قایق بادی چلنجر دو نفره اینتکس

قایق 2 نفره اینتکس Challenger 2 Inflatable Boat 2x Intex 68367
محصولی با قیمت مناسب از نمایندگی اینتکس بسیار مناسب بوده و در ضمن دارای حجم بسیار کوچک است،. شما میتوانید از قایق های بادی چلنجر در استخر ها و یا آب های آرام استفاده کنید، دارای رنگ بندی بسیار زیبا و شاد بوده و به راحتی قابل حمل و نقل و نصب و راه اندازی می‌باشد. این محصول بادی دو نفره بوده و هنگام  از سایر قایق های بادی داشتن جلیقه نجات الزامی است چرا که بجز رعایت مسائل ایمنی و امنیتی از تردد داخل دریا و دریاچه ها و حتی سد ها جلوگیری به عمل خواهد آمد.


موجود نمی باشد

کد کالا:  68367
برند:  Intex-اینتکس

توضیحات

جنس و ساختار این قایق از pvc دو لایه ساخته شده است که دارای دوام بالا بوده و سبب افزایش عمر قایق بادی می گردد. کف این محصول از نوع باد شونده بوده و از یک دریچه باد از نوع پستونکی کوچک باد می شود که هنگام نشستن در محصول احساس خوب و راحتی را به فرد منتقل می کند، بدنه آن از دو قسمت تشکیل شده بدنه داخلی و بدنه خارجی که هر دو از یک دریچه بادی پیچ شونده بزرگ، قابل باد شدن می باشند. دریچه های بادی آن جدا از هم بوده و از بخش های مختلفی باد زده می شوند. در صورت بروز هر گونه مشکل برای یکی از قسمت ها مانند سوراخ و پاره شدن، بخش های دیگر را روی آب نگه می دارند و از غرق شدگی جلوگیری می کنند به همین دلیل این کالا دارای تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده امریکا است.اکثر قسمت های قایق بادی چلنجر دو نفره زرد رنگ بوده که با نوشته ها و خطوط آبی تزیین شده است.

لوازم جانبی که در پک این محصول قرار دارد شامل یک جفت پاروی پلاستیکی، پمپ دستی دوبل و دسته حمل و نقل است. همچنین روی بدنه قایق بادی چلنجر طناب ضخیمی وجود دارد که افراد می توانند از آن برای تعادل بهتر بهره گیرند. این قایق قابلیت تعمیر داشته و در صورت پارگی و سوراخ شدگی می توانید از برچسب تعمیراتی که برای آن تعبیه گشته، بهره بگیرید و آن را پنجر گیری نمایید.

نقد و بررسی

قایق بادی چلنجر آبی و زرد
بسته بندی:
ظاهر طراحی شده برای کارتن بسته بندی به صورت مکعب مستطیل می باشد که با تصاویر و نوشته های رنگی مزین شده است، این تصاویر و نوشته ها اطلاعات کلی درباره قایق بادی چلنجر دو نفره می دهد تا در هنگام نصب یا استفاده مشکل خاصی به وجود نیاید، تصویر زرد و آبی محصول با پس زمینه ی دریاچه روی صفحه اصلی قرار دارد، کنار عکس اندازه ی ابعاد به همراه نوشته ی CHALLENGER درج شده است، آیکون های قرار گرفته در پایین صفحه نشان دهنده ی وجود پمپ باد دستی و دو پارو در بسته بندی، ظرفیت تعداد نفرات و میزان تحمل وزن آن می باشد، درب پایین و بالا توسط چند تکه چسب نگه داشته شده اند که می توان محصول را از دو درب خارج نمود، روی درب بالا تصویر قایق روی آب در حالی که دو نفر در آن قرار گرفته اند دیده می شود، همینطور نوشته CHALLENGER به همراه ابعاد محصول در این بخش تکرار شده است، کد قایق بادی به صورت #68367 بالای ارقام بارکد چاپ شده که در قسمت درب پایین کارتن قابل مشاهده است، کناره های جعبه بسته بندی نوشته هایی دیده می شود که در ستون های 2 در 3 چاپ شده اند، محتوای این نوشته های در یک سمت درباره ی شیوه ی استفاده و نگهداری از قایق بوده است و در سمت دیگر مربوط به مشخصات فنی می باشد، این توضیحات به 6 زبان زنده دنیا ترجمه شده اند.

قایق بادی چلنجر 2 نفره 
نحوه باد و خالی کردن:
این کار براحتی انجام میگیرد ولی این توضیحات نیز بعنوان زمینه ارائه میگردد: ابتدا پمپ قایق های بادی اینتکس را حاضر نمایید و قسمت های مختلف را که با سه شماره مختلف از 1 تا 3 روی بدنه مشخص شده اند با استفاده از پمپ باد مخصوص اینتکس که رایگان در جعبه وجود دارد باد نمایید، نحوه باد کردن دریچه پستونکی کف آن به اینصورت است که باید با نازل کوچکتر پمپ باد انجام گیرد، دو دریچه بادی پیچی بزرگتر با استفاده از نازل بزرگ تر باد میشوند، باید دقت شود که باد به اندازه ای به این قایق فرستاده شود تا محصول آسیب ندیده و خراب نشود. بعد از باد کردن حتما دریچه های آن را به اندازه استاندارد سِفت نمایید. برای خالی کردن باید دریچه پستونکی دراورده شود و دریچه های پیچ شونده باید از قسمت پایین که روی بدنه متصل میباشند بسمت خلاف عقربه های ساعت چرخانده شوند تا باد قایق چلنجر خالی شود.

قایق بادی چلنجر 68367 دو نفره 
نحوه نصب پارو:
معمولا پمپ انواع قایق بادی دو نفره چند تکه ساخته شده تا بهنگام جابجایی حجم زیادی را اشغال نکند، جهت نصب پارو را از بسته بندی در آورده و قاشقی پارو را بداخل دسته بچرخانید تا سفت شود، سپس قسمت دو قسمت یعنی دسته دو تکه پارو را به یکدیگر توسط رزوه هایی که دارند بچرخانید. جهت ثابت ماندن پارو روی بدنه از یک واشر پلاستیکی که از داخل رزوه خورده استفاده شده است که بعد از اینکه پارو بداخل جای خود روی بدنه قایق بادی فرو رفت باید این واشر را از بالا بیاندازید تا از جای خود خارج نشود.

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

مرتضی :
عالیه،،،اینا جون میده واسه پیست
سيروان :
ببخشيد توي كردستان زندگي مي كنم مي توني برام بفرستيدش بانه

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5

موجود نمي باشد
کد کالا:  68367    
برند:  Intex-اینتکس
امتیاز: 5/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
پاروی قایق بادی اینتکس

پاروی قایق بادی اینتکس


قیمت : ۵۵۰,۰۰۰   تومان ۶۰۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی کایاک 2 نفره حرفه ای بست وی

قایق بادی کایاک 2 نفره حرفه ای بست وی


قیمت : ۱۱,۰۰۰,۰۰۰   تومان ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی پدل برد حرفه ای 75 کیلویی

قایق بادی پدل برد حرفه ای 75 کیلویی


قیمت : ۱۴,۰۰۰,۰۰۰   تومان ۱۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی اکسپلورر کایاک دو نفره

قایق بادی اکسپلورر کایاک دو نفره


قیمت : ۵,۹۵۰,۰۰۰   تومان ۶,۲۰۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی چلنجر کایاک 2 نفره

قایق بادی چلنجر کایاک 2 نفره


قیمت : ۶,۵۰۰,۰۰۰   تومان ۶,۹۵۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی کایاک 1 نفره چلنجر

قایق بادی کایاک 1 نفره چلنجر


قیمت : ۳,۵۰۰,۰۰۰   تومان ۳,۷۹۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی چلنجر سه نفره اینتکس

قایق بادی چلنجر سه نفره اینتکس


قیمت : ۳,۴۸۰,۰۰۰   تومان ۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی اکسکروشن 4 نفره

قایق بادی اکسکروشن 4 نفره


قیمت : ۶,۸۰۰,۰۰۰   تومان ۷,۱۵۰,۰۰۰ تومان


 قایق بادی اکسکروشن 5 نفره

قایق بادی اکسکروشن 5 نفره


قیمت : ۷,۷۵۰,۰۰۰   تومان ۷,۹۰۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی چهار نفره ارزان اینتکس

قایق بادی چهار نفره ارزان اینتکس


قیمت : ۱,۰۵۰,۰۰۰   تومان ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی حرفه ای زودیاک

قایق بادی حرفه ای زودیاک


قیمت : ۹۰,۰۰۰,۰۰۰   تومان ۹۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی اکسپلورر دو نفره

قایق بادی اکسپلورر دو نفره


قیمت : ۷۱۰,۰۰۰   تومان ۷۷۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل
جلیقه نجات ارزان قفلدار

جلیقه نجات ارزان قفلدار


موجود نمی باشد


جلیقه بادی قرمز

جلیقه بادی قرمز


موجود نمی باشدحلقه شنای بادی سه رنگ

حلقه شنای بادی سه رنگ


موجود نمی باشد


جلیقه نجات دریا

جلیقه نجات دریا


موجود نمی باشد


جلیقه نجات غریق

جلیقه نجات غریق


موجود نمی باشد