مجموعه بازی شهر اژدها

استخر بادی بزرگ اینتکس به شکل اژدها، دارای اسباب بازی های بادی متنوع و سرسره بادی، دارای طراحی زیبا و رنگ بندی شاد جذاب، استخر بادی شهر اژدها دارای فضای بازی و آبتنی وسیع میباشد، این محصول وسیله ای بسیار مهیج و سرگرم کننده از شرکت اینتکس است، دارای بازی ها و سرگرمی های مختلفی میباشد.


قیمت : ۷۰۰,۰۰۰   تومان ۹۰۰,۰۰۰ تومان

کد کالا:  57135
برند:  Intex-اینتکس

توضیحات

استخر بادی شهر اژدها طراحی بیضی شکل دارد که در قسمت میانی دارای انحنا میباشد، در تمامی قسمت های مجموعه بازی از رنگ های شاد و زیبا استفاده شده است، قسمت بالایی مجموعه بازی کودک یک استخر بادی کوچک و قسمت پایینی، استخر بادی بزرگتری دارد، یک سرسره بادی این دو بخش را به یکدیگر متصل میکند، در قسمت فرود سرسره بادی یک پَدِ محافظ ضربه گیر تعبیه شده است،  همراه با مجموعه بازی فوق تعدادی توپ رنگی نرم و بدون لبه جهت سرگرمی و بازی کودکان قرار داده شده است، در قست بالای حوضچه بادی کوچک یک سرسره برای غلتاندن توپ های رنگی طراحی شده است، عروسک دایناسور که بالای استخر بادی به شکل قوسی شکل قرار دارد در صورت اتصال به شلنگ آب مانند فواره عمل میکند، یک عروسک اژدها در مجموعه بازی کودک اینتکس قرار دارد که یک حلقه در دست این عروسک بادی دیده میشود و کودکان میتوانند توپ ها را با نشانه گیری از این حلقه رد کنند، مجموعه بازی شهر اژدها دارای دو حوضچه بادی بهمراه یک سرسره، توپ های بازی، حلقه پرتاب توپ با عروسک اژدها، سرسره توپ و درختچه در دو طرف است. قابلیت باد کردن با سایر پمپ های باد اینتکس را دارد. جهت انتخاب پمپ باد بقسمت پمپ ها در سایت مراجعه نمایید.

نقد و بررسی

روش نصب و راه اندازی:
برای راه اندازی مجموعه شهر اژدها آن را از جعبه کارتن به آرامی بیرون آورید. با توجه به اندازه ی اسباب بازی آن را در یک مکان مناسب پهن کنید، دقت کنید سطح زیر مجموعه بادی دارای سنگریزه و اشیاء تیز نباشد، چون ممکن است فشار هوا باعث آسیب رساندن این اشیاء به بدنه ی شهر بازی شود. دستگاه پمپ خود را در کنار خود آماده داشته باشید، توجه داشته باشید باد کردن این اسباب بازی نیازمند یک دستگاه پمپ مخصوص است. در ادامه دریچه هر کدام از بخش ها را پیدا کرده و با قرار دادن نازل های هم سایز هر دریچه روی پمپ باد کردن را شروع کنید، توجه کنید برای انتقال هوا بایستی نازل را تا اتنها فشار داده باشید، بهتر است برای شروع باد زدن از کف استخر بادی شروع کنید، وقتی کف را باد کردید استخر بادی شکلی بیضی به خود می گیرد، در قسمت میانی آن نیز انحنایی ایجاد می شود، دو استخر بادی بزرگ و کوچک نیز وجود دارد که توسط سرسره به یکدیگر متصل می شوند، پد محافظ ضربه گیر نیز در قسمت فرود سرسره قرار می گیرد، همچنین یک سرسره برای غلتاندن توپ ها و نیز یک عروسک دایناسور قوسی شکل وجود دارد که با اتصال شلنگ آب به آن حالت فواره ای می گیرد، هر کدام از این بخش ها دریچه ی مجزایی دارد که باید مرحله به مرحله دستگاه پمپ را به آن ها وصل کنید، عروسک بادی اژدها و سایر لوازم جانبی استخر بادی از جمله توپ ها خارج از استخر قرار می گیرند.این ها را نیز می توانید با همان پمپ باد مخصوص اینتکس باد کنید. در راه اندازی توجه کنید که هر قسمت را بیشتر از ظرفیت فضایی شان از هوا پر نکنید، سفت شدن سطح استخر بادی ضریب مقاومت آن را در برابر فشار و ضربات کودکان ضعیف می کند، برای جلوگیری از این اتفاق حین باد کردن هر قسمت کمی با دست به سطح آن فشار بیاورید تا از میزان انعطاف آن مطمئن شوید. پس از پایان نصب مجموعه شهر اژدها با پر کردن فضای آن با توپ، می توانید از آن هم به عنوان استخر آبی و هم استخر توپی بهره برداری کنید.

راهنماي محصول

برچسب ها

نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5

قیمت : ۷۰۰,۰۰۰   تومان
کد کالا:  57135    
برند:  Intex-اینتکس
امتیاز: 0/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
کیسه بوکس بادی بزرگسال

کیسه بوکس بادی بزرگسال


قیمت : ۱۳۵,۰۰۰   تومان ۱۶۵,۰۰۰ تومان


کیسه بوکس بادی بوکسور اینتکس

کیسه بوکس بادی بوکسور اینتکس


قیمت : ۴۰,۰۰۰   تومان ۵۰,۰۰۰ تومان


مجموعه بازی کودک با سرسره و بسکتبال

مجموعه بازی کودک با سرسره و بسکتبال


قیمت : ۳,۹۵۰,۰۰۰   تومان ۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان


مجموعه بازی هلو کیتی

مجموعه بازی هلو کیتی


قیمت : ۵۵۰,۰۰۰   تومان ۶۵۰,۰۰۰ تومان


کیسه بوکس بادی اینتکس ته شن دار

کیسه بوکس بادی اینتکس ته شن دار


قیمت : ۶۲,۰۰۰   تومان ۷۵,۰۰۰ تومان


کیسه بوکس شنی بست وی

کیسه بوکس شنی بست وی


قیمت : ۵۰,۰۰۰   تومان ۶۰,۰۰۰ تومان


کارواش بازی بادی

کارواش بازی بادی


قیمت : ۸۳۰,۰۰۰   تومان ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان


استخر توپ هلیکوپتر بادی

استخر توپ هلیکوپتر بادی


قیمت : ۲۹۵,۰۰۰   تومان ۳۵۰,۰۰۰ تومان


سرسره منحنی با بسکتبال

سرسره منحنی با بسکتبال


قیمت : ۱,۹۸۰,۰۰۰   تومان


استخر بادی کشتی دزدان دریایی

استخر بادی کشتی دزدان دریایی


قیمت : ۲۹۰,۰۰۰   تومان ۳۵۰,۰۰۰ تومان


راکر بادی کودک

راکر بادی کودک


قیمت : ۱۴۵,۰۰۰   تومان ۱۶۵,۰۰۰ تومان


پارک آبی جزیره بادی

پارک آبی جزیره بادی


قیمت : ۵۸۰,۰۰۰   تومان ۶۵۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل
پمپ برقی اینتکس

پمپ برقی اینتکس


قیمت : ۱۹۵,۰۰۰   تومان ۲۳۰,۰۰۰ تومان