قلعه بادی جامپینگ کوچک

این قلعه بادی جامپینگ یک وسیله ی بسیار مناسب جهت تخلیه انرژی کودکان است. طراحی زیبا و رنگ بندی جذاب آن باعث شده تا این محصول مورد توجه مصرف کنندگان قرار گیرد. برای ایمنی کامل، دور تا دور این قلعه دیوارهای بادی قرار داده شده تا فرزند شما براحتی بر روی آن و بدون خطر پرش کند. این جامپینگ محصولی بسیار مناسب برای هدیه دادن به عزیزانتان میباشد.


قیمت : ۳۷۰,۰۰۰   تومان ۴۳۰,۰۰۰ تومان

کد کالا:  48257
برند:  Intex-اینتکس

توضیحات

قلعه بادی بسیار زیبا با قابلیت جامپ کردن و استفاده یک کودک است دور تا دور این قلعه دارای دیوار های باد بوده و چهار مناره هر گوشه دارد، دریچه های بادی این قلعه از نوع پستونکی کوچک است که برای باد کردن این محصول باید پمپ باد را تا انتها داخل فشار داده تا سوپاپ برگشت هوا به عقب رود، این محصول با سایر پمپ های باد شرکت اینتکس باد میشود.

نقد و بررسی

نصب و راه اندازی:
برای نصب قلعه بادی جامپینگ، به آرامی آن را از جعبه ی بسته بندی خارج کنید. حین پهن کردن آن مطمئن باشید تا سطح زمین عاری از هر گونه مواد کثیف و برنده باشد، چون حین باد شدن به دلیل فشار هوا ممکن است اشیایی که زیر قلعه بادی می مانند باعث صدمه رساندن به سطح آن می شوند. بعد از پهن کردن قلعه ی کودک پمپ باد را آماده کنید، لازم به ذکر است برای باد کردن جامپینگ کوچک نیاز به دستگاه بادی مخصوصی دارید، به همین منظور می توانید از پمپ های بادی شرکت اینتکس استفاده کنید. در ادامه دریچه های بادی جامپینگ را پیدا کنید، هر دریچه دارای پستونک های سوپاپ دار کوچک و بزرگ است، برای شروع باد کردن بهتر است از قسمت کف قلعه بادی استفاده کنید، سپس دیواره ها و بعد چهار مناره ای که برای ایمنی کودکان تعبیه شده را باد کنید، رعایت ترتیب گفته شده باعث شکل گیری هر چه بهتر جامپینگ بادی می شود. در مرحله ی باد کردن نازل هم سایز دریچه را به پمپ وصل کنید، توجه داشته باشید برای انتقال هوا لازم است نازل را تا انتها فشار داده باشید، حین باد شدن قلعه دست خود را روی سطح آن کمی فشار دهید تا از حالت ارتجاعی آن مطمئن شوید، حواستان باشد که همه ی فضای قلعه بادی از هوا پر نشود و بگذارید سطوح جامپینگ کودک کمی منعطف بماند، زیرا سفتی سطوح هنگامی که کودکان به آن ضربه وارد می کنند باعث کاهش مقاومت قلعه بادی شده و باعث نزول کیفی محصول می شود.
جمع آوری:
حین جمع آوری کمی حوصله خرج دهید، ابتدا دریچه هوا را پیدا کرده و نازل را بیرون بکشید، دقت کنید هر گونه فشار و ضربه باعث خرابی نازل می شود، بعد قلعه بادی را از قسمت مقابل دریچه تا بزنید و از جهت مخالف باد را به سمت دریچه هدایت کنید، وقتی باد به طور کامل خارج شد جامپینگ بادی را مثل حالت اول خود به داخل جعبه بسته بندی قرار دهید

راهنماي محصول

نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5

قیمت : ۳۷۰,۰۰۰   تومان
کد کالا:  48257    
برند:  Intex-اینتکس
امتیاز: 0/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
قلعه بادی جامپینگ سرسره دار مدل 2

قلعه بادی جامپینگ سرسره دار مدل 2


قیمت : ۳,۴۰۰,۰۰۰   تومان ۳,۸۸۰,۰۰۰ تومان


قلعه بادی جامپینگ بزرگ مدل 1

قلعه بادی جامپینگ بزرگ مدل 1


قیمت : ۴,۰۰۰,۰۰۰   تومان ۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان


قلعه بادی جامپینگ بزرگ مدل 4

قلعه بادی جامپینگ بزرگ مدل 4


قیمت : ۳,۶۰۰,۰۰۰   تومان ۴,۱۵۰,۰۰۰ تومان


قلعه بادی جامپینگ بست وی

قلعه بادی جامپینگ بست وی


قیمت : ۸۰۰,۰۰۰   تومان ۹۰۰,۰۰۰ تومان


جامپینگ قلعه بادی کودک

جامپینگ قلعه بادی کودک


قیمت : ۷۷۰,۰۰۰   تومان ۸۸۰,۰۰۰ تومان


قلعه بادی جامپینگ بزرگ مدل 3

قلعه بادی جامپینگ بزرگ مدل 3


قیمت : ۳,۱۵۰,۰۰۰   تومان ۳,۵۵۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل
پمپ برقی اینتکس

پمپ برقی اینتکس


قیمت : ۱۹۵,۰۰۰   تومان ۲۳۰,۰۰۰ تومان