تشک مواج سلولی فوق تخصصی لیزری

تشک مواج فوق تخصصی با کد AD.1400 بالاترین قابلیت ها که در مشخصات این محصول آمده در حال حاضر بهترین و با کیفیت ترین تشک در نوع خود میباشد که برای بیمارانی که بطور کامل در بستر هستند توصیه میشود. سیستم هشداری و شنیداری این تشک مواج حرفه ای در واقع بجهت خرابی سلول ها کاربرد دارد بدین صورت که در صورتیکه سلولی زیر بیمار دچار مشکل باشد و یا خوب کارنکند پمپ شروع به چشمک زدن کرده و حتی شروع به سوت زدن نیز میکند که اینکار باعث میشود اگر کسانیکه مراقبت از بیمار را بر عهده دارند متوجه این مشکل نشوند آنها را آگاه سازد.


قیمت : ۱۲,۵۰۰,۰۰۰   تومان ۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان

کد کالا:  AD.1400
برند:  other

توضیحات

منافذ بسیار ریز و لیزری این مدل از تشک مواج باعث شده تا بیمارانی که بیشتر در معرض زخم بستر هستند و یا زخم بستر از نوع شدید دارند و حتی بیمارانی که در کما بسر میبرند این مدل را بیشتر از سایر تشک های دیگر انتخاب کنند این منافذ مقداری از هوای داخلی سلول را به بیرون فرستاده که باعث میشود هم گردش باد داخل سلولها بیشتر شود و هم زیر بیمار تبادل هوایی بیشتری داشته باشد البته با شدت بسیار کم و غیر قابل ملموس، این نکات باعث شده تا این تشک با عنوان تشک مواج سلولی تخصصی شناخته شود و بیمارانی تا درجه زخم VERY HARD RISK که تا 140 کیلوگرم وزن دارند به این مدل روی آورند. این بیماران معمولا بیشتر از سایرین استراحت میکنند و دچار زخم های شدید هستند. اختلاف دیگر این تشک با سایر محصولات دیگر این است که CPR دارد که مناسب برای بیمارانی است که دچار حمله قلبی شدید شده و نیاز به ماساژهای قلبی دارند و باد بسرعت تخلیه میشود، از دیگر تفاوت های این مدل میتوان به ثابت نگه داشتن زیر سر بیمار و روکش زیپدار با الیاف گیاهی و حرفه ای و بسیار کارامد این محصول اشاره کرد. تفاوت دیگر این مدل با تمامی تشک های دیگر این است که هشدار شنیداری و دیداری داشته و در صورتی که سلولی سوراخ شده ویا از کار بیفتد هشدار دیداری شروع به چشمک زدن و شنیداری سوت میکشد بهمین دلیل این تشک را بعنوان تشک مواج سنسوری نیز میشناسند. تفاوت بعدی در زمانهای مختلف تنظیم هوای این محصول است که تا چند مرحله میتواند زیاد یا کم شود. نحوه کارکرد این مدل نیز به این صورت است که سلولهای بادی ای که دارد یک در میان باد شده و تکیه گاه بیمار را در سطح بیشتری عوض میکن که در نتیجه وزن بدن بیمار تقسیم شده و روی یک قسمت فشار وارد نمیشود البته غیر از سه سلول اول که برای ثابت نگه داشتن زیر سر بیمار است، این سلولها قابل تعویض و تعمیر هستند و با دکمه به دو طرف تشک مواج متصل میباشند که شلنگ های روکش دار نیز در قسمت کناری داشته که یک در میان سلول ها را پر و خالی میکنند، جنس NON - TOXIC TPU این تشک از نوع نرم و انعطاف پذیر است و حتی در بسیاری از بیمارستان های بزرگ کاربرد دارد. 18 ماه ضمانت پمپ باد از نمایندگی اینتکس داشته و تا 10 سال خدمات پس از فروش دارد، برای اطلاعات بیشتر از لوازم های جانی این تشک فوق تخصصی و حرفه ای بقسمت مشخصات مراجعه نمایید.

نقد و بررسی

روش نصب و راه اندازی:
برای نصب جعبه بسته بندی تشک مواج سلولی را باز کرده و آن را به همراه لوازم دیگری که در بسته بندی وجود دارد خارج کنید، این تشک مواج از نمونه های فوق تخصصی لیزری و ساخت ایر داکتر کره است که قابل نصب و استفاده در مکان هایی چون بیمارستان، زمین و یا تخت خواب های خانگی می باشد، با توجه به حجمی که تشک مواج اشغال می کند، سعی کنید مکان مناسبی را برای نصب آن انتخاب کنید، همچنین قبل از نصب محل قرار گیری تشک را به خوبی تمیز کنید و سپس آن را روی سطح مورد نظر پهن کنید. دو شلنگ در قسمت پایین یکی از کناره های پمپ تشک وجود دارد، بایستی سر این شلنگ ها را با دقت به رابط شلنگی که در جعبه بسته بندی قرار دارد متصل کنید. در مرحله ی بعد پمپ باد را به همراه دوپایه اش آماده کنید، پمپ باد یک دکمه پاور دارد، هنگام استفاده یا خاموش کردن می توانید از این دکمه استفاده کنید، همچنین از دکمه درجات نصب شده روی پمپ می توانید برای کنترل فشار هوای داخلی تشک مواج تخصصی استفاده کنید. هنگام روشن کردن پمپ بایستی رابط دوتایی کنار اتصال شلنگ را به آن وصل کنیم. درجه پمپ را روی حداکثر قرار می دهیم و صبر می کنیم تا هوا به داخل تمامی سلول ها وارد شود. پس از اینکه حالت سطح سلول ها سفت و منعطف شد درجه را از حداکثر به متوسط تغییر دهید. اکنون می توانید از تخت استفاده کامل را ببرید. توجه کنید تا زمانی که بیمار روی تشک مواج است، این درجه روی متوسط باقی بماند.

راهنماي محصول
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5

قیمت : ۱۲,۵۰۰,۰۰۰   تومان
کد کالا:  AD.1400    
برند:  other
امتیاز: 0/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
تشک مواج سلولی

تشک مواج سلولی


قیمت : ۹۹۰,۰۰۰   تومان ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان


 تشک مواج ساده

تشک مواج ساده


قیمت : ۳۷۰,۰۰۰   تومان ۴۵۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج سلولی کره ای

تشک مواج سلولی کره ای


قیمت : ۱,۶۰۰,۰۰۰   تومان ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج سلولی تخصصی لیزری

تشک مواج سلولی تخصصی لیزری


قیمت : ۲,۵۹۰,۰۰۰   تومان ۳,۳۵۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج تخم مرغی

تشک مواج تخم مرغی


قیمت : ۳۷۵,۰۰۰   تومان ۴۲۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج سلولی زنیت مد

تشک مواج سلولی زنیت مد


قیمت : ۱,۰۸۵,۰۰۰   تومان ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج زخم بستر ویلچری

تشک مواج زخم بستر ویلچری


قیمت : ۱,۳۲۰,۰۰۰   تومان ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج تخم مرغی

تشک مواج تخم مرغی


قیمت : ۳۷۰,۰۰۰   تومان ۴۵۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج خانگی کره ای

تشک مواج خانگی کره ای


قیمت : ۴۷۵,۰۰۰   تومان ۵۰۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل