سلام، به حساب کاربری خود وارد شوید    ثبت نام کنید     پرداخت سریع

اینتکس سایت

مرکز فروش محصولات بادی

   0 سبدخرید :
محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.
 

کاناپه بادی دو نفره تخت خوابشو جیر اینتکس

تفاوت این محصول با نوع ساده آن در سطح رویه کاناپه است، بهترین گزینه برای افرادی که از کمبود جا رنج میبرند و نیاز به استفاده از مبل و تخت خواب دارند خصوصا دفاتر کار, مسافرت و منازل کوچک. کاناپه تخت خواب شو بادی بعنوان مبل چند کاره نیز معروفند. رنگ زیبا و چرک تاب این محصول باعث شده تا نگاه خریدارانی که بدنبال یک نوع تیره میگردند آن را انتخاب نمایند، بزرگتر بوده و گزینه مناسبی برای افراد قد بلند است.


کاناپه بادی اینتکس , کاناپه بادی تخت خوابشو اینتکس , کاناپه بادی تخت خوابشو


قیمت : ۶۶۰,۰۰۰   تومان

کد کالا:  68566
برند:  Intex-اینتکس
توضیحات

 جنس کاناپه بادی تخت خوابشو از pvc است که یک لایه جیر مخملی سیاه رنگ بر روی آن کشیده شده است که باعث شده ضد تعریق شود و نرمی و لطافت کاناپه را بیشتر کند، البته استحکام آن را نیز بیشتر کرده است. در زیر کاناپه بادی به دلیل حساس بودن از پلاستیک فشرده استفاده شده تا مقاومت آن در برابر آسیب های احتمالی بالاتر برود.

ساختار داخلی کاناپه از نوع ساده  و موازی در قسمت های عرضی محصول می باشد. از قسمت های بالایی به پایین توسط رشته هایی از pvc متصل شده است. تشک های نصب شده به صورت مجزا باد می شوند که این خود یک ویژگی به حساب می آید چراکه در صورت بروز خرابی، برای باقی قسمت ها مشکلی ایجاد نمی شود. سوپاپ های ایمنی تعبیه شده بر روی کاناپه، به شما اطمینان میدهد که از خروج باد جلوگیری می کند.

طراحی دو تکه تشک با یک لایه از پلاستیک فشرده به بدنه اصلی متصل می باشد که در حالت عادی به صورت نشسته می توانید از آن استفاده کنید یا در صورت نیاز تشک هارا پهن کرده و کاناپه را به تخت تبدیل و استراحت کنید. دو دسته در طرفین به بدنه اصلی پرس شده است که دارای محفظه هایی برای قرار دادن لیوان یا کنترل است. مناسب دو نفر طراحی و تا 200 کیلوگرم تحمل وزن دارد که به راحتی میتوان آن را نصب و استفاده کرد.

پمپ باد این کاناپه بادی فاقد پمپ باد است ولی با سایر پمپ های موجود نیز میتوان آن را پر/خالی نمود. در صورتی که نیاز به خرید و استفاده از پمپ باد را دارید به دسته بندی مربوطه مراجعه و محصول خود را همراه کاناپه سفارش دهید.پمپ های دستی اینتکس و بست وی مناسب کاناپه تخت شو دونفره عبارت اند از: 62002/ 68612/ 62003/ 68614/ 68615. پمپ برقی: 66626 / 66632 / 66624/ 66620/ 62056/ 68609/ 66622. پمپ پدالی: 68610 / 69611.

لوازم جانبی دارای برچسب تعمیرات بوده، همچنین دفترچه راهنما نیز همراه کاناپه ارسال خواهد شد.

نقد و بررسی

روش باد کردن کاناپه بادی تختخواب شو دو نفره مشکی اینتکس:
ابتدا سه دریچه باد مختلف این کاناپه را پیدا نمایید، هرکدام از دریچه ها را بصورت جداگانه باز کرده و نازل پمپ بادی را بداخل آنها فرو برید، توجه کنید تا نازل بزرگتر باد بدریچه این کاناپه تخت خوابشو متصل باشد تا فشار هوای زیاد تری را با سرعت بیشتری بداخل محصول وارد نماید، نوع پمپ بادی ای که برای این کاناپه تهیه میشود مهم نیست، تمام این پمپ های باد اینتکس از دریچه های سه تکه مجزا از هم تشکیل شده که سایز بزرگتر به این کاناپه متصل میگردد، مقدار باد ورودی بداخل این محصول نباید بیش از حد استاندارد باشد چرا که به بدنه کاناپه فشار وارد شده و لایه های داخلی آن خراب میشود، بعد از اینکه کاناپه توسط پمپ باد اینتکس باد شد دریچه ها را بسمت راست چرخانده تا باد از داخل کاناپه تختخواب شو بیرون نیاید، اکنون کاناپه قابل استفاده است.

روش خالی کردن کاناپه بادی دو نفره مشکی اینتکس:
برای خالی کردن این کاناپه بادی دریچه های باد این محصول را برخلاف عقربه های ساعت بچرخانید تا باد از داخل این کاناپه دو نفره خارج شود، در صورتیکه پمپ باد برقی intex تهیه کرده باشید میتوانید نازل پمپ باد را از بالا روی پمپ نصب کرده و بداخل دریچه باز کرده کاناپه داخل کرده تا باد بیشتری را در زمان کمتری خارج نمایید.

راهنماي محصول
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات


نویسنده:

5/ 5

تاریخ: ۱۳۹۵/۹/۱۰

سلام موجودش کنید


نویسنده:

5/ 5

تاریخ: ۱۳۹۱/۱۱/۲۱

سلام خیلی خوب و جالب
 

قیمت : ۶۶۰,۰۰۰   تومان
کد کالا:  68566    
برند:  Intex-اینتکس
5 ستاره از میانگین نظرات 2 کاربر
امتیاز: 5/5  
  
    1         0         0
محصولات مشابه

محصولات مکمل
پمپ باد دستی اینتکس سایز ۱

پمپ باد دستی اینتکس سایز ۱


قیمت : ۳۰,۰۰۰   تومانپمپ باد پدالی اینتکس

پمپ باد پدالی اینتکس


موجود نمی باشد


پمپ برقی اینتکس

پمپ برقی اینتکس


موجود نمی باشد


پمپ باد برقی و فندکی intex

پمپ باد برقی و فندکی intex


موجود نمی باشد


Top