سلام، به حساب کاربری خود وارد شوید    ثبت نام کنید     پرداخت سریع

اینتکس سایت

مرکز فروش محصولات بادی

   0 سبدخرید :
محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.
 

تشک مواج سلولی ارزان

تشک های مواج برای جلوگیری از بروز زخم بستر و همچنین کمک به درمان زخم بستر مورد استفاده قرار میگیرند. عملکرد تشک مواج سلولی به این شکل است که این تشک بوسیله پمپ باد برقی که دارای دو درچه دمنده باد میباشد, باد را وارد یک ردیف از سلولها که بصورت یکی در میان به یکدیگر متصل میباشند هدایت میکند و بعد از این ردیف نوبت به ردیف بعدی میرسد که این کار را هر چند دقیقه یکبار انجام میدهد.


تشک مواج سلولی , تشک مواج سلولی ارزان


تماس بگیرید

کد کالا:  MATT.SYS
برند:  other
توضیحات

تشک مواج سلولی ساخت کشور چین و تحت لیسانس آلمان است. از این تشک بیشتر برای بیمارانی استفاده میشود که مدت زمان بیشتری را در بستر سپری میکنند و میتوانند قبل از ابتلا به زخم بستر از این تشک مواج جهت پیشگیری استفاده کنند البته باید گفت که این تشک قابل استفاده بیمارانی که زخم بستر دارند نیز میباشد ولی با شدت کم یا متوسط که بتوان با کمک دادن به این بیماران به بهبود وضعیتشان کمک کرد. این تشک سلولی توسط سلولهای بادی ای که دارد یک در میان باد شده و تکیه گاه بیمار را در سطح بیشتری تعویض میکند که در نتیجه وزن بدن بیمار تقسیم شده و روی یک قسمت فشار نمیاورد، این سلولها قابل تعویض هستند و با دکمه به دو طرف تشک متصل میباشند که شلنگ هایی نیز در قسمت کناری داشته که یک در میان سلول ها را پر و خالی میکنند، جنس پی وی سی این تشک از نوع خشک است و در بسیاری از منازل و حتی بیمارستانها کاربرد دارد. 18 ماه ضمانت پمپ باد از نمایندگی انحصاری اینتکس داشته و تا 10 سال خدمات پس از فروش دارد، برای اطلاعات بیشتر از لوازم جانی این محصول بقسمت مشخصات مراجعه نمایید.

نقد و بررسی

روش نصب:
تشک مواج سلولی دارای یک پمپ باد مخصوص است که سلول های آن را باد کرده و فشار باد داخل را یک در میان کم و زیاد می کند. برای اینکه بتوان پمپ را به تشک وصل کرد، به یک رابط نیاز است. این رابط در بسته بندی همراه با این محصول به شما داده می شود بنابراین نیازی به تهیه جداگانه آن ندارید. روی پمپ و تشک مواج نیز قسمت هایی برای اتصال شلنگ رابط  تعبیه شده است. بعد از متصل کردن شلنگ به این قسمت ها، می توانید پمپ را روشن کنید. برای باد شدن سلول ها باید درجه پیچِ روی پمپ را روی MAX تنظیم کنید. بعد از باد شدن تمامی سلول ها این درجه را روی MID ثابت کنید. در این حالت تشک آماده استفاده است. برای حفاظت از تشک مواج ارزان سعی کنید همیشه سطح زیرین آن را تمیز نگه دارید هم چنین در صورت نیاز برای قرار دادن پمپ، پایه های آن را باز کنید.

راهنماي محصول
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

 

تماس بگیرید
کد کالا:  MATT.SYS    
برند:  other
امتیاز: 0/5  
  
    0         0         0
محصولات مشابه
تشک مواج خانگی کره ای

تشک مواج خانگی کره ای


قیمت : ۳۹۰,۰۰۰   تومان 500,000 تومانتشک مواج سلولی

تشک مواج سلولی


قیمت : ۹۹۰,۰۰۰   تومان 1,300,000 تومانتشک مواج سلولی کره ای

تشک مواج سلولی کره ای


قیمت : ۱,۳۰۰,۰۰۰   تومان 2,500,000 تومانپمپ تشک مواج کره ای

پمپ تشک مواج کره ای


تماس بگیرید


تشک مواج تخم مرغی

تشک مواج تخم مرغی


تماس بگیریدتشک مواج تخم مرغی

تشک مواج تخم مرغی


تماس بگیرید


 تشک مواج ساده

تشک مواج ساده


تماس بگیریدمحصولات مکمل

Top