سلام، به حساب کاربری خود وارد شوید    ثبت نام کنید     پرداخت سریع

اینتکس سایت

مرکز فروش محصولات بادی

   0 سبدخرید :
محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.
 

تشک مواج تخم مرغی

نحوه استفاده از تشک مواج QDC303 بسیار آسان میباشد. کافیست شما دو ورودی پمپ را به شلنگهای متصل به تشک نصب نمایید و پمپ باد برقی تشک را روشن کنید. درجه پمپ باد را زیاد کنید و وقتی که تمام تشک باد شد درجه باد تشک مواج را روی وسط بگذارید، این کار در قسمت نقد و بررسی تشک مواج تخم مرغی بصورت کامل توضیح داده شده است.


تشک مواج خانگی , تشک مواج زنبوری , تشک مواج ارزان


تماس بگیرید

کد کالا:  QDC303
برند:  other
توضیحات

از تشک مواج بیشتر برای بیمارانی استفاده میشود که مشکلشان در حد استراحت های کوتاه مدت و استفاده هایی همچون شکستگی لگن و یا کمر و پا بوده و زیاد نیاز به بستری ندارند، در مورد افرادی که سنشان زیاد بالا نرفته و مشکل خیلی حادی ندارند نیز میتوانند از این نوع تشک استفاده نمایند، این نوع تشک مواج بیشتر در منزل و یا بیمارستان برای همین نوع بیماران مناسب است. این تشک با موجهایی که در طول خود ایجاد میکند که هر موج باندازه چهار عدد کف دست بوده و بهمین دلیل این تشک ها را مواج تخم مرغی نیز مینامند کمک به بیماران میکند تا تکیه گاه های بدن آنها را تغییر دهد و فشار روی یک قسمت متمرکز نشود. در مورد لوازم این تشک که در قسمت مشخصات آمده و میتوانید اطلاعات این محصول را مشاهده نمایید.

نقد و بررسی

بسته بندی:
نام مدل تشک مواج تخم مرغی به صورت QDC-303 بالای صفحه رویه کارتن دیده می شود، همینطور تصویر محصول به همراه موتور روی این بخش قرار گرفته است، قسمت کناری کارتن شامل آیکون های تصویری می باشد که نشان دهنده ی امکانات فنی محصول است، نکات نگهداری به همراه تصویر تشک مواج نیز در این بخش دیده می شود، برای خارج کردن محصول می توانید از درب بالا یا پایین استفاده نمایید، جهت دیدن بارکد کالا می توانید به قسمت پایین رجوع کنید، همچنین این بخش شامل علامت استاندارد کیفی نیز می باشد.

روش نصب:
تشک مواج تخم مرغی در یک بسته بندی مقوایی به همراه یک پمپ باد و یک رابط شلنگی وجود دارد. برای اتصال شلنگ به پمپ و تشک، در هر دو یک بخش برای این اتصال در نظر گرفته شده است. روی پمپ، این قسمت را در ارتفاع کناری و در تشک مواج در زیر قسمت عرضی آن می توانید مشاهده کنید. بعد از اتصال این دو به وسیله شلنگ رابط، پمپ را روشن و روی درجه MAX که به معنای بیش ترین مقدار فشار داخلی است قرار دهید. سپس هنگامی که سطح بدنه سفت و باد شد می توانید پیچ تنظیم را روی MID قرار دهید. پمپ باد این محصول دارای دو پایه است که در مواقع مورد نیاز می توانید این دو پایه را از حالت تا شده در آورده و ارتفاع پمپ را بالا تر ببرید. این دستگاه در هنگام استراحت بیمار، تشک مواج تخم مرغی را پر از باد نگه داشته و فشار باد قسمت های تخم مرغ مانند سطح تشک را کم و زیاد می کند.

راهنماي محصول
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

 

تماس بگیرید
کد کالا:  QDC303    
برند:  other
امتیاز: 0/5  
  
    0         0         0
محصولات مشابه

 تشک مواج ساده

تشک مواج ساده


تماس بگیرید


پمپ تشک مواج کره ای

پمپ تشک مواج کره ای


تماس بگیریدتشک مواج تخم مرغی

تشک مواج تخم مرغی


تماس بگیریدتشک مواج سلولی

تشک مواج سلولی


قیمت : ۹۹۰,۰۰۰   تومان 1,300,000 تومان


تشک مواج خانگی کره ای

تشک مواج خانگی کره ای


قیمت : ۳۹۰,۰۰۰   تومان 500,000 تومان


تشک مواج سلولی کره ای

تشک مواج سلولی کره ای


قیمت : ۱,۳۰۰,۰۰۰   تومان 2,500,000 تومان


تشک مواج سلولی تخصصی لیزری

تشک مواج سلولی تخصصی لیزری


قیمت : ۲,۴۰۰,۰۰۰   تومان 4,000,000 تومان


تشک مواج سلولی

تشک مواج سلولی


تماس بگیریدمحصولات مکمل

Top