سلام، به حساب کاربری خود وارد شوید    ثبت نام کنید     پرداخت سریع

اینتکس سایت

مرکز فروش محصولات بادی

   0 سبدخرید :
محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.
 

تشک مواج سلولی

تشک مواج سلولی QDC301ساخت کشور چین میباشد. قیمت این محصول نسبت به سایر تشک های مواج سلولی دیگر پایین تر بوده و دارای کیفیت نسبتا مرغوبی است. طریقه کارکرد این تشکها بصورت باد و خالی شدن سلولها (یکی در میان) است که برای هر ردیف از این سلولها از پمپ یک شلنگ جداگانه فرستاده شده است. دقت کنید برای بیماران مسن و افرادی که بیشتر در بستر میباشند باید از مدل تشک مواج سلولی لستفاده نمایید.


تشک مواج سلولی


قیمت : ۹۹۰,۰۰۰   تومان 1,300,000 تومان

کد کالا:  QDC301
برند:  other
توضیحات

تشک مواج سلولی مناسب برای افرادی که در معرض آسیب دیدگی بیشتری هستند. این بیماران معمولا بیشتر از سایرین استراحت میکنند و میتوانند قبل از ابتلا به زخم بستر از این تشک مواج جهت پیشگیری استفاده کنند. نحوه باد شدن این تشک ها به این صورت است که  یک در میان باد شده و تکیه گاه بیمار را در سطح بیشتری عوض میکن که در نتیجه وزن بدن بیمار تقسیم شده و روی یک قسمت متمرکز نمیشود، سلول های تشک مواج قابل تعویض و با دکمه به دو سمت متصل مشوند که شلنگ هایی نیز در ک قسمت داشته که یک در میان سلول ها را پر و خالی میکنند، جنس پی وی سی این تشک از نوع خشک است وبیشتر در منزل کاربرد دارد،. 18ماه ضمانت پمپ باد از نمایندگی اینتکس دارد، برای اطلاعات بیشتر از لوازم های جانی این تشک بقسمت مشخصات آن مراجعه نمایید.

نقد و بررسی

بسته بندی:
ظاهر کارتن بسته بندی تشک مواج سلولی شکل مکعبی داشته که روی آن تصاویر رنگی چاپ شده است، دو درب مجزا برای جعبه ی بسته بندی تعبیه شده که یکی در قسمت بالا و دیگری در پایین قرار دارد، نام شرکت تولید کننده روی درب بالا و قسمت رویه قابل مشاهده می باشد، بارکد کالا به همراه نشان کیفیت روی درب پایین درج شده است، تصویر تشک مواج به همراه موتور و علامت استاندارد روی قسمت اصلی کارتن دیده می شود، همینطور کنار این تصاویر عکس فرد سالمندی دیده می شود که روی تشک فوق در حال استراحت می باشد، قسمت های کناری کارتن شامل نکات مهم استفاده و نگهداری محصول به همراه امکانات فنی آن می باشد.

روش نصب تشک مواج سلولی:
هنگام باز کردن درب بسته بندی باید همراه با تشک مواج سلولی، یک پمپ باد و دو شلنگ رابط چسبیده به هم نیز وجود داشته باشند. در یکی از عرض های تشک در قسمت زیرین دو لوله شلنگی دیده می شوند که محل اتصال دو شلنگ رابط هستند. این قسمت در پمپ باد، در کناره آن تعبیه شده است. با روشن کردن پمپ، هوا وارد شلنگ ها شده و از این طریق به داخل سلول ها دمیده می شود. برای تغییر ارتفاع پمپ از سطح زمین می توانید دو پایه جمع شونده آن را در حالت باز قرار دهید. قابلیت تنظیم و کنترل دستیِ فشار هوای داخل تشک مواج وجود دارد و این از طریق ولوم درجه بندی شده روی صفحه جلویی پمپ امکان پذیر است. ابتدای باد کردن محصول، این ولوم را روی بیش ترین درجه تنظیم کنید و بعد از آن، هنگامی که بیمار به استراحت روی آن مشغول است درجه را روی متوسط قرار دهید. به این ترتیب به سادگی می توانید تشک مواج سلولی خود را نصب و استفاده کنید.

راهنماي محصول
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات


نویسنده:

3/ 5

تاریخ: ۱۳۹۲/۴/۳

If you're looking to buy these articles make it way eaiesr.
 

قیمت : ۹۹۰,۰۰۰   تومان 1,300,000 تومان
کد کالا:  QDC301    
برند:  other
3 ستاره از میانگین نظرات 1 کاربر
امتیاز: 3/5  
  
    0         0         0
محصولات مشابه

تشک مواج سلولی

تشک مواج سلولی


تماس بگیرید


تشک مواج تخم مرغی

تشک مواج تخم مرغی


تماس بگیرید


 تشک مواج ساده

تشک مواج ساده


تماس بگیرید

تشک مواج خانگی کره ای

تشک مواج خانگی کره ای


قیمت : ۳۹۰,۰۰۰   تومان 500,000 تومان


تشک مواج سلولی کره ای

تشک مواج سلولی کره ای


قیمت : ۱,۳۰۰,۰۰۰   تومان 2,500,000 تومان
تشک مواج تخم مرغی

تشک مواج تخم مرغی


تماس بگیرید


محصولات مکمل

Top