کاناپه بادی تخت خواب شو دو نفره جیر سبز با پمپ

از مزیت هایی که جهت خرید این کاناپه تختخواب شو وجود دارد میتوانیم به سطح رویی کامفورت طبی محصول و رنگ مشکی چرک تاب زیر آن اشاره کنید که این سطح قابلیت شستشو با آب و کف را نیز دارد. در ضمن باید گفت که اختلاف قیمت این مدل کاناپه بادی بدلیل سطح رویه کامفورت یا خوشخوابی که دارند میباشد که این محصول را نیز طبی کرده چرا که باد بین این لایه ها بیشتر در حال تقسیم است تا بین محصولاتی که بصورت ساده و موازی میباشند، این کاناپه در شبکه های ماهواره ای تحت عنوان کاناپه بادی کامفورت بست وی با قیمت بسیار بالایی بفروش میرسد ولی این کاناپه بادی تختخواب شورا میتوانید از نمایندگی محصولات بادی با قیمت باور نکردنی و شرکتی تهیه نمایید.


قیمت : ۵۷۰,۰۰۰   تومان ۸۰۰,۰۰۰ تومان

کد کالا:  67356.s
برند:  bestway-بست وی

توضیحات

جنس بدنه در قسمت های دور و زیر کاناپه بادی تخت خواب شو از پی وی سی و در قسمت رویه از جیر ضد تعریق است. جیر در واقع نوعی از پلاستیک با حالت فشرده و ضد نفوذ به مولکول های ریز هوا و آب می باشد و یکی از دلایل استفاده از آن در طراحی این وسیله بادی بوده است. این ویژگی به شما امکان می دهد در صورت نیاز سطح کاناپه بادی تخت خواب شو دو نفره را با آب و صابون تمیز کنید. در مورد جیر نیز می توان گفت یک لایه نازک از نوعی چرم بوده و دارای نرمی خاصی می باشد هم چنین بدن در تماس با این جنس در مقایسه با سطوح پلاستیکی عرق نمی کند. این ویژگی ها از جمله مواردی هستند که طراحان برای انتخاب این لایه در نظر گرفته اند.

ساختار داخلی مورد نظر طراحان کاناپه بادی تخت خواب شو سبز، خوشخواب کامفورت بوده است. این ساختار در واقع یکی از بهترین چینش های لایه های محفظه داخلی بادی برای چنین محصولاتی می باشد چراکه سطح را بسیار نرم کرده در نتیجه فرد در بستر و نشیمنگاهی بسیار راحت می تواند به استراحت بپردازد هم چنین تحمل وزنِ کاناپه بادی تخت خواب شو جیر را تا 295 کیلوگرم افزایش داده است. لایه ها در این ساختار به حالت مخصوصی در سرتاسر فضای داخلی با فاصله منظمی پراکنده شده و هوا در بین آن ها قرار می گیرد. برای ورود هوا میان آن ها، هر یک از قسمت ها دارای یک دریچه بادی از نوع پستونکی بزرگ هستند بنابراین در کل این وسیله سه دریچه باد در بدنه خود دارد.

طراحی هر سه قسمت بادی کاناپه تخت خواب شو به گونه ای انجام شده که در عین کاناپه بودن (با ارتفاع نشیمنگاه cm45) بتوان با تغییر مکان قسمت های بادی، آن را به یک تخت خواب بادی (با ارتفاع نشیمنگاه 22cm) تبدیل کرد. در طرفین دو دسته استوانه ای شیک روی نشیمنگاه قرار گرفته اند که از داخل به همین قسمت راه دارند.

پمپ باد برقی داخل بسته بندی با نیروی برق شهری کار می کند. این دستگاه می تواند بعد از 5 دقیقه کاناپه بادی تخت خواب شو شما را آماده کند. پمپ وزن سبک و حجم کمی داشته بنابراین می توانید آن را در گوشه ای از اتاق یا داخل یکی از کمدهای خود قرار دهید. هنگامی که کاناپه بادی را از نمایندگی اینتکس تهیه می کنید، پمپ این محصول به مدت 18 ماه از طرف نمایندگی ضمانت نامه دارد.

لوازم جانبیِ کاناپه بادی بست وی همراه با محصول داخل بسته بندی قرار داده شده اند که علاوه بر پمپ باد شامل کیف مخصوص حمل محصول و یک بسته مخصوص حاوی برچسب تعمیرات است. بهترین راه برای نگه داری از این وسیله بادی در حالت بدون باد و در حین حمل و نقل استفاده از کیف ساخته شده برای آن است. برچسب تعمیرات نیز برای تعمیر خانگی کاناپه بادی در مواقعی که بدنه آسیب می بیند برای شما گذاشته شده است البته این برچسب برای آسیب های سطحی و بسیار کوچک مناسب بوده و نمی توانید برای پارگی های بزرگ و عمیق از آن استفاده کنید البته نگران نباشید چراکه تعمیر کاران وسایل بادی شرکت نمایندگی اینتکس از دانش و مهارت کافی در این زمینه برخوردارند و با تجربه ای که در طی سال ها تعمیرِ انواع مختلف آسیب های وارده به محصولات بادی کسب کرده اند می توانند در یک نگاه روش مورد نیاز برای تعمیر نقاط آسیب دیده را تشخیص دهند بنابراین بهتر است کاناپه بادی دو نفره آسیب دیده خود را برای تعمیر سریع و تخصصی به آدرس شرکت نمایندگی اینتکس بفرستید.

نقد و بررسی

کاناپه بادی تخت خواب شو بست وی
بسته بندی:
 کاناپه بادی تختشو در بسته ای قرار دارد که روی آن تصویر محصول و رنگ آن مشخص است. لوگوی بست وی بالای بسته سمت راست و مشخصات اندازه تکیه گاه، حداکثر وزن قابل تحمل و دونفره بودن این کالا سمت چپ جعبه درج شده است. تصویر حالت باز شده کاناپه بادی، پمپ مورد استفاده و کیف نگه داری این محصول پایین بسته قابل مشاهده است. طول و عرض و ارتفاع این کالا نیز به اینچ و سانتی متر درج شده است. شیوه استفاده و هشدارهای لازم یک طرف بسته و مشخصات محصول در طرف دیگر آن به 26 زبان مختلف نوشته شده است. زیر جعبه نیز نام کشور سازنده و مشخصات پمپ بادی را نشان می دهد.
با باز کردن بسته بندی کاناپه کاغذی زرد رنگ که دارای چسب تعمیرات است دیده می شود. سپس محصول به صورت تا و پرس شده در پلاستیکی قرار دارد. رویه این کالا به سمت داخل تا شده است تا مانع کثیف شدن کاناپه بادی شود. ویژگی های این محصول که روی جعبه درج شده اند، روی بدنه این کالا نیز چاپ شده اند.

 
کاناپه بادی تخت خواب شو bestway 67356 
روش باد کردن:
جهت باد کردن این محصول بادی نازل بزرگتر پمپ باد برقی را بداخل دریچه های باد کاناپه وارد کرده تا سوپاپ برگشت هوا به عقب رفته و باد به داخل محصول راه پیدا کند، سپس پمپ بادی را روشن نمایید تا شروع به کار کردن و باد شدن کند، اینکار را برای هر سه قسمت کاناپه بادی تخت خواب شو انجام دهید و در انتها درپوش آن را به خوبی ببندید تا باد از داخل آن خارج نشود، اکنون کاناپه شما قابل استفاده است. در صورتی که نیاز به جمع آوری کاناپه دارید کافیست درپوش های محفظه بادی آن را باز کنید تا باد از داخل آن تخلیه گردد، هم چنین میتوانید از عملکرد مکش پمپ برقی همراه با کاناپه بادی استفاده نموده تا سریع تر باد را از داخلش خالی کرده و آن را جمع آوری نمایید.

نحوه تغییر حالات:
 برای تبدیل این محصول به حالت کاناپه تنها کافیست قسمت زیر پای این محصول را که با یک تکه پی وی سی به سطح نشینمنگاه کاناپه متصل شده است را تا کرده و زیر قسمت بگذارید،  کاناپه بادی تخت خواب شو دارای سه دریچه بادی مجزا از نوع پستونکی بزرگ است که باعث ثبات بیشتر میشود و در صورت نیاز به ایجاد فضای بزرگ تر موقع خواب احساس شود میتوان قسمت پشتی یا تکیه گاه آن را از باد خالی کرد تا ابعاد آن بزرگتر شود، دو دسته برای استفاده روی دو قسمت کناری کاناپه بادی تعبیه شده است که در واقع این دو عرض محصول را کم میکنند و اگر در حالت تخت خواب شو نیاز به جای بیشتری شود میتوان قسمت دسته ها را زیر پا قرار داد و بلعکس خوابید. برای استفاده در حالت شیبدار نیز باید این محصول را رو به پشت انداخت که با این کار نیز میتوان محصول را با سه حالت مختلف استفاده کرد.

راهنماي محصول
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5

قیمت : ۵۷۰,۰۰۰   تومان
کد کالا:  67356.s    
برند:  bestway-بست وی
امتیاز: 5/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
کوسن بادی جیر

کوسن بادی جیر


قیمت : ۲۳,۰۰۰   تومان ۲۵,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تخت شو دو نفره کرم

کاناپه بادی تخت شو دو نفره کرم


قیمت : ۸۹۰,۰۰۰   تومان ۹۷۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی یک نفره تخت خوابشوی جیر اینتکس

کاناپه بادی یک نفره تخت خوابشوی جیر اینتکس


قیمت : ۴۵۵,۰۰۰   تومان ۵۶۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخوابشو دو نفره جیر آبی با پمپ برقی

کاناپه بادی تختخوابشو دو نفره جیر آبی با پمپ برقی


قیمت : ۵۷۰,۰۰۰   تومان ۸۰۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخواب شو 1 نفره نارنجی

کاناپه بادی تختخواب شو 1 نفره نارنجی


قیمت : ۳۹۰,۰۰۰   تومان ۴۵۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تخت خوابشو دو نفره جیر با پمپ

کاناپه بادی تخت خوابشو دو نفره جیر با پمپ


قیمت : ۵۷۰,۰۰۰   تومان ۸۰۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخواب شو یک نفره

کاناپه بادی تختخواب شو یک نفره


قیمت : ۳۹۰,۰۰۰   تومان ۴۵۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی دو نفره تخت خوابشو جیر اینتکس

کاناپه بادی دو نفره تخت خوابشو جیر اینتکس


قیمت : ۶۸۵,۰۰۰   تومان ۸۵۰,۰۰۰ تومان


کاناپه تختخوابشو بادی یکنفره جیر آبی

کاناپه تختخوابشو بادی یکنفره جیر آبی


قیمت : ۳۹۰,۰۰۰   تومان ۴۵۰,۰۰۰ تومان


کاناپه تختخوابشو بادی دو نفره با پمپ

کاناپه تختخوابشو بادی دو نفره با پمپ


قیمت : ۶۵۰,۰۰۰   تومان ۶۹۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره بست وی

کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره بست وی


قیمت : ۵۷۰,۰۰۰   تومان ۶۶۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل
پمپ برقی اینتکس

پمپ برقی اینتکس


قیمت : ۱۹۵,۰۰۰   تومان ۲۳۰,۰۰۰ تومان