سلام، به حساب کاربری خود وارد شوید    ثبت نام کنید     پرداخت سریع

اینتکس سایت

مرکز فروش محصولات بادی

   0 سبدخرید :
محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.
 

قایق بادی چلنجر دو نفره

قیمت قایق بادی بسیار مناسب بوده و در ضمن دارای حجم بسیار کوچک است،. شما میتوانید از این محصول در استخر ها و یا آبهای آرام استفاده کنید، دارای رنگ بندی بسیار زیبا و شاد بوده و براحتی قابل حمل و نقل و نصب و راه اندازی میباشد. هنگام  استفاده از سایر قایق های بادی داشتن جلیقه نجات الزامی است چرا که بجز رعایت مسائل ایمنی و امنیتی از تردد داخل دریا و دریاچه ها و حتی سد ها جلوگیری به عمل خواهد آمد.


قایق بادی , قایق بادی دو نفره , قایق بادی دو نفره اینتکس , قایق بادی چلنجر 2


قیمت : ۱۵۵,۰۰۰   تومان 175,000 تومان

کد کالا:  68367
برند:  Intex
توضیحات

 قایق بادی چلنجر دو نفره در اکثر قسمت ها زرد رنگ بوده که با نوشته هاو خطوط آبی تزیین شده است، این قایق از مواد اولیه پی وی سی دو لایه ساخته شده و با ابعادی که دارد مناسب برای جایگیری و نشستن دو نفر میباشد، دریچه های بادی آن جدا از هم بوده و از بخش های مختلفی باد زده میشود، در صورت بروز هر گونه مشکل برای یکی از قسمت ها مانند سوراخ و پاره شدن بخش های دیگر قایق را روی آب نگه میدارد و از غرق شدگی جلوگیری میکند که بهمین دلیل این قایق دارای تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده امریکا است. کف این محصول از نوع باد شونده بوده واز یک دریچه باد از نوع پستونکی کوچک باد میشود که هنگام نشستن در قایق اینتکس احساس خوب و راحتی را به فرد منتقل میکند، بدنه آن از دو قسمت تشکیل شده بدنه داخلی و بدنه خارجی که هر دو از یک دریچه بادی پیچ شونده باد بزرگ قابل باد شدن میباشند، این محصول لوازمی را به صورت رایگان در کنار خود دارد از جمله: دو پاروی پلاستیکی و جاپارویی ثابت و طناب دور و پمپ دستی دوبل می باشد. برچسب تعمیرات به صورت رایگان نیز به همراه این قایق می باشد. در سه سایز مختلف از 1 تا 3 نفره تولید میشود که همگی از یک کیفیت میباشند.

نقد و بررسی

نحوه باد کردن و خالی کردن قایق بادی چلنجر 2 نفره اینتکس:
این کار براحتی انجام میگیرد ولی این توضیحات نیز بعنوان زمینه ارائه میگردد: ابتدا پمپ باد را حاضر نمایید و قسمت های مختلف قایق را که با سه شماره مختلف از یک تا سه روی بدنه مشخص شده اند با استفاده از پمپ باد مخصوص اینتکس که رایگان در جعبه وجود دارد باد نمایید، نحوه باد کردن دریچه پستونکی کف قایق به اینصورت است که باید با نازل کوچکتر پمپ باد انجام گیرد، دو دریچه بادی پیچی بزرگتر با استفاده از نازل بزرگ تر باد میشوند، باید دقت شود که باد به اندازه ای به این قایق دو نفره فرستاده شود تا محصول آسیب ندیده و خراب نشود. بعد از باد کردن حتما دریچه های آن را به اندازه استاندارد سِفت نمایید. برای خالی کردن باید دریچه پستونکی دراورده شود و دریچه های پیچ شونده باید از قسمت پایین که روی بدنه قایق متصل میباشند بسمت خلاف عقربه های ساعت چرخانده شوند تا باد قایق چلنجر خالی شود.
نحوه نصب پارو:
پاروی قایق چلنجر چند تکه ساخته شده تا بهنگام جابجایی قایق حجم زیادی را اشغال نکند، جهت نصب پارو را از بسته بندی در آورده و قاشقی پارو را بداخل دسته بچرخانید تا سفت شود، سپس قسمت دو قسمت یعنی دسته دو تکه پارو را به یکدیگر توسط رزوه هایی که دارند بچرخانید. جهت ثابت ماندن پارو روی بدنه این محصول از یک واشر پلاستیکی که از داخل رزوه خورده استفاده شده است که بعد از اینکه پارو بداخل جای خود روی بدنه قایق فرو رفت باید این واشر را از بالا بیاندازید تا از جای خود خارج نشود.

راهنماي محصول
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات


نویسنده:

5/ 5

تاریخ: ۱۳۹۳/۱/۱۹

ببخشيد توي كردستان زندگي مي كنم مي توني برام بفرستيدش بانه
 

قیمت : ۱۵۵,۰۰۰   تومان 175,000 تومان
کد کالا:  68367    
برند:  Intex
5 ستاره از میانگین نظرات 1 کاربر
امتیاز: 5/5  
  
    0         0         0
محصولات مشابه
پارو آلمینیومی بست وی

پارو آلمینیومی بست وی


قیمت : ۴۵,۰۰۰   تومان 50,000 تومان


قایق بادی 3 نفره بست وی

قایق بادی 3 نفره بست وی


قیمت : ۵۱۵,۰۰۰   تومان 675,000 تومان
قایق بادی چهار نفره

قایق بادی چهار نفره


موجود نمی باشد


قایق بادی مارینر 4 نفره

قایق بادی مارینر 4 نفره


موجود نمی باشد
رابط پاروی فلزی اینتکس

رابط پاروی فلزی اینتکس


موجود نمی باشدقایق بادی پدل

قایق بادی پدل


قیمت : ۱,۳۷۵,۰۰۰   تومان 1,550,000 تومان


قایق بادی چلنجر یک نفره

قایق بادی چلنجر یک نفره


موجود نمی باشد


محصولات مکمل
چسب تعمیر قایق بادی اینتکس

چسب تعمیر قایق بادی اینتکس


قیمت : ۵,۰۰۰   تومان 8,000 تومان


Top