سلام، به حساب کاربری خود وارد شوید    ثبت نام کنید     پرداخت سریع

اینتکس سایت

مرکز فروش محصولات بادی

   0 سبدخرید :
محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.
 

مجموعه بازی شهر اژدها

استخر بادی بزرگ اینتکس به شکل اژدها، دارای اسباب بازی های بادی متنوع و سرسره بادی، دارای طراحی زیبا و رنگ بندی شاد جذاب، استخر بادی شهر اژدها دارای فضای بازی و آبتنی وسیع میباشد، این محصول وسیله ای بسیار مهیج و سرگرم کننده از شرکت اینتکس است، دارای بازی ها و سرگرمی های مختلفی میباشد.قیمت : ۵۹۰,۰۰۰   تومان 650,000 تومان

کد کالا:  57135
برند:  Intex-اینتکس
توضیحات

استخر بادی شهر اژدها طراحی بیضی شکل دارد که در قسمت میانی دارای انحنا میباشد، در تمامی قسمت های مجموعه بازی از رنگ های شاد و زیبا استفاده شده است، قسمت بالایی مجموعه بازی کودک یک استخر بادی کوچک و قسمت پایینی، استخر بادی بزرگتری دارد، یک سرسره بادی این دو بخش را به یکدیگر متصل میکند، در قسمت فرود سرسره بادی یک پَدِ محافظ ضربه گیر تعبیه شده است،  همراه با مجموعه بازی فوق تعدادی توپ رنگی نرم و بدون لبه جهت سرگرمی و بازی کودکان قرار داده شده است، در قست بالای حوضچه بادی کوچک یک سرسره برای غلتاندن توپ های رنگی طراحی شده است، عروسک دایناسور که بالای استخر بادی به شکل قوسی شکل قرار دارد در صورت اتصال به شلنگ آب مانند فواره عمل میکند، یک عروسک اژدها در مجموعه بازی کودک اینتکس قرار دارد که یک حلقه در دست این عروسک بادی دیده میشود و کودکان میتوانند توپ ها را با نشانه گیری از این حلقه رد کنند، مجموعه بازی شهر اژدها دارای دو حوضچه بادی بهمراه یک سرسره، توپ های بازی، حلقه پرتاب توپ با عروسک اژدها، سرسره توپ و درختچه در دو طرف است. قابلیت باد کردن با سایر پمپ های باد اینتکس را دارد. جهت انتخاب پمپ باد بقسمت پمپ ها در سایت مراجعه نمایید.

نقد و بررسی

روش نصب و راه اندازی:
برای راه اندازی مجموعه شهر اژدها آن را از جعبه کارتن به آرامی بیرون آورید. با توجه به اندازه ی اسباب بازی آن را در یک مکان مناسب پهن کنید، دقت کنید سطح زیر مجموعه بادی دارای سنگریزه و اشیاء تیز نباشد، چون ممکن است فشار هوا باعث آسیب رساندن این اشیاء به بدنه ی شهر بازی شود. دستگاه پمپ خود را در کنار خود آماده داشته باشید، توجه داشته باشید باد کردن این اسباب بازی نیازمند یک دستگاه پمپ مخصوص است. در ادامه دریچه هر کدام از بخش ها را پیدا کرده و با قرار دادن نازل های هم سایز هر دریچه روی پمپ باد کردن را شروع کنید، توجه کنید برای انتقال هوا بایستی نازل را تا اتنها فشار داده باشید، بهتر است برای شروع باد زدن از کف استخر بادی شروع کنید، وقتی کف را باد کردید استخر بادی شکلی بیضی به خود می گیرد، در قسمت میانی آن نیز انحنایی ایجاد می شود، دو استخر بادی بزرگ و کوچک نیز وجود دارد که توسط سرسره به یکدیگر متصل می شوند، پد محافظ ضربه گیر نیز در قسمت فرود سرسره قرار می گیرد، همچنین یک سرسره برای غلتاندن توپ ها و نیز یک عروسک دایناسور قوسی شکل وجود دارد که با اتصال شلنگ آب به آن حالت فواره ای می گیرد، هر کدام از این بخش ها دریچه ی مجزایی دارد که باید مرحله به مرحله دستگاه پمپ را به آن ها وصل کنید، عروسک بادی اژدها و سایر لوازم جانبی استخر بادی از جمله توپ ها خارج از استخر قرار می گیرند.این ها را نیز می توانید با همان پمپ باد مخصوص اینتکس باد کنید. در راه اندازی توجه کنید که هر قسمت را بیشتر از ظرفیت فضایی شان از هوا پر نکنید، سفت شدن سطح استخر بادی ضریب مقاومت آن را در برابر فشار و ضربات کودکان ضعیف می کند، برای جلوگیری از این اتفاق حین باد کردن هر قسمت کمی با دست به سطح آن فشار بیاورید تا از میزان انعطاف آن مطمئن شوید. پس از پایان نصب مجموعه شهر اژدها با پر کردن فضای آن با توپ، می توانید از آن هم به عنوان استخر آبی و هم استخر توپی بهره برداری کنید.

راهنماي محصول

نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

 

قیمت : ۵۹۰,۰۰۰   تومان 650,000 تومان
کد کالا:  57135    
برند:  Intex-اینتکس
امتیاز: 0/5  
  
    0         0         0
محصولات مشابه

راکر بادی کودک

راکر بادی کودک


موجود نمی باشد


مجموعه بازی سرسره و توپ بادی کودک

مجموعه بازی سرسره و توپ بادی کودک


قیمت : ۲۴۵,۰۰۰   تومان 275,000 تومان


میز و صندلی کودک کُره ای

میز و صندلی کودک کُره ای


موجود نمی باشد


عروسک بادی کوچک

عروسک بادی کوچک


موجود نمی باشد


عروسک وان بادی

عروسک وان بادی


قیمت : ۱۸,۰۰۰   تومان


قلعه توپ بازی بست وی

قلعه توپ بازی بست وی


تماس بگیرید


مجموعه بازی آسیاب بادی

مجموعه بازی آسیاب بادی


موجود نمی باشد


کیسه بوکس سه طرح کف آب شو

کیسه بوکس سه طرح کف آب شو


قیمت : ۲۸,۰۰۰   تومان 32,000 تومانکیسه بوکس بادی بزرگسال

کیسه بوکس بادی بزرگسال


موجود نمی باشد


توپ ساحلی POOH

توپ ساحلی POOH


موجود نمی باشد


محصولات مکمل

پمپ برقی اینتکس

پمپ برقی اینتکس


قیمت : ۱۵۸,۰۰۰   تومان 180,000 تومان


Top