تخت خواب بادی یکنفره قفل دار

بهترین گزینه برای کسانیکه همواره در سفر و استفاده از چادر مسافرتی و... هستند چرا که براحتی قابل استفاده در داخل چادر جهت دو تشک یک نفره و یا استفاده بعنوان یک تخت خواب بادی یکنفره با ارتفاع بلند میباشد، این محصول را میتوان دو تکه کرده و در دو مکان مختلف استفاده کرد. از سایر مزیت های این محصول میتوان به سهولت در حمل و نقل و جابجایی آسان در شرایط مختلف همچون کمپ و کوهنوردی نام برد.


تماس بگیرید

کد کالا:  67743
برند:  Intex-اینتکس

توضیحات

جنس این کالا از pvc است که سطح رویه تخت خواب بادی یکنفره از مواد جیر برای افزایش ضخامت، لطیف تر شدن و جلوگیری از تعرق بدن ساخته شده است. چهار قفل در طرفین این محصول برای جداسازی از یکدیگر دارد، دریچه های باد مجزا برای باد شدن هر دو قسمت دارد که از نوع پیچ شونده بزرگ با سوپاپ عدم بازگشت هوای داخلی است.

ساختار داخلی این کالا ساده، موازی و در قسمت طولی میباشد و با خطوط دراز روی کالا مشخص است، نوارهای پلاستیکی پرس شده از بالا به پایین، باد را بین لایه های مختلف تقسیم مینمایند و باعث سِفت تر شدن سطح رویه هنگام خواب میشود. هر دو تشک به همین شکل طراحی شده است.

لوازم جانبی تخت بادی شامل دفترچه راهنمای راه اندازی و نکاتی درباره این کالا به چند زبان مختلف است، برچسب تعمیرات رایگان جهت تعمیرات سطحی و موقت دارد، یک تکه از جنس جیر نیز داخل کارتن دیده میشود که برای رفو کردن احتمالی در نمایندگی اینتکس کاربرد دارد.

نقد و بررسی

بسته بندی تختخواب قفلدار 
بسته بندی:
تصویر بادگیری شده ی تخت خواب بادی یکنفره قفل دار روی قسمت اصلی کارتن بسته بندی چاپ شده است، عکس ها و نوشته ها همگی رنگی می باشند، بالای عکس مصول جدول مشخصات و پایین آن ارتفاع کالا به صورت اینچ درج شده است، قسمت پایین صفحه تعداد ظرفیت نفرات به همراه دو عکس از ساختار داخلی و امکان اتصال کالا آورده شده است، لوگوی کارخانه سازنده بالای کارتن وجود دارد که به صورت INTEX قابل خوانش می باشد، قسمت های جانبی جعبه شامل توضیحات نحوه نگهداری و استفاده از محصول می باشد، درب بالا و پایین توسط چند تکه چسب محکم شده اند و در هنگام خارج کردن تخت خواب یک نفره می توانید چسب ها را از کارتن جدا کنید.

 ساختار تخت بادی اینتکس 67743
ظاهرو طراحی بسیاری از تخت خواب های بادی اینتکس مشابه یکدیگر میباشد اما در برخی جزییات دارای اندکی تفاوت میباشند، در برخی محصولات با استثناهایی در طراحی مواجه میشویم که در آنها قواعد طراحی همیشگی تخت خواب ها رعایت نشده و تغییرات قابل توجی در آنها ایجاد شده است، برای نمونه محصول فوق دارای قفل در قسمت بالا و پایین خود میباشد، در واقع ابن کالا از دو عدد تشک بادی ساخته شده است که با استفاده از این قفل به یکدیگر متصل شده و تبدیل به تخت خواب میشود، رنگ آن در تمامی قسمت ها طوسی بوده که با انواع سلیقه ها سازگار بوده و براحتی میتواند با سایر اجزای اتاق هماهنگ شود.

قفلهای تختخواب
ویژگی منحصر به فرد این کالا در قابلیت تبدیل آن به دو عدد تشک بادی یکنفره و استفاده از آن برای دو نفر میباشد، در واقع با باز کردن قفل های این کالا، دو عدد تشک بادی یک نفره خواهیم داشت که هر یک به تنهایی قابل استفاده میباشد و هر موقع که نیاز به تخت خواب یک نفره باشد میتوان این دو را روی هم گذاشت و با قفل هایی که دارند آنها را به ارتفاع بلند تبدیل کرد.

تخت خواب بادی یکنفره دو لایه 
روش باد کردن، راه اندازی و جمع آوری:
 نحوه راه اندازی و استفاده از تخت خواب های بادی یکنفره بدین صورت است که ابتدا پمپ باد را برای آن از فروشگاه اینترنتی اینتکس خریداری کنید، محصول را از بسته بندی خارج کرده، در محیطی مسطح، تمیز و فاقد هرگونه جسم تیز و برنده پهن کنید، سپس پمپ را به دریچه ورودی هوای تکه بالایی آن وصل کرده و اقدام به باد زدن آن کنید و در نهایت در پوش سوپاپ ورودی هوا را به خوبی ببندید، پس از این کار تکه پایینی را نیز به همین ترتیب باد بزنید، در آخر برای استفاده در حالت تخت خواب دو تکه را توسط گیره های میانی به هم وصل کنید. جهت خالی کردن این کالا میبایست دریچه باد هر تشک را که روی بدنه نصب است برخلاف عقربه های ساعت بچرخانید تا دریچه بیرون آید و باد از داخل آن خارج شود.

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5

تماس بگیرید
کد کالا:  67743    
برند:  Intex-اینتکس
امتیاز: 5/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
تخت خواب بادی سلطنتی یکنفره اینتکس

تخت خواب بادی سلطنتی یکنفره اینتکس


قیمت : ۲,۲۷۰,۰۰۰   تومان ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان


تخت خواب بادی دو نفره کبریتی جدید

تخت خواب بادی دو نفره کبریتی جدید


قیمت : ۲,۶۵۰,۰۰۰   تومان ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی طرح خوشخواب طبی یکنفره

تخت بادی طرح خوشخواب طبی یکنفره


قیمت : ۱,۵۰۰,۰۰۰   تومان ۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی دو نفره طبی بلند

تخت بادی دو نفره طبی بلند


قیمت : ۱,۸۵۰,۰۰۰   تومان ۲,۰۵۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی دو نفره کوتاه Bestway

تخت بادی دو نفره کوتاه Bestway


قیمت : ۱,۸۰۰,۰۰۰   تومان ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی کودک با چراغ خواب

تخت بادی کودک با چراغ خواب


قیمت : ۶۴۵,۰۰۰   تومان ۷۵۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی تاجدار سلطنتی دو نفره

تخت بادی تاجدار سلطنتی دو نفره


قیمت : ۲,۲۰۰,۰۰۰   تومان ۲,۵۵۰,۰۰۰ تومان


تخت خواب بادی کودک انگری بردز با پتو

تخت خواب بادی کودک انگری بردز با پتو


قیمت : ۷۰۰,۰۰۰   تومان ۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان


تخت خواب بادی کودک با پتو

تخت خواب بادی کودک با پتو


قیمت : ۹۰۵,۰۰۰   تومان ۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی یک نفره شیبدار جدید

تخت بادی یک نفره شیبدار جدید


قیمت : ۹۹۵,۰۰۰   تومان ۱,۲۹۰,۰۰۰ تومان


تخت خواب بادی طبی فومدار دو نفره

تخت خواب بادی طبی فومدار دو نفره


قیمت : ۳,۳۵۰,۰۰۰   تومان ۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان


تخت خوشخواب بادی سلطنتی دو نفره

تخت خوشخواب بادی سلطنتی دو نفره


قیمت : ۲,۵۵۰,۰۰۰   تومان ۳,۰۵۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل
بالش بادی جیر بست وی

بالش بادی جیر بست وی


قیمت : ۴۷,۰۰۰   تومان ۷۰,۰۰۰ تومان


بالش بادی رنگی نوجوان

بالش بادی رنگی نوجوان


قیمت : ۴۵,۰۰۰   تومان ۶۵,۰۰۰ تومان


پمپ باد برقی اینتکس

پمپ باد برقی اینتکس


تماس بگیرید