پارک بازی بادی رنگین کمان دیزنی

ابعاد بزرگ و مناسبی را برای بازی و سرگرمی کودک فراهم میکند. پارک بادی به سفارش شرکت دیزنی آمریکا ساخته شده است. شما می توانید این محصول را با بهترین قیمت از فروشگاه اینتکس خریداری کرده و محیط مفرحی را برای بازی کودک تان فراهم کنید. با ترکیب چند رنگ زیبا و شاد تزئین شده و قسمت های بدنه آن دارای طرح شخصیت های کارتونی کمپانی دیزنی می باشد.


موجود نمی باشد

کد کالا:  57451
برند:  Intex-اینتکس

توضیحات

جنس این محصول از PVC مقاوم می باشد و از مواد با کیفیت و بهداشتی ساخته شده است و بدنه آن با یک دریچه پستونکی کوچک باد میشود. پارک بادی اینتکس دارای یک سوپاپ برگشت هوا است که از خروج باد جلوگیری میکند. استحکام مناسبی داشته و به سادگی خراب نمی شود. فقط کافی است که بدنه آن را از لوازم برنده دور نگه دارید.

لوازم جانبی پارک بازی شامل برچسب مخصوص بوده تا در صورت به وجود آمدن مشکلی برای بدنه به سادگی بتوانید آن را تعمیر کنید. همراه با محصول تعدادی توپ رنگی نرم و بدون لبه بوده که برای بازی کودک به شما تحویل داده می شود. همراه با محصول پمپ باد نبوده و برای راه اندازی آن نیاز است که جداگانه پمپ را بخرید.

پمپ باد به همراه این محصول نبوده و با تمامی پمپ های باد اینتکس باد میشود. جهت انتخاب پمپ باد به قسمت پمپ های باد در سایت مراجعه نمایید. به سادگی خراب نمی شود و علاوه بر آن ضمانت 18 ماهه دارد.

نقد و بررسی

بسته بندی:
از یک کارتن با پس زمینه سفید برای پارک بادی اینتکس استفاده شده که در قسمت جلویی آن لوگوی شرکت نیز قرار گرفته است. کمی پایین تر تصویری از محصول چاپ شده که نشان دهنده زیبایی و ابعاد بزرگ آن می باشد. در قسمت انتهایی نیز ابعاد محصول وجود دارد. در سایر قسمت های بسته بندی نیز از تصویر کالا استفاده شده و نام برند سازنده به همراه اطلاعات تکمیلی چاپ شده اند.

روش نصب و راه اندازی:
جهت نصب استخر بادی رنگین کمان با توجه به حجمی که استخر از محیط اشغال می کند، در ابتدا مکان متناسبی با اندازه ی آن در نظر بگیرید. سپس مجموعه را از بسته بندی خودش جدا کنید و سایر اسباب بازی ها را از داخل آن بیرون آورید. محلی که انتخاب کرده اید باید عاری از هر گونه مواد چسبنده و برنده باشد پس قبل از هر کاری محل مورد نظرتان را به خوبی پاک کنید، سپس محصول را به آرامی روی سطح زمین پهن کنید. با آماده کردن پمپ باد سراغ دریچه های استخر بادی بروید، توجه کنید برای باد کردن دریچه ها شما به یک دستگاه پمپ باد مخصوص نیاز دارید، اگر دستگاه مورد نظر را ندارید می توانید با مراجعه به همین دسته بندی برای تهیه آن اقدام کنید. با پیدا کردن دریچه ها نازل همسایز پمپ را به دریچه وصل کنید، توجه کنید پستونک دریچه ها کوچک و بزرگ است، بنابراین ازنازل مناسب برای انتقال هوا استفاده کنید. توصیه می شود برای راه اندازی بهتر استخر از دریچه ی کف شروع کنید، بعد از قسمت کف می توانید نسبت به باد کردن سایر قسمت ها اقدام کنید. برای جلوگیری از نشتی هوا دقت کنید موقع باد کردن نازل را تا انتها فشار داده باشید، همچنین هر قسمتی را که باد می کنید با دست به بدنه آن فشار آورید تا از میزان هوای داخل آن مطلع شوید، سعی کنید سطوح را در یک حالت منعطف نگه دارید، سفتی بیش از حد بدنه به خاطر فشار هوای زیاد است، به منظور تحمل بهتر بدنه در برابر ضربات قسمت های استخر بادی را تا انتها پر نکنید. وقتی کار باد کردن تمام شد می توانید اجزای مختلف را در محل مورد نظر نصب کنید. شما می توانید از داخل بسته بندی حلقه ها وتوپ ها را بیرون بیاورید و آن ها را داخل استخر پر کنید. استخر بادی دارای آبپاش های فواره ای است، برای راه اندازی این قسمت نیز می توانید شلنگ آب را به رابط آن وصل کنید.

روش جمع آوری:
این کار به مراتب ساده تر از راه اندازی بوده و با سرعت بیشتری انجام می شود. در صورت متصل کردن شلنگ آب لازم است که آن را از پارک بادی کودک جدا کرده و در گوشه ای قرار دهید. سپس باید دریچه باد محصول را باز کرده تا به این ترتیب هوای داخلی به بیرون هدایت شود. کمی صبر کنید تا خالی شدن به طور کامل انجام شود و سپس می توانید محصول را جمع کنید. دقت نمائید که حتما آب داخل کالا را خالی کرده و آن را خشک کنید. اکنون می توانید پارک اینتکس را داخل بسته بندی قرار دهید.

راهنماي محصول

برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 4 از 5

موجود نمي باشد
کد کالا:  57451    
برند:  Intex-اینتکس
امتیاز: 4/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
پارک بادی قطاری

پارک بادی قطاری


قیمت : ۱,۴۰۰,۰۰۰   تومان ۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان


پارک بادی کودک آتش فشان

پارک بادی کودک آتش فشان


قیمت : ۱,۲۹۵,۰۰۰   تومان ۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان


عروسک وان بادی اینتکس

عروسک وان بادی اینتکس


قیمت : ۴۵,۰۰۰   تومان ۵۰,۰۰۰ تومان


 استخر توپ بادی کودک

استخر توپ بادی کودک


قیمت : ۴۹۰,۰۰۰   تومان ۶۰۰,۰۰۰ تومان


استخر توپ بادی ماشین هات ویلز

استخر توپ بادی ماشین هات ویلز


قیمت : ۶۹۰,۰۰۰   تومان ۹۵۰,۰۰۰ تومان


دروازه و توپ فوتبال بادی بزرگ

دروازه و توپ فوتبال بادی بزرگ


قیمت : ۵۳۵,۰۰۰   تومان ۶۵۰,۰۰۰ تومان


استخر توپ بادی هلیکوپتر

استخر توپ بادی هلیکوپتر


قیمت : ۷۷۵,۰۰۰   تومان ۹۰۰,۰۰۰ تومان


دروازه و واتر پلوی بادی

دروازه و واتر پلوی بادی


قیمت : ۲۸۰,۰۰۰   تومان ۴۲۵,۰۰۰ تومان


پارک بادی کودک مزرعه

پارک بادی کودک مزرعه


قیمت : ۹۶۰,۰۰۰   تومان ۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان


کیسه بوکس بادی بوکسور اینتکس

کیسه بوکس بادی بوکسور اینتکس


قیمت : ۹۹,۰۰۰   تومان ۱۱۵,۰۰۰ تومان


راکر بادی کودک بست وی

راکر بادی کودک بست وی


قیمت : ۲۷۰,۰۰۰   تومان ۳۰۰,۰۰۰ تومان


استخر بادی کودک جزیره

استخر بادی کودک جزیره


قیمت : ۱,۴۰۰,۰۰۰   تومان ۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل
پمپ باد برقی اینتکس

پمپ باد برقی اینتکس


قیمت : ۴۰۰,۰۰۰   تومان ۴۸۰,۰۰۰ تومان


پمپ باد دستی اینتکس سایز 4

پمپ باد دستی اینتکس سایز 4


قیمت : ۲۹۰,۰۰۰   تومان ۳۰۰,۰۰۰ تومان