تشک مواج ساده

این مدل از نوع زنبوری است. تشک مواج تماما ساخت کشور چین با مواد اولیه همین کشور تولید میشود. مناسب برای بیمارانی که برای بهبودی کامل به کمی زمان برای استراحت نیاز دارند و مشکلشان چندان جدی نیست. برای انتخاب یک تشک مواج حتما با پزشک خود مشورت کنید تا مناسب ترین آن را برای خود انتخاب کنید.


قیمت : ۴۸۵,۰۰۰   تومان ۶۰۰,۰۰۰ تومان

کد کالا:  SHERLY.S
برند:  other

توضیحات

 ساخت کشور چین است از این مدل تشک مواج بیشتر برای بیمارانی استفاده میشود که مشکلشان در حد استراحت های کوتاه مدت و استفاده هایی همچون شکستگی لگن و یا کمر و پا بوده و زیاد نیاز به بستری ندارند، این محصول از تحمل وزن پایین تری برخوردار است و کیفیت بسیار معمولی ای دارد. در مورد افرادی که سنشان زیاد بالا نرفته و مشکل خیلی حادی ندارند نیز میتوانند از این نوع تشک استفاده نمایند، این نوع تشک مواج بیشتر در منزل و یا بیمارستان برای همین نوع بیماران مناسب است. این تشک با موجهایی که در طول خود ایجاد میکند که هر موج باندازه چهار عدد کف دست بوده و بهمین دلیل این تشک ها را مواج تخم مرغی نیز مینامند کمک به بیماران میکند تا تکیه گاه های بدن آنها را تغییر دهد و فشار روی یک قسمت متمرکز نشود. در مورد لوازم این تشک که در قسمت مشخصات آمده و میتوانید اطلاعات این محصول را مشاهده نمایید.

نقد و بررسی

بسته بندی:
تشک مواج ساده که از نامش هم مشخص است، از هیچ گونه ابتکار و خلاقیتی برای طراحی بسته بندی بهره نمی برد. در بخش جلویی جعبه از رنگ سفید و بنفش استفاده شده و نام (QY) با حروف درشت کاملا به چشم می آید. نوشته هایی مربوط به ویژگی های محصول و لوازم جانبی آن به زبان انگلیسی موجود می باشد. همچنین اطلاعاتی درباره کارخانه سازنده درج شده و در سمت راست عکسی کوچک از محصول قرار گرفته است. با وجود علامت محافظت کننده و شماره ایزو، تضمین کیفیت این تشک توسط کشورهای اروپایی ها تائید شده است.

روش نصب:
برای استفاده از تشک مواج باید آن را به پمپ باد متصل کنید. این اتصال توسط یک رابط که دارای دو شلنگ به هم چسبیده است، انجام می شود. یک سر آن در قسمت مخصوصی که در محصول تعبیه شده قرار می گیرد و سر دیگر به پمپ باد متصل می شود. بعد از اینکه شلنگ را به پمپ و تشک وصل کردید، پمپ باد را روشن کنید. سپس درجه آن را روی حداکثر گذاشته تا سلول ها متورم شوند. هنگامی که سطح برآمدگی های تشک سفت و قابل انعطاف شد درجه را روی متوسط بگذارید. این پیچ تنظیم در واقع فشار هوای داخل سلول ها را کنترل می کند. اینک بیمار می تواند روی تشک مواج ساده دراز کشیده و استراحت کند. در قسمت زیر پمپ باد دو پایه قرار گرفته که در صورت دلخواه و بسته به سطحی که پمپ را روی آن قرار می دهید می توانید پایه ها را باز یا بسته نگه دارید.

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 4 از 5

قیمت : ۴۸۵,۰۰۰   تومان
کد کالا:  SHERLY.S    
برند:  other
امتیاز: 4/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
تشک مواج خانگی کره ای

تشک مواج خانگی کره ای


قیمت : ۷۳۸,۰۰۰   تومان ۷۹۵,۰۰۰ تومان


تشک مواج سلولی فوق تخصصی لیزری

تشک مواج سلولی فوق تخصصی لیزری


قیمت : ۷,۷۰۰,۰۰۰   تومان ۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج سلولی کره ای

تشک مواج سلولی کره ای


قیمت : ۲,۳۰۰,۰۰۰   تومان ۲,۶۵۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج زخم بستر ویلچری

تشک مواج زخم بستر ویلچری


قیمت : ۲,۲۵۰,۰۰۰   تومان ۲,۵۵۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج سلولی تخصصی لیزری

تشک مواج سلولی تخصصی لیزری


قیمت : ۴,۴۰۰,۰۰۰   تومان ۵,۳۰۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل
تشک مواج زخم بستر ویلچری

تشک مواج زخم بستر ویلچری


قیمت : ۲,۲۵۰,۰۰۰   تومان ۲,۵۵۰,۰۰۰ تومان