قایق بادی چلنجر کایاک 2 نفره

این کالا معمولا برای افرادی استفاده میشود که به پاروزنی علاقه دارند. قایق بادی کایاک کشیده بوده و دو جفت پاروی آلمینیومی که قابلیت اتصال دارد. پاروی این محصول را باید بصورت ضربدری در آب فرو برد در نتیجه سرعت پاروزنی با این محصول بالا میرود، وزن و حجم بسته بندی قایق 2 نفره بسیار مناسب بوده و این محصول با پمپ باد رایگانی که دارد بسرعت قابل نصب و راه اندازی است، جهت استفاده از قایق های حتما جلیقه نجات بهمراه داشته باشید، این محصول را با قیمت نمایندگی اینتکس از سایت رسمی اینتکس ایران تهیه نمایید.


تماس بگیرید

کد کالا:  68306
برند:  Intex-اینتکس

توضیحات

جنس قایق بادی CHALLENGER K2از مواد pvc  مقاوم میباشد، در ساخت و طراحی دریچه های بادی مجزا در کف و دیواره ها بهره گیری شده است، دریچه های کف و صندلی از نوع پستونکی کوچک و بدنه قایق کایاک از نوع دریچه پیچی بزرگ است، از آنجایی که هر یک از محفظه های بادی به صورت جداگانه باد زده شده و ارتباطی بین آنها نیست ثبات و امنیت این محصول را در آب هنگام قایق سواری تضمین میکند، زیرا که با به وجود آمدن هرگونه مشکل اَعم از پارگی، سوراخ شدن و... قسمت های دیگر باد را در خود ذخیره داشته و قایق را روی سطح آب نگه میدارد.

لوازم جانبی دارای یک زائده هدایتی زیر قایق بادی کایاک وجود دارد که موقع قایق رانی باعث میشود تا بهتر هدایت شود، جلوی محصول یک تور برای نگهداری لوازم قایق ران تعبیه شده است، همراه با این کالا اقلامی همچون یک جفت پاروی کایاکی آلمینیومی پنج تکه جهت پاروزنی راحت تر، دو عدد صندلی بادی، طناب دور برای نگه داشتن قایق روی آب، برچسب تعمیرات و پنچرگیری، پمپ باد دستی دوبل بزرگ برای باد کردن قایق دو نفره کایاک، کیف لوازم و ساک حمل و نقل زیپدار داخل بسته بندی آن میباشد.

نقد و بررسی

قایق بادی چلنجرintex 
بسته بندی:
اطراف کارتن بسته بندی قایق بادی اینتکس توسط چسب بسته بندی شده است، درب های نگهدارنده نیز در قسمت بالا و پایین جعبه توسط چند تکه چسب نواری بسته شده اند که برای خارج کردن محصول کافی است چسب ها را از درب بکنید، بارکد و علامت استاندارد کیفی در قسمت درب پایین درج شده است، قسمت رویه  کارتن را تصویر قایق چلنجر کایاک در حالی که کنار یک دریاچه قرار گرفته پوشانده است، کنار قایق عکس پمپ باد و پارو نیز به عنوان لوازم جانبی دیده می شود، بالای صفحه ی رویه ابعاد محصول به همراه نوشته ی #CHALLENGER K2 درج شده که به مدل محصول اشاره دارد، لوگوی اینتکس نیز در همه ی قسمت های جعبه بسته بندی قابل مشاهده می باشد، روی قسمت های کناری توضیحاتی درباره ی کارخانه ی سازنده و قایق بادی 2 نفره به همراه تصویر چاپ شده است.

قایق بادی چلنجر دو نفره
شیوه صحیح باد و خالی کردن:
برای باد کردن قایق بادی دو نفره کایاک میتوانید از پمپ باد دستی که همراه با این مجموعه است استفاده کنید، برای اینکار نازل پمپ را به دریچه کف متصل کرده و اقدام به باد کردن آن کنید، در انتها درپوش آن را ببندید، سپس دریچه پیچی بدنه را باز کرده و مانند قبل این قسمت را هم باد بزنید، صندلی های بادی این محصول دریچه های باد از نوع پستونکی کوچک دارند که به راحتی با پمپ باد زده میشوند، با باد کردن صندلی ها و قرار دادن آنها در بدنه قایق بادی میتوانید از آن استفاده کنید. پس از استفاده برای جمع آوری قایق ابتدا آنرا به خوبی خشک کنید، سپس درپوش محفظه های باد را باز کرده ودریچه های پیچی را برخلاف عقربه های ساعت بچرخانید تا هوا از داخل تخلیه شود.

قایق بادی چلنجر دو نفره اینتکس 
روش استفاده از پارو:
برای استفاده از پارو ابتدا میبایست قطعات آن را مونتاژ کنید، برای اینکار قطعات را از بسته بندی خارج کنید، پاروی قایق بادی کایاک دو نفره دارای سه تکه آلمینیومی میباشد، ابتدا این قسمت ها را با دو بَست پلاستیکی به هم متصل کنید، این بَست توسط دو گیره این بخش ها را نگه میدارد، سپس نوک قاشقی پارو را که برای هدایت جریان آب استفاده میشود به دو سر پارو نصب کنید و توسط پین محکم کنید، جفت دیگر پارو را نیز به همین ترتیب آماده کنید، همانطور که می بینید نصب پاروی قایق در مدت کوتاهی انجام میشود و پس از آن میتوانید از پارو برای قایق سواری با قایق بادی کایاک دو نفره استفاده کرد.

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

مهدی :
قایق خیلییی قشنگیه

نظر شما

امتياز کاربران 4 از 5

تماس بگیرید
کد کالا:  68306    
برند:  Intex-اینتکس
امتیاز: 4/5  
    0         1         1

محصولات مشابه
قایق بادی اکسکروشن 4 نفره

قایق بادی اکسکروشن 4 نفره


قیمت : ۵,۹۵۰,۰۰۰   تومان ۶,۳۰۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی کایاک 2 نفره حرفه ای بست وی

قایق بادی کایاک 2 نفره حرفه ای بست وی


قیمت : ۱۰,۵۰۰,۰۰۰   تومان ۱۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی چلنجر سه نفره اینتکس

قایق بادی چلنجر سه نفره اینتکس


قیمت : ۳,۱۰۰,۰۰۰   تومان ۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی جیمینی چهار نفره

قایق بادی جیمینی چهار نفره


قیمت : ۱۹,۵۰۰,۰۰۰   تومان ۲۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی پدل برد حرفه ای 75 کیلویی

قایق بادی پدل برد حرفه ای 75 کیلویی


قیمت : ۱۱,۰۰۰,۰۰۰   تومان ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی اکسپلورر یک نفره اینتکس

قایق بادی اکسپلورر یک نفره اینتکس


قیمت : ۳۳۰,۰۰۰   تومان ۳۹۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی چلنجر دو نفره اینتکس

قایق بادی چلنجر دو نفره اینتکس


قیمت : ۲,۱۰۰,۰۰۰   تومان ۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی شورتی کودک

قایق بادی شورتی کودک


قیمت : ۸۵,۰۰۰   تومان ۹۰,۰۰۰ تومان


پارو پلاستیکی قایق اینتکس

پارو پلاستیکی قایق اینتکس


قیمت : ۱۷۵,۰۰۰   تومان ۱۹۵,۰۰۰ تومان


قایق بادی سیهاوک 2 نفره لجنی

قایق بادی سیهاوک 2 نفره لجنی


قیمت : ۲,۲۵۰,۰۰۰   تومان ۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل
جلیقه نجات با بند لای پا

جلیقه نجات با بند لای پا


قیمت : ۱۸۵,۰۰۰   تومان ۲۰۰,۰۰۰ تومان


جلیقه نجات ارزان قفلدار

جلیقه نجات ارزان قفلدار


قیمت : ۱۶۰,۰۰۰   تومان ۱۸۰,۰۰۰ تومان