کاناپه بادی تختخوابشو 5 کاره با پمپ برقی

این محصول دو نفره دارای حجم کوچکتری نسبت به انواع کاناپه بادی تختخوابشو و پلاستیکی میباشد، مزیت این کالا در این است که براحتی قابل شستشو و تمیز کردن با آب است به همین دلیل جزو محصولات بادی پرطرفدار میباشد. از محاسن دیگر آن میتوان به قیمت بسیار مناسب و کارایی های متفاوت آن اشاره داشت، با وزن و حجم بسیار کمی که دارد تقریبا توانسته تمامی کارایی های یک سِت خواب و استراحت را در کنار هم داشته باشد، بسیار مناسب برای افرادی که با کمبود جا مواجه بوده و نیاز به خوابیدن و استراحت کردن یا تماشای تلویزیون دارند، حُسن دیگر کاناپه بادی 5 کاره برای استفاده در سفر ها و یا هر مکانی که نیاز به استراحت است بوده و یک محصول کاملا پرتابل در حدود یک ساک دستی میباشد!!!


به زودي

کد کالا:  37115
برند:  jilong-جیلونگ

توضیحات

جنس سرتاسر بدنه کاناپه بادی تختخوابشو از PVC بوده که به آن ظاهری زیبا و در عین حال مقاوم و ضد آب بخشیده است. در واقع نوعی پلاستیک فشرده می باشد که اجازه عبور هوا از خود را نمی دهد بنابراین به خوبی می تواند هوا را داخل کاناپه نگه دارد.

ساختار داخلی در نظر گرفته شده در طراحی کاناپه بادی 5 کاره، از نوع خوشخواب کامفورت می باشد. لایه های این ساختار در سرتاسر محفظه داخلی و به ترتیب و شکلِ خاصی، فضای داخلی را پوشش داده اند. به خاطر وجود این لایه ها است که سطحی نرم و بسیار راحت داشته و توانایی تحمل فشار وزن 270 کیلوگرم را بدست آورده است. هوایی که در بین این لایه ها قرار می گیرند از طریق دریچه های باد که به تعداد سه عدد در هر یک از قسمت های باد شونده قرار گرفته اند و توسط پمپ وارد کاناپه تختخوابشو شده است.

طراحی این محصول به گونه ای انجام شده که نشینمنگاه کاناپه بادی در حالت مبل شو تقریبا به 45 سانتی متر رسیده در حالی که ارتفاع به حالت تخت شو تقریبا 22 سانتی متر می باشد. روی محصول دو دسته مشاهده می کنید که از داخل به قسمت تکیه گاه کاناپه ربط داشته و همراه با آن باد یا خالی از باد می شوند.

پمپ باد در نظر گرفته شده برای این محصول از نوع برقی بوده بنابراین در مکانی که دسترسی به برق شهری دارید می توانید از آن استفاده و در زمان بسیار کمی در حدود 5 دقیقه کاناپه بادی تختخوابشو خود را آماده کنید. مزیت این پمپ، داشتن توانایی خالی کردن باد در کنارِ باد زدن وسیله های بادی است بنابراین در همان زمانِ کمِ 5 دقیقه ای می توانید کاناپه را از باد خالی کنید.

لوازم جانبی علاوه بر پمپ برقی، شامل یک عدد برچسب مخصوص تعمیرات سطحی بدنه و یک ساک مخصوص برای حمل کاناپه بادی در حالت کم حجمِ جمع شده می باشد. برچسب داخلِ بسته بندی در مواقعی استفاده می شود که بدنه دچار آسیب سطحی و جزئی شده اما اگر آسیب بدنه بزرگ و یا داخلی بود نمی توانید با چنین برچسبی آن را تعمیر کنید چراکه نیاز به روش های تخصصی تر برای تعمیر آن دارید بنابراین تعمیر را به متخصصان شرکت نمایندگی اینتکس بسپارید. در مورد ساک حمل نیز باید گفت که در اندازه ای دوخته شده تا کاناپه تختخوابشو جیلونگ بعد از خالی و تا شدن، درون آن جای گیرد. سعی کنید همیشه این ساک را در کنار کاناپه بادی به همراه داشته باشید که برای حمل و جهت جلوگیری از کثیف یا سوراخ شدن آن، در دسترستان بوده و بتوانید از آن استفاده کنید.

نقد و بررسی

کاناپه تختخوابشو با پمپ برقی 
نحوه باد کردن:
ابتدا باید پمپ برقی کاناپه بادی را که بصورت رایگان در کارتن آن است بیرون آورد، نازل های پمپ بادی را بداخل دریچه باد فرو برید تا باد بتواند به داخل این راه پیدا کند، بعد از باد شدن درپوش را بسته و سپس فشار داده تا فشار باد باعث شُل شدن این محصول نشود، کاناپه 5 کاره دو نفره قابل استفاده میباشد.

نحوه خالی کردن:
برای خالی کردن این محصول تنها لازم است دریچه ورودی باد به داخل محصول را به سمت عقب کشیده تا باد داخلی خالی شود، نکته مهم این است که دریچه باد دو تکه بوده و برای خالی شدن باید قسمت عقب این دریچه بیرون کشیده شود، جهت تخلیه باد بهتر کاناپه بادی تختخوابشو میتوان نازل های پمپ باد را از بالا گذاشت تا عمل تخلیه باد را انجام دهد.

کاناپه تختخوابشو بادی 37115 جیلانگ 
نحوه تغییر حالات:
این محصول 5 کاره یک کاناپه است که قابلیت های مختلفی همچون: کاناپه بادی دونفره، تشک بادی شیبدار دونفره، تشک بادی دونفره، پشتی بادی دو نفره و نیمکت بادی دو نفره دارد، نشینمنگاه این کالا در حالت مبل شو تقریبا به 45 سانتی متر رسیده در حالی که ارتفاع به حالت تخت شو تقریبا 22 سانتی متر میباشد، برای تبدیل این محصول به حالت کاناپه تنها کافیست قسمت زیر پای این محصول را که با یک تکه پی وی سی بقسمت نشینمنگاه متصل شده است تا کرده و زیر قسمت بگذارید و دو قفل پلاستیکی که برای ثبات بیشتر در این مدل طراحی شده را ببندید، این کالا دارای سه دریچه بادی مجزا از نوع پستونکی بزرگ است که باعث ثبات بیشتر میشود و در صورت نیاز به ایجاد فضای بزرگ تر موقع خواب میتوان قسمت پشتی آن را از باد خالی کرد تا ابعاد آن بزرگ تر شود، دو دسته برای استفاده روی دو قسمت کناری این محصول تعبیه شده است که با قسمت پشتی خالی میشوند و جای کاناپه را بزرگتر میکنند، برای استفاده در حالت شیبدار نیز باید آنرا رو به پشت انداخت برای تبدیل به حالت نیمکت کافیست تا قسمت پشتی را در حالت کاناپه خالی نمایید، جهت استفاده در حالته پشتی نیز تمامی قسمت ها را باد کرده و زیر پایی را نیز بیرون آورید و با این کار نیز میتوان محصول را با 5 حالت مختلف استفاده کرد، البته باید دقت کرد که در تبلیغات ماهواره ای نوع متفرقه این کاناپه را بعنوان 6 حالته بفروش میرسانند که استفاده بعنوان یک قایق بادی است و بسیار خطر ناک بوده و میتواند باعث خرابی محصول شود

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 4 از 5

موجود نمي باشد
کد کالا:  37115    
برند:  jilong-جیلونگ
امتیاز: 4/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
کاناپه بادی تختشو دو نفره با پمپ

کاناپه بادی تختشو دو نفره با پمپ


قیمت : ۷۲۰,۰۰۰   تومان ۸۵۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره بست وی

کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره بست وی


قیمت : ۶۴۵,۰۰۰   تومان ۶۶۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخواب شو یک نفره

کاناپه بادی تختخواب شو یک نفره


قیمت : ۴۵۰,۰۰۰   تومان ۵۰۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی دو نفره تخت خوابشو جیر اینتکس

کاناپه بادی دو نفره تخت خوابشو جیر اینتکس


قیمت : ۶۹۵,۰۰۰   تومان ۹۳۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تخت شو دو نفره کرم

کاناپه بادی تخت شو دو نفره کرم


قیمت : ۱,۱۰۰,۰۰۰   تومان ۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تخت خوابشو یک نفره جیر اینتکس

کاناپه بادی تخت خوابشو یک نفره جیر اینتکس


قیمت : ۴۹۵,۰۰۰   تومان ۶۵۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تخت خوابشو دو نفره جیر با پمپ

کاناپه بادی تخت خوابشو دو نفره جیر با پمپ


قیمت : ۶۹۵,۰۰۰   تومان ۸۰۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخواب شو 1 نفره نارنجی

کاناپه بادی تختخواب شو 1 نفره نارنجی


قیمت : ۴۵۰,۰۰۰   تومان ۵۰۰,۰۰۰ تومان


کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره جیر با پمپ برقی

کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره جیر با پمپ برقی


قیمت : ۴۵۰,۰۰۰   تومان ۵۰۰,۰۰۰ تومان


کوسن بادی جیر اینتکس

کوسن بادی جیر اینتکس


قیمت : ۲۳,۰۰۰   تومان ۲۵,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل