سلام، به حساب کاربری خود وارد شوید    ثبت نام کنید     پرداخت سریع

اینتکس سایت

مرکز فروش محصولات بادی

   0 سبدخرید :
محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.
 

کاناپه بادی دو نفره تخت خوابشو جیر اینتکس

تفاوت این محصول با نوع ساده آن در سطح رویه کاناپه است، بهترین گزینه برای افرادی که از کمبود جا رنج میبرند و نیاز به استفاده از مبل و تخت خواب دارند خصوصا دفاتر کار, مسافرت و منازل کوچک. کاناپه تخت خواب شو بادی بعنوان مبل چند کاره نیز معروفند. رنگ زیبا و چرک تاب این محصول باعث شده تا نگاه خریدارانی که بدنبال یک نوع تیره میگردند آن را انتخاب نمایند، بزرگتر بوده و گزینه مناسبی برای افراد قد بلند است.


کاناپه بادی اینتکس , کاناپه بادی تخت خوابشو اینتکس , کاناپه بادی تخت خوابشو


قیمت : ۲۸۰,۰۰۰   تومان

کد کالا:  68566
برند:  Intex-اینتکس
توضیحات

کاناپه بادی دو نفره تخت خوابشوی با جنس جیر و محصول اینتکس با ارتفاع تقریبی نشینمنگاه 45 سانتیمتر است که دارای ساختار داخلی ساده موازی و سطح نشینمنگاه سه تکه میباشد. جنس رویه و دور آن از جیر ضد تعریق و جنس زیر آن از پی وی سی میباشد. این کاناپه بادی دارای محفظه های باد مجزا برای هر قسمت جهت ثبات بیشتر و دو جای بطری روی دسته ها است، قابلیت چند کاره بودن کاناپه دو نفره اینتکس قابلیت جدیدی نیست اما یکی از ویژگی های اصلی کاناپه بادی تخت خوابشو میباشد، ویژگی ای که میتواند امکان استفاده از کاناپه بادی را به عنوان مبل دو نفره و یا تشک بادی دو نفره به کاربر بدهد، در واقع کاناپه بادی از سه تشک بادی تشکیل شده کهتوسط یک تکه پی وی سی به یکدیگر متصل میشوند و با باز کردن آنها میتوان از کاناپه بادی به عنوان تشک بادی 2 نفره استفاده نمود و در صورت جمع شدن نشیمنگاهی با ارتفاع مناسب برای مصرف کننده به وجود میاورد، باد کردن این کاناپه بادی دونفره اینتکس توسط سایر پمپ های باد انجام میگیرد. برای انتخاب پمپ باد این کاناپه تختخوابشو بادی بقسمت پمپ باد در سایت مراجعه نمایید.

نقد و بررسی

روش باد کردن کاناپه بادی تختخواب شو دو نفره مشکی اینتکس:
ابتدا سه دریچه باد مختلف این کاناپه را پیدا نمایید، هرکدام از دریچه ها را بصورت جداگانه باز کرده و نازل پمپ بادی را بداخل آنها فرو برید، توجه کنید تا نازل بزرگتر باد بدریچه این کاناپه تخت خوابشو متصل باشد تا فشار هوای زیاد تری را با سرعت بیشتری بداخل محصول وارد نماید، نوع پمپ بادی ای که برای این کاناپه تهیه میشود مهم نیست، تمام این پمپ های باد اینتکس از دریچه های سه تکه مجزا از هم تشکیل شده که سایز بزرگتر به این کاناپه متصل میگردد، مقدار باد ورودی بداخل این محصول نباید بیش از حد استاندارد باشد چرا که به بدنه کاناپه فشار وارد شده و لایه های داخلی آن خراب میشود، بعد از اینکه کاناپه توسط پمپ باد اینتکس باد شد دریچه ها را بسمت راست چرخانده تا باد از داخل کاناپه تختخواب شو بیرون نیاید، اکنون کاناپه قابل استفاده است.
روش خالی کردن کاناپه بادی دو نفره مشکی اینتکس:
برای خالی کردن این کاناپه بادی دریچه های باد این محصول را برخلاف عقربه های ساعت بچرخانید تا باد از داخل این کاناپه دو نفره خارج شود، در صورتیکه پمپ باد برقی intex تهیه کرده باشید میتوانید نازل پمپ باد را از بالا روی پمپ نصب کرده و بداخل دریچه باز کرده کاناپه داخل کرده تا باد بیشتری را در زمان کمتری خارج نمایید.

راهنماي محصول
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات


نویسنده:

5/ 5

تاریخ: ۱۳۹۵/۹/۱۰

سلام موجودش کنید


نویسنده:

5/ 5

تاریخ: ۱۳۹۱/۱۱/۲۱

سلام خیلی خوب و جالب
 

قیمت : ۲۸۰,۰۰۰   تومان
کد کالا:  68566    
برند:  Intex-اینتکس
5 ستاره از میانگین نظرات 2 کاربر
امتیاز: 5/5  
  
    1         0         0
محصولات مشابه

محصولات مکمل
پمپ باد دستی سایز ۱

پمپ باد دستی سایز ۱


قیمت : ۱۴,۰۰۰   تومان


پمپ باد دستی سایز 4

پمپ باد دستی سایز 4


موجود نمی باشد


پمپ باد پدالی

پمپ باد پدالی


موجود نمی باشد


پمپ برقی اینتکس

پمپ برقی اینتکس


قیمت : ۶۵,۰۰۰   تومان


پمپ باد برقی و فندکی intex

پمپ باد برقی و فندکی intex


موجود نمی باشد


Top