مبل بادی مخمل سه تکه

این محصول دارای سه رنگ سبز و صورتی و بنفش از نمایندگی اینتکس ایران میباشد، مبل بادی بسیار زیبا است و از مخمل روکش شده  با این سه رنگ شاد فضای منزل و اتاق شما را جذاب تر میکند،به صورت اینترنتی در منزل و محل کار میتوانید با راحتی و سهولت این کار را انجام دهید و داشتن یک محصول بسیار منحصر بفرد در منزل خود بهره برید، جهت خرید با نمایندگی مرکزی اینتکس در ایران تماس حاصل بفرمایید.


قیمت : ۷۶۵,۰۰۰   تومان ۹۵۰,۰۰۰ تومان

کد کالا:  68563
برند:  Intex-اینتکس

توضیحات

جنس رویه و دور این محصول از جیر بوده و جنس زیر آن pvc می باشد و استقامت بالایی دارد و دریچه ورودی هوای مبل بادی اینتکس از نوع پستونکی کوچک و دریچه های باد بزرگ بوده و دارای سوپاپ اطمینان است، در ضمن یک دریچه بادی پیچی بزرگ جهت تخلیه کلی باد دارد.

ساختار مبل بادی از چند دریچه مجزا طراحی شده است و دریچه ها به هم راه نداشته که بتوانند باد را بین یکدیگر تقسیم کنند که باعث استقامت بیشتر محصول شده است و سطح رویه محصول کامفورت می باشد که تقسیم باد بهتر بین لایه های مبل انجام می شود که راحتی استفاده کننده را به دنبال دارد.

لوازم جانبی یک کوسن جیر زیبا و یک زیر انداز بادی دارد و این محصول را به همین دلیل سه تیکه می نماید. برچسب تعمیرات رایگان به همراه محصول فرستاده شده و پمپ باد ندارد. مبل بادی مخمل را میتوانید با سایر پمپهای بادی نمایندگی شرکت اینتکس باد کرده و استفاده نمایید، برای خرید به دسته بندی مربوطه مراجعه کنید.

نقد و بررسی

مبل بادی مخمل اینتکس 
بسته بندی:
 بعد از خرید این مبل بادی یک کارتن با چسب های پهن خورده خواهید دید، با باز کردن چسب ها می بینید که کارتن از چند تا تهیه شده و شکل نهایی کارتن را به وجود آورده است. روی کارتن در قسمت بالا نام شرکت INTEX نقش بسته است و همچنین عکس مبل زیر نام شرکت حک شده است. در کنار همین قسمت شما بارکد این محصول و ابعاد آن را به سانتی متر و اینچ مشاهده خواهید کرد. بالای کارتن هم نام برند اینتکس و ابعاد کالا نوشته شده و زیر کارتن نیز اطلاعاتی درباره شرکت اینتکس و مطالبی که لازم است به آن ها توجه شود آمده است. در همین قسمت بارکد کالا درج شده که می توانید از طریق دستگاه های بارکد خوان آن را اسکن کرده و اطلاعات لازم را بدست آورید. کد این مبل بادی نیز به شماره #68563NP نیز بالای بارکد نوشته شده است. قسمت های کناری نیز اطلاعات و هشدارهایی که باید به آن ها دقت کرد به زبان های مختلف نوشته شده است.

مبل بادی مخمل سه تکه 
آموزش باد زدن و خالی کردن:
برای باد کردن مبل نیاز به پمپ باد دارید که میتوانید آن را از فروشگاه اینترنتی اینتکس خریداری فرمایید، سپس مبل بادی را روی سطحی تمیز و فاقد اجسام تیز و برنده قرار دهید، نازل پمپ باد را داخل محفظه ورودی هوا قرار داده و فشار دهید تا سوپاپ عدم بازگشت هوا به عقب رفته و باد به داخل محصول راه پیدا کند، سپس اقدام به باد زدن آن کنید، پس از باد زدن هر بخش از محصول با استفاده از درپوش دریچه هوا را بسته تا هوا خارج نشود، به همین ترتیب بدنه مبل بادی، تشک بادی میانی و کوسن بادی را باد بزنید، وقتی تمام قسمت های این محصول باد زده شد میتوانید از نشستن بر روی آن لذت ببرید
جهت خالی کردن مبل کافیست درپوش های تخلیه باد آن را باز کرده تا هوا از داخل مبل خارج شود. اگر پمپ باد منتخب شما برای این محصول دارای عملکرد دو طرفه میباشد میتوانید از آن برای خالی کردن مبل بادی یکنفره اینتکس استفاده کنید.

راهنماي محصول

در صورتیکه نیاز به توضیحات بیشتر مبل بادی دارید روی گزینه های زیر کلیک نمایید:

برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5

قیمت : ۷۶۵,۰۰۰   تومان
کد کالا:  68563    
برند:  Intex-اینتکس
امتیاز: 0/5  
افزودن به سبد خرید ارسال رايگان
    0         0         2

محصولات مشابه
مبل بادی شیبدار بست وی

مبل بادی شیبدار بست وی


قیمت : ۸۳۵,۰۰۰   تومان ۱,۰۸۰,۰۰۰ تومان


صندلی بادی دو رنگ بست وی

صندلی بادی دو رنگ بست وی


قیمت : ۴۳۰,۰۰۰   تومان ۵۵۰,۰۰۰ تومان


مبل بادی دو نفره بست وی

مبل بادی دو نفره بست وی


قیمت : ۱,۲۹۰,۰۰۰   تومان ۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان


مبل بادی شیبدار یوگا

مبل بادی شیبدار یوگا


قیمت : ۹۵۰,۰۰۰   تومان ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان


مبل بادی بسکتبالی

مبل بادی بسکتبالی


قیمت : ۳۸۰,۰۰۰   تومان ۴۹۰,۰۰۰ تومان


مبل بادی شیبدار اینتکس

مبل بادی شیبدار اینتکس


قیمت : ۷۳۵,۰۰۰   تومان ۹۵۰,۰۰۰ تومان


مبل بادی بست وی مربع

مبل بادی بست وی مربع


قیمت : ۳۸۰,۰۰۰   تومان ۵۰۰,۰۰۰ تومان


مبل بادی فوتبالی بست وی

مبل بادی فوتبالی بست وی


قیمت : ۳۹۵,۰۰۰   تومان ۴۹۰,۰۰۰ تومان


مبل بادی مثلثی بست وی

مبل بادی مثلثی بست وی


قیمت : ۳۱۰,۰۰۰   تومان ۴۰۰,۰۰۰ تومان


مبل بادی شیبدار دو تکه اینتکس

مبل بادی شیبدار دو تکه اینتکس


قیمت : ۷۹۰,۰۰۰   تومان ۹۵۰,۰۰۰ تومان


صندلی بادی کف آب شو

صندلی بادی کف آب شو


قیمت : ۹۵۰,۰۰۰   تومان ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان


صندلی بادی کودک نئونی

صندلی بادی کودک نئونی


قیمت : ۱۲۵,۰۰۰   تومان ۱۸۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل
پمپ باد دستی اینتکس سایز 2

پمپ باد دستی اینتکس سایز 2


قیمت : ۱۴۰,۰۰۰   تومان ۱۹۰,۰۰۰ تومان


پمپ باد دستی اینتکس سایز ۱

پمپ باد دستی اینتکس سایز ۱


قیمت : ۹۵,۰۰۰   تومان ۱۰۰,۰۰۰ تومان