سلام، به حساب کاربری خود وارد شوید    ثبت نام کنید     پرداخت سریع

اینتکس سایت

مرکز فروش محصولات بادی

   0 سبدخرید :
محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.
 

کاناپه تختخوابشو بادی دو نفره با پمپ

این محصول نیز در بدلیل داشتن رویه پلاستیکی قابل شستشو است و میتوان با کف و آب آنرا شست و این موضوع توانسته این کاناپه را جزو یکی از محصولات پرفروش وب سایت اینتکس ایران نماید، براحتی میتوان این کاناپه بادی را در منزل، ویلا و سفر ها حمل و نقل کرده و استفاده نمایید، تمامی کاناپه های بادی قابل تعمیر میباشند و در صورتیکه دچار پنچری یا سوراخ شدگی و حتی پارگی شوند، نمایندگی بست وی قادر به انجام این تعمیرات میباشد. باید گفت قیمت این محصول در ماهواره بسیار بالا بوده و تقریبا با قیمت وب سایت اینتکس اختلاف زیادی دارد که این موضوع بدلیل هزینه های زیاد این شبکه های ماهواره ای میباشد.


کاناپه تختخوابشو , کاناپه , کاناپه بست وی


موجود نمی باشد

کد کالا:  75056
برند:  bestway-بست وی
توضیحات

 جنس کاناپه بادی بست وی کاملا از پلاستیک فشرده یا به اختصار pvc می باشد که از مواد مرغوب و بهداشتی تهیه شده که دچار حساسیت پوستی نشوید و در مجموع کیفیت مناسبی دارد. به همین دلیل کل محصول قابل شستشو می باشد و میتوان با کف و آب به نظافت آن پرداخت. ( دقت داشته باشید آب زیادی برای تمیز کردن آن استفاده نکنید تا فرسوده نشود )

ساختار داخلی تشک و کف کاناپه از خوشخواب کامفورت یا پنجره ای می باشد که در حالت تخت یا کاناپه، راحتی بسیار زیادی را به همراه خود دارد، همچنین پشتی آن از ساختار موازی در عرض استفاده می کند که باعث می شود کمر شما دیرتر خسته شود. در این محصول از سه دریچه بادی مجزا استفاده شده که از نوع پستونکی بزرگ می باشد در نتیجه باعث ثبات بیشتر آن شده است.

طراحی کاناپه دونفره به گونه ای است که دونفر تا وزن 200 کیلوگرم را تحمل کند. در حالت معمول تشک بر زیر کاناپه رفته و 22 سانتی متر ارتفاع کلی می شود. در صورت نیاز به خواب، آن را از زیر کاناپه در آورده و پهن کنید، در صورت نیاز به جای بیشتر برای استراحت می توانید پشتی این محصول را از باد خالی کنید. این کاناپه بادی دو تکه بوده که تشک آن با pvc  به بدنه اصلی متصل است.

پمپ باد کاناپه تختخواب شو، از نوع برقی بوده که در دو حالت پر/خالی کننده میتوان از آن استفاده کرد. به دلیل مجزا بودن پمپ از بدنه می توانید در محصولات بادی دیگر نیز از آن استفاده کنید. دارای 18 ماه ضمانت تنها نمایندگی اینتکس در ایران می باشد تا در صورت خرابی ( آب خوردگی و شکستی شامل گارانتی نمی شود ) به صورت رایگان رفع یا تعویض شود/ در صورت نیاز به استفاده از پمپ های دیگر نیز، این قابلیت را دارد، کد های قابل استفاده: پمپ های دستی اینتکس و بست وی مناسب: 62002/ 68612/ 62003/ 68614/ 68615. پمپ برقی: 66626 / 66632 / 66624/ 66620/ 68609/ 66622. پمپ پدالی: 68610 / 69611.

لوازم جانبی دفترچه راهنما، برچسب تعمیرات و پمپ باد برقی همراه کاناپه دونفره برای شما ارسال خواهد شد

نقد و بررسی

روش باد زدن و خالی کردن کاناپه بادی تخت خوابشو دو نفره مشکی کامفورت:
جهت باد زدن کاناپه ابتدا باید نازل پمپ را متناسب با دریچه هوای آن انتخاب کنید، نازل را به داخل سوپاپ هوا وارد کرده و پمپ را روشن کنید، به همین ترتیب تمامی دریچه های هوای کاناپه دو نفره بادی را باد بزنید و در انتها درپوش آن را به خوبی ببندید و کیپ نمایید، چند نکته مهم که هنگام باد کردن کاناپه بادی تخت خوابشو باد در نظر گرفت، محل قرار گیری کاناپه بادی را به خوبی تمیز کنید تا اجسام تیز و برنده به بدنه آن صدمه ای وارد نکند، حین باد زدن کاناپه تخت خوابشو دو نفره از باد کردن زیاد آن خودداری کنید، زیرا که سبب آسیب رساندن به لایه های داخلی کاناپه تخت خوابشوی بادی میگردد، هنگامی که کاناپه دو نفره شکل گرفت عملیات باد زدن را متوقف کنید. جهت جمع آوری این محصول می بایست دریچه های هوا را باز کرده تا باد به سرعت از داخل کاناپه تخت خوابشو کامفورت تخلیه گردد، برای تسریع عملیات تخلیه باد کاناپه تخت خوابشو میتوانید از پمپ باد برقی که قابلیت مکش را نیز دارد استفاده کنید.

 ارتفاع نشینمنگاه این محصول در حالت کاناپه تقریبا به 45 سانتی متر رسیده در حالی که ارتفاع به حالت تخت شو تقریبا 22 سانتی متر میشود، برای تبدیل کردن به حالت کاناپه دو نفره تنها کافیست قسمت زیر پایی آنرا که با ک تکه پی وی سی بقسمت نشینمنگاه کاناپه نصب شده است تا کرده و زیر بگذارید، 
در صورت نیاز به ایجاد فضای بزرگ تر موقع خواب روی این کاناپه احساس شود میتوان قسمت پشتی آن را از باد خالی کرد تا بزرگتر شود، دو دسته برای استفاده روی دو قسمت کناری کاناپه بادی تعبیه شده است. برای استفاده در حالت شیبدار نیز باید این کاناپه دو نفره را رو به پشت انداخت که با این کار نیز میتوان محصول را با سه حالت استفاده کرد، این کاناپه تختخوابشو دارای یک پمپ بادی برقی است که عملکرد دوطرفه دارد.

راهنماي محصول
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

 

موجود نمی باشد
کد کالا:  75056    
برند:  bestway-بست وی
امتیاز: 0/5  
  
    1         2         1
محصولات مشابه

محصولات مکمل

Top