سلام، به حساب کاربری خود وارد شوید    ثبت نام کنید     پرداخت سریع

اینتکس سایت

مرکز فروش محصولات بادی

   0 سبدخرید :
محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.
 

تخت بادی یکنفره دو رنگ بالشدار

یکی از مهمترین دلایل انتخاب این تخت خواب بادی توسط مشتریان شرکت اینتکس این است که طبق توضیحات دارای یک بالش متفاوت است و در ضمن باید گفت رنگ بسیار زیبایی نیز دارد جنس دور این تخت از پی وی سی است که با کف قابل شستشو میباشد ولی برای سطح رویی این تخت اینکار مضر بوده و باعث آسیب دیدگی به تخت بادی شما میشود.


تخت خواب بادی یک نفره , تخت بادی اینتکس


تماس بگیرید

کد کالا:  67776
برند:  Intex-اینتکس
توضیحات

تخت بادی بسیار زیبا و جالب برای استفاده یک نفر است، سطح ارتفاع این تخت دو لایه بوده که یک بالش متصل به قسمت بالایی تخت دارد تفاوت بالش این محصول با سایر محصولات دیگر در این است که شما میتوانید این بالش بدلخواه باد کرده و یا خالی بگذارید و مزیت دیگر بالش این تخت در این است که طبی است و جای خواب گردن شما روی آن تعبیه شده است. ارتفاع کلی تخت 47 سانتیمتر است که در واقع خود این بالش تقریبا به ارتفاع 7 سانتیمتر بوده و ارتفاع  تقریبی این تخت بادی یک نفره را به 40 سانتیمتر میرساند. شما میتوانید با خالی کردن باد بالش از بالش های معمولی الیافدار موجود در بازار نیز استفاده نمایید. بجهت تمیز ماندن سطح رویی این تخت خواب دو نفره میتوانید از یک ملحفه کشدار استفاده کنید پمپ باد این محصول بدلیل اینکه بتواند بالش را نیز باد کند به آن متصل نیست ولی از مزیت پمپ بادش میتوانیم به باد کردن سایر محصولات بادی دیگر اشاره کنیم که با جدا شدن از این تخت صورت میگیرد در ضمن این پمپ دارای 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس است.

نقد و بررسی

بسته بندی:
رنگ استفاده شده روی بدنه کارتن بسته بندی نارنجی می باشد، تصویر تخت بادی یک نفره روی صفحه ی اصلی کارتن قرار دارد، کنار عکس اندازه ی ارتفاع و طول و عرض آن دیده می شود، بالای صفحه عکس و نوشته مربوط به نحوه ی استفاده از پمپ باد وجود دارد، عکس کیف حمل و ساختار داخلی تخت در پایین این قسمت درج شده است، علامت کیو آر کد در گوشه سمت راست مشخص می باشد، با استفاده از این علامت می توانید سلامتی و صحت اصالت محصول را بررسی نمایید، کناره های کارتن توضیحات مربوط به مشخصات و کیفیت تخت دو رنگ بالش دار چاپ شده است، این نوشته به 6 زبان رسمی جهان می باشد، لوگوی شرکت تولید کننده ی اینتکس بالای قسمت های محتلف کارتن قابل مشاهده است، روی درب پایین بارکد کالا به همراه نشان استاندارد کیفی قرار گرفته که کد محصول بالای خطوط بارکد بدین صورت #67776 چاپ شده است.

معرفی:
خصوصیت ویژه تخت بادی یک نفره دو رنگ، برآمدگی بالش مانند آن است چراکه نیازی به تهیه بالش جداگانه برای آن نبوده همچنین این بالش سرخود آن زیبایی آن را دو چندان کرده است. می توانید در خانه، ویلا و حتی سفرهای خود آن را به همراه داشته باشید چون در حالت بدون باد وزن و حجم بسیار کمی دارد.

طراحی و کیفیت ساخت:
در طراحی رویه از رنگ و روکشی متفاوت از قسمت های دیگر استفاده شده است. ساختار داخلی دارای لایه های موازی باهم درامتداد عرضی بوده که موجب راحتی بیش تر فرد استراحت کننده بر روی آن شده است. پمپ بادی برقی، با کیفیت و دارای ضمانت 18 ماهه بر روی ارتفاع کناری نصب شده است. رویه از جیر ضد تعریق و بقیه قسمت های تخت بادی دو رنگ از پی وی سی هستند. کسانی که این محصول زیبا و با کیفیت را تهیه می کنند از خدمات پس از فروش آن نیز بهره مند خواهند شد.

ابعاد:
وزن بسته بندی و ابعاد به ترتیب 5.5 کیلوگرم و 15*33*40 سانتی متر بوده و در حال باد شده 191 در 99 سانتی متر و ارتفاعی در حدود 47 سانتی متر دارد.

طریقه راه اندازی:
تخت بادی بالشدار تنها با روشن شدن پمپ باد برقی متصل به بدنه آن در چند دقیقه باد و آماده استفاده می شود. تنها موردی که باید به آن توجه کنید، تمیز بودن سطح زیر تخت است چراکه ممکن است اشیاء نوک تیز به آن آسیب برسانند.

راهنماي محصول
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

 

تماس بگیرید
کد کالا:  67776    
برند:  Intex-اینتکس
امتیاز: 0/5  
  
    0         0         0
محصولات مشابه

محصولات مکمل

بالش بادی جیر کوچک

بالش بادی جیر کوچک


تماس بگیرید


بالش بادی برزنتی

بالش بادی برزنتی


تماس بگیریدپشتی بادی اینتکس

پشتی بادی اینتکس


تماس بگیرید


Top