سلام، به حساب کاربری خود وارد شوید    ثبت نام کنید     پرداخت سریع

اینتکس سایت

مرکز فروش محصولات بادی

   0 سبدخرید :
محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.
 

تشک بادی طبی یکنفره

تفاوت بین تشک های بادی طبی و ساده در فُرم لایه های آنهاست، این تشک ها با لایه های پرس شده بهتر میتوانند به طبی شدن سطح رویه کمک کنند، استحکام و استواری بیشتر لایه ها باعث تقسیم باد بهتر شده و تشک سِفت تر خواهد شد. این تشک با عرض کمی که دارد باعث ایجاد حجم کمی حین جابجایی شده و بسیار مناسب برای سفر، هتل ها و مسافر خانه ها و همچنین استفاده در انواع چادر های مسافرتی است.


تشک بادی یک نفره , COT SIZE , تشک بادی بست وی , تشک بادی بدون بالش


موجود نمی باشد

کد کالا:  67000
برند:  bestway-بست وی
توضیحات

جنس تشک بادی یکنفره بست وی از یک لایه پی وی سی ضخیم است که سطح رویه آن توسط یک لایه جیر ضد تعریق پوشانده شده است، جیر استفاده شده روی این تشک باعث میشود که این محصول ضد تعریق شده و سطح رویه آن ضخیم تر شود، دریچه باد تشک از نوع پیچی بزرگ است که بعد از باز کردن یک سوپاپ برگشت هوا دارد، کار این سوپاپ کمک به حفظ بیشتر باد داخلی تشک است، یک درپوش دیگر روی دریچه نصب است که با بستن آن کاملا از خروج باد جلوگیری میشود.

ساختار داخلی تشک کامفورت در قسمت طولی است بدین صورت که باد بعد از  ورود از دریچه بصورت استوانه های بادی که در کل تشک پخش شده اند آنرا پر میکنند در نتیجه با این کار تشک بهتر شکل و فرم خود را میگیرد و موقع استفاده باد را بسیار راحت تر بین سایر اعضای بدن تقسیم میکند این ستون های پلاستیکی مانع از فرار باد میشوند و باعث میشوند که باد در یک قسمت خاص تجمع نیابد.

لوازم جانبی این محصول شامل دو برچسب تعمیرات که یکی برای استفاده و تعمیر زیر تشک و دیگری از جنس جیر بوده که برای رفو کردن و یا تعمیر احتمالی سطح رویه تشک است که دقیقا همرنگ آن میباشد.

نقد و بررسی

کارتن تشک بادی طبی

بسته بندی تشک
تشک بادی طبی با سایز یکنفره از یک بسته بندی رنگی تشکیل شده است، روی کارتن تصویر تشک دیده میشود و بالای آن لوگوی شرکت bestway دارد، تصویری کوچک که بیانگر راه های ستونی و طبی شدن این محصول است بهمراه دو تصویر کوچکتر که یک لایه بودن ارتفاع محصول بهمراه دریچه بادی پیچ شونده است، ارتفاع 22 سانتیمتری و یا 8.5 اینچ روی بسته بندی مشخص شده بعلاوه اینکه ابعاد کلی تشک در با سانتیمتر و اینچ چاپ شده است، علامت هایی که بیانگر یک نفره بودن، قابل استفاده در چادر، تجمل وزن به کیلوگرم و پوند نیز روی بسته بندی مشخص است، قسمت پشتی کارتن نیز بهمین صورت است، قسمت بالایی کارتن تشک راهنمایی های استفاده صحیح از تشک بادی طبی به چند زبان چاپ شده است، در زیر بسته بندی لوگوی بست وی بهمراه توضیحات کارخانه سازنده چاپ شده و در کنار این مشخصات یک بارکد خطی و کد 67001# دیده میشود که مربوط به کارخانه سازنده این محصول است، دو سمت کناری کارتن از محتویات بسته بندی تشک به 26 زبان مختلف درج شده است و در یک سمت تکه ای از بدنه جهت بازدید رنگ و تعمیر احتمالی سطح رویه تشک طبی قرار داده شده است.
محتویات بسته بندی
بعد از باز کردن چسب های بسته بندی، یک پلاستیک که داخل آن تشک بادی به چند تای مساوی پرس شده است دیده میشود، تشک از قسمت پی وی سی بسته بندی شده است، یک دریچه بادی  بهمراه یک برچسب تعمیرات پلاستیکی جهت تعمیر کردن قسمت پلاستیکی این تشک بصورت رایگان دارد، دفترچه راهنمای تشک داخل محصول دیده میشود که به چند زبان زنده دنیا بجز فارسی مطالبی راجع به نحوه باد کردن و خالی کردن این محصول دارد.
ظاهر این تشک بعد از باد کردن با فرم مستطیلی است که کوچکتر از سایز تشک های معمولی است، رنگ تشک آبی بوده و هر دو سمت جیر و پی وی سی آن همین رنگ است، در واقع PVC نوعی پلاستیک ضخیم تر بوده که در برابر نگهداری باد مقاومت بهتری دارد البته طبق توضیحات بالا سطح رویه تشک از یک لایه جیر متصل به بدنه تشکیل داده شده است.
ویژگی های تشک میتوان به سبک بودن، پرتابل و قابل حمل و نقل بودن، قیمت ارزان و بصرفه داشتن و طبی بودن این محصول اشاره کرد. 
نحوه صحیح باد کردن و خالی کردن تشک بادی طبی عرض 76:
از آنجایی که تشک بادی طبی پمپ باد ندارد برای باد کردن آن نیاز به یک پمپ باد دارید که میتوانید با مراجعه به قسمت پمپ های باد آن را از فروشگاه اینترنتی اینتکس سفارش دهید، بعد از تهیه پمپ باد خیلی راحت میتوانید محصول را باد زده و از آن استفاده کنید، برای اینکار نازل پمپ باد را بداخل دریچه ورودی هوای تشک طبی گذاشته تا هوا به داخل آن راه پیدا کند، سپس اقدام به باد زدن کنید، وقتی تشک به خوبی شکل گرفت عمل پمپاژ را متوقف کرده و دریچه  باد را خوب و محکم ببندید تا هوا از داخل تشک خارج نشود. برای خالی کردن باد تشک طبی قسمت انتهایی دریچه پیچی را بچرخانید تا هوای داخل آن تخلیه شود.

راهنماي محصول
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

 

موجود نمی باشد
کد کالا:  67000    
برند:  bestway-بست وی
امتیاز: 0/5  
  
    0         0         0
محصولات مشابه

محصولات مکمل
پمپ باد دستی اینتکس سایز ۱

پمپ باد دستی اینتکس سایز ۱


قیمت : ۳۰,۰۰۰   تومانبالش بادی طبی اینتکس

بالش بادی طبی اینتکس


موجود نمی باشد


بالش بادی جیر کوچک

بالش بادی جیر کوچک


تماس بگیرید


بالش بادی برزنتی

بالش بادی برزنتی


موجود نمی باشد


Top