد که با پا زدن به سمت جلو حرکت نماید. حجم و وزن بسیار کم آن نیز باعث شده تا حمل آن براحتی هرچه تمام تر صورت گیرد همچنین شما میتوانید بدون استفاده از پمپ باد، شناور را با دهان باد کنید.
شناور 2 نفره پشتی دار فروش ویژه
كد كالا : 43009
قیمت : ۵۷,۰۰۰   تومان 80,000 تومان
شناور بودن روی آب های آرام یکی از لذت های آبی بسیار دلنشینی است که میتوان توسط این محصول دونفره شرکت بست وی تجربه کرد. بدین صورت که افراد مقابل یکدیگر قرار میگیرند و برای هر نفر یک عدد پشتی به عنوان تکیه گاه تعبیه شده است. این شناور برای تمام سنین قابل استفاده میباشد.
قایق شورتی ماشینی فروش ویژه
كد كالا : 34045
قیمت : ۲۲,۰۰۰   تومان 25,000 تومان
قایق شورتی ماشینی، محصولی زیبا با دو رنگ جذاب برای خردسالان میباشد. طرح آن بسیار برای کودکان جذاب بوده و همچنین قابل استفاده برای آموزش شنا است. جنس آن ضد حساسیت و هیچ گونه آسیبی به کودک نمیزند. از این قایق میتوان در داخل استخر، دریاچه و حتی عمق کم آب استفاده نمود.
قایق باد کودک حلزونی فروش ویژه
كد كالا : 34102
قیمت : ۳۳,۰۰۰   تومان 37,000 تومان
قایق های بادی وسیله ای بسیار مناسب برای تفریحات آبی کودکان هستند که علاوه بر ایجاد امنیت، آرامش کودک بر روی آب را نیز تضمین میکند. این محصول با طراحی و رنگ آمیزی جالبی که دارد مورد توجه کودکان قرار میگیرد همچنین کالا به راحتی قابل باد شدن و استفاده است.
حلقه شنا راه راه فروش ویژه
كد كالا : 36010
قیمت : ۱۶,۰۰۰   تومان 19,000 تومان
حلقه ی شنای راه راه، دارای رنگ بندی متنوع میباشد که میتوان در استخر و دریاچه و آبهای آرام از آن استفاده کرد همچنین وسیله ای مناسب جهت سرگرمی و لذت بردن از یک فضای آبی است. برای حفظ تعادل فرد استفاده کننده، دو دستگیره در دو طرف آن به کار برده شده است.
حلقه شنای فانتزی فروش ویژه
كد كالا : 36013
قیمت : ۸,۰۰۰   تومان 10,000 تومان
حلقه های شنای فانتزی میتوانند نقش تاثیرگذاری در یادگیری شنا و ایجاد انگیزه در خردسالان داشته باشد. شاید برایتان پیش آمده باشد که بخواهید با خانواده یا دوستان در استخر شنا کنید ولی با همراه داشتن کودکتان نمیتوانید به راحتی این کار را انجام دهید، این محصول با داشتن اشکالی جذاب، کارتنی و مقاومت بالای آن برای تحمل وزن، به راحتی از کودکتان محافظت میکند.
حلقه شنای کارتونی فروش ویژه
كد كالا : 36014
قیمت : ۹,۰۰۰   تومان 10,000 تومان
کودکان همواره علاقه زیادی به بازی کردن در آب از خود نشان میدهند ولی برای آموزش و تشویق نیاز به محصولات جانبی میباشد که ما شناور حلقه ای با طرح زیبای کارتنی را به شما پیشنهاد میکنیم، این محصول دارای سه طرح و رنگ متنوع میباشد که میتوان نسبت به جنسیت و سلیقه فرزندتان انتخاب شود.
حلقه شنای لاستیکی فروش ویژه
كد كالا : 36016
قیمت : ۱۱,۰۰۰   تومان 14,000 تومان
این حلقه شنا در نگاه اول شما را به یاد ماشین و تایر های آن می اندازد اما اینبار با کاربردی متفاوت و دستخوش تغیراتی اساسی که در نوع خودش جالب بنظر میرسد، ظاهر متفاوت حلقه، آن را از دیگر محصولات متمایز کرده و مورد پسند بسیاری واقع شده. این وسیله مناسب برای کودکان و نوجوانان علاقه مند به یادگیری شنا میباشد، از این محصول میتوان در استخر، دریا، دریاچه استفاده کرد.
حلقه شنای کودک طرح دار فروش ویژه
كد كالا : 36059
قیمت : ۱۶,۰۰۰   تومان 20,000 تومان
ظاهر جذاب نقش مهمی در شکوفایی استعداد کودک دارد. این محصول با ویژگی های مدرن خود کمک شایانی به یادگیری شنای فرزندانتان می کند. کیفیت این محصول را برند اینتکس ضمانت میکند بنابراین میتوان با آسودگی خاطر کودکان را داخل آن قرار دهید و لذت ببرند. علاوه بر خود حلقه، باله های کناری نقش بزرگی را در حفظ تعادل ایفا میکنند.
حلقه شنای بزرگسال فروش ویژه
كد كالا : 36084
قیمت : ۱۶,۰۰۰   تومان 19,000 تومان
حلقه های شنای بزرگسال مناسب برای علاقه مندان به شنا و جهت استفاده در استخر، رودخانه و حتی دریا مورد استفاده قرار میگیرد. تنوع رنگ، آن را به محصولی جذاب و پر طرفدار مبدل کرده، ضمن اینکه برای سهولت استفاده و تعادل بیشتر شما دستگیره هایی در چپ و راست این محصول قرار داده شده است. با این وسیله شما میتوانید بر روی آب لم داده، آفتاب بگیرید و به تمرین شنا بپردازید.
حلقه شنای حیوانات دریایی فروش ویژه
كد كالا : 36112
قیمت : ۹,۰۰۰   تومان 15,000 تومان
کودکان با استفاده از حلقه های جذاب میتوانند بدون نیاز به بزرگترها در استخر شنا کنند. علاقه به شخصیت های کارتنی در کودکان باعث ایجاد انگیزه بیشتری در یادگیری آنها میشود، ضمن اینکه میتوانند با تعادل خوب بر روی آب لم داده و از بودن در کنار خانواده و دوستانشان لذت ببرند.
حلقه شنای طرح ماهی فروش ویژه
كد كالا : 36111
قیمت : ۹,۰۰۰   تومان 12,000 تومان
حلقه ماهی دارای طرح، تنوع رنگ و فرم زیبایی می باشد که زیبایی خاصی به آن بخشیده است. جذابیت این محصول کودکان را برای تمرین شنا تشویق کرده و فرصت مناسبی است تا در کنار خانواده آموزش ببینند. اندازه کوچک و وزن دویست گرمی آن باعث شده تا حتی در جیب جا شود. شما میتوانید این شناور را با قیمتی مناسب از نمایندگی رسمی آن خریداری کنید.
تیوپ بادی استخر فروش ویژه
كد كالا : 36102
قیمت : ۲۵,۰۰۰   تومان 29,000 تومان
دنبال وسیله ای جانبی برای شنا و خوش گذرانی در آب هستید؟ ما به شما تیوب بادی بست وی را توصیه میکنیم که برندی مطرح در زمینه تولید محصولات بادی است. با این محصول جالب شما میتوانید بر روی آب لم دهید، تمرین شنا کنید و در عمق های بالا با خیال راحت به تفریح مشغول شوید، مهم نیست وزن شما چقدر باشد چرا که وزن بالایی را میتواند تحمل میکند.
جت اسکی بادی مسابقه ای فروش ویژه
كد كالا : 41001
قیمت : ۲۴,۰۰۰   تومان 28,000 تومان
از سری شناور های بادی مخصوص کودکان که طرح سبکِ جت اسکی و مسابقه ای دارد. این محصول بسیار زیبا با به همراه داشتن لبه های کناری باعث میشود که تعادل بسیار خوبی در آبهای آرام مانند استخر برقرار شود و برای کودک بسیار لذت بخش باشد. دارای دو رنگ قرمز و صورتی میباشد که میتوان مناسب با سلیقه شخصیتان انتخاب کنید.
جت اسکی بادی با آبپاش فروش ویژه
كد كالا : 41071
قیمت : ۶۶,۰۰۰   تومان 75,000 تومان
تفریحی با لذت برای کودکان با جت اسکی بادی. طرح جالب، متنوع  و همینطور رنگ شاد این برند همیشه خواهان دارد. از ویژگی های بارز آن میتوان به لبه هایی که دورتا دور این جت را پوشانده است اشاره کرد، حفظ تعادل فوق العاده بر روی آب و جای پا مناسب باعث شده تا به مدلی پر طرفدار و دوست داشتنی تبدیل شود. همچنین داشتن یک تفنگ آب پاش میتواند شادی شناور بودن روی سطح آب را دوچندان کند. دستگیره ها برای تعادل بیشتر و حفظ آرامش کودک کاملاً مناسب میباشد.
شناور دلقک ماهی فروش ویژه
كد كالا : 41088
قیمت : ۳۳,۰۰۰   تومان 38,000 تومان
کودکان همیشه علاقه بسیار زیادی به آب تنی و بازی کردن در آب از خود نشان میدهند و چه بهتر که وسیله ای برای آنها انتخاب شود که الارغم زیبایی باعث تشویق آنها شود. همانطور که از نامش پیداست این دلقک ماهی شکل فانتزی دارد که باعث ایجاد انگیزه بیشتر برای یادگیری شنا و ارتباط برقرار کردن کودک با ورزش های آبی میشود.
شناور آکوا فروش ویژه
كد كالا : 43103
قیمت : ۴۳,۰۰۰   تومان 50,000 تومان
بست وی را میتوان یکی از بهترین برند های تولید شناور معرفی کرد چرا که سالانه با فروش این محصولات و کیفیت بالا توانسته هواداران بسیاری را به خرید این کالاها وسوسه کند. آکوا هم با سبک طراحی جذابش و رنگ آمیزی زیبا، خود را به گونه ای از سایرین متفاوت کرده. داشتن تنوع رنگی قرمز و آبی به جذابیتش افزوده است و استراحت در آن یکی از بهترین تفریحات آبی پیشنهادی ما به شماست.
شناور پشت صندلی فروش ویژه
كد كالا : 43097
قیمت : ۳۵,۰۰۰   تومان 40,000 تومان
اگر روزی به دنبال خرید شناوری بودید که هم زیبایی اش جلب توجه کند، هم سبک باشد و به آسانی حمل شود، میتوانید این محصول بست وی را مد نظر قرار دهید. مانند تیوپ به داخل آن بروید یا اینکه بنشینید و پایتان را در محلی که در نظر گرفته شده بگذارید، داخل آب کنید و لذت ببرید. مواد اولیه استفاده شده در این شناور بادی بسیار مرغوب میباشد و دارای استانداردهای بین المللی میباشد.
مبل تاشو روی آب فروش ویژه
كد كالا : 43023
قیمت : ۶۳,۰۰۰   تومان 75,000 تومان
با این مبل بسیار زیبا و رنگ بندی فوق العاده ای که دارد، میتوانید با یک تیر دونشان بزنید چرا که کاربردی دو منظوره دارد و میتوان از آن هم به عنوان تخت شناور و هم به عنوان تکیه گاهی برای نشستن استفاده کرد، به عنوان مثال میتوانید بر روی آن خوابیده و آفتاب بگیرید، بنشینید و همان طور که پاهایتان در آب است، نوشیدنی مورد علاقه خود را میل کنید.
مبل روی آب لوکس فروش ویژه
كد كالا : 43011
قیمت : ۵۲,۰۰۰   تومان 65,000 تومان
لوکس بودن را با یکی از بهترین شناورهای موجود در بازار تجربه کنید. این شناور دارای دو کاربرد متفاوت میباشد، میتوانید بر روی آن لم دهید ویا نشسته، تکیه داده، پاهای خود را در آب فرو ببرید و ساعت ها به استراحت بپردازید. رنگ های فوق العاده زیبای استفاده شده و طراحی خاص آن، این شناور آبی را به کالایی ارزشمند تبدیل کرده است.
مبل روی آب طرح دار فروش ویژه
كد كالا : 43028
قیمت : ۴۰,۰۰۰   تومان 50,000 تومان
این مبل با رنگ های روشن و تابستونی، یک روز پر نشاط را به شما ارائه می کند. این کالا دارای پشتی و دستی برای راحتی بیشتر شما است. همچنین جا لیوانی ای تعبیه شده تا در روز های گرم، خودتان را با نوشیدنی خنک پذیرایی کنید. حفره ای هم در قسمت پایینی آن طراحی شده تا هروقت که علاقه داشتید بتوانید پاهای خودتان را درون آب فرو ببرید.
تشک طرح فلز روی آب فروش ویژه
كد كالا : 43024
قیمت : ۴۰,۰۰۰   تومان 45,000 تومان
این محصول به شما حس استراحت روی یک نشک نرم را می دهد! با حفره های قرار داده شده در بدنه، بدن شما کاملا ریلکس شده و میتوانید به راحتی بر روی آن خستگی های روزمره خود را دفع کنید. همچنین یک بالش بادی هم برای آن تعبیه شده که راحتی محصول را دوبرابر میکند و شما نیاز به وسیله جانبی برای زیر سر و گردن خود نخواهید داشت. بر خلاف شکل ظاهری، این تشک مات بوده و دارای رنگ طوسی ثابت می باشد.
تور والیبال روی آب فروش ویژه
كد كالا : 52133
قیمت : ۴۴,۰۰۰   تومان 60,000 تومان
با این کالا شما میتوانید همراه با دوستان و عزیزان خود به تفریح در استخر یا دریا بپردازید. همراه این محصول توپ و تور برای شما ارسال می شود تا نگران هزینه جدا برای تهیه آن نباشید. تمام بدنه این محصول با باد پر شده و غرق شدن آن ممکن نیست. تور والیبال روی آب بست وی بهترین محصول برای تفریحات آبی و ورزشی است.
حلقه شنا اسپایدرمن فروش ویژه
كد كالا : 98003
قیمت : ۱۱,۰۰۰   تومان 14,000 تومان
این محصول فانتزی باعث ایجاد اطمینان در شما برای ورود فرزندتان به استخر و انجام تفریحات آبی می شود. حلقه یکی از بهترین ابزار برای آموزش شنا به کودکان و جلوگیری از ترس آنان از آب است که با طرح زیبای مرد عنکبوتی باعث تشویق بیشتر فرزند شما میشود همچنین حمل آن بسیار راحت و با دهان نیز قابل باد شدن میباشد.
تشک روی آب اسپایدرمن فروش ویژه
كد كالا : 98005
قیمت : ۳۰,۰۰۰   تومان 35,000 تومان
این تشک با سایز کوچک مخصوصا کودکان و نوجوانان طراحی شده است که با بالش بادی همراه خود باعث می شود فرزند شما به راحتی و با آرامش بر روی آن به استراحت بپردازد. طراحی بوم مانند این تخت آبی به کمر فشار نمی آورد. همچنین شما میتوانید با خرید کالا های دیگر که طرح اسپایدرمن (مرد عنکبوتی) را دارند یک ست زیبا برای دلبندتان تهیه کنید.
جت روی آب اسپایدرمن فروش ویژه
كد كالا : 98012
قیمت : ۳۰,۰۰۰   تومان 35,000 تومان
جت اسکی بادی با طرح مردعنکبوتی بهترین گزینه برای کودکانی که از آب تنی میترسند. با دستگیره هایی که روی این کالا قرار داده شده و همچنین حاشیه های اطراف آن باعث حفظ تعادل بهتر فرزند شما می شود. این محصول با طرح اسپایدرمن و رنگ های قرمز و آبی بیشتر پسر ها را به خود جذب می کند.
شناور روی آب بزرگسال اردک فروش ویژه
كد كالا : 41106
قیمت : ۱۱۲,۰۰۰   تومان 115,000 تومان
طراحی جالب و نو آورانه شناورها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و این محصول علاوه بر داشتن این ویژگی و ظاهر جذاب اردک، به خوبی آرامش را روی سطح آب برای شما برقرار میکند، داشتن دوباله کناری تعادل بیشتر را برای شما تضمین میکند .رنگ زیبایی دارد و میتواند وزنی معادل نود کیلوگرم را تحمل کند، به آسانی با یک پمپ باد میشود و کاربرد اصلی آن در استخرها و آبهای آرام است.
شناور روی آب قو بزرگسال فروش ویژه
كد كالا : 41109
قیمت : ۱۲۲,۰۰۰   تومان
سوار بر قو بست وی آرامشی تکرار نشدنی را تجربه کنید. این شناور با ظاهر زیبا و کیفیت ساخت بالا یکی از پر طرفدارترین محصولات این برند در کشورهای مختلف است شما میتوانید به وسیله آن آفتاب بگیرید و یا به تفریح بر روی آب مشغول شوید. با بهمراه داشتن دو دستگیره و باله هایش، تعادل بسیار خوبی را برای شما به ارمغان می آورد و قابل اعتماد است. این کالا در رنگ سفید به بازار عرضه میشود. 
شناور روی آب فلامینگو
كد كالا : 41108
قیمت : ۱۱۵,۰۰۰   تومان
شناور روی آب فلامینگو با طراحی منحصر به فرد خود توانسته طرفداران بسیاری را از سرتاسر جهان مجذوب خود کند، محصولی که فروش فوق العاده ای تا به امروز داشته است. کیفیت بالا در ساخت، استفاده از مواد اولیه مرغوب، حفظ تعادل عالی به وسیله باله های کناری، به همراه داشتن دو دستگیره در سمت چپ و راست، تحمل وزن بالا، ارگونومی خوب و رنگ شاد صورتی، همگی باعث محبوبیت این کالا در میان خانواده ها شده است.
شناور روی آب بستنی
كد كالا : 58757
قیمت : ۳۰,۰۰۰   تومان

اینبار به شما شناوری را معرفی خواهیم کرد که ظاهری متفاوت نسبت به سایر محصولات دارد و با شکل و شمایل بستنی، احساس خنکی در گرمای تابستان را به شما القا میکند. این محصول به خوبی میتواند شما را روی سطح آب نگه دارد و به تفریح و استراحت بر روی آن بپردازید. این شناور آبی قابل استفاده برای تمام سنین می باشد.

قایق بادی خرچنگ فروش ویژه
كد كالا : 34009
قیمت : ۳۲,۰۰۰   تومان 38,000 تومان
قایق بادی خرچنگ، برای کودکان با دو طرح فوق العاده زیبا. در اکثر موارد قایقها برای بزرگسالان تولید میشود اما اینتکس هوای خردسالان را هم دارد و با تولید محصولاتی کمک به ارتباط برقرار کردن بچه ها با آب شده است. علاوه بر این سرگرمی و تفریح فوق العاده ای برایشان محسوب میشود. همچنین این شناور دارای دو دستگیره در سمت چپ و راست برای تعادل بیشتر بر روی آب میباشد. همینک میتوانید در صورت موجودی، سفارش خود را برای این محصول فوق العاده ثبت کنید.
تشک روی آب موزاییک
كد كالا : 59712
قیمت : ۱۹,۰۰۰   تومان
تشک روی آب موزاییک، از سری محصولات محبوب برند اینتکس می باشد که با استفاده از آن میتوانید به راحتی بر روی آب استراحت کنید. همراه این شناور شیک و متمایز، آفتاب بگیرید و به تفریح بپردازید. فرقی نمیکند چه سن و سالی دارید چون این شناور تحمل وزن بسیار خوبی دارد و همینطور رنگهای متنوع آن میتواند باب سلیقه همه سنین باشد که به شما این اختیار را میدهد از میان آنها انتخاب کنید.
تشک روی آب بوم فروش ویژه
كد كالا : 59196
قیمت : ۳۹,۰۰۰   تومان 46,000 تومان
روی آب تشک بیندازید و استراحت کنید. بدون شک همچین تفریحی بسیار لذت بخش است و کسی را نخواهید دید که به این امر علاقه نداشته باشد اما چه بهتر که از سری محصولات برند معروف اینتکس باشد که خیالتان را بابت کیفیت ساخت و طول عمر راحت کند. این شناور آبی در دو رنگ آبی و قرمز تولید شده که میتوانید بنا به سلیقه یا تیم مورد علاقه خود انتخاب نمایید.
مبل روی آب شیبدار
كد كالا : 56861
قیمت : ۷۹,۰۰۰   تومان
یک محصول لاکچری، لوکس با رنگ سفید و شیری، میتواند نظر هرکسی را به خود جلب کند. مبلی بودن این کالا که همانند اناتومی بدن طراحی شده است، ریلکس کردن را برای شما بسیار راحت تر می کند. جا لیوانی بسیار هوشمندانه قرار داده شده که باعث حذف شدن دستگیره و سادگی در عین حال شیک شدن محصول شده است. عریض بودن آن به شما اجازه میدهد به راحتی به استراحت خود بپردازید.
شناور روی آب خرچنگ ماهی
كد كالا : 41086
قیمت : ۳۲,۰۰۰   تومان
شناور روی آب خرچنگ ماهی جهت استفاده و تمرین کودکان و آموزش مهارت شنا مورد استفاده قرار میگیرد. حفظ تعادل این شناور عالی میباشد و سبک انیمیشنی آن به جذابیت بیشترش افزوده است که درنهایت مورد پسند بسیاری از خردسالان میباشد. مناسب برای تفریح و سرگرمی  و برای زیر شش سال است.
تشک بادی روی آب راه راه فروش ویژه
كد كالا : 58876
قیمت : ۳۸,۰۰۰   تومان 43,000 تومان
این تشک با طراحی خاص و موج دار خود باعث راحتی بیشتر کمر شما در هنگام استفاده می شود همچنین با رنگ روشنی که دارد حس یک روز زیبای تابستانی را به شما منتقل میکند. شما میتوانید ساعت های بسیار بر روی این تخت بادی دراز بکشید و از آن لذت ببرید. این تشک یک تکه طراحی شده که کار شما را در باد کردنش خیلی آسان تر می کند.
بازوبند اسپایدرمن فروش ویژه
كد كالا : 98001
قیمت : ۸,۰۰۰   تومان 9,000 تومان
بازو بند اسپایدرمن بست وی محصولی جالب و پر طرفدار در میان کودکان میباشد که به راحتی میتواند وزن خردسالان را خنثی کند و مانع از به زیر آب رفتن آنها شود. طرح بسیار زیبای مرد عنکبوتی آن را به کالایی جذاب تبدیل کرده که میل به آب تنی و تمرین شنا را بیشتر میکند. ضمن اینکه قیمت بسیار به صرفه ای دارد و به آسانی میتوان آن را جا به جا کرد.
تشک روی آب یخچالدار
كد كالا : 43130
قیمت : ۲۱۲,۰۰۰   تومان
شناوری متفاوت را با یکی از بهترین و پرفروشترین محصولات بست وی تجربه کنید. این برند محبوب با سبک طراحی خاصش بسیاری از مصرف کننده ها را مجذوب خود کرده است. از ویژگی هایش میتوان به تکیه گاهی برای نشستن و قرار دادن قسمتی برای دستانتان، ارنوگومی بسیار بالا و کیفیت فوق العاده اشاره کرد. همچنین محفظه ای جهت استفاده به عنوان یخچال و قرار دادن نوشیدنی در آن تعبیه شده که در گرمای تابستان کاربرد بسیار زیادی دارد.
شناور 2 نفره روی آب فروش ویژه
كد كالا : 43113
قیمت : ۲۰۷,۰۰۰   تومان 240,000 تومان
اگر دنبال محصولی برای تفریح بهمراه دوست و یا همسر خود هستید، این شناور بست وی میتواند انتظارات شما را برآورده کند. دارای تکیه گاه در هر سمت میباشد و همچنین دو دستگیره در سمت چپ و راست برای حفظ تعادل بیشتر قرار داده شده. رنگ و ظاهر جذاب آن مناسب برای بزرگسالان و یا نوجوانان است. این محصول آبی به راحتی قابل حمل بوده وهمچنین تا 180 کیلوگرم را تحمل میکند.
شناور شورتی ماهی فروش ویژه
كد كالا : 34085
قیمت : ۲۲,۰۰۰   تومان 25,000 تومان
این شناور شورتی بسیار زیبا با طراحی کودکانه اش و تعادل خوبی که بر روی آب دارد خیالتان را از شیطنت ها و بازیگوشی ها راحت میکند. کودک میتواند در آب پا زده و حرکت کند که این امر باعث ایجاد جذابیت بیشتر و تقویت پاها می شود. ظاهر جذاب و کارتونی دارد و در دو رنگ آبی و سبز به فروش میرسد.
حلقه شنا اینتکس طرح گل فروش ویژه
كد كالا : 59251
قیمت : ۱۰,۰۰۰   تومان 13,000 تومان
یکی از وسایل مورد نیاز نوجوانان و بزرگسالان برای یادگیری هرچه بهتر شنا استفاده از حلقه های شناست حلقه شنای بادی موجود در سه رنگ مُزَّین به طرح گل، قابل استفاده در استخر، ساحل، دریا، دریاچه و...مناسب برای نوجوانان و بزرگسالان میباشد. حلقه ها شنا از غرق شدن کودک شما جلوگیری کرده و فرزند شما را روی آب نگه میدارد.
حلقه شنا در سه رنگ فروش ویژه
كد كالا : 59260
قیمت : ۶,۰۰۰   تومان 7,000 تومان
حلقه های شنا اینتکس محصولی کاملا کاربردی برای استفاده در استخر، رودخانه یا حتی دریا که به وسیله آن میتوانید تمرین شنا کنید و یا به تفریح بپردازید. این محصول با کیفیت بسیار بالایی که دارد مقاومت خوبی در برابر فرو رفتن در آب دارد و قابل استفاده برای افراد بالای هشت سال و دارای سه رنگ صورتی، آبی و سبز میباشد.
حلقه شنای دسته دار لاستیکی سایز بزرگ فروش ویژه
كد كالا : 56268
قیمت : ۲۲,۰۰۰   تومان 25,000 تومان
بزرگترین حلقه شنا با طرح بسیار زیبای لاستیک ماشین مخصوص استفاده بزرگسالان و نوجوانان با قابلیت نشستن روی حلقه و ماندگاری طولانی تر در آب میباشد. از این محصول در دریا ها، استخر ها استفاده میشود. این حلقه را به راحتی با دهان همچنین با سایر پمپ های دستی شرکت اینتکس هم میتوان باد کرد. وزن سبک آن باعث شده است که به آسانی بتوان آن را جا به جا کرد.
حلقه شنا تایر 91 سانتی فروش ویژه
كد كالا : 59252
قیمت : ۱۲,۰۰۰   تومان 15,000 تومان
حلقه شنا با طرح زیبای لاستیک ماشین قابلیت نشستن روی حلقه و استفاده طولانی روی آب را دارد، از حلقه شنا برای استفاده در انواع آبها از جمله دریا، دریاچه، استخر و سواحل برای تمامی سنین میتوان استفاده کرد.
حلقه شنا کودک اینتکس کیتی
كد كالا : 56210
قیمت : ۹,۰۰۰   تومان
حلقه شنای کودک اینتکس با طرح زیبای کیتی مورد پسند کودکان خصوصا دختر بچه ها میباشد، این محصول به روی آب ماندن کودک کمک میکند، هم چنین از حلقه شنا میتوان برای آموزش شنا به کودک نیز استفاده نمود. این حلقه شنا قبل از باد شدن دارای وزن کمی بوده و به راحتی میتوان آن را جا به جا کرد.
حلقه شنای حیوانات کودک فروش ویژه
كد كالا : 58221
قیمت : ۱۵,۰۰۰   تومان 20,000 تومان
حلقه شنای کودک با طرح حیوانات، محصولی متفاوت از شرکت اینتکس است این محصول در سه طرح شیر، قورباغه و میمون که به صورت برجسته بر روی حلقه وجود دارد باعث شده که از لحاظ طراحی نسبت به حلقه های دیگر برتری داشته باشد. از این محصول میتوان برای یادگیری هرچه بهتر شنا به فرزندان استفاده کرد. همچنین وزن آن بسیار سبک می باشد به همین دلیل حمل و نقل آن بسیار راحت انجام میشود.
حلقه شنا حیوانات
كد كالا : 59220
قیمت : ۱۹,۰۰۰   تومان 35,000 تومان
این حلقه شنا مخصوص کودکان بوده و با طراحی زیبا و سرگرم کننده ای که دارد تجربه شیرین تری از تفریحات آبی برای او رقم میزند. این محصول را به دلیل داشتن وزن سبک براحتی میتوانید در ساک کوچکی تا محل استفاده آن حمل کنید و در آنجا به آسانی با پمپ های دستی اینتکس و یا حتی با دهان خود آن را باد کنید.
تشک روی آب هندسی فروش ویژه
كد كالا : 59711
قیمت : ۱۶,۰۰۰   تومان 19,000 تومان
تشک بادی روی آب، مناسب برای روی آب و داخل استخر، سد، دریا، دریاچه و... در طرح ها و رنگ های متنوع و زیبا توسط شرکت اینتکس تولید میشود، هنگام استفاده از تشک بادی روی آب مراقب باشید تا به سنگ ریزه ها و شاخ و برگ گیاهان زیر آب در رودخانه ها و آب های آزاد برخورد نکند.
تشک روی آب ساده فروش ویژه
كد كالا : 59703
قیمت : ۱۵,۰۰۰   تومان 18,000 تومان
این محصول با حجم بسیار کم و رنگ های زیبا وسیله ای راحت برای کسانی است که به تفریحات آبی علاقه دارند و مناسب برای افرادی است که میخواهند روی آب دراز کشیده و آفتاب بگیرند. همچنین شما میتوانید این محصول را در کنار ساحل استفاده و به تماشای زیبای غروب آفتاب بپردازید و برای تمام سنین قابل استفاده است.
تشک بادی روی آب کامفورت سیلور فروش ویژه
كد كالا : 58894
قیمت : ۳۸,۰۰۰   تومان 45,000 تومان
تشک بادی مناسب برای استفاده روی آب و کنار ساحل است، رنگ این محصول باعث شده تا بسیاری از مشتریان محصولات بادی آنرا انتخاب نمایند، هنگام استفاده از تشک روی آب اینتکس در سواحل، رود خانه و دریا مراقب باشید تا محصول به سنگ ریزه یا اشیاء تیز و برنده برخورد نکند، یک عدد برچسب رایگان برای تعمیرات و پنچرگیری تشک بادی روی آب هماه آن میباشد که هنگام بروز مشکلات احتمالی میتوانید از این برچسب استفاده کنید.
تشکچه بادی آموزشی برزنتی روی آب
كد كالا : 59194
قیمت : ۷۰,۰۰۰   تومان
از این تشک بادی برزنتی جهت آموزش شنا و استراحت بر روی آن به هنگام شناهای طولانی استفاده میشود. شرکت اینتکس برای افزایش ایمنی این محصول یک طناب دور بر روی آن قرار داده است تا شناگران نوپا با آرامش کامل در مکان هایی که عمق آب زیاد است، شنا را یاد بگیرند. همچنین جنس استفاده شده برای ساخت این کالا پی وی سی ضد حساسیت است.
تشک پشتیدار و شکاف دار روی آب فروش ویژه
كد كالا : 58802
قیمت : ۳۷,۰۰۰   تومان 55,000 تومان
اگر میخواهید بر روی آب دراز کشیده و به یک پشتی نرم تکیه بدهید در حالی که پاهایتان داخل آب غوطه ور باشد، این محصول به شما پیشنهاد میشود. شما همچنین میتوانید این تشک پشتیدار را در کنار ساحل جهت آفتاب گرفتن استفاده نمایید. از لحاظ قیمت کاملاً مقرون به صرفه بوده و به راحتی میتوان با انواع پمپ های دستی و یا حتی با دهان نیز آن را باد کرد.
تشک بادی رو آب پارچه ای فروش ویژه
كد كالا : 58836
قیمت : ۶۰,۰۰۰   تومان 70,000 تومان
محصولی ساده در دو رنگ که کاملاً محکم و با دوام بوده و میتوانید از آن برای شناور نمودن روی سطح آب استخر استقاده کنید. در دو رنگ قرمز و آبی تولید شده و مورد علاقه اکثر نوجوانان  و وجوانان قرار گرفته به راححتی پر و خالی از باد میشود. این محصول کاربرد یک نفره جا به جایی آسان دارد.
شناور بادی کوسه
كد كالا : 56567
قیمت : ۲۹,۰۰۰   تومان 31,000 تومان
یکی از زیباترین شناورهای بادی شرکت اینتکس، با رنگی جذاب و زیبا مناسب برای تفریح و سرگرمی کودکان زیر شش سال همچنین شناوری بسیار کارآمد برای سرعت بخشیدن به روند یادگیری شنا به آنها میباشد. این محصول بدلیل داشتن وزن بسیار کم براحتی حتی در یک کوله قابل حمل و نقل است.
شناور بادی فوک
كد كالا : 56554
قیمت : ۳۵,۰۰۰   تومان 37,000 تومان
این شناور بادی مناسب برای یادگیری شنا کودکان میباشد، محصولی بسیار زیبا و تفریحی جهت بازی ها و تفریحات آبی است. طراحی این شناور مورد پسند هم دخترا و هم پسراها میباشد. جنس این شناور ضد حساسیت بوده و به هیچ عنوان به پوست بدن کودک آسیبی نمیرساند. وزن این شناور بسیار کم بوده و به راحتی قابل حمل میباشد.
شناور بادی سواری طرح کوسه
كد كالا : 57525
قیمت : ۳۴,۰۰۰   تومان
شناور سواری بادی طرح کوسه، محصولی منحصر به فرد بدیل استفاده از تصاویر واقعی برای ساخت آن از شرکت بزرگ اینتکس جهت آموزش شنا به کودکان می باشد. همچنین از این شناور جهت تفریحات آبی نیز استفاده میشود. جنس این کالا ضدحساسیت بوده و به پوست بدن کودک شما هیچ آسیبی نمیرساند.
شناور بادی کودک هواپیما
كد كالا : 57532
قیمت : ۴۳,۰۰۰   تومان
شناور بادی کودک در طرح زیبای هواپیما با رنگ بندی شاد و مناسب با روحیات کودک طراحی شده و میتوان از آن برای نگه داشتن کودکان روی آب جهت آموزش شنا و تفریح آبی در استخرها و دریاچه های کم عمق استفاده کرد. وزن این محصول بسیار کم بوده و براحتی میتوان آن را جا به جا کرد.
شناور بادی سواری طرح وال فروش ویژه
كد كالا : 58561
قیمت : ۳۸,۰۰۰   تومان 45,000 تومان
از شناور بادی کودک میتوان برای تفریح، شادی، سرگرمی حتی آموزش شنا برای کودکان در استخر و دریا استفاده کرد، این محصول موجب رضایت بیشتر کودک در آ ب شده و باعث اشتیاق بیشتر او به آب و ورزش های آبی میشود، براحتی میتوان شناور را باد کرده و بعد از استفاده آن را خالی نمود و در فضای بسیار کوچکی به اندازه یک کتاب نگهداری کرد.
تور و توپ والیبال شناور روی آب فروش ویژه
كد كالا : 56508
قیمت : ۳۹,۰۰۰   تومان 69,000 تومان
مجموعه بازی والیبال روی آب از دسته بازی های جذاب و سرگرم کننده بوده و گزینه مناسبی برای اضافه کردن به هر استخر میباشد. این بازی فوق العاده سرگرم کننده استخر شما را محل مناسبی برای تفریح خصوصا در فصل تابستان خواهد کرد. این محصول قابل استفاده برای تمام سنین حتی بزرگسالان نیز میباشد.
 بازوبند بادی 123
كد كالا : 56643
قیمت : ۷,۰۰۰   تومان
ورزش شنا، یکی از ورزش های پرطرفدار میان مردم است. و یادگیری آن از کودکی توصیه میشود. استفاده از این بازوبند امر یادگیری شنا را سریع تر و ایمن تر میکند و مناسب برای سنین 3 تا 6 سال میباشد. به این نکته توجه کنید که از لحاظ ایمنی و جلوگیری از خطر غرق شدن حتما از یک بازوبند مناسب سن خود استفاده کنید.
بازوبند 3 تا 6 سال
كد كالا : 58642
قیمت : ۴,۰۰۰   تومان 6,000 تومان
خطر غرق شدن از قدیم تا به امروز یکی از خطرهای جدی بوده است که بشر را تهدید میکند. از این رو استفاده از وسایل ایمن و مناسب، مانند بازوبند ،برای ورزش شنا میتواند از به وقوع پیوستن این نوع خطر جلوگیری کند. این بازوبند مناسب برای سنین 3 تا 6 سال میباشد و به دلیل داشتن دو دریچه مجزا برای باد کردن، از امنیت بالاتری نسبت به سایر بازوبندها برخوردار است.
بازوبند 6 تا 12 سال اینتکس
كد كالا : 59642
قیمت : ۷,۰۰۰   تومان
بازوبند بادی وسیله ای که ماندن روی آب را آسان کرده و از مواد با دوام و با کیفیت بالا ساخته شده است که به کودک شما در یادگیری ورزش پرطرفدار شنا کمک میکند. این محصول مناسب برای کودکان 6 تا 12 سال می باشد و برای کوکان زیر شش سال به هیچ عنوان توصیه نمیشود. وزن و حجم این بازوبند بسیارکم بوده و میتوان براحتی آن را جا به جا کرد. 
بازوبند بادی 3 تا 6 سال اینتکس
كد كالا : 59640
قیمت : ۵,۰۰۰   تومان
بازوبند شنای اینتکس یک محصول کارامد و با ارزش برای استفاده کودکان شما در استخر و دریا یا دریاچه میباشد، بازوبند نجات کودک قیمتی بسیار ناچیز داشته و با صرف هزینه ای کم قابل خریداری است، از این محصول میتوان برای آموزش شنای کودک نیز استفاده کرد و براحتی باد و خالی میشود، یک محصول بسیار لازم مخصوصا در قایق های بادی بشمار میاید و جهت ایمنی بیشتر کودکان پیشنهاد میگردد.
عینک شنای حیوانات کودک
كد كالا : 55603
قیمت : ۱۲,۰۰۰   تومان
یکی از لوازم ضروری برای شنا کردن، استفاده از یک عینک شنا مناسب است. عینک شنای کودک اینتکس با سه طرح مختلف و زیبا مناسب برای استفاده کودکان هنگام شنا در استخر و دریاچه میباشد. این عینک ها هم دید بیشتری در آب به کودکان میدهند و هم باعث عدم رسیدن آب استخر که دارای کلر میباشد، به چشمان کودکان میشود.
عینک شنای 8-3 سال
كد كالا : 55601
قیمت : ۱۱,۰۰۰   تومان
برای لذت بردن از یک شنای عالی و جلوگیری از عفونت چشم ها در برابر مواد موجود در آب توصیه میشود عینک شنا خصوصاً برای کودکان تهیه کنید. این عینک شنا با رعایت کردن استانداردهای بهداشتی وسیله ای مناسب برای سنین 3 تا 8 سال میباشد. این محصول با داشتن سه رنگ آبی، صورتی و زرد مناسب برای تمام سلیقه میباشد.
شناور بادی طرح سوسمار
كد كالا : 56520
تماس بگیرید
برای بازی و تفریح کودکان در استخر و دریا از اسباب بازی های و شناورهای بادی میتوان استفاده و حتی با استفاده از آنها به یادگیری و آموزش شنا به کودک کمک کرد. این شناور با داشتن طرحی جالب و کارتونی به شکل یک سوسمار با لبخندی زیبا، دارای رنگ بندی شاد و کودکانه که بسیار قشنگ و بامزه در دیدگان کودک شما به نظر میرسد و او را به بازی در آب ترغیب میکند.
شناور بادی 2 نفره کودک طرح پاپی
كد كالا : 56556
قیمت : ۴۴,۰۰۰   تومان 57,000 تومان
شناور بادی با طرح پاپی، مناسب برای استفاده 2 کودک، محصولی از شرکت اینتکس برای تفریحات آبی کودکان میباشد، شناور بادی، کودک را روی آب نگه داشته و وسیله برای بازی و سرگرمی او میباشد. مواد استفاده شده در ساخت این محصول از لحاظ پزشکی استانداردهای لازم و کافی را دارد و به پوست کودک شما هیچ آسیبی وارد نمیکند.
شناور شورتی طرح گل فروش ویژه
كد كالا : 56577
قیمت : ۲۱,۰۰۰   تومان 25,000 تومان
شناور شورتی کودک بسیار زیبا، همراه با یک سایبان جهت محافظت و جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید به پوست کودک، مناسب برای استفاده کودکان در استخر، دریا، دریاچه و... میباشد. طرح این شناور بسیار شیک و جدید میباشد و مورد توجه خریداران شناورهای شورتی میباشد. همچنین جنس آن ضد حساسیت بوده و آسیبی به پوست وارد نمیکند.
شناور شورتی کودک طرح وال
كد كالا : 56571
تماس بگیرید
شناور شورتی کودک با طرح وال، بسیار زیبا و با کیفیت میباشد، میتوانید کودک را داخل شناور بادی بنشانید تا روی آب قرار گرفته و آب تنی کند، در این حالت خطری نیز کودک را تهدید نمیکند، پاهای کودک داخل آب قرار گرفته و میتواند براحتی مدتی روی آب شناور مانده، آبتنی کند و یا بدین طریق شنا بیاموزد.
ست گوشی و بینی بند شنا اینتکس
كد كالا : 55609
تماس بگیرید
برای لذت بردن از یک شنای حرفه ای علاوه بر عینک شنا از گوشی و بینی بند استفاده کنید تا از ورود آب به گوش و بینی خود جلوگیری کنید. این محصول قابل استفاده برای تمام سنین چه کودک و چه بزرگسال میباشد. شما میتوانید با استفاده از یک ست کامل وسایل شنا شرکت اینتکس، یک شنای حرفه ای را تجربه کنید.
جزیره شناور روی آب با لوازم
كد كالا : 43105
به زودي
زیبا ترین و پرفروشترین محصول روی آب که بجهت استراحت وسط دریاها و دریاچه و حتی استخر های شما میباشد، وسیله ای مناسب خاص پسندان و افراد با سلیقه بوده که در نوع خود رقیبی ندارد این محصول را میتوان بعنوان یک ایستگاه بادی در وسط آب در نظر گرفت و بعد از تفریح با قایق در آن استراحت کرد، این محصول با حجم بسیار بزرگی که دارد براحتی در یک بسته بندی کوچک قرار گرفته و با انواع قایق بادی نیز قابل حمل و نقل است.
دروازه فوتبال و واترپلو فروش ویژه
كد كالا : 58507
موجود نمی باشد
این دروازه فوتبال وسیله ای بسیار مناسب برای کسانی که علاقه مند به ورزش های آبی و توپی میباشد. شما میتوانید تجربه هر دو تفریح را باهم با این وسیله داشته باشد. وزن آن نیز بسیار کم بوده و براحتی میتوان آن را حتی توسط یک کوله پشتی جا به جا کرد. همچنین این دروازه را میتوانید در خشکی هم استفاده کنید.
تخته روی آب بادی فروش ویژه
كد كالا : 42046
موجود نمی باشد
تخته شنا بسیار مناسب برای استفاده کودک در آب جهت آبتنی و ایجاد شوق و اشتیاق برای یادگیری شنا میباشد، این محصول ارزان قیمت قابل استفاده در دریا، دریاچه و استخر ها است، طرح و رنگ بندی زیبای دخترانه و پسرانه دارد و بدلیل بادی بودن این کالا براحتی میتوان آن را خالی کرده و حمل و نقل نمود.
جت اسکی بادی کودک
كد كالا : 57520
موجود نمی باشد
جت اسکی بادی کوک و نوجوان محصولی بسیار ارزان، زیبا و سرگرم کننده برای استفاده در استخرها و دریاچه ها میباشد، جت اسکی کودک اینتکس وسیله ای بسیار شاد و مفرح است و لحظات شیرینی را رقم میزند. مواد استفاده شده در ساخت این جت اسکی از نظر بهداشتی دارای استانداردهای جهانی بوده و به پوست کودکتان آسیبی نمیرساند.
شناور سایبان دار دوبل فروش ویژه
كد كالا : 43132
موجود نمی باشد
این شناور قابلیت استفاده دو نفر همزمان را دارد که بهترین محصول برای صحبت و گپ های طولانی بر روی آب است. سایه بان قرار داده شده بر روی این کالا شما را از شر اشعه های مضر آفتاب حفظ می کند و البته قابلیت جدا شدن نیز دارد برای مواقعی که قصد حمام آفتاب و لذت بردن از آن به صورت تکی را دارید. در قسمت دستی های این محصول جا لیوانی قرار داده شده تا روز های گرم را با نوشیدنی های خنک سپری کنید.
حلقه شنای طرح گرداب
كد كالا : 56277
موجود نمی باشد
حلقه شنا با طرح گرداب مخصوص استفاده افراد زیر 16 سال جهت استفاده تفریحی و آموزش شنا در آنواع آب ها مانند دریا، دریاچه، رودخانه و... یا استخر های پیش ساخته و بتونی استفاده کرد. طراحی و رنگ بندی این محصول بسیار خاص بوده و جلوه ی ویژه ای به آن بخشیده. همچنین از لحاظ قیمت نیز مقرون به صرفه است.
حلقه شنا طرح موش بزرگ
كد كالا : 68209
موجود نمی باشد
حلقه شنا بادی با طرح و رنگ بسیار زیبا سبز و مشکی با عکس یک موش تزیین شده که برای اکثر پسرها جذاب میباشد، مناسب برای استفاده روی آب در دریاچه و استخر میباشد. به سهولت میتوان این حلقه بادی را حتی با دهان باد کرد. جنس این کالا از نوع پی وی سی است که کاملاٌ از لحاظ بهداشتی مورد تایید است تا اوقات خوبی را در زمان شنا داشته باشید.
حلقه شنای Toy Story
كد كالا : 58253
موجود نمی باشد
امروزه شنا کردن یکی از تفریحات بسیار سالم کودکان و نوجوانان است. بدین منظور این محصول به دلیل استفاده از طرح بسیار جذاب و محبوب انیمیشن داستان اسباب بازی ها میتواند کودکان را به شنا کردن بیشتر تشویق کند. این حلقه شنا را میتوان در استخر، دریا و دریاچه ها استفاده کرد. وزن بسته بندی این حلقه بسیار کم بوده و براحتی میتوان آن را جا به جا کرد.
حلقه شنای کودک 123
كد كالا : 58231
موجود نمی باشد
یک حلقه شنا میتواند لذت یک آبتنی به یاد ماندنی را برای کودک شما رقم بزند، حلقه های شنا در اندازه های مختلف برای تمام سنین تولید می شوند. دقت داشته باشید که برای کودکان از حلقه های مخصوص کودک استفاده کنید و خرید حلقه های بزرگ سالان برای آن ها از لحاظ ایمنی به هیچ عنوان توصیه نمیشود. این محصول با دوام و مقرون به صرفه است.
حلقه شنا 61 سانتی 6 تا 10 سال
كد كالا : 59242
موجود نمی باشد
حلقه شنا کودک اینتکس با رنگ ها و طرح های بسیار زیبای اقیانوسی مناسب برای سنین شش تا ده سال تولید شده است. کودک شما را در حالت شناور روی آب استخر نگه می دارد و در یادگیری ورزش شنا به او کمک میکند. از نظر کیفیت طوری طراحی شده است که کاملاً بهداشتی و به بدن کودک شما آسیب نمی رساند.
تشک روی آب ساده نئونی
كد كالا : 59717
موجود نمی باشد
تشک های بادی روی آب  برای خوابیدن روی سطح آب مناسب افرادی است که میخواهند روی آب دراز کشیده و آفتاب بگیرند، تشک بادی روی آب نئونی در رنگ بندی زیبا موجود میباشد، تشک بادی روی آب اینتکس قابل استفاده در استخر، دریا، رودخانه و... میباشد، لازم به ذکر است هنگام استفاده از تشک روی آب در آبهای آزاد با توجه به بادی بودن از کشیدن تشک بادی روی سنگ ریزه و برخورد آن با شاخ و برگ درختان خودداری کنید.
تشک روی آب طرح خطوط موجی
كد كالا : 59718
موجود نمی باشد
تشک روی آب مناسب برای آفتاب گرفتن و افراد علاقه مند به تفریحات آبی بوده و دارای رنگ بندی زیبا میباشد، تشک بادی روی آب یکی از لوازم جانبی شنا و تفریحات داخل آب میباشد، از تشک بادی روی آب اینتکس میتوان در استخر پیش ساخته و معمولی، سواحل، دریا و... استفاده کرد. این تشک قابل استفاده برای تمام سنین میباشد.
تشک بادی روی آب بالش دار
كد كالا : 58890
به زودي
تشک بادی روی آب در سه رنگ زیبا و دارای محفظه های کامفورت است که به دلیل شفاف بودن این تشک مشخص است. تشک بادی اینتکس برای خوابیدن روی آب مناسب افرادی است که قصد دارند روی آب دراز کشیده، آفتاب بگیرند، استراحت و ریلکس کنند. تنوع رنگی این محصول بالا و براحتی حتی با دهان نیز قابل باد کردن است.
تشک روی آب طرحدار
كد كالا : 58715
به زودي
محصولی با حجم بسیار کم و رنگ های زیبا وسیله ای راحت برای کسانی است که به تفریحات آبی علاقه دارند و همچنین مناسب برای افرادی است که میخواهند در فصل تابستان روی آب دراز کشیده و آفتاب بگیرند. این شناور قابل استفاده برای تمام سنین و از لحاظ قیمت مقرون به صرفه است. 
تشک بادی روی آب کامفورت شیشه ای فروش ویژه
كد كالا : 59894
موجود نمی باشد
تشک روی آب جهت استفاده برای تفریحات آبی و یا آفتاب گرفتن روی خشکی و همچنین ماساژ استفاده میشود، از تشک بادی روی آب اینتکس میتوان برای خوابیدن روی آب، استراحت و ریلکس کردن در استخر، دریا، روخانه، سواحل و... استفاده نمود. این تشک قابل استفاده برای تمام سنین میباشد.
جزیره سایبان دار اینتکس فروش ویژه
كد كالا : 58292
موجود نمی باشد
محصولی لوکس و شیک برای کسانی که علاقه مندند روی سطح آب استخر شناور بمانند. و از حمام آفتاب لذت ببرند. همچنین برای کسانی که نسبت به نور آفتاب حساس هستند، یک سایبان طراحی شده است که میتوانند با کم و زیاد کردن آن مقدار نور خورشید را تنظیم کنند. این جزیره ی زیبا قادر است ساعت ها آرامش را برای شما به ارمغان بیاورد.
مبل بادی پشتیدار روی آب
كد كالا : 58857
به زودي
گزینه ای بسیار مناسب جهت لم دادن روی آب و یا آفتاب گرفتن همراه با تکیه دادن به یک پشتی نرم و لطیف و حتی استفاده روی خشکی بر روی ساحل میباشد. این مبل دارای دریچه های باد پستونکی کوچکی میباشد که براحتی باد میشود. نوع طراحی خاص و رنگ سفید این مبل بادی مورد توجه مشتریان شرکت اینتکس می باشد.
مبل شیبدار روی آب
كد كالا : 58868
موجود نمی باشد
مبل بادی شناور روی آب با طراحی فوق العاده زیبا و منحصر به فرد دارای تکیه گاه شیبدار جهت راحتی بیشتر و استراحت روی آب میباشد. ترکیب رنگ آبی و سفید به کار برده شده در این محصول جلوه خاصی به آن بخشیده. همچنین با اسفاده از جای لیوانی که در طرفین این مبل بادی شناور قرار داده شده است، میتوانید همراه با آفتاب گرفتن و یا استراحت از نوشیدنی خود لذت ببرید.
 مبل و تشک روی آب
كد كالا : 58870
موجود نمی باشد
محصولی بسیار زیبا، ارزنده و سه کاره از شرکت اینتکس، قابل تبدیل به مبل پشتیدار، صندلی بادی و تشک با قالیت استفاده روی خشکی و سطح آب جهت آفتاب گرفتن و استراحت میباشد. رنگین بندی بکار برده شده برای ساخت این کالا به صورت رنگین کمان است که جلوه ویژه ای به آن بخشیده است. برای سهولت در امر باد کردن از چندین سوپاپ بر روی آن استفاده شده است.
مبل بادی روی آب تختخواب شو جدید فروش ویژه
كد كالا : 58847
موجود نمی باشد
این مبل بادی محصول شرکت اینتکس با قابلیت استفاده دو کاره است، از این محصول میتوان هم در خشکی و هم روی سطح آب استفاده کرد، رنگ بسیار زیبا و منحصر بفرد که تلفیق دو رنگ سفید و رنگین کمان است باعث شده که با تمامی سلیقه ها سازگار باشد. همچنین از لحاظ قیمت بسیار مقرون صرفه است. وزن کم این کالا حمل و نقل آن را بسیار راحت کرده است.
تشک روی آب
كد كالا : 20042
به زودي
محصولی متفاوت از شرکت جیلونگ که میتوان جهت استراحت، آفتاب گرفتن و دراز کشیدن روی سطح آب و یا خشکی استفاده کرد، این محصول دو کاره بوده و دارای یک پشتی بادی برای تکیه دادن به آن میباشد. یکی از مزیت های این محصول چرک تاپ بودن و استفاده از چندین رنگ بسیار زیبا در طراحی آن است. همچنین از لحاظ قیمت کاملاً مقرون به صرفه است.
شناور بادی پشتی دار
كد كالا : 58889
موجود نمی باشد
یکی از تفریحات سالم و لذت بخش، شناور ماندن بر روی آب و استفاده از نور آفتاب جهت تامین ویتامین "دی" بدن است. ازین رو شرکت بزرگ اینتکس شروع به تولید شناورهای بادی جهت رفاه حال مشتریان خود کرده است. این محصول علاوه بر داشتن جنسی مرغوب و بادوام دارای یک پشتی بادی نرم جهت تکیه دادن و استراحت بر روی آب می باشد.
شناور بادی یکنفره کماندو ریور ران
كد كالا : 58835
موجود نمی باشد
 محصول بادی حرفه ای مخصوص کسانی که بدنبال یک شناور کاملاً حرفه ای می باشند. مواد اولیه این شناور بادی بسیار مرغوب و بادوام است و دارای رنگ زیبا و طراحی منحصر به فرد میباشد. این شناور بیشتر توسط برزگسالان استفاده میشود. و دارای یک پشتی جهت تکیه دادن است.حجم بسته بندی آن کم بوده و به راحتی میتوان آن را جا به جا و استفاده کرد.
شناور بادی یکنفره ریور ران فروش ویژه
كد كالا : 58825
موجود نمی باشد
یک محصول بسیار مهیج برای استفاده در دریا، دریاچه، استخر و سایر آبهای آرام جهت آبتنی، آفتاب گرفتن و استراحت میباشد، براحتی باد و تخلیه شده و میتوان آن را جا به جا نمود. طراحی این شناور بادی مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا و قابل استفاده برای تمام سنین است. همچنین یک تکیه گاه بادی برای استفاده راحت تر بر روی آن قرار دارد.
شناور آبی ریور ران با کانکتور
كد كالا : 58854
به زودي
این شناور آبی لذت یک تفریح عالی در آب رودخانه یا استخر را در روزهای گرم برای شما فراهم میکند و قابل استفاده برای افراد 12 سال به بالا میباشد. یکی از ویژگی های این محصول داشتن توری در قسمت نشیمنگاه آن جهت خنک شدن در فصا گرما است همچنین یک پشتی نرم بادی جهت تکیه دادن بر روی این شناور قرار دارد.
شناور مبلی دونفره کلمن دار فروش ویژه
كد كالا : 58827
موجود نمی باشد
این شناور بادی با ظرفیت دو نفر دارای یک کلمن در وسط آن میباشد که شما میتوانید انواع نوشیدنی های خود را در آنجا خنک نگهداری کنید و هر زمان که خواستید از آنها استفاده نمایید. در هر دو تشک یک پشتی برای تکیه دادن به آن و چندین سوپاپ برای آسان تر باد کردن وجود دارد همچنین وزن آن نسبت به حجم باز شناور بسیار کم میباشد و براحتی میتوان آن را با حتی در یک ساک دستی حمل کرد.
شناور بادی 4 نفره
كد كالا : 58286
موجود نمی باشد
اگر به دنبال یک شناور بزرگ و زیبا برای خانواده خود میباشید این شناور به شما پیشنهاد میشود. این محصول به تعداد صندلی های خود، دارای پشتی میباشد، طراحی آن به دست مهندسین با تجربه شرکت اینتکس به صورت کاملاً حرفه ای انجام شده. همچنین ترکیب دو رنگ زرد و نارنجی زیبایی خاصی به آن بخشیده است.
شناور بادی وال
كد كالا : 58523
موجود نمی باشد
شناور بادی وال، محصولی متفاوت ازلحاظ رنگ و طرح از شرکت اینتکس. وسیله ای آموزشی و سرگرم کننده برای کودکان شما در هر زمان بخصوص در فصل تابستان میباشد. این کالا مناسب برای استفاده در مکان های کم عمق وکودکان زیر شش سال میباشد. از این محصول میتوانید برای هدیه دادن به عزیزانتان استفاده کنید.
شناور بادی طرح آفتاب پرست
كد كالا : 56569
موجود نمی باشد
شناورهای بادی وسیله مناسب برای بازی کودک هنگام تفریح در آب است که لحظات شاد و هیجان انگیزی برای او میسازد. از شناور ها میتوان به عنوان وسیله ای برای تشویق کودک به یادگیری شنا استفاده کرد. این محصول با طراحی و رنگ آمیزی جذابی که دارد مورد توجه خریداران تفریحات آبی قرار گرفته است.
شناور بادی کودک سفره ماهی
كد كالا : 57550
موجود نمی باشد
  شناور بادی کودک با طرح خاصی که دارد مورد علاقه کودکان بخصوص پسر بچه ها هنگام شنا و تفریح آبی بر روی سطح استخر ویا دریاچه های کم عمق میباشد. مواد مورد استفاده برای ساخت این محصول از لحاظ استاندارد مورد تایید میباشد و هیچ آسیبی به پوست کودک شما وارد نمیکند. این شناور براحتی حتی با دهان نیز باد میشود و وزن بسیار کمی دارد.
شناور بادی کودک سایبان دار
كد كالا : 56581
موجود نمی باشد
شناور کودک سایبان دار با طراحی رنگارنگ و جذاب وسیله سرگرم کننده برای کودک بوده و مناسب استفاده برای بازی و تفریح او در استخر میباشد. سایبان این شناور مانع اذیت شدن کودک شما توسط نور خورشید میشود و از تابش مستقیم آن جلوگیری میکند. وزن این محصول بسیار کم بوده و براحتی قابل حمل و نقل است.
شناور بادی شورتی حیوانات
كد كالا : 59570
موجود نمی باشد
محصولی بسیار زیبا و کارامد برای انواع سلیقه ها مناسب برای استفاده کودکان در استخرها و دریاچه های کم عمق جهت آموزش شنا به آن ها و تفریحات آبی میباشد. این شناور بدلیل شورتی بودن از امنیت بالاتری نسبت به سایر شناورها برخوردار است. طراحی و رنگ های به کار برده شده برای ساخت این شناور باعث علاقه مند تر شدن کودکان به تفریح سالم شنا شده است.
شناور شورتی وال
كد كالا : 55593
موجود نمی باشد
شناورهای کودک وسایلی بسیار مناسب برای بازی کودک هنگام تفریحات آب است که او را روی آب نگه میدارد. این شناورها قابل استفاده در استخر و دریاچه است. همچنین یکی از بهترین ابزارآلات جهت تشویف کودک به ورزش پرطرفدار شنا میباشد. این شناور به راحتی باد شده و در حالت جمع، حجم کمی را اشغال کرده و میتوان براحتی آن را جا به جا کرد.
شناور کلمن روی آب کوچک
كد كالا : 58820
موجود نمی باشد
جهت استفاده بر روی انواع استخر های اینتکس و یا دریا و دریاچه از این کلمن بسیار زیبا و کارامد میتوان استفاده نمود. با استفاده از این محصول میتوانید تجربه یک شنا و یا آبتی به همراه نوشیدنی های خنک در داخل آب در کنار دوستان و یا خانواده خود لذت ببرید. طراحی زیبا با استفاده از دو رنگ آبی و سفید این کالا را مورد توجه خریداران کلمن های بادی قرار داده است.
شناور کلمن روی آب بزرگ فروش ویژه
كد كالا : 58821
موجود نمی باشد
محصولی بسیار کارامد در آب ها جهت گذاشتن انواع نوشیدنیها در فصل گرما و یا گذاشتن یخچال در داخل این محصول میباشد. این کلمن را میتوانید در دریا، دریاچه و استخر استفاده کنید. همچنین بدلیل اشغال فضای بسیار کم هنگام بسته بندی براحتی قابل جا به جایی و استفاده در سفر میباشد. از لحاظ قیمت نیز مقرون به صرفه است.
کلمن روی آب کوچک فروش ویژه
كد كالا : 56822
موجود نمی باشد
کلمن روی آب قابل استفاده هنگام تفریح در ساحل، استخر و دریاچه است، این کلمن به شما این امکان را میدهد که بعد از یک تفریح و ورزش آبی یک نوشیدنی خنک در اختیار داشته باشید تا خستگیتان برطرف شود. این کالا با داشتن 5 ظرفیت برای قرار دادن بطری نوشیدنی و دو باکس نگهدارنده وسایل جانبی مناسب برای استفاده یک خانواده میباشد.
کلمن شناور متصل ریور ران
كد كالا : 56823
به زودي
یخچال شناور مناسب برای خنک نگه داشتن نوشیدنی های شما هنگام تفریح روی آب در استخر، ساحل و دریاچه است. در طراحی آن از دو رنگ آبی و سفید استفاده شده که باعث هرچه زیباتر شدن آن شده است. این محصول هنگام بسته بندی حجم کمی را اشغال کرده و براحتی میتوان آن را حتی توسط یک کوله حمل کرد. همچنین از لحاظ قیمت مقرون به صرفه میباشد.
بسکتبال بادی روی آب
كد كالا : 56501
موجود نمی باشد
با استفاده از این محصول میتوانید لذت بازی بسکتبال را در داخل آب داشته باشید. این بسکتبال بادی بسیار کم حجم بوده و شما میتوانید از این محصول در استخر و دریاچه استفاده نمایید. وسیله ای بسیار مناسب جهت تشویق کودکان به تفریح سالم شنا است. شما براحتی میتوانید این بسکتبال بادی را توسط پمپ های بادی باد کرده و از آن استفاده کنید.
حلقه بسکتبال روی آب
كد كالا : 58504
موجود نمی باشد
حلقه بسکتبال میتواند لذت بازی کردن و داشتن یک تفریح جذاب را برای شما به همراه دوستانتان فراهم کند. این محصول قابل استفاده برای تمام سنین میباشد همچنین وزن کم آن باعث شده که حمل و نقل آن بسیار آسان شود. مواد مورد استفاده برای ساخت این حلقه ضد حساسیت بوده و به هیچ وجه به پوست بدن انسان آسیب نمیرساند.
سرسره بادی
كد كالا : 58851
موجود نمی باشد
علاقه کودکان به سُر خوردن از قدیم تا به امروز یکی از سرگرمی های کودکان میباشد. ازاین رو شرکت اینتکس محصول جدید خود را با نام سرسره بادی که وسیله ای کاملا مهیج برای استفاده کودکان شما جهت سر خوردن و بازی های آبی است، روانه بازار کرده است. از این محصول معمولا در کناره استخر و دریاچه استفاده میشود. 
سرسره بادی شناور دار
كد كالا : 57469
موجود نمی باشد
یکی از تفریح های هیجان انگیز مورد علاقه قشر عظیمی از مردم بخوص کودکان و نوجوانان، "سُر خوردن" است. شرکت بزرگ اینتکس با ارائه این محصول به بازار توانسته سُر خوردن را با همراه با تفریح آب بازی ترکیب کرده و نظر مردم را نسبت به این کالا جلب نماید. این سرسره مناسب برای استفاده کودکان و جوانان میباشد همچنین دو شناور بادی برای سر خوردن بهتر و لذت بیشتر در کنار این محصول قرار داده شده است.
توپ ساحلی بزرگ اینتکس
كد كالا : 59065
به زودي
توپ بزرگ ساحلی با طراحی شفاف و خط های رنگارنگ زیبا و جذاب برای تفریح و سرگرمی، مناسب برای استفاده در ساحل، حیاط ، ویلا و منازل شما است. شما میتوانید با استفاده از این توپ زمان خوبی در کناره دوستان ویا خانواده ی خود داشته باشید. جنس آن ضد حساسیت بوده و به هیچ عنوان به پوست شما آسیب نمیرساند.
بازوبند 6 تا 12 سال
كد كالا : 58641
موجود نمی باشد
بازوبند بادی شرکت اینتکس وسیله ای لازم برای استفاده کودکان در آب و یادگیری شنای آنها میباشند، بازوبند ها با قیمت بسیار ارزان و حجم کمی که دارند میتوان آنها را حتی در جیب نیز گذاشت، بازوبند های بادی نمایندگی اینتکس در چند طرح و رنگ مختلف تولید میگردند و توسط دهان نیز قابل باد کردن میباشند.
عینک شنا اسپرت اینتکس
كد كالا : 55685
موجود نمی باشد
عینک شنا یکی از وسایل جانبی محبوب شناگران میباشد. عینک شنای اینتکس با رعایت کردن استانداردهای کافی و لازم، یک محصول مناسبی را به شناگران معرفی کرده است. این عینک علاوه بر اینکه دید مناسبی در داخل آب به شناگر میدهد، مانع رسیدن مواد شیمیایی داخل آب به چشم میشود. این محصول مناسب برای جوانان و بزرگسالان میباشد.
عینک شنای بالای 8 سال
كد كالا : 55684
موجود نمی باشد
استفاده از یک عینک شنای مرغوب هنگام شنا کردن لازم و ضروری است. عینک شنای اینتکس با رعایت کردن استانداردهای بهداشتی جهانی یک محصول کاملاٌ مناسب برای جوانان و بزرگسالان میباشد. در طراحی این عینک، لنزهای مخصوصی به کار برده شده است که مانع رسیدن کلر و مواد شیمیایی داخل آب به چشم میشود.
مجموعه غواصی ریف رایدر اینتکس
كد كالا : 55957
موجود نمی باشد
مجموعه فوق العاده غواصی اینتکس ساخته شده با استانداردهای ورزشی شامل یک ماسک، لوله تنفس و کفش غواصی است که با آن میتوانید در دنیای شگفت انگیز زیر آب جسجو کنید. انسان ها از کودکی تمایل به شناخت پیرامون خود دارند و دوست دارند مکان هایی که کمتر کسی به آنجا رفته بروند. با استفاده از این ست شما میتوانید از دیدن زیبایی های زیرآب  لذت ببرید.
کلاه شنای اینتکس
كد كالا : 55991
موجود نمی باشد
کلاه شنا یکی از ضروری ترین لوازم هنگام شنا میباشد و از پوست سر و موهای شما در برابر کلر موجود در آب استخر محافظت میکند چرا که امروزه بدلیل هزینه های زیاد تعویض آب اکثر استخر ها آب را چندین ماه یکبار تعویض میکنند، یک محصول ارزان قیمت و بصرفه بوده که با هزینه بسیار کم میتوان از موهای خود مراقبت کرد.
شناور بادی لاکپشت
كد كالا : 56524
موجود نمی باشد
این محصول با طراحی بسیار زیبا و رنگ آمیزی ظریف و شیک، مناسب برای استفاده کودکان روی آب و بازیهای آبی است که قابلیت نشستن و خوابیدن یک کودک یا نوجوان را دارد. مواد به کار برده شده برای ساخت این محصول ضد حساسیت بوده و هیچ صدمه ویا آسیبی به پوست وارد نمیکند.