تخت بادی دو نفره کوتاه اینتکس

 این کالا به دلیل ارتفاع کمتری که نسبت انواع تخت های بادی دو نفره دیگر اینتکس دارد، برای افرادی که در حین خوابیدن حرکت میکنند پیشنهاد میشود، قیمت این کالا نیز جزو یکی از آیتم های انتخابی توسط مشتریانی است که به دنبال یک تخت خواب ارزان می گردند، به دلیل داشتن سطح دور از پی و ی سی می توان دور تخت را شست ولی روی محصول را به خاطر داشتن جیر هرگز نشویید.


تماس بگیرید

کد کالا:  66748
برند:  Intex-اینتکس

توضیحات

جنس بدنه محصول در قسمت دور و زیر از pvc ساخته است. محکم بوده و استحکام بالایی داشته که در صورت درست استفاده کردن از تخت بادی چندین سال ماندگاری خواهد داشت. قسمت بالایی از جیر بوده که سطحی نرم و لطیف را برای استراحت کردن شما فراهم می آورد. ضد تعریق بوده و از عرق کردن بدن جلوگیری می کند. از یک ملحفه کشدار جهت تمیز بودن سطح محصول می توانید استفاده کنید.

ساختار داخلی ساده موازی در طول تختخواب بادی اینتکس قرار گرفته است. این اتفاق باعث می شود که جریان باد داخل لایه ها به خوبی انجام شده و تمامی قسمت های کالا محکم شود. با توجه به این قابلیت می تواند تا 250 کیلوگرم وزن را تحمل کند. دو لایه بوده که در لایه بالایی ارتفاع بالش دارد. ارتفاع کلی محصول با محاسبه بالش 38 سانتیمتر می باشد.

پمپ باد متصل به بدنه بوده و از نوع برقی می باشد. به این دلیل تکمیل شدن کالا در کمتر از 4 دقیقه و به سادگی انجام می شود. تنها نیاز است که سیم آن را به برق متصل کنید. با استفاده از این محصول در همان مدت زمان می توانید باد تختخواب اینتکس را خالی کنید. پمپ دارای 18 ماه ضمانت نامه می باشد.

لوازم جانبی شامل کیف حمل و نقل که به راحتی بتوانید تختخواب بادی دو نفره را همراه خود داشته باشید. برچسب تعمیر نیز موجود بوده تا خرابی های احتمالی روی بدنه را برطرف کنید. دفترچه راهنما داشته تا در صورت نیاز بتوانید اطلاعات مربوطه را مشاهده کنید.

نقد و بررسی

بسته بندی تخت بادی
بسته بندی:
پایین صفحه جلویی کارتن تخت بادی دو نفره کوتاه اینتکس علامت کیو آر کد قرار گرفته است، از این علامت برای استعلام اصالت محصول می توانید استفاده نمایید، کنار این علامت چند تصویر کوچک دیده می شود که کیف حمل، ساختار داخلی و بدنه تخت خواب را نشان می دهد، عکس بزرگ تخت خواب بادی کوتاه در قسمت میانی به همراه اندازه ی ابعاد قرار دارد، بالای آن عکس پمپ باد به همراه جدول توضیحات دیده می شود، لوگوی INTEX روی تمامی بخش های جعبه مشخص شده است، درب بالا و پایین کارتن رنگی بوده و با چسب بسته شده اند، درب پایین شامل بارکد محصول می باشد که کد کالا به صورت #66748 روی آن چاپ شده است، نوشته های بخش جانبی به 6 زبان دنیا قابل خوانش می باشد، محتوای این نوشته ها درباره ی مشخصات و ویژگی های تخت خواب بادی دو نفره اینتکس می باشد.

ساختار و پمپ باد تخت بادی
طراحی و کیفیت ساخت:
یکی از ارتفاع های عرضی دارای اندازه ای بیش تر بوده که در واقع به عنوان بالش تخت بادی دو نفره به حساب می آید. این بالش توسط یک شیار عرضی در رویه از قسمت بزرگ تر جدا شده است. هم چنین تعدادی شیار نیز در راستای طول و بصورت موازی با هم قرار دارند و در قرار دادن بدن فرد خوابیده به بهترین و استانداردترین حالت ممکن کمک می کنند. این شیارها محل اتصال لایه های ساختار درونی ساده و موازی بوده که در رویه قابل مشاهده اند. رنگ رویه و دور کِرِم و از دو جنس متفاوت جیر و پی وی سی ساخته شده اند. علت استفاده از پی وی سی قابلیت نگه داری باد درونی محفظه است چرا که نسبت به هوا غیر قابل نفوذ می باشد هم چنین نسبت به آب مقاوم است بنابراین دور و زیر تخت اینتکس را می توانید در صورت کثیف شدن با آب و صابون بشویید. 

ابعاد:
203 در 152 سانتی متر ابعاد تخت خواب بادی اینتکس می باشد. ارتفاع آن نیز 38 سانتی متر در نظر گرفته شده است. بسته بندی مقوایی آن 18*35*42 سانتی متر و وزنی حدود 6 کیلوگرم دارد. این محصول بادی برای استفاده دو نفر با مجموع وزنی 250 کیلوگرم ساخته شده بنابراین از وارد آوردن فشاری بیش از این به آن خودداری کنید.

روش راه اندازی، باد و خالی کردن:
کافیست پس از پهن نمودن تخت های بادی اینتکس در سطحی صاف و بدون اشیای تیز، پمپ آن ها را به برق متصل کرده، درجه پمپ را به سمت راست بچرخانید و کلید روشن روی پمپ را بزنید تا شروع به باد شدن کنند، تا زمانی که با دست از مقدار باد داخلی رضایت پیدا کنید اینکار را ادامه دهید. برای خالی کردن کافیست درجه پمپ را به سمت چپ بچرخانید تا با عمل مکندگی پمپ هوا از داخل تخت اینتکس خارج شود. اگر از این محصول به صورت دائم استفاده میکنید برای نگهداری هر چه بیشتر از یک ملحفه، روکش یا کاور استفاده کنید. نکته دیگر در رابطه با مراقبت از محصول این است که از باد زدن بیش از حد، پرش و جامپ بر روی آن خودداری کنید زیرا که دیواره های داخلی تخت بادی درز باز کرده و و به این محصول آسیب میرسد.

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5

تماس بگیرید
کد کالا:  66748    
برند:  Intex-اینتکس
امتیاز: 5/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
تخت خواب بادی یک نفره برزنتی

تخت خواب بادی یک نفره برزنتی


قیمت : ۳,۳۰۰,۰۰۰   تومان ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان


تخت خواب بادی کودک انگری بردز

تخت خواب بادی کودک انگری بردز


قیمت : ۱,۲۵۰,۰۰۰   تومان ۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان


تخت خواب بادی طبی فومدار دو نفره

تخت خواب بادی طبی فومدار دو نفره


قیمت : ۴,۷۰۰,۰۰۰   تومان ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان


تخت خوشخواب بادی سلطنتی دو نفره

تخت خوشخواب بادی سلطنتی دو نفره


قیمت : ۴,۰۰۰,۰۰۰   تومان ۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی مشبک دو نفره Bestway

تخت بادی مشبک دو نفره Bestway


قیمت : ۲,۵۸۰,۰۰۰   تومان ۲,۷۵۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی دو نفره طرح خوشخواب

تخت بادی دو نفره طرح خوشخواب


قیمت : ۲,۹۰۰,۰۰۰   تومان ۳,۱۵۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی دو نفره کوتاه Bestway

تخت بادی دو نفره کوتاه Bestway


قیمت : ۲,۳۰۰,۰۰۰   تومان ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان


تخت خواب بادی کودک با پتو

تخت خواب بادی کودک با پتو


قیمت : ۱,۳۵۰,۰۰۰   تومان ۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان


تخت خواب بادی تاجدار سلطنتی بست وی

تخت خواب بادی تاجدار سلطنتی بست وی


قیمت : ۳,۴۵۰,۰۰۰   تومان ۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان


تخت خواب بادی سلطنتی یکنفره اینتکس

تخت خواب بادی سلطنتی یکنفره اینتکس


قیمت : ۳,۲۰۰,۰۰۰   تومان ۳,۵۵۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی یک نفره شیبدار جدید

تخت بادی یک نفره شیبدار جدید


قیمت : ۱,۳۹۵,۰۰۰   تومان ۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی طبی الیافدار اینتکس

تخت بادی طبی الیافدار اینتکس


قیمت : ۱,۸۸۰,۰۰۰   تومان ۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل
بالش بادی رنگی نوجوان

بالش بادی رنگی نوجوان


قیمت : ۶۲,۰۰۰   تومان ۵۵,۰۰۰ تومان


بالش گردنی بادی جیر بست وی

بالش گردنی بادی جیر بست وی


قیمت : ۶۰,۰۰۰   تومان ۷۰,۰۰۰ تومان


بالش بادی برزنتی

بالش بادی برزنتی


تماس بگیرید