کاناپه بادی تختشو چند کاره دونفره کوسن دار

کاناپه بادی تختشو چند کاره دونفره کوسن دار بعنوان کاناپه بادی چند کاره با طرح چرم در بازار معرفی میشود که در حقیقت ایجاد یک طرحی شبیه چرم روی آن است، قابل شستشو بوده و میتوان با آب و کف کاناپه بادی را شست، براحتی میتوان آن را به چند حالت مختلف تغییر داد، یک محصول بسیار سبک بوده ولی در صورتیکه روی کاناپه بادی تختشو وزن شخص استفاده کننده قرار گیرد بهیچ وجه نمیتوان آنرا تکان داد، این محصول براحتی توسط یک پمپ باد شکل گرفته و در کمترین زمان ممکن نیز خالی میگردد، میتواند جایگزین بسیار زیبا و مناسبی برای انواع کاناپه های چوبی و ... باشد، با خرید اینترنتی کاناپه بادی کوسندار از سایت مرکزی اینتکس میتوانید از داشتن این محصول لذت ببرید.


موجود نمی باشد

کد کالا:  1112
برند:  intime-اینتایم

توضیحات

جنس انتخاب شده برای ساخت بدنه کاناپه بادی تختشو، PVC طرح چرم است. از ویژگی های این جنس، مقاومت خوب در مقابل فشار هوا و جلوگیری از خروج هوا از محفظه داخلی و هم چنین قابل شستشو بودن آن است.

ساختار داخلی کاناپه بادی چند کاره دارای لایه هایی است که ساختار خوشخواب کامفورت را برای این قسمت ایجاد کرده اند. راحتی و مقاومت نسبتا بالای این محصول (تحمل وزن تا 250 کیلوگرم) به خاطر وجود چنین حالتی در داخل آن می باشد. برای باد کردن این محفظه داخلی در بدنه سه دریچه باد پیچی بزرگ تعبیه شده که به نازل های پمپ باد وصل خواهند شد.

طراحی کاناپه بادی اینتایم وسیله ای بسیار منحصر به فرد با دسته هایی در طرفین بوده و با داشتن دو کوسن جیر آبی رنگ محصولی چند کاره است. قابلیت تبدیل به کاناپه بادی دو نفره، تشک بادی شیبدار دونفره، تشک بادی دونفره، پشتی بادی دو نفره و نیمکت بادی دو نفره را نیز دارد. نشینمنگاه این وسیلهِ راحتی، در حالت مبل بادی تقریبا به 45 سانتی متر رسیده در حالی که ارتفاع در حالت تختشو تقریبا 22 سانتی متر می باشد. دو قفل در قسمت پایینی کاناپه روی بدنه نصب شده اند که برای نگه داری قسمت بادی زیرِ کاناپه استفاده می شوند.

پمپ باد خاصی برای این محصول در بسته بندی قرار نگرفته بنابراین می توانید به انتخاب خود و البته با توجه به نیازی که کاناپه بادی دو نفره دارد یک پمپ باد خریداری کنید. کدِ پمپ هایی که در شرکت موجود هستند و توانایی باد کردن حجم داخلی این محصول را دارند، لیست شده که به ترتیب زیر می باشند: مدل های برقی: 66622، 66624، 68609، 66620، 66626 و 62056. مدل های دستی برندهای اینتکس و بست وی: 62003 ، 68614، 68615، 62002 و 68612  و دو مدل پدالی 69611 و 68610 . شما بسته به مکان استفاده از کاناپه بادی تختشو می توانید مدل پمپ را از بین انواع پدالی، برقی و دستی انتخاب و سپس خریداری کنید. تمامی این کد ها از طرف نمایندگی شرکت اینتکس به مدت 18 ماه پس از خریداری ضمانت می شوند.

لوازم جانبی همراه با کاناپه بادی اینتایم شامل یک کیف زیبا برای حمل راحت آن هنگام سفر و یا جابه جایی است، سعی کنید همیشه در مواقعی که کاناپه بدون باد است، آن را در این کیف مخصوص نگه داری کنید تا هم از صدمه به بدنه و کثیف شدن آن در تماس با اشیاء اطراف جلوگیری کنید. یک برچسب تعمیر نیز به منظور ترمیم آسیب های احتمالی وارد شده به بدنه در جعبه قرار داده شده است. شما به تنهایی و بدون هیچ تخصص خاصی می توانید از این برچسب برای تعمیر سطحی استفاده کنید ولی تعمیرات مشکل را به شرکت بسپارید. 

نقد و بررسی

نحوه باد کردن:
جهت باد کردن یک کاناپه چند کاره میتوان از سایر پمپ های بادی برقی، دستی، پدالی استفاده کرد، این پمپ ها دارای سه سری متفاوت برای باد کردن سایر اقلام بادی محصولات اینتکس سایت میباشند، جهت باد کردن ابتدا باید نازل بزرگتر پمپ باد را داخل دریچه کرده و عمل باد زدن کاناپه چند کاره را انجام داد، باید دقت کرد کاناپه بیش از حد باد نگردد و تا حدی که شکل گرفت از باد کردن دست آن بردارید، سایر دریچه های کاناپه را باد کرده تا سایر قسمت های محصول شکل بگیرند، دقت کنید دریچه های باد کاناپه دو نفره را درست بسته تا باد از داخل محصول خارج نگردد.

نحوه تخلیه باد:
جهت خالی کردن باد این کاناپه کافیست دریچه های باد را باز کرده تا باد داخلی محصول بیرون آید، اگر پمپ باد برقی باشد میتوان از عمل معکوس کردن استفاده نمود، بعد از جمع آوری کاناپه را داخل ساک حمل خود قرار دهید.

کاناپه بادی تختشو اینتایم دو نفره 
نحوه تغییر حالات: 
این کاناپه با دو کوسن جیر آبی رنگ محصولی چند کاره است، قابلیتهای مختلفی همچون: کاناپه بادی دونفره، تشک بادی شیبدار دونفره، تشک بادی دونفره،پشتی بادی دو نفره و نیمکت بادی دو نفره دارد، نشینمنگاه کاناپه بادی کوسندار در حالت مبل بادی تقریبا به 45 سانتی متر رسیده در حالی که ارتفاع به حالت تختشو تقریبا 22 سانتی متر میباشد، برای تبدیل این محصول به حالت کاناپه تنها کافیست قسمت زیر پای این محصول را که با یک تکه پی وی سی به نشینمنگاه متصل شده است تا کرده و زیر قسمت بگذارید و دو قفل پلاستیکی که برای ثبات بیشتر در این مدل طراحی شده را ببندید، کاناپه چند کاره دارای سه دریچه بادی مجزا از نوع پیچی بزرگ است که باعث ثبات بیشتر میشود و در صورتیکه نیاز به ایجاد فضای بزرگ تر موقع خواب احساس شود میتوان قسمت پشتی کاناپه را از باد خالی کرد تا ابعاد آن بزرگتر شود، دو دسته برای استفاده روی دو قسمت کناری آن تعبیه شده است که با قسمت پشتی خالی میشوند و جای کاناپه را بزرگتر میکنند، برای استفاده در حالت شیبدار نیز باید این کاناپه دو نفره را رو به پشت انداخت برای تبدیل این محصول بحالت نیمکت کافیست تا قسمت پشتی را در حالت کاناپه خالی نمایید، جهت استفاده در حالته پشتی نیز تمامی قسمت های محصول را باد کرده و زیر پایی را نیز بیرون آورید و با این کار نیز میتوان محصول را با چند حالت مختلف استفاده کرد، توجه کنید در تبلیغات ماهواره ای نوع متفرقه این محصول را بعنوان 6 حالته بفروش میرسانند که استفاده بعنوان یک قایق بادی است و بسیار خطر ناک بوده و میتواند باعث خرابی کاناپه بادی شود.

راهنماي محصول
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5

موجود نمي باشد
کد کالا:  1112    
برند:  intime-اینتایم
امتیاز: 5/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
کاناپه تختخوابشو بادی یکنفره جیر آبی

کاناپه تختخوابشو بادی یکنفره جیر آبی


قیمت : ۳۹۰,۰۰۰   تومان ۴۵۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخواب شو 1 نفره نارنجی

کاناپه بادی تختخواب شو 1 نفره نارنجی


قیمت : ۳۹۰,۰۰۰   تومان ۴۵۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی یک نفره تخت خوابشوی جیر اینتکس

کاناپه بادی یک نفره تخت خوابشوی جیر اینتکس


قیمت : ۴۵۵,۰۰۰   تومان ۵۶۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخواب شو یک نفره

کاناپه بادی تختخواب شو یک نفره


قیمت : ۳۹۰,۰۰۰   تومان ۴۵۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تخت خواب شو دو نفره جیر سبز با پمپ

کاناپه بادی تخت خواب شو دو نفره جیر سبز با پمپ


قیمت : ۵۷۰,۰۰۰   تومان ۸۰۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تخت خوابشو دو نفره جیر با پمپ

کاناپه بادی تخت خوابشو دو نفره جیر با پمپ


قیمت : ۵۷۰,۰۰۰   تومان ۸۰۰,۰۰۰ تومان


کوسن بادی جیر

کوسن بادی جیر


قیمت : ۲۳,۰۰۰   تومان ۲۵,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره بست وی

کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره بست وی


قیمت : ۵۷۰,۰۰۰   تومان ۶۶۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخوابشو دو نفره جیر آبی با پمپ برقی

کاناپه بادی تختخوابشو دو نفره جیر آبی با پمپ برقی


قیمت : ۵۷۰,۰۰۰   تومان ۸۰۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی دو نفره تخت خوابشو جیر اینتکس

کاناپه بادی دو نفره تخت خوابشو جیر اینتکس


قیمت : ۶۸۵,۰۰۰   تومان ۸۵۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تخت شو دو نفره کرم

کاناپه بادی تخت شو دو نفره کرم


قیمت : ۸۹۰,۰۰۰   تومان ۹۷۰,۰۰۰ تومان


کاناپه تختخوابشو بادی دو نفره با پمپ

کاناپه تختخوابشو بادی دو نفره با پمپ


قیمت : ۶۵۰,۰۰۰   تومان ۶۹۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل
پمپ برقی اینتکس

پمپ برقی اینتکس


قیمت : ۱۹۵,۰۰۰   تومان ۲۳۰,۰۰۰ تومان