کاناپه بادی یک نفره تخت خوابشوی جیر اینتکس

 این کاناپه بادی را با سطح جیر مشکی از فروشگاه اینترنتی اینتکس به فروش میرسد، بدلیل بزرگ بودن این کالا مورد توجه افراد با قد های بلند تر است و سه تکه ساخته میشود بهمین دلیل قیمت این محصول اینتکس بالا تر از مدل های یک نفره کاناپه بادی است، براحتی قابل نصب، حمل و نقل و جابجایی بوده و کاملا میتواند خریدار را از مشکلات مربوط به هزینه های حمل و نقل و جابجایی کاناپه تختخوابشو چوبی و فلزی رها کند، یک وسیله لازم جهت استفاده در منازل، ویلا ها، سفر ها و هتل ها بوده و یک مصحول کاملا بی نظیر از اینتکس میباشد، دقت کنید این کاناپه را تنها با قیمت نمایندگی اینتکس از وب سایت های بادی معتبر خرید نمایید.


قیمت : ۴۵۵,۰۰۰   تومان ۵۶۰,۰۰۰ تومان

کد کالا:  68565
برند:  Intex-اینتکس

توضیحات

 جنس کاناپه بادی تخت شو از پلاستیک فشرده یا همان pvc می باشد که یک لایه از جیر بر روی سطح و دور آن پرس شده است. زیر این کالا از پلاستیک فشرده بوده تا مقاومت بیشتری در مقابل اجسام تیز داشته باشد و البته جیر بکار رفته از نوع ضد تعریق است که لطافت و نرمی زیادی را همراه خود دارد.

ساختار داخلی  کاناپه بادی همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، از نوع ساده و موازی در ناحیه عرضی می باشد که از بالا به پایین توسط لایه هایی از پلاستیک فشرده به یکدیگر متصل شده است. کل کاناپه تختخواب شو سه تکه است که هر قسمت از دریچه های پیچی بزرگ بهره می برند که به با ثبات بودن آن کمک می کند، این قطعه ها کاملا توسط یک لایه از pvc به بدنه اصلی متصل می باشند.

طراحی کاناپه بادی تختخواب شو اینتکس مخصوص یکنفر است ولی تا 100 کیلوگرم تحمل وزن را دارد، همچنین با 218 سانتی متر طول ساخته میشود. دو دسته و یک پشتی به بدنه اصلی متصل است تا دست های و کمر شما در بهترین حالت روی کاناپه قرار بگیرد. در صورت نیاز به خواب، تشک های قرار داده شده را باز می کنید و بر روی آن به راحتی دراز می کشید، اگر نیاز به جای خواب بیشتری داشتید می توانید باد پشتی و دسته ها را خارج کنید و فضای بیشتری را برای حالت تختشو فراهم کنید.

پمپ باد را همراه خود ندارد ولی می توانید با پمپ های موجود در سایت، برای باد کردن کاناپه بادی خود اقدام کنید. پمپ بادی مناسب کاناپه یکنفره بدین شرح است: پمپ باد برقی با کد 66620/ 62056/ 66626/ 66632/ 66624/ 66622/ 68609، پمپ باد پدالی 69611/ 68610 و پمپ های دستی شرکت اینتکس و بست وی با کد 68612/ 68614/ 68615/ 62002/ 62003، انواع پمپ ها را در این صفحه ببینید.

لوازم جانبی دفترچه راهنمای نصب و نگهداری به چند زبان مختلف به غیر از فارسی، برچسب تعمیرات جیر و pvc همراه این کاناپه رایگان برای شما ارسال می شود که در صورت استفاده برای تعمیر قابلیت رفو کردن این کالا را نیز دارد تا تعمیر آن مشخص نشود.
 

نقد و بررسی

کاناپه بادی یک نفره 
روش باد کردن:
کاناپه بادی یک نفره مشکی پمپ باد ندارد، برای باد کردن آن میتوانید یک پمپ باد از هر نوعی که مد نظر دارید تهیه کرده و به روشی که در ادامه توضیح داده میشود عمل کنید،  ابتدا محل قرار گیری کاناپه را مشخص کرده، به خوبی تمیز کنید و با دقت از اشیاء تیز و برنده که به بدنه کاناپه بادی صدمه میزند پاکسازی کنید، سپس نازل پمپ باد را به دریچه قسمت تکیه گاه که از نوع پیچ شونده بزرگ است وصل کنید، سوپاپ هوا یک زائده پلاستیکی جهت عدم بازگشت هوا به بیرون دارد، نازل تا جایی فشار دهید که این زائده کنار رفته و باد به داخل کاناپه یک نفره اینتکس راه پیدا کند، پس از آنکه این قسمت بخوبی باد زده شد دریچه هوا را با دقت ببندید و کیپ کنید تا باد خارج نگردد، دو تشکچه بادی جلوی نشیمنگاه کاناپه بادی دیده میشود، برای باد زدن هر کدام از این دو قسمت نازل کوچک پمپ باد را بداخل کاناپه فرو برده و آنرا باد میکنیم، سپس سوپاپ هوا را بخوبی ببندید و کیپ کنید، اکنون میتوانید از کاناپه بادی یک نفره اینتکس استفاده نمایید.

کاناپه بادی یک نفره سرمه ای 
نحوه خالی کردن و جمع آوری:
برای خالی کردن کاناپه بادی یک نفره کافیست دریچه های باد پستونکی بزرگ را که از نوع پیچ شونده میباشند، بر خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا باد به طور کلی از داخل کاناپه اینتکس تخلیه گردد، لازم به ذکر است برای این کار از پمپ های بادی که عمل مکش را نیز انجام میدهند میتوانید استفاده نمایید، بدین صورت که نازل را از قسمت بالایی بداخل پمپ باد متصل کرده و با استفاده از عمل معکوس کاناپه یک نفره اینتکس را از باد خالی نمایید،  پمپ باد برقی و پمپ های دستی بزرگ اینتکس از این قبیل میباشند.

کاناپه بادی یک نفره تختخوابشو 
نحوه تغییر حالات: 
 کاناپه بادی تخت خوابشو با سطح نشینمنگاه سه تکه بادی تولید میشود، جهت جمع کردن، این سه تکه بداخل کاناپه جمع میشوند، ارتفاع نشینمنگاه در حالت مبل شو تقریبا به 45 سانتی متر رسیده در حالی که ارتفاع به حالت تخت خوابشو تقریبا 22 سانتی متر میشود، برای تبدیل کردن این محصول به حالت کاناپه بادی تنها کافیست قسمت زیر پای آنرا که با یک تکه پی وی سی بقسمت نشینمنگاه اتصال دارد جمع کرده و روی قسمت اول بگذارید و قسمت سوم را بعنوان تکیه گاه بادی به پشت کاناپه تکیه بدهید

بسته بندی:
با در دست داشتن کارتن کاناپه بادی تختخواب شو خواهید دید که کارتن از قسمت های کناری به وسیله چسب بسته شده است، با باز کردن چسب ها کارتن که از چند تا تشکیل شده است باز شده و می توان محصول را خارج کرد. روی کارتن در قسمت بالا نام برند INTEX درج شده و عکس محصول نیز زیر آن نقش بسته است، همچنین ابعاد کاناپه بادی در قسمت پایین به سانتی متر و اینچ درج شده است. قسمت کناره های کارتن اطلاعات و هشدارهای مربوط به کالا که لازم است دانسته شود به چند زبان مختلف نوشته شده است. قسمت بالای کارتن نیز نام برند اینتکس و عکس کوچکی از محصول به همراه ابعاد آن ذکر شده است. قسمت زیرین کارتن کاناپه بادی یکنفره ، اطلاعاتی درباره شرکت اینتکس نوشته شده و در قسمت دیگر استانداردهای مربوط به کالا و بارکد آن قرار گرفته است که می توان از طریق دستگاه بارکد خوان آن را اسکن کرده و اطلاعات مورد نظر را درباره کاناپه بدست آورد. در بالای بارکد نیز شماره #68565NP که کد کالا می باشد درج شده است.

راهنماي محصول
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5

قیمت : ۴۵۵,۰۰۰   تومان
کد کالا:  68565    
برند:  Intex-اینتکس
امتیاز: 5/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
کوسن بادی جیر

کوسن بادی جیر


قیمت : ۲۳,۰۰۰   تومان ۲۵,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخواب شو 1 نفره نارنجی

کاناپه بادی تختخواب شو 1 نفره نارنجی


قیمت : ۳۶۵,۰۰۰   تومان ۴۵۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخواب شو یک نفره

کاناپه بادی تختخواب شو یک نفره


قیمت : ۳۶۵,۰۰۰   تومان ۴۵۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تخت خواب شو دو نفره جیر سبز با پمپ

کاناپه بادی تخت خواب شو دو نفره جیر سبز با پمپ


قیمت : ۶۳۰,۰۰۰   تومان ۸۰۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره بست وی

کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره بست وی


قیمت : ۵۷۰,۰۰۰   تومان ۶۶۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخوابشو دو نفره جیر آبی با پمپ برقی

کاناپه بادی تختخوابشو دو نفره جیر آبی با پمپ برقی


قیمت : ۶۳۰,۰۰۰   تومان ۸۰۰,۰۰۰ تومان


کاناپه تختخوابشو بادی دو نفره با پمپ

کاناپه تختخوابشو بادی دو نفره با پمپ


قیمت : ۶۵۰,۰۰۰   تومان ۶۹۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تخت خوابشو دو نفره جیر با پمپ

کاناپه بادی تخت خوابشو دو نفره جیر با پمپ


قیمت : ۶۳۰,۰۰۰   تومان ۸۰۰,۰۰۰ تومان


کاناپه تختخوابشو بادی یکنفره جیر آبی

کاناپه تختخوابشو بادی یکنفره جیر آبی


قیمت : ۳۹۰,۰۰۰   تومان ۴۵۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی دو نفره تخت خوابشو جیر اینتکس

کاناپه بادی دو نفره تخت خوابشو جیر اینتکس


قیمت : ۶۴۰,۰۰۰   تومان ۸۵۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تخت شو دو نفره کرم

کاناپه بادی تخت شو دو نفره کرم


قیمت : ۸۹۰,۰۰۰   تومان ۹۷۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل