کاناپه بادی تخت شو یکنفره جیر intex

این کالا به دلیل بزرگ بودن نسبت به سایز های دیگر محصولات اینتکس مورد توجه افراد قد بلند میباشد و چون سایز بزرگی که دارد سه تکه ساخته میشود، نوع دو نفره این مدل نیز موجود است. این محصول یک وسیله زیبا و ارزان قیمت تر از کاناپه های چوبی است و برای استفاده در منازل، محل کار و یا هتل ها و سفر های شما میباشد که با ظاهر زیبای خود میتواند فضای مورد نظر شما را هر چه زیباتر جلوه دهد.


تماس بگیرید

کد کالا:  68565-14
برند:  Intex-اینتکس

توضیحات

جنس جیر در ساخت رویه کاناپه بادی تخت شو باعث لطافت و ضد تعریق شدن سطح شده و PVC تنها سطح زیرین محصول را می پوشاند. به خاطر مقاومت PVC به آب می توان سطح زیرین را با آب و صابون تمیز کرد اما نقاط دیگر سطح به آب حساس هستند. دریچه باد از نوع بزرگ پیچی است که سوپاپ عدم بازگشت هوا را نیز دارد.

ساختار داخلی کاناپه بادی از لایه های موازی و خاص تشکیل شده که در دو طرف به بدنه داخلی پرس شده و ساختار ساده ای را درون بدنه تشکیل می دهند. خطوط پرس شده روی سطح قابل مشاهده اند. این لایه ها قادرند تحمل محصول را نسبت به فشارهای زیر محدوده 100 کیلوگرم افزایش دهند هم چنین سطح نشیمن فرد را بسیار راحت می کنند.

طراحی ظاهری این محصول به شکل یک کاناپه تخت شو یکنفره با دسته هایی در طرفین برای راحتی هر چه بیش تر فرد است. در کل بدنه آن از سه تکه تشکیل می شود بنابراین هر تکه نیز دارای یک دریچه بادی مجزا می باشد. هنگامی که این تکه ها روی هم تا شوند شکل یک کاناپه و در حالت باز یک تخت خواب یک نفره را ایجاد می کنند. ارتفاع بدن در حالت تخت شو intex از زمین 45 سانتی متر و در حالت تخت 22 سانتی متر است.

پمپ بادِ مناسبِ این محصول باید توانایی تامین حجم هوایی که در دورن محفظه جای می گیرد را داشته باشد. در ادامه کدهای انتخاب شده ای را برای شما می آوریم که این ویژگی را دارند. شما برای انتخاب از بین آن ها باید مکان مورد استفاده کاناپه بادی تخت شو جیر را در نظر بگیرید چراکه اگر در منطقه ای دور از شهر مثلا در کمپ می خواهید از آن استفاده کنید باید یکی از مدل های دستی و یا پدالی را خریداری کنید. کد های پمپ های بادی نمایندگی اینتکس که برای باد کردن این محصول مناسب هستند: پمپ بادهای دستی: 68612، 68615، 68614، 62003 و 62002. پمپ بادهای پدالی: 69611 و 68610. پمپ بادهای برقی: 68609، 66622، 66620، 62056، 66624، 66626 و 66632. تمامی این پمپ ها دارای ضمانت 18 ماهه از طرف نمایندگی ما هستند.

لوازم جانبی عبارتند از یک دفترچه راهنما، یک ساک و یک برچسب تعمیرات. برای اینکه بدنه کاناپه بادی در حالت تا و جمع شده تمیز مانده و آسیبی در هنگام جابه جایی به آن وارد نشد، حتما آن را در ساک حمل نگه داری کنید. برچسب تعمیرات نیز تنها برای سوراخ های کوچکی که روی بدنه ایجاد شده و به صورت سطحی هستند مورد استفاده می باشد و در موارد دیگر که سوراخ بزرگ و نیاز به تعمیر داخلی دارد، بهتر است کاناپه تخت شو را به نمایندگی اینتکس تحویل دهید تا توسط کارشناس تعمیر بازدید و مورد تعمیر تخصصی قرار گیرد.

نقد و بررسی

بسته بندی:
از رنگ آبی روشن و سفید برای تزئین بسته بندی کاناپه بادی تخت شو استفاده شده است. در بخش مرکزی تصویری از کالا قرار گرفته که نشان دهنده استفاده یک فرد از آن می باشد. لوگوی شرکت اینتکس نیز در قسمت بالا قرار گرفته و کاملا واضع است. مواردی همچون ابعاد، بارکد اسکن و تصاویر دیگری از کالا موجود بوده تا افراد آشنایی بیشتری با این کالا داشته باشند. در قسمت کناری نیز اطلاعاتی در قالب متن به زبان های کشورهای مختلف نوشته شده است.

روش باد کردن:
این محصول پمپ باد ندارد، برای باد کردن انواع کاناپه بادی یکنفره با هر نوع پمپ به این صورت عمل میشود که دریچه بادی قسمت تکیه گاه که از نوع بزرگ و پیچ شونده است را توسط نازل بزرگ پمپ باد باد مشود، برای باز کردن دریچه باد این قسمت یک زائده پلاستیکی که روی دریچه متصل است را به سمت بیرون میکشیم، بعد از اینکه باد بداخل محصول فرستاده شد دریچه باد را بداخل فشار داده و آنرا میبندیم، دو تشکچه بادی جلوی قسمت پشتی دیده میشود که نازل کوچک را بداخل کاناپه بادی فرو برده و آنرا باد میکنیم، دریچه پستونکی را بسته تا باد داخلی کانه خارج نشود، برای اینکه دریچه بهتر بسته شود باید دو انگشت را روی لبه های بالایی و پایینی فشار دهیم، بعد از اینکه اینکار را انجام دادید کُل دریچه را با فشار دست بداخل بدنه کاناپه فرو برده تا با برخورد به جایی خارج نشود، اکنون کالای شما قابل استفاده است.

روش خالی کردن:
جهت خالی کردن این کاناپه دریچه بادی پیچ شونده بزرگ را برخلاف عقربه های ساعت بچرخانید تا باد بطور کلی خارج شود، دو دریچه بادی پستونکی را دراورده و سوپاپ برگشت هوای باد را با استفاده از نازل پمپ باد بعقب برانید تا باد خارج شود، دقت کنید در صورتیکه از پمپ باد برقی اینتکس استفاه نمایید میتوانید نازل ها را از قسمت بالایی بداخل پمپ باد متصل کرده و با استفاده از عمل معکوس کاناپه بادی خود را خالی نمایید.

روش تغییر حالات:
برای تبدیل کردن این محصول به حالت کاناپه بادی تخت شو تنها کافیست قسمت زیر پای این محصول را که با یک تکه پی وی سی بقسمت نشینمنگاه متصل شده است جمع کرده و روی قسمت اول بگذارید و قسمت سوم را بعنوان تکیه گاه به پشت محصول تکیه بدهید، این محصول دارای سه دریچه بادی مجزا است، یکی از دریچه ها نوع پیچی بزرگ است و دو دریچه دیگر از نوع پستونکی میباشد. اگر نیاز به ایجاد فضای بزرگ تر موقع خواب روی محصول شود میتوان قسمت پشتی آن را از باد خالی کرد تا بزرگتر شود، دو دسته برای استفاده روی دو قسمت کناری کاناپه بادی اینتکس تعبیه شده است، در صورتیکه در حالت تخت شو نیاز به جای بیشتری شود میتوان قسمت دسته ها را با پشتی خالی کرد. برای استفاده در حالت شیبدار نیز باید آن را رو به پشت انداخت که با این کار نیز میتوان آن را با سه حالت استفاده کرد.

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5

تماس بگیرید
کد کالا:  68565-14    
برند:  Intex-اینتکس
امتیاز: 5/5  
    1         0         0

محصولات مشابه
کاناپه بادی تخت شو دو نفره کرم

کاناپه بادی تخت شو دو نفره کرم


قیمت : ۲,۰۵۰,۰۰۰   تومان ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی دو نفره تخت خوابشو جیر اینتکس

کاناپه بادی دو نفره تخت خوابشو جیر اینتکس


قیمت : ۱,۶۹۵,۰۰۰   تومان ۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان


کوسن بادی جیر اینتکس

کوسن بادی جیر اینتکس


قیمت : ۵۸,۰۰۰   تومان ۶۵,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخواب شو 1 نفره نارنجی

کاناپه بادی تختخواب شو 1 نفره نارنجی


قیمت : ۸۵۰,۰۰۰   تومان ۹۲۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختشو دو نفره با پمپ

کاناپه بادی تختشو دو نفره با پمپ


قیمت : ۱,۴۰۰,۰۰۰   تومان ۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره بست وی

کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره بست وی


قیمت : ۱,۲۵۰,۰۰۰   تومان ۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخواب شو یک نفره

کاناپه بادی تختخواب شو یک نفره


قیمت : ۸۵۰,۰۰۰   تومان ۹۲۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره جیر

کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره جیر


قیمت : ۸۵۰,۰۰۰   تومان ۹۲۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تخت خوابشو یک نفره جیر اینتکس

کاناپه بادی تخت خوابشو یک نفره جیر اینتکس


قیمت : ۹۳۵,۰۰۰   تومان ۹۹۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل
پمپ باد دستی اینتکس سایز 4

پمپ باد دستی اینتکس سایز 4


قیمت : ۲۶۰,۰۰۰   تومان ۳۰۰,۰۰۰ تومان


پمپ باد دستی اینتکس سایز 2

پمپ باد دستی اینتکس سایز 2


قیمت : ۱۴۵,۰۰۰   تومان ۱۶۵,۰۰۰ تومان


پمپ باد دستی اینتکس سایز ۱

پمپ باد دستی اینتکس سایز ۱


قیمت : ۷۸,۰۰۰   تومان ۹۰,۰۰۰ تومانپمپ باد برقی اینتکس

پمپ باد برقی اینتکس


تماس بگیرید