کاناپه تختخوابشو بادی دو نفره با پمپ

کاناپه  دو نفره با پمپ نیز در بدلیل داشتن رویه پلاستیکی قابل شستشو است و میتوان با کف و آب آنرا شست و این موضوع توانسته این کاناپه بادی را جزو یکی از محصولات پرفروش وب سایت اینتکس ایران نماید، براحتی میتوان این کالا را در منزل، ویلا و سفر ها حمل و نقل کرده و استفاده نمایید، تمامی کاناپه های بادی قابل تعمیر میباشند و در صورتیکه دچار پنچری یا سوراخ شدگی و حتی پارگی شوند، نمایندگی بست وی قادر به انجام این تعمیرات میباشد. باید گفت قیمت این محصول در ماهواره بسیار بالا بوده و تقریبا با قیمت سایت اینتکس اختلاف زیادی دارد که این موضوع بدلیل هزینه های زیاد این شبکه های ماهواره ای میباشد.


قیمت : ۶۵۰,۰۰۰   تومان ۶۹۰,۰۰۰ تومان

کد کالا:  75056
برند:  bestway-بست وی

توضیحات

 جنس کاناپه بادی بست وی کاملا از پلاستیک فشرده یا به اختصار pvc می باشد که از مواد مرغوب و بهداشتی تهیه شده که دچار حساسیت پوستی نشوید و در مجموع کیفیت مناسبی دارد. به همین دلیل کل محصول قابل شستشو می باشد و میتوان با کف و آب به نظافت آن پرداخت. ( دقت داشته باشید آب زیادی برای تمیز کردن آن استفاده نکنید تا فرسوده نشود )

ساختار داخلی تشک و کف کاناپه از خوشخواب کامفورت یا پنجره ای می باشد که در حالت تخت یا کاناپه بادی، راحتی بسیار زیادی را به همراه خود دارد، همچنین پشتی آن از ساختار موازی در عرض استفاده می کند که باعث می شود کمر شما دیرتر خسته شود. در این محصول از سه دریچه بادی مجزا استفاده شده که از نوع پستونکی بزرگ می باشد در نتیجه باعث ثبات بیشتر آن شده است.

طراحی کاناپه بادی دونفره به گونه ای است که دونفر تا وزن 200 کیلوگرم را تحمل کند. در حالت معمول تشک بر زیر کاناپه رفته و 22 سانتی متر ارتفاع کلی می شود. در صورت نیاز به خواب، آن را از زیر کاناپه در آورده و پهن کنید، در صورت نیاز به جای بیشتر برای استراحت می توانید پشتی این محصول را از باد خالی کنید. این کاناپه بادی دو تکه بوده که تشک آن با pvc به بدنه اصلی متصل است.

پمپ باد کاناپه تختخواب شو از نوع برقی بوده که در دو حالت پر/خالی کننده میتوان از آن استفاده کرد. به دلیل مجزا بودن پمپ از بدنه می توانید در محصولات بادی دیگر نیز از آن استفاده کنید. دارای 18 ماه ضمانت تنها نمایندگی اینتکس در ایران می باشد تا در صورت خرابی ( آب خوردگی و شکستی شامل گارانتی نمی شود ) به صورت رایگان رفع یا تعویض شود/ در صورت نیاز به استفاده از پمپ های دیگر نیز، این قابلیت را دارد، کد های قابل استفاده: پمپ های دستی اینتکس و بست وی مناسب: 62002/ 68612/ 62003/ 68614/ 68615. پمپ برقی: 66626 / 66632 / 66624/ 66620/ 68609/ 66622. پمپ پدالی: 68610 / 69611.

لوازم جانبی دفترچه راهنما، برچسب تعمیرات و پمپ باد برقی همراه کاناپه دونفره برای شما ارسال خواهد شد

نقد و بررسی

کاناپه تختخوابشو بادی بست وی کد 75056 
بسته بندی:
این محصول داخل بسته بندی رنگی قرار دارد که تصویر کاناپه بادی به صورت کاملا باز و رنگ این کالا را نشان می دهد. تصاویری از حالات مختلفی که می توان این محصول را استفاده کرد سمت چپ بسته مشاهده می شود. بالای بسته مشخصات این محصول از جمله دونفره بودن، ابعاد تکیه گاه و میزان وزنی که کاناپه می تواند تحمل کند نوشته شده است و طول و عرض و ارتفاع این کالا به همراه تصویر پمپ و کیف نگهدارنده پایین بسته نشان داده شده است. دو طرف جعبه توضیحات مربوط به شیوه استفاده از این محصول و هشدارهای لازم به همراه ذکر ویژگی هایی به 26 زبان مختلف نوشته شده است. مشخصات پمپ بادی و نام کشور سازنده را می توان زیر جعبه دید.
پس از باز کردن بسته بندی کاغذ زرد رنگی دیده می شود که دارای چسب تعمیرات است. کاناپه بادی به حالت تا شده در پلاستیک مخصوص پرس شده است. به دلیل محافظت از سطح این محصول رویه آن به طرف داخل تا شده است تا از کثیف شدن این کالا جلوگیری شود. می توان تمام مشخصات درج شده روی بسته را به صورت چاپ شده روی بدنه محصول مشاهده کرد.

روش باد زدن و خالی کردن:
جهت باد زدن کاناپه ابتدا باید نازل پمپ را متناسب با دریچه هوای آن انتخاب کنید، نازل را به داخل سوپاپ هوا وارد کرده و پمپ را روشن کنید، به همین ترتیب تمامی دریچه های هوای کاناپه دو نفره بادی را باد بزنید و در انتها درپوش آن را به خوبی ببندید و کیپ نمایید، چند نکته مهم که هنگام باد کردن کاناپه باید در نظر گرفت، محل قرار گیری کاناپه بادی را به خوبی تمیز کنید تا اجسام تیز و برنده به بدنه آن صدمه ای وارد نکند، حین باد زدن، از باد کردن زیاد آن خودداری کنید، زیرا که سبب آسیب رساندن به لایه های داخلی کاناپه تخت خوابشوی بادی میگردد، هنگامی که کاناپه دو نفره شکل گرفت عملیات باد زدن را متوقف کنید. جهت جمع آوری این محصول می بایست دریچه های هوا را باز کرده تا باد به سرعت از داخل کاناپه بادی تخت خوابشو تخلیه گردد، برای تسریع عملیات تخلیه باد کاناپه میتوانید از پمپ باد برقی که قابلیت مکش را نیز دارد استفاده کنید.

کاناپه تختخوابشو بادی پمپ دار bestway 75056 
نحوه تغییرحالات:
برای تبدیل کردن به حالت کاناپه بادی دو نفره تنها کافیست قسمت زیر پایی آنرا که با ک تکه پی وی سی بقسمت نشینمنگاه کاناپه نصب شده است تا کرده و زیر بگذارید، در صورت نیاز به ایجاد فضای بزرگ تر موقع خواب روی این کاناپه احساس شود میتوان قسمت پشتی آن را از باد خالی کرد تا بزرگتر شده و تبدیل به یک تشک بادی شود، دو دسته برای استفاده روی دو قسمت کناری کاناپه بادی تعبیه شده است. برای استفاده در حالت شیبدار نیز باید این کاناپه دو نفره را رو به پشت انداخت که با این کار نیز میتوان محصول را با سه حالت استفاده کرد، این کاناپه تختخوابشو دارای یک پمپ بادی برقی است که عملکرد دوطرفه دارد.

راهنماي محصول
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5

قیمت : ۶۵۰,۰۰۰   تومان
کد کالا:  75056    
برند:  bestway-بست وی
امتیاز: 5/5  
    1         2         1

محصولات مشابه
کاناپه بادی تخت خوابشو دو نفره جیر با پمپ

کاناپه بادی تخت خوابشو دو نفره جیر با پمپ


قیمت : ۵۷۰,۰۰۰   تومان ۸۰۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخوابشو دو نفره جیر آبی با پمپ برقی

کاناپه بادی تختخوابشو دو نفره جیر آبی با پمپ برقی


قیمت : ۵۷۰,۰۰۰   تومان ۸۰۰,۰۰۰ تومان


کوسن بادی جیر

کوسن بادی جیر


قیمت : ۲۳,۰۰۰   تومان ۲۵,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره بست وی

کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره بست وی


قیمت : ۵۷۰,۰۰۰   تومان ۶۶۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخواب شو 1 نفره نارنجی

کاناپه بادی تختخواب شو 1 نفره نارنجی


قیمت : ۳۹۰,۰۰۰   تومان ۴۵۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی دو نفره تخت خوابشو جیر اینتکس

کاناپه بادی دو نفره تخت خوابشو جیر اینتکس


قیمت : ۶۸۵,۰۰۰   تومان ۸۵۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تخت خواب شو دو نفره جیر سبز با پمپ

کاناپه بادی تخت خواب شو دو نفره جیر سبز با پمپ


قیمت : ۵۷۰,۰۰۰   تومان ۸۰۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی یک نفره تخت خوابشوی جیر اینتکس

کاناپه بادی یک نفره تخت خوابشوی جیر اینتکس


قیمت : ۴۵۵,۰۰۰   تومان ۵۶۰,۰۰۰ تومان


کاناپه تختخوابشو بادی یکنفره جیر آبی

کاناپه تختخوابشو بادی یکنفره جیر آبی


قیمت : ۳۹۰,۰۰۰   تومان ۴۵۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تخت شو دو نفره کرم

کاناپه بادی تخت شو دو نفره کرم


قیمت : ۸۹۰,۰۰۰   تومان ۹۷۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخواب شو یک نفره

کاناپه بادی تختخواب شو یک نفره


قیمت : ۳۹۰,۰۰۰   تومان ۴۵۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل