تخت خواب بادی کودک ماشین

یک محصول بسیار زیبا با طراحی پسرانه و مورد پسند آنها از نمایندگی اینتکس در ایران با قیمت ارزان میباشد، این تخت خواب بادی مناسب برای خوابیدن و بازی کردن است، جهت بازی با این محصول حتما تشک میانی آن را از فریم جدا نمایید تا کودک براحتی با توپ های آن بازی کند، در سریع ترین زمان ممکن میتوان تخت خواب را نصب و راه اندازی کرد و یا خالی از باد کرده و آن را جمع نمود.


تماس بگیرید

کد کالا:  48665
برند:  Intex-اینتکس

توضیحات

جنس بدنه از pvc ساخته شده و به همین دلیل باعث شده تا استحکام تخت خواب بادی کودک در مقابل فشار و سوراخ شدگی مناسب باشد. کاملا بهداشتی بوده و ضد حساسیت می باشد. نوع دریچه های باد پستونکی کوچک بوده و جهت جلوگیری از خروج هوا یک سوپاپ در اختیار دارد. یک تشک برای خوابیدن داشته که قابل جدا شدن می باشد. برای تمیز ماندن تشک می توانید یک ملحفه روی آن بکشید.

ساختار داخلی کالا از نوع ساده موازی در قسمت طولی است. باعث می شود که تردد باد در لایه های داخلی بهتر انجام شده و کودک در زمان استفاده راحت تر باشد. با استفاده از چند توپ، محل مناسبی برای بازی فرزندتان بوده و باعث سرگرمی او می شود. برای بچه های بین 3 تا 6 سال مناسب بوده و می تواند وزن آنها را تحمل کند.

پمپ باد جهت راه اندازی تخت خواب موجود بوده و از نوع دستی دوبل می باشد. استفاده از آن ساده بوده و با فشار دست عمل باد زدن را انجام می گیرد. ضمانت نامه این پمپ 18 ماهه بوده که در صورت نیاز می توانید از آن استفاده کنید.

لوازم جانبی شامل دفترچه راهنما بوده که جهت راه اندازی تخت خواب می توانید آن را مطالعه نمائید. یک برچسب تعمیر نیز در اختیار شما قرار گرفته که جهت رفع خرابی های احتمالی بدنه محصول مناسب است.

نقد و بررسی

کارتن تخت خواب کودک طرح ماشین
بسته بندی:
طراحی ظاهر کارتن بسته بندی تخت خواب بادی کودک اینتکس با رنگ های شاد صورت گرفته است، نوشته Ball toyz به همراه لوگوی in tou بالای صفحه ی اصلی جعبه قرار دارد که به کاربرد بچگانه این محصول اشاره دارد، تصویر ماشین در حالی که کودکی روی آن قرار گرفته در قسمت اصلی کارتن چاپ شده است، کناره های جعبه بسته بندی از تصاویر و نوشته های مشابه استفاده شده که شامل توضیحاتی نیز درباره ی محصول می باشد، برای خارج کردن تخت خواب طرح ماشین می توانید از درب پایین یا بالا استفاده کنید و هنگامی که قصد بازگرداندن آن به داخل کارتن را دارید می توانید با استفاده از چند تکه چسب درب ها را محکم کنید، برای مشاهده ی بارکد می توانید به درب پایین مراجعه نمایید.
پمپ تخت خواب بادی کودک طرح مشین
ظاهر و طراحی تخت خواب فوق مانند ماشین مسابقه ای میباشد، رنگ تخت بادی ترکیبی از قرمز و زرد میباشد،از بیرون چهار چرخ بادی نیز دیده میشود، یک تشک بادی به رنگ آبی در این مجموعه قرار دارد که میتواند جداگانه یا داخل فریم استفاده شود، در واقع تخت کودک از یک فریم و تشک بادی تشکیل شده که هر یک به صورت جداگانه یا توام با یکدیگر قابل استفاده میباشد، در بسته بندی این کالا چندین توپ رنگی نرم و بدون لبه قرار دارد که از آن برای بازی کودکان استفاده میشود، در صورت تمایل میتوانید بسته های توپ اینتکس را تهیه کرده و از تخت خواب به عنوان استخر توپ استفاده نمایید.

ویژگی این محصول کودکانه در طراحی زیبا، منحصر به فرد و کودک پسند آن است، تخت خواب بادی به شکل ماشین طراحی شده است که حتی میتوان از آن برای دکوراسیون اتاق کودک استفاده کرد، همراه با این کالا یک عدد پمپ باد دستی بوده که از آن میتوان برای نصب و راه اندازی محصول تحت هر شرایطی حتی در نبود برق استفاده کرد.

تخت خواب بادی بچه گانه
نحوه صحیح  باد کردن و تخلیه:
دقت کنید تا در محیطی عاری از هر گونه شئ تیز و برنده انواع تخت خواب بادی اینتکس قرار را دهید، سپس نازل پمپ را بعد از باز کردن دریچه باد با کشیدن بسمت عقب بداخل دریچه فرو کنید، بعد از ورود باد به داخل محصول، دریچه این محصول را با فشار دست ببندید، فریم، تشک با تخت کودک مجزا از یکدیگر باد زده میشود و این کار را باید به برای هر دو قسمت انجام دهید، دقت کنید تا جایی محصول را باد بزنید که بعد از اینکه شکل خود را پیدا کرد، عملیات پمپاژ را متوقف کنید و باد بیش از حد به آن وارد ننمایید، چرا که با اینکار ممکن است به لایه های داخلی تخت خواب آسیب برسد، برای خالی کردن محصول کافیست دریچه بادی را بازکرده تا هوا از داخل آن خارج شود.

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5

تماس بگیرید
کد کالا:  48665    
برند:  Intex-اینتکس
امتیاز: 5/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
تخت بادی دو نفره طرح خوشخواب

تخت بادی دو نفره طرح خوشخواب


قیمت : ۲,۹۰۰,۰۰۰   تومان ۳,۱۵۰,۰۰۰ تومان


تخت خواب بادی دو نفره کبریتی جدید

تخت خواب بادی دو نفره کبریتی جدید


قیمت : ۳,۶۰۰,۰۰۰   تومان ۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی کودک با چراغ خواب

تخت بادی کودک با چراغ خواب


قیمت : ۸۵۰,۰۰۰   تومان ۹۰۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی یک نفره شیبدار جدید

تخت بادی یک نفره شیبدار جدید


قیمت : ۱,۳۹۵,۰۰۰   تومان ۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی مشبک دو نفره Bestway

تخت بادی مشبک دو نفره Bestway


قیمت : ۲,۵۸۰,۰۰۰   تومان ۲,۷۵۰,۰۰۰ تومان


تخت خوشخواب بادی سلطنتی دو نفره

تخت خوشخواب بادی سلطنتی دو نفره


قیمت : ۴,۰۰۰,۰۰۰   تومان ۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی دو نفره طبی خوشخواب اینتکس

تخت بادی دو نفره طبی خوشخواب اینتکس


قیمت : ۲,۳۰۰,۰۰۰   تومان ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی دو نفره تاجدار بست وی

تخت بادی دو نفره تاجدار بست وی


قیمت : ۲,۷۰۰,۰۰۰   تومان ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان


تخت خواب بادی طبی فومدار دو نفره

تخت خواب بادی طبی فومدار دو نفره


قیمت : ۴,۷۰۰,۰۰۰   تومان ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی دو نفره کوتاه Bestway

تخت بادی دو نفره کوتاه Bestway


قیمت : ۲,۳۰۰,۰۰۰   تومان ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی طبی الیافدار اینتکس

تخت بادی طبی الیافدار اینتکس


قیمت : ۱,۸۸۰,۰۰۰   تومان ۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی تاجدار سلطنتی دو نفره

تخت بادی تاجدار سلطنتی دو نفره


قیمت : ۲,۹۵۰,۰۰۰   تومان ۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل
بالش بادی رنگی نوجوان

بالش بادی رنگی نوجوان


قیمت : ۶۲,۰۰۰   تومان ۵۵,۰۰۰ تومان


بالش بادی جیر کوچک

بالش بادی جیر کوچک


قیمت : ۵۸,۰۰۰   تومان ۶۵,۰۰۰ تومان