سلام، به حساب کاربری خود وارد شوید    ثبت نام کنید     پرداخت سریع

اینتکس سایت

مرکز فروش محصولات بادی

   0 سبدخرید :
محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.
 

تشک مواج ساده

تشک مواج بیمارستانی از نوع زنبوری است. این تشک مواج تماما ساخت کشور چین با مواد اولیه همین کشور تولید میشود. مناسب برای بیمارانی که برای بهبودی کامل به کمی زمان برای استراحت نیاز دارند و مشکلشان چندان جدی نیست. برای انتخاب یک تشک مواج حتما با پزشک خود مشورت کنید تا مناسب ترین آن را برای خود انتخاب کنید. 


تشک مواج خانگی , تشک مواج زنبوری , تشک مواج ارزان


تماس بگیرید

کد کالا:  Q
برند:  other
توضیحات

تشک مواج ساخت کشور چین است از این مدل تشک بیشتر برای بیمارانی استفاده میشود که مشکلشان در حد استراحت های کوتاه مدت و استفاده هایی همچون شکستگی لگن و یا کمر و پا بوده و زیاد نیاز به بستری ندارند، این محصول از تحمل وزن پایین تری برخوردار است و کیفیت بسیار معمولی ای دارد. در مورد افرادی که سنشان زیاد بالا نرفته و مشکل خیلی حادی ندارند نیز میتوانند از این نوع تشک استفاده نمایند، این نوع تشک مواج بیشتر در منزل و یا بیمارستان برای همین نوع بیماران مناسب است. این تشک با موجهایی که در طول خود ایجاد میکند که هر موج باندازه چهار عدد کف دست بوده و بهمین دلیل این تشک ها را مواج تخم مرغی نیز مینامند کمک به بیماران میکند تا تکیه گاه های بدن آنها را تغییر دهد و فشار روی یک قسمت متمرکز نشود. در مورد لوازم این تشک که در قسمت مشخصات آمده و میتوانید اطلاعات این محصول را مشاهده نمایید.

نقد و بررسی

روش نصب تشک مواج ساده:
برای استفاده از تشک مواجِ خود، باید آن را به پمپ باد متصل کنید. این اتصال توسط یک رابط که دارای دو شلنگ به هم چسبیده است، انجام می شود. یک سر آن در قسمت مخصوصی که در تشک تعبیه شده قرار می گیرد و سر دیگر به پمپ باد متصل می شود. بعد از اینکه شلنگ را به پمپ و تشک مواج وصل کردید، پمپ باد را روشن کنید. سپس درجه آن را روی حداکثر گذاشته تا سلول ها متورم شوند. هنگامی که سطح برآمدگی های تشک سفت و قابل انعطاف شد درجه را روی متوسط بگذارید. این پیچ تنظیم در واقع فشار هوای داخل سلول ها را کنترل می کند. اینک بیمار می تواند روی تشک مواج ساده دراز کشیده و استراحت کند. در قسمت زیر پمپ باد دو پایه قرار گرفته که در صورت دلخواه و بسته به سطحی که پمپ را روی آن قرار می دهید می توانید پایه ها را باز یا بسته نگه دارید.

راهنماي محصول
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

 

تماس بگیرید
کد کالا:  Q    
برند:  other
امتیاز: 0/5  
  
    0         0         0
محصولات مشابه

تشک مواج سلولی کره ای

تشک مواج سلولی کره ای


قیمت : ۱,۳۰۰,۰۰۰   تومان 2,500,000 تومان


تشک مواج زخم بستر ویلچری

تشک مواج زخم بستر ویلچری


قیمت : ۱,۴۰۰,۰۰۰   تومان 1,800,000 تومان


تشک مواج تخم مرغی

تشک مواج تخم مرغی


تماس بگیریدتشک مواج تخم مرغی

تشک مواج تخم مرغی


تماس بگیرید


تشک مواج سلولی فوق تخصصی لیزری

تشک مواج سلولی فوق تخصصی لیزری


قیمت : ۱۲,۷۰۰,۰۰۰   تومان 13,000,000 تومانپمپ تشک مواج کره ای

پمپ تشک مواج کره ای


تماس بگیرید
تشک مواج خانگی کره ای

تشک مواج خانگی کره ای


قیمت : ۳۹۰,۰۰۰   تومان 500,000 تومان


محصولات مکمل

Top