کاناپه بادی تخت خوابشو دو نفره جیر با پمپ

معمولا مشتریان این مدل کاناپه بادی بدنبال خرید رنگ های شاد هستند، سطح زیرین آن مشکی رنگ و چرک تاب بوده که قابلیت شستشو با آب و کف را نیز دارد. ظاهر زیبا و طرح و رنگ بندی آن میتواند فضای منزل و اتاق شما را بسیار فانتزی جلوه دهد، کاناپه بادی تخت خوابشو با رنگ نارنجی تولید میشود، به سرعت در کمترین زمان ممکن میتواند تبدیل به حالت های مورد نیاز شما گردد.


قیمت : ۶۳۰,۰۰۰   تومان ۸۰۰,۰۰۰ تومان

کد کالا:  67356.n
برند:  bestway-بست وی

توضیحات

جنس قسمت های مختلف کاناپه بادی با هم متفاوت می باشد به این صورت که تکه های بادی در دور و سطح زیرین از PVC ساخته شده اند هم چنین این قسمت ها را لایه هایی به هم متصل می کند که این لایه نیز از همین جنس می باشند اما جنس رویه از جیر است. جیر نوعی چرم بوده که به سطح حالت مخملی و نرم می بخشد و علت دیگر استفاده از آن خاصیت ضد تعریق این لایه می باشد.

ساختار داخلی کاناپه بادی تخت خوابشو از یک سری لایه و هوای بین آن ها تشکیل می شود. این لایه ها حالت کامفورت خوشخواب را به این قسمت داده اند. با یکبار نشستن روی این وسیله بادی و یا دراز کشیدن روی حالتِ تختخوابِ آن، به نرمی و راحتیِ منشاء گرفته از این نوع ساختار را کاملا احساس خواهید کرد. هوای بین این لایه ها از طریق دریچه های بادی که در هر قسمت به تعداد یک عدد در بدنه نصب شده اند وارد می شود.

طراحی کاناپه بادی تخت خوابشو توسط طراحان این شرکت انجام شده و برای افرادی که از مشکل کمبود جا رنج می برند بسیار مفید می باشد. در این طراحی دو دسته زیبای استوانه ای در دو گوشهِ تکه نشیمنگاه قرار گرفته هم چنین تکه های محصول با ابعاد و شکلی ساخته شده اند که بتوانند با تنها تغییر مکان به دو محصول متفاوت تبدیل شوند. هنگامی که این وسیله به فرم یک کاناپه بادی دو نفره است دارای ارتفاع نشیمن 45 سانتی متر و با باز کردن تای تکه زیرین و تبدیل شدن به تخت خواب، این ارتفاع به 22 سانتی متر می رسد.

پمپ باد برقی این محصول می تواند در مدت 5 دقیقه و بدون وقفه آن را باد کند. کیفیت بالا و ساختار داخلی حرفه ایی آن باعث شده به یک وسیله با دوام تبدیل شود هم چنین شرکت اینتکس این پمپ را 18 ماه برای شما ضمانت می کند البته این ضمانت شامل شکستگی و آب خوردگی نمی شود.

لوازم جانبی کاناپه بادی جیر همراه با آن درون جعبه قرار دارند و شامل برچسب تعمیرات، یک پمپ باد برقی و کیفی جهت حمل و نگه داری حالت بدون باد محصول می باشند. بر چسب تعمیر می تواند هر سوراخ ریزی که بصورت سطحی در بدنه ایجاد شده و باعث نشت هوا از آن می شود را بپوشاند ولی در موارد دیگری که سوراخ بزرگ و آسیب نیاز به تعمیرات داخلی دارد قابل استفاده نیست. در این موارد می توانید کاناپه بادی تخت خوابشو را به آدرس نمایندگی فرستاده تا توسط تعمیر کاران ماهر و با تجربه ما پنچر گیری شود.

نقد و بررسی

 class=
بسته بندی:
 روی بسته بندی کاناپه بادی تخت خوابشو تصویر و رنگ این محصول مشخص است. لوگوی بست وی بالا سمت راست و مشخصات محصول سمت چپ نوشته شده است. این مشخصات عبارتند از میزان وزن قابل تحمل، دو نفره بودن و سایز تکیه گاه کاناپه. پایین جعبه سه تصویر از حالت باز شده محصول، پمپ بادی و کیف حمل این کالا نشان داده شده و ابعاد کاناپه به سانتی متر و اینچ درج شده اند. دو طرف بسته هشدارها و شیوه استفاده این کالا و ویژگی های محصول به 26 زبان مختلف را به همراه لوگوی بست وی نشان می دهند. نام کشور سازنده و مشخصات پمپ مورد استفاده کاناپه نیز زیر بسته بندی درج شده است.
ابتدا پس از باز کردن بسته بندی، کاغذ زرد رنگ که حاوی چسب تعمیرات است دیده می شود. کاناپه بادی تا شده و به صورتی قرار گرفته که رویه پوشیده از جیر آن رو به داخل باشد. دلیل این کار جلوگیری از کثیف شدن رویه کاناپه است. 

کاناپه بادی تخت خوابشو نارنجی بست وی
روش باد کردن و راه اندازی:
برای باد کردن کاناپه بادی بست وی نازل بزرگتر پمپ باد برقی را بداخل دریچه های باد وارد کرده تا سوپاپ برگشت هوا به عقب رفته و باد به داخل کاناپه راه پیدا کند، سپس پمپ را روشن نمایید تا شروع به باد کردن آن کند، اینکار را برای هر سه قسمت کاناپه 2 نفره بادی انجام دهید و در انتها درپوش آن را به خوبی ببندید تا باد از داخل آن خارج نشود، پس از انجام مراحل فوق کاناپه بادی آماده استفاده میباشد.

خالی کردن:
برای جمع آوری و خالی کردن کاناپه بادی میتوانید از پمپ باد برقی که همراه با آن میباشد استفاده کنید، زیرا که این پمپ دو کاره بوده و عمل باد زدن و تخلیه باد را انجام میدهد، برای اینکار کافیست دریچه های باد را بیرون کشیده، نازل پمپ برقی را به قسمت بالایی قرار داده و پمپ را روشن میکنیم، با تعویض جای شلنگ پمپ عمل مکش را انجام میدهد و باد را از داخل کاناپه دو نفره تخلیه میکند، اینکار را برای هر سه قسمت تکرار کنید تا کاملا خالی شود، سپس کاناپه بادی را تا کرده و جمع آوری کنید.

نحوه تغییر حالات:
 برای تبدیل این محصول به حالت کاناپه تنها کافیست قسمت زیر پای این محصول را که با یک تکه پی وی سی بقسمت نشینمنگاه متصل شده است تا کرده و زیر قسمت بگذارید، این کاناپه بادی دارای سه دریچه بادی مجزا از نوع پستونکی بزرگ است که باعث ثبات بیشتر میشود و در صورت نیاز به ایجاد فضای بزرگ تر موقع خواب احساس شود میتوان قسمت پشتی آن را از باد خالی کرد تا ابعاد کاناپه بزرگتر شود، دو دسته برای استفاده روی دو قسمت کناری این محصول تعبیه شده است که در واقع این دو عرض محصول را کم میکنند و اگر در حالت تخت شو نیاز به جای بیشتری شود میتوان قسمت دسته ها را زیر پا قرار داد. برای استفاده در حالت شیبدار نیز باید این کاناپه دو نفره را رو به پشت انداخت که با این کار نیز میتوان محصول را با سه حالت مختلف استفاده کرد.

راهنماي محصول
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5

قیمت : ۶۳۰,۰۰۰   تومان
کد کالا:  67356.n    
برند:  bestway-بست وی
امتیاز: 5/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
کاناپه تختخوابشو بادی یکنفره جیر آبی

کاناپه تختخوابشو بادی یکنفره جیر آبی


قیمت : ۳۹۰,۰۰۰   تومان ۴۵۰,۰۰۰ تومان


کوسن بادی جیر

کوسن بادی جیر


قیمت : ۲۳,۰۰۰   تومان ۲۵,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی یک نفره تخت خوابشوی جیر اینتکس

کاناپه بادی یک نفره تخت خوابشوی جیر اینتکس


قیمت : ۴۵۵,۰۰۰   تومان ۵۶۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخواب شو 1 نفره نارنجی

کاناپه بادی تختخواب شو 1 نفره نارنجی


قیمت : ۳۶۵,۰۰۰   تومان ۴۵۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخوابشو دو نفره جیر آبی با پمپ برقی

کاناپه بادی تختخوابشو دو نفره جیر آبی با پمپ برقی


قیمت : ۶۳۰,۰۰۰   تومان ۸۰۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی دو نفره تخت خوابشو جیر اینتکس

کاناپه بادی دو نفره تخت خوابشو جیر اینتکس


قیمت : ۶۴۰,۰۰۰   تومان ۸۵۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخواب شو یک نفره

کاناپه بادی تختخواب شو یک نفره


قیمت : ۳۶۵,۰۰۰   تومان ۴۵۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تخت شو دو نفره کرم

کاناپه بادی تخت شو دو نفره کرم


قیمت : ۸۹۰,۰۰۰   تومان ۹۷۰,۰۰۰ تومان


کاناپه تختخوابشو بادی دو نفره با پمپ

کاناپه تختخوابشو بادی دو نفره با پمپ


قیمت : ۶۵۰,۰۰۰   تومان ۶۹۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تخت خواب شو دو نفره جیر سبز با پمپ

کاناپه بادی تخت خواب شو دو نفره جیر سبز با پمپ


قیمت : ۶۳۰,۰۰۰   تومان ۸۰۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره بست وی

کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره بست وی


قیمت : ۵۷۰,۰۰۰   تومان ۶۶۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل
پمپ برقی اینتکس

پمپ برقی اینتکس


قیمت : ۱۹۵,۰۰۰   تومان ۲۳۰,۰۰۰ تومان