تشک بادی کامفورت یکنفره عرض 76

این محصول داراي روكش مخملي بسيارلطيف وزيبا میباشد رویه تشک بادی كامفورت بست وی طبي است و مناسب جهت دردهای عضلاني, كمردرد, آرتروز و دردكمر شما است تشک بست وی کامفورت را در سایر مکان هایی که نیاز به خواب، استراحت و یا جابجایی است براحتی استفاده نمود، یک تشک بادی ارزان قیمت و کاملا بهداشتی بوده و بخصوص در سفر ها میتواند زمینه خواب راحتی را برای شما بوجود آورد.


تماس بگیرید

کد کالا:  67379
برند:  bestway-بست وی

توضیحات

جنس بدنه از PVC با کیفیت و مستحکم تهیه شده و تا حدودی در برابر سوراخ شدگی مقاوم است. قسمت رویه تشک بادی بست وی از جیر ضد تعریق بوده به این معنی که از عرق بدن جلوگیری می کند. علاوه بر آن بسیار نرم بوده تا در زمان خواب حس خوبی داشته باشید. دریچه باد این محصول از نوع پیچی بزرگ است.

ساختار داخلی تشک بادی از نوع خوشخواب بوده و به صورت استوانه هایی در تمامی قسمت ها قرار گرفته اند. این کار باعث می شود که باد وارد شده در همه قسمت ها پخش شده تا در نتیجه کالا به شکل و فرم خود برسد. علاوه بر آن در زمان استفاده باد داخلی در زیر قسمت های بدن تقسیم شده و باعث می شود که فشار وزن روی یک قسمت نباشد. به این ترتیب می توان خوابی راحت و آرامی را تجربه کنید.

لوازم جانبی شامل ساک مخصوص بوده و امکان حمل و نقل آسان تشک را به شما می دهد. همچنین یک برچسب رایگان دریافت می کنید که به سادگی قابل استفاده بوده و سطح آسیب دیده بدنه را تعمیر می کند. پمپ باد به همراه محصول نبوده و نیاز است که به صورت جداگانه آن را تهیه کنید.

نقد و بررسی

تشک بادی کامفورت
 
نحوه پر و خالی کردن :
برای راه اندازی این تشک کافیست آن را بر روی محیطی صاف و بدون اشیای تیز پهن کرده، پمپ باد را به دریچه ورودی هوای تشک کامفورت متصل کرده و سپس اقدام به باد زدن آن کنید. باد زدن توسط پمپ را تا زمانی ادامه دهید که تشک به صورت کامل شکل گرفته باشد . برای اینکار میتوانید از دست خود نیز کمک بگیرید و مقدار دلخواه باد داخل تشک بادی را اندازه بگیرید. برای جمع آوری تشک یکنفره بادی ابتدا باید باد داخل آن را خالی کنیم، برای این منظور دریچه پیچ شونده هوا که در انتهای محصول تعبیه شده است را در جهت خلاف عقربه های ساعت چرخانده تا باد از داخل آن خالی شود.

راهنمای انتخاب پمپ باد:
تشک بادی کامفورت یکنفره با پمپ دستی اینتکس و بست وی شامل کد های 68612/ 62002/ 62003/68605/ 68615/ 68614 (مناسب منزل، چادر مسافرتی و کمپ) پمپ های پدالی اینتکس شامل کد های 69610/ 69611 (مناسب منزل، کمپ، چادر مسافرتی)، پمپ های برقی اینتکس و بست وی شامل کد های 66620/ 66624/ 62056 (مناسب منزل و ویلا)، پمپ های چند کاره اینتکس شامل کد های 66632/ 68609 (همه جا قابل استفاده با برق میباشند)، پمپ های فندکی یا اتومبیل شامل کد های 68638/ 66626/ 62009/ 66622 (قابل استفاده در کمپ ها، چادر مسافرتی) استفاده میشود.

تشک بادی کامفورت سورمه ای
 
بسته بندی:
تمامی قسمت های کارتن بسته بندی تشک بادی رنگی می باشد، دور تا دور جعبه نوشته هایی در چند ستون چاپ شده است، هر قسمت دارای محتوای جداگانه می باشد، محتوای نوشته ها درباره ی کارخانه ی سازنده، نحوه ی استفاده و نگهداری و همچنین مشخصات فنی تشک می باشد، دو درب برای نگهداری تشک بست وی تعبیه شده که روی درب بالا بارکد محصول چاپ شده است، کد تشک به صورت #67379 روی بارکد وجود دارد، کنار بارکد دو نشان استاندارد بوده که تاییدیه کیفی تشک بست وی می باشد، قسمت رویه کارتن بسته بندی شامل تصویر تشک بست وی به همراه نوشته ی COMFORT می باشد، علامت بالای صفحه نشان گر سازگاری جنس تشک با طبیعت بوده و همینطور برای اطلاع از ابعاد تشک اندازه ی طول، عرض و ارتفاع به صورت سانتی متر و اینچ کنار تصویر درج شده است، قسمت پایین علامت و نوشته Bestway با تم آبی رنگ به چشم می آید، آیکون میزان تحمل وزن تشک بادی در گوشه سمت چپ وجود دارد.

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5

تماس بگیرید
کد کالا:  67379    
برند:  bestway-بست وی
امتیاز: 5/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
تشک بادی تعویض نوزاد

تشک بادی تعویض نوزاد


قیمت : ۳۰۰,۰۰۰   تومان ۳۶۰,۰۰۰ تومان


بالش پشت گردنی بادی جیر اینتکس

بالش پشت گردنی بادی جیر اینتکس


قیمت : ۳۵,۰۰۰   تومان ۴۵,۰۰۰ تومان


تشک بادی چند کاره یکنفره

تشک بادی چند کاره یکنفره


قیمت : ۹۵۰,۰۰۰   تومان ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان


تشک بادی دو نفره (گرد) دایره ای اینتکس

تشک بادی دو نفره (گرد) دایره ای اینتکس


قیمت : ۱,۴۸۰,۰۰۰   تومان ۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان


بالش گردنی بادی جیر بست وی

بالش گردنی بادی جیر بست وی


قیمت : ۳۵,۰۰۰   تومان ۴۵,۰۰۰ تومان


تشک بادی نوجوان جدید

تشک بادی نوجوان جدید


قیمت : ۳۸۰,۰۰۰   تومان ۴۳۰,۰۰۰ تومان


تشک بادی کمپ یک نفره

تشک بادی کمپ یک نفره


قیمت : ۳۵۰,۰۰۰   تومان ۴۰۰,۰۰۰ تومان


بالش بادی رنگی نوجوان

بالش بادی رنگی نوجوان


قیمت : ۴۵,۰۰۰   تومان ۶۵,۰۰۰ تومان


بالش بادی اسپایدر من

بالش بادی اسپایدر من


قیمت : ۵۵,۰۰۰   تومان ۸۰,۰۰۰ تومان


تشک بادی کمپینگ تاشو یک نفره

تشک بادی کمپینگ تاشو یک نفره


قیمت : ۳۲۰,۰۰۰   تومان ۳۱۰,۰۰۰ تومان


بالش بادی جیر بست وی

بالش بادی جیر بست وی


قیمت : ۴۷,۰۰۰   تومان ۷۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل