تشک مواج سلولی ارزان

تشک های مواج برای جلوگیری از بروز زخم بستر و همچنین کمک به درمان زخم بستر مورد استفاده قرار میگیرند. عملکرد تشک مواج سلولی به این شکل است که این تشک بوسیله پمپ باد برقی که دارای دو درچه دمنده باد میباشد, باد را وارد یک ردیف از سلولها که بصورت یکی در میان به یکدیگر متصل میباشند هدایت میکند و بعد از این ردیف نوبت به ردیف بعدی میرسد که این کار را هر چند دقیقه یکبار انجام میدهد.


تماس بگیرید

کد کالا:  MATT.SYS
برند:  other

توضیحات

این کالا ساخت کشور چین و تحت لیسانس آلمان است. از تشک مواج سلولی بیشتر برای بیمارانی استفاده میشود که مدت زمان بیشتری را در بستر سپری میکنند و میتوانند قبل از ابتلا به زخم بستر از این تشک جهت پیشگیری استفاده کنند البته باید گفت که این تشک قابل استفاده بیمارانی که زخم بستر دارند نیز میباشد ولی با شدت کم یا متوسط که بتوان با کمک دادن به این بیماران به بهبود وضعیتشان کمک کرد. تشک مواج سلولی توسط سلولهای بادی ای که دارد یک در میان باد شده و تکیه گاه بیمار را در سطح بیشتری تعویض میکند که در نتیجه وزن بدن بیمار تقسیم شده و روی یک قسمت فشار نمیاورد، این سلولها قابل تعویض هستند و با دکمه به دو طرف تشک متصل میباشند که شلنگ هایی نیز در قسمت کناری داشته که یک در میان سلول ها را پر و خالی میکنند، جنس پی وی سی این تشک از نوع خشک است و در بسیاری از منازل و حتی بیمارستان ها کاربرد دارد. 18 ماه ضمانت پمپ باد از نمایندگی انحصاری اینتکس داشته و تا 10 سال خدمات پس از فروش دارد، برای اطلاعات بیشتر از لوازم جانی این محصول بقسمت مشخصات مراجعه نمایید.

نقد و بررسی

روش نصب:
تشک مواج سلولی دارای یک پمپ باد مخصوص است که سلول های آن را باد کرده و فشار باد داخل را یک در میان کم و زیاد می کند. برای اینکه بتوان پمپ را به تشک وصل کرد، به یک رابط نیاز است. این رابط در بسته بندی همراه با این محصول به شما داده می شود بنابراین نیازی به تهیه جداگانه آن ندارید. روی پمپ و تشک نیز قسمت هایی برای اتصال شلنگ رابط تعبیه شده است. بعد از متصل کردن شلنگ به این قسمت ها، می توانید پمپ را روشن کنید. برای باد شدن سلول ها باید درجه پیچِ روی پمپ را روی MAX تنظیم کنید. بعد از باد شدن تمامی سلول ها این درجه را روی MID ثابت کنید. در این حالت تشک آماده استفاده است. برای حفاظت از تشک مواج ارزان سعی کنید همیشه سطح زیرین آن را تمیز نگه دارید هم چنین در صورت نیاز برای قرار دادن پمپ، پایه های آن را باز کنید.

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5

تماس بگیرید
کد کالا:  MATT.SYS    
برند:  other
امتیاز: 5/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
 تشک مواج ساده

تشک مواج ساده


قیمت : ۳۷۰,۰۰۰   تومان ۴۵۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج وکتو تخم مرغی

تشک مواج وکتو تخم مرغی


قیمت : ۳۷۵,۰۰۰   تومان ۴۲۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج زخم بستر ویلچری

تشک مواج زخم بستر ویلچری


قیمت : ۱,۱۹۰,۰۰۰   تومان ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج سوراخ دار سلولی زنیت مد

تشک مواج سوراخ دار سلولی زنیت مد


قیمت : ۱,۳۰۰,۰۰۰   تومان ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج سلولی

تشک مواج سلولی


قیمت : ۹۹۰,۰۰۰   تومان ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج سلولی زنیت مد

تشک مواج سلولی زنیت مد


قیمت : ۱,۰۵۰,۰۰۰   تومان ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج خانگی کره ای

تشک مواج خانگی کره ای


قیمت : ۴۶۰,۰۰۰   تومان ۵۳۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج تخم مرغی

تشک مواج تخم مرغی


قیمت : ۳۷۰,۰۰۰   تومان ۴۵۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج سلولی کره ای

تشک مواج سلولی کره ای


قیمت : ۱,۶۰۰,۰۰۰   تومان ۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج سلولی فوق تخصصی لیزری

تشک مواج سلولی فوق تخصصی لیزری


قیمت : ۱۲,۵۰۰,۰۰۰   تومان ۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج سلولی تخصصی لیزری

تشک مواج سلولی تخصصی لیزری


قیمت : ۲,۶۰۰,۰۰۰   تومان ۳,۳۵۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل