کاناپه بادی چند کاره با پمپ برقی

محصولی دیگر از شرکت SUNEX این کالا چند کاره تولید میشود که هر کدام از کارایی های این محصول براحتی در دسترس است، کاناپه بادی چند کاره قابل تبدیل شدن به تشک پشتی دار، تشک شیب دار، تخت دو نفره و تخت خواب یک نفره می باشد. رنگ زیبای مشکی آن علاوه بر چرک تاپ بودن به راحتی میتواند با دیزان خانه سِت شود. یکی از ویژگی های این کاناپه بادی داشتن دریچه های باد مجزا است که باعث میشود بافت داخلی آن محکم تر و ماندگاری بیشتری داشته باشد.


تماس بگیرید

کد کالا:  2095
برند:  other

توضیحات

جنس کلی کاناپه بادی چند کاره در تمامی قسمت ها از نوعی پلاستیک فشرده به نام پی وی سی می باشد. علاوه بر مقاومتی که پی وی سی در برابر فشار داخلی دارد، به آب نیز مقاوم است پس می توانید بدنه را هر موقع که نیاز بود با یک دستمال مرطوب و صابون تمیز کنید.

ساختار داخلی بکار رفته در محفظه هوای کاناپه بادی خوشخواب کامفورت می باشد. این ساختار در واقع از کنار هم قرار گرفتن لایه هایی در سرتاسر محفظه داخلی شکل گرفته است. این نوع ساختار، در واقع بهترین مدل در بین سایر ساختارهای داخلی از لحاظ راحتی و مقاومت بوده تا آنجا که به کاناپه توانایی تحمل وزن تا 250 کیلوگرم را داده است. سه دریچه بادی پستونکی مسئول انتقال باد را از پمپ به فضای بین ساختار داخلی کاناپه بادی پمپ دار دارند.

طراحی خاصِ این محصول زیبا باعث شده تا توانایی تبدیل به چندین وسیله راحتی را داشته باشد. در کل از سه قسمت باد شونده تشکیل شده و دو دسته آن با یکی از این قسمت ها در ارتباط بوده و همراه با آن باد می شوند. این اجزاء بادی مجزا توسط لایه های پی وی سی به هم متصل بوده و می توان آنها روی هم تا کرد. در حالت کاناپه بادی چند کاره، این محصول دارای نشمینگاهی با ارتفاع تقریبا 45 سانتی متر از سطح زمین است و این اندازه با تبدیل شدن آن به تخت خواب به 22 سانتی متر می رسد.

پمپ باد کاناپه بادی از نوع برقی و با نیروی برق شهری که 220 ولت است کار می کند. این دستگاه در عین حال که سبک و کم حجم است توان نسبتا خوبی داشته و عمل باد زدن را در عرض کم تر از 5 دقیقه به اتمام می رساند هم چنین قادر به تخلیه باد نیز است. این فروشگاه تنها نمایندگی محصولات بادی است که اصلِ این پمپ را همراه با 18 ماه ضمانت به فروش می رساند.

لوازم جانبی موجود در جعبه بسته بندی کاناپه بادی با پمپ، کیف حمل و یک برچسب تعمیرات است. این کیف حمل دقیقا متناسب با ابعاد جمع شده کاناپه دوخته شده و می توان آن را همیشه برای محافظت و نگه داری از کاناپه بادی در هنگام جابه جایی استفاده کنید. برچسب تعمیرات نیز برای تعمیر سوراخ های کوچک و معمولیِ ایجاد شده در سطح بدنه در نظر گرفته شده اما اگر آسیب وارد شده به بدنه بزرگ بوده و یا نیاز به تعمیرات داخلی داشته باشد استفاده از این برچسب به تنهایی مشکل را حل نمی کند بنابراین این کار را به متخصصان شرکت بسپارید.

نقد و بررسی

بسته بندی:
کاناپه بادی داخل بسته بندی کاملا رنگی ارائه می شود که روی آن تصویر و رنگ این محصول مشخص است. تصاویر حالات مختلف این کالا سمت چپ بسته قابل مشاهده است. بالای جعبه لوگوی بست وی و مشخصات این محصول از قبیل دونفره بودن، ارتفاع تکیه گاه و حداکثر وزن قابل تحمل این کالا را نشان می دهد. تصویر پمپ و کیف نگهدارنده کاناپه بادی چند کاره پایین بسته به همراه ابعاد این محصول درج شده است. یک طرف بسته دارای توضیحات نحوه استفاده از این کالا و هشدارهای لازم است و طرف دیگر ویژگی های محصول را نشان می دهد. این توضیحات به 26 زبان مختلف نوشته شده اند. زیر بسته نیز نام کشور سازنده و توضیحات مربوط به پمپ کاناپه بادی را نشان می دهد.
کاغذ زرد رنگی در بسته بندی کاناپه بادی قرار دارد که حاوی چسپ تعمیرات است. این کالا تا شده و پرس شده داخل یک پلاستیک قرار دارد. برای حفظ رویه این محصول که از جنس پی وی سی است سطح آن به داخل تا شده است تا از مانع کثیف شدن کاناپه بادی شود. پس از باز کردن پلاستیک می توان کلیه اطلاعات درج شده روی بسته بندی این محصول را به صورت چاپ شده بر بدنه این کالا دید.

نحوه باد کردن:
همراه با کاناپه چند کاره یک پمپ باد برقی نیز عرضه میگردد، شما با استفاده از همین پمپ برقی میتوانید کاناپه بادی دو نفره را باد بزنید و استفاده نمایید، جهت باد کردن این محصول نازل بزگتر پمپ باد برقی را بداخل دریچه های باد فرو کرده و پمپ را روشن نمایید، لازم به ذکر است نازل پمپ باد را تا جایی فشار دهید که سوپاپ عدم بازگشت هوا، که زائده پلاستیکی بوده و کاربرد آن جلوگیری از خروج هوای داخل کاناپه بادی میباشد، کنار رفته تا باد به داخل کاناپه چند کاره اجازه ورود پیدا کند، وقتی قسمت مورد نظر به خوبی از باد پُر شد دریچه هوا را با دقت ببندید و کیپ کنید تا باد از داخل کاناپه دو نفره خارج نگردد، از آنجایی که کاناپه از قسمت ها مختلفی باد میگردد، به همین ترتیب تمامی قسمت های آن را باد بزنید، پس از آنکه تمامی قسمت ها بخوبی از باد پُر شده، کاناپه بادی با ظرفیت دو نفر قابل استفاده میباشد.

روش جمع آوری و تخلیه:
چنانچه نیاز به جمع آوری کاناپه بادی دارید کافیست دریچه های باد را بیرون کشیده، نازل پمپ باد برقی را از قسمت بالای آن قرار داده تا عمل مکش توسط پمپ انجام شود، نازل را وارد دریچه باد کاناپه چند کاره کرده و سوپاپ عدم بازگشت هوا را به عقب برانید، سپس پمپ را روشن نمایید تا باد را از داخل محصول را تخلیه کند، اینکار را برای هر سه قسمت کاناپه بادی تکرار کرده تا کاملاً تخلیه گردد، اکنون میتوانید آن را تا کرده و نگهداری نمایید.

نحوه تغییر حالات: 
 برای تبدیل کردن این محصول به حالت کاناپه بادی دو نفره تنها کافیست قسمت زیر پایی آن را که با یک تکه پی وی سی بقسمت نشینمنگاه کاناپه بادی نصب شده است را زیر قسمت اول بگذارید، سه دریچه بادی مجزا از نوع پستونکی بزرگ دارد که باعث ثبات میشود در صورت نیاز به فضای بیشتر هنگام خواب روی این محصول احساس شود میتوان قسمت پشتی آنرا خالی کرد تا فضا بیشتر شود، دو دسته برای استفاده روی دو قسمت کناری این محصول تعبیه شده است که که باعث کمتر شدن عرض محصول میشود و اگر در حالت تختخوابشو نیاز به فضای بیشتری جهت خوابیدن باشد قسمت سمت دسته ها را میتوان زیر پا قرار داد. برای استفاده در حالت تشک بادی شیبدار باید کاناپه را رو به پشت انداخت که با این کار نیز میتوان محصول را با سه حالت استفاده کرد.

راهنماي محصول
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5

تماس بگیرید
کد کالا:  2095    
برند:  other
امتیاز: 5/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
کاناپه بادی تختخوابشو دو نفره جیر آبی با پمپ برقی

کاناپه بادی تختخوابشو دو نفره جیر آبی با پمپ برقی


قیمت : ۵۷۰,۰۰۰   تومان ۸۰۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخواب شو 1 نفره نارنجی

کاناپه بادی تختخواب شو 1 نفره نارنجی


قیمت : ۳۹۰,۰۰۰   تومان ۴۵۰,۰۰۰ تومان


کوسن بادی جیر

کوسن بادی جیر


قیمت : ۲۳,۰۰۰   تومان ۲۵,۰۰۰ تومان


کاناپه تختخوابشو بادی دو نفره با پمپ

کاناپه تختخوابشو بادی دو نفره با پمپ


قیمت : ۶۵۰,۰۰۰   تومان ۶۹۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تخت شو دو نفره کرم

کاناپه بادی تخت شو دو نفره کرم


قیمت : ۸۹۰,۰۰۰   تومان ۹۷۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تخت خوابشو دو نفره جیر با پمپ

کاناپه بادی تخت خوابشو دو نفره جیر با پمپ


قیمت : ۵۷۰,۰۰۰   تومان ۸۰۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره بست وی

کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره بست وی


قیمت : ۵۷۰,۰۰۰   تومان ۶۶۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی دو نفره تخت خوابشو جیر اینتکس

کاناپه بادی دو نفره تخت خوابشو جیر اینتکس


قیمت : ۶۴۰,۰۰۰   تومان ۸۵۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تخت خواب شو دو نفره جیر سبز با پمپ

کاناپه بادی تخت خواب شو دو نفره جیر سبز با پمپ


قیمت : ۵۷۰,۰۰۰   تومان ۸۰۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخواب شو یک نفره

کاناپه بادی تختخواب شو یک نفره


قیمت : ۳۹۰,۰۰۰   تومان ۴۵۰,۰۰۰ تومان


کاناپه تختخوابشو بادی یکنفره جیر آبی

کاناپه تختخوابشو بادی یکنفره جیر آبی


قیمت : ۳۹۰,۰۰۰   تومان ۴۵۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی یک نفره تخت خوابشوی جیر اینتکس

کاناپه بادی یک نفره تخت خوابشوی جیر اینتکس


قیمت : ۴۵۵,۰۰۰   تومان ۵۶۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل