سلام، به حساب کاربری خود وارد شوید    ثبت نام کنید     پرداخت سریع

اینتکس سایت

مرکز فروش محصولات بادی

   0 سبدخرید :
محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.
 

کاناپه تختخوابشو بادی یکنفره جیر آبی

یکی از دلایل پسندیدن کاناپه بادی تختخوابشو، رنگ شاد این محصول از سمت مشتریانی است که بدنبال خرید رنگ های شاد هستند از مزیت های این کاناپه میتوانیم به سطح رویی کامفورت محصول و رنگ مشکی زیر آن اشاره کنیم که این خود باعث چرک تاب شدن کاناپه میشود و این پلاستیکی سطح قابلیت شستشو با آب و کف را نیز دارد قیمت این محصول بادی بسرعت قابل تبدیل شدن به یک تشک بادی جهت خواب یا استراحت و یا یک کاناپه بادی یکنفره برای نشستن میشود، باید گفت این محصول تنها کاناپه بادی یکنفره بوده که در سه رنگ مختلف سبز، آبی و نارنجی تولید میشود که البته قسمت پی وی سی هر سه مدل مشکی رنگ میباشد که علاوه بر چرک تاب شدن باعث زیبا تر شدن محصول نیز گشته است.


کاناپه تختخوابشو , کاناپه بادی تختخوابشو , کاناپه


موجود نمی باشد

کد کالا:  67277.a
برند:  bestway-بست وی
توضیحات

 جنس قسمت رویه بدنه کاناپه تختخوابشو بادی از جیر ساخته شده که بسیار نرم و حالتی مخملی و شیک دارد هم چنین از عرق کردن قسمت هایی از بدن که در تماس مستقیم با سطح هستند جلوگیری می کند. قسمت دور، لایه متصل کننده تکه زیرین به تکه نشیمن و سطح زیرین کاناپه از پلاستیک فشرده بنام پی وی سی ساخته شده است. این قسمت ها به همین دلیل قابل شستشو با آب و مواد صابونی ملایم هستند.

ساختار داخلی کاناپه تختخوابشو بست وی، آن را بسیار راحت و مقاوتش را نسبت به فشار به مقدار بسیار زیادی افزایش داده است. این ساختار از نوع خوشخواب کامفورت بوده و از لایه هایی که بصورت عمودی در داخل به بدنه بالایی و پایینی متصل شده اند. هوای بین آن ها را می توانید از طریق دریچه های مخصوصی که روی بدنه ایجاد و نصب شده اند تامین کنید.

طراحیِ چند تکه ای کاناپه بادی حالتی به این وسیله داده که با باز کردن یک تای ساده می توانید یک تخت خواب راحتِ یک نفره درست کنید. ارتفاع نشیمنگاه کاناپه استاندارد و 45 سانتی متر است که این باعث شده افراد بلند قد نیز روی آن احساس راحتی کنند. برای حمایت از بدن شما در حالت استراحت، دو دسته در طرفین نشیمنگاه قرار گرفته اند.

پمپ باد به همراه کاناپه بادی تختخوابشو در بسته بندی نیست پس باید یک دستگاه تهیه کنید. برای تهیه پمپ باد انتخاب های زیادی دارید. ما لیستی از پمپ های موجود در شرکت اینتکس را که برای این محصول مناسب می باشند در ادامه می آوریم. شما با توجه به منبع انرژی در دسترس و مکان مورد استفاده و هم چنین بودجه تان می توانید مناسب ترین را انتخاب کنید. کد پمپ های باد پدالی: 68610 و 69611- کد پمپ بادهای برقی: 66620، 62056، 66626، 66632، 66624، 66622، 68609 و 68610- کد پمپ های باد دستی: 62003، 62002، 68615، 68614 و 68612.

لوازم جانبی داخل بسته بندی کاناپه بادی برچسب تعمیرات، کیف جابه جایی و دفترچه راهنما است. برچسب برای تعمیرِ خانگیِ سوراخ های سطحی و کوچک بدنه می باشد اما برای سوراخ های بزرگ تر و آسیب های داخلی باید کاناپه بادی یکنفره خود را به آدرس نمایندگی بفرستید تا توسط کارشناسان تعمیر این شرکت درست شود. کیف جابه جایی نیز همانطورکه از نام آن پیداست جهت نگه داری و محافظت محصول در هنگام حمل و نقل استفاده می شود و اما دفترچه راهنما؛ با مطالعه روش نصب و جمع کردن این محصول در بخش نقد و بررسی در واقع نیازی به استفاده از دفترچه راهنما ندارید.

نقد و بررسی

نحوه باد و خالی کردن:
هر نوع پمپی که برای این کاناپه بادی تهیه کرده باشید مشکلی ندارد، همه به یک صورت این محصول را باد میکنند، نازل کوچکتر پمپ باد را که همان سایز میانی است بداخل هر سه  دریچه باد کاناپه به ترتیب قرار داده تا کل محصول باد شود، برای اینکار ابتدا دریچه های باد پستونکی را با دست درآورده و بعد از باد شدن کاناپه آنها را میبندیم، نکته مهمی که در اینجا وجود دارد این است که دریچه های پستونکی باید با فشار دو انگشت تا انتها به یکدیگر چسبانده شوند، بعد از اینکه این دریچه ها روی یکدیگر قرار گرفتند با فشار دست کُل دریچه را بداخل بدنه کاناپه بادی یک نفره فرو ببرید، این کار به این دلیل است که اگر برخوردی با بدنه کاناپه صورت گیرد دریچه باد شُل نشود. خالی کردن این محصول براحتی با درآوردن دریچه های پستونکی صورت میگیرد، نازل پمپ باد را بداخل دریچه فرو کرده تا سوپاپ برگشت هوای کاناپه بادی به عقب رود و اجازه خروج باد را پیدا کند، اگر پمپ باد شما برقی یا از نوع دستی سایز 2 و3 یا پدالی باشد عمل معکوس کردن را دارد که سریع تر باعث تخلیه باد این کاناپه میشود.

نحوه تغییر حالات: 
برای تبدیل کردن این محصول به حالت کاناپه کافیست قسمت زیرپای این محصول را که با یک تکه پی وی سی بقسمت نشینمنگاه کاناپه متصل شده است تا کرده و زیر بگذارید، این کاناپه بادی دارای دریچه های بادی مجزا از نوع پستونکی بزرگ است که باعث ثبات بیشتر میشود و در ضمن اگر نیاز به ایجاد فضای بزرگ تر بهنگام خواب روی این محصول شد میتوان قسمت پشتی آن را خالی کرد تا این فضا ایجاد شود، دو دسته جهت استفاده روی دو قسمت کناری این محصول تعبیه شده است که در واقع این دو عرض محصول را کم میکنند و اگر برای خوابیدن نیاز به جای بیشتری شود میتوان قسمت دسته ها را زیر پا قرار داد. برای استفاده در حالت شیبدار نیز باید این کاناپه بادی یکنفره را رو به پشت انداخت که با این کار نیز میتوان کاناپه را با سه حالت استفاده کرد،

کاناپه تختخوابشو بادی بست وی 67277

راهنماي محصول
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

 

موجود نمی باشد
کد کالا:  67277.a    
برند:  bestway-بست وی
امتیاز: 0/5  
  
    0         0         0
محصولات مشابه

محصولات مکمل
پمپ باد دستی اینتکس سایز ۱

پمپ باد دستی اینتکس سایز ۱


قیمت : ۳۰,۰۰۰   تومانپمپ باد پدالی اینتکس

پمپ باد پدالی اینتکس


موجود نمی باشد


پمپ برقی اینتکس

پمپ برقی اینتکس


قیمت : ۱۵۸,۰۰۰   تومان 180,000 تومان


Top