کاناپه بادی دو نفره تخت خوابشو جیر اینتکس

کاناپه بادی اینتکس بهترین گزینه برای افرادی که از کمبود جا رنج میبرند و نیاز به استفاده از مبل و تخت خواب دارند خصوصا دفاتر کار, مسافرت و منازل کوچک. کاناپه تخت خواب شو بعنوان مبل چند کاره نیز معروفند. رنگ زیبا و چرک تاب این محصول باعث شده تا نگاه خریدارانی که بدنبال یک نوع تیره میگردند آن را انتخاب نمایند، بزرگتر بوده و گزینه مناسبی برای افراد قد بلند است.


قیمت : ۱,۹۵۰,۰۰۰   تومان ۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان

کد کالا:  68566
برند:  Intex-اینتکس

توضیحات

 جنس کاناپه بادی تخت خوابشو از pvc است که یک لایه جیر مخملی سیاه رنگ بر روی آن کشیده شده است که باعث شده ضد تعریق شود و نرمی و لطافت کاناپه را بیشتر کند، البته استحکام آن را نیز بیشتر کرده است. در زیر کاناپه بادی به دلیل حساس بودن از پلاستیک فشرده استفاده شده تا مقاومت آن در برابر آسیب های احتمالی بالاتر برود.

ساختار داخلی کاناپه بادی دو نفره از نوع ساده و موازی در قسمت های عرضی محصول می باشد. از قسمت های بالایی به پایین توسط رشته هایی از pvc متصل شده است. تشک های نصب شده به صورت مجزا باد می شوند که این خود یک ویژگی به حساب می آید چراکه در صورت بروز خرابی، برای باقی قسمت ها مشکلی ایجاد نمی شود. سوپاپ های ایمنی تعبیه شده بر روی کاناپه به شما اطمینان میدهد که از خروج باد جلوگیری می کند.

طراحی دو تکه تشک با یک لایه از پلاستیک فشرده به بدنه اصلی متصل می باشد که در حالت عادی به صورت نشسته می توانید از آن استفاده کنید یا در صورت نیاز تشک هارا پهن کرده و کاناپه بادی اینتکس را به تخت تبدیل و استراحت کنید. دو دسته در طرفین به بدنه اصلی پرس شده است که دارای محفظه هایی برای قرار دادن لیوان یا کنترل است. مناسب دو نفر طراحی و تا 200 کیلوگرم تحمل وزن دارد که به راحتی میتوان آن را نصب و استفاده کرد.

پمپ باد ندارد ولی با سایر پمپ های موجود نیز میتوان آن را پر/خالی نمود. در صورتی که نیاز به خرید و استفاده از پمپ باد را دارید به دسته بندی مربوطه مراجعه و محصول خود را همراه کاناپه سفارش دهید.پمپ های دستی اینتکس و بست وی مناسب کاناپه بادی تخت شو دونفره عبارت اند از: 62002/ 68612/ 62003/ 68614/ 68615. پمپ برقی: 66626 / 66632 / 66624/ 66620/ 62056/ 68609/ 66622. پمپ پدالی: 68610 / 69611.

نقد و بررسی

بسته بندی تخت بادی اینتکس 68566 
بسته بندی:
بعد از تهیه کاناپه بادی اینتکس خواهد دید که درب کارتن که در قسمت بالا قرار دارد به وسیله چسب محکم و بسته شده است. با باز کردن چسب ها درب کارتن که روی هم قرار گرفته است باز شده و می توانید محصول را خارج کنید. درهمین قسمت درب کارتن نیز عکس کاناپه و نام برند intex به همراه ابعاد محصول به سانتی متر و اینچ درج شده است. روی کارتن نیز عکس محصول و نام برند اینتکس نقش بسته است. در قسمت کناره کارتن نیز اطلاعات مرتبط با محصول و هشدارهایی درباره آن به چند زبان مختلف نوشته شده است. زیر کارتن اطلاعاتی درباره شرکت و برند اینتکس نوشته شده است و استانداردهای مرتبط با کالا و بارکد محصول نیز در قسمت مقابل درج شده است. شما می توانید بارکد را از طریق دستگاه اسکنر، اسکن کرده و اطلاعات لازم درباره محصول را بیابید. در بالای بارکد نیز شماره #68566NP که کد کاناپه بادی می باشد نوشته شده است.
کاناپه بادی دو نفره اینتکس
  
روش باد کردن:
ابتدا سه دریچه باد مختلف  کاناپه بادی دو نفره اینتکس را پیدا نمایید، هرکدام از دریچه ها را بصورت جداگانه باز کرده و نازل پمپ باد را به داخل آنها فرو برید، توجه کنید تا نازل بزرگتر باد به دریچه متصل باشد تا فشار هوای زیاد تری را با سرعت بیشتری بداخل محصول وارد نماید، نوع پمپ بادی ای که برای این کالا تهیه میشود مهم نیست، تمام این پمپ های باد اینتکس از دریچه های سه تکه مجزا از هم تشکیل شده که سایز بزرگ تر به آن متصل میگردد، مقدار باد ورودی بداخل این محصول نباید بیش از حد استاندارد باشد چرا که به بدنه فشار وارد شده و لایه های داخلی آن خراب میشود، بعد از اینکه توسط پمپ باد اینتکس باد شد دریچه ها را به سمت راست چرخانده تا باد از داخل کاناپه بادی تختخواب شو بیرون نیاید، اکنون محصول قابل استفاده است.

روش خالی کردن:
برای خالی کردن کاناپه بادی دریچه های باد این محصول را برخلاف عقربه های ساعت بچرخانید تا باد از داخل آن خارج شود، در صورتیکه پمپ باد برقی intex تهیه کرده باشید، میتوانید نازل پمپ باد را از بالا روی پمپ نصب کرده و بداخل دریچه باز کرده کاناپه داخل کرده تا باد بیشتری را در زمان کمتری خارج نمایید.

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

amin :
سلام موجودش کنید
حمید :
سلام
خیلی خوب و جالب

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5

قیمت : ۱,۹۵۰,۰۰۰   تومان
کد کالا:  68566    
برند:  Intex-اینتکس
امتیاز: 5/5  
افزودن به سبد خرید ارسال رايگان
    1         0         0

محصولات مشابه
کوسن بادی جیر اینتکس

کوسن بادی جیر اینتکس


قیمت : ۵۸,۰۰۰   تومان ۶۵,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره جیر

کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره جیر


قیمت : ۹۴۵,۰۰۰   تومان ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره بست وی

کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره بست وی


قیمت : ۱,۴۹۰,۰۰۰   تومان ۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تخت خوابشو یک نفره جیر اینتکس

کاناپه بادی تخت خوابشو یک نفره جیر اینتکس


قیمت : ۱,۲۰۰,۰۰۰   تومان ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخواب شو یک نفره

کاناپه بادی تختخواب شو یک نفره


قیمت : ۹۴۵,۰۰۰   تومان ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تخت شو دو نفره کرم

کاناپه بادی تخت شو دو نفره کرم


قیمت : ۲,۳۹۰,۰۰۰   تومان ۲,۵۵۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختشو دو نفره با پمپ

کاناپه بادی تختشو دو نفره با پمپ


قیمت : ۱,۴۹۰,۰۰۰   تومان ۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخواب شو 1 نفره نارنجی

کاناپه بادی تختخواب شو 1 نفره نارنجی


قیمت : ۹۴۵,۰۰۰   تومان ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل
پمپ باد برقی و فندکی intex

پمپ باد برقی و فندکی intex


قیمت : ۶۷۵,۰۰۰   تومان ۷۵۰,۰۰۰ تومان


پمپ باد دستی اینتکس سایز 4

پمپ باد دستی اینتکس سایز 4


قیمت : ۲۸۵,۰۰۰   تومان ۳۰۰,۰۰۰ تومان


پمپ باد دستی اینتکس سایز ۱

پمپ باد دستی اینتکس سایز ۱


قیمت : ۹۵,۰۰۰   تومان ۱۰۰,۰۰۰ تومانپمپ باد برقی اینتکس

پمپ باد برقی اینتکس


تماس بگیرید