سلام، به حساب کاربری خود وارد شوید    ثبت نام کنید     پرداخت سریع

اینتکس سایت

مرکز فروش محصولات بادی

   0 سبدخرید :
محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.
 

تخت خوشخواب بادی سلطنتی دو نفره

در مورد این تخت خواب دونفره باید گفت که این محصول از لحاظ کیفیت خواب یکی از گزینه های پر فروش شرکت اینتکس است همانطور که در توضیحات این تخت خواب آمده است. میتوانید برای متوجه شدن بهتر این تخت خواب روی شکل آن دقت کنید تا تفاوت ذکر شده در توضیحاتش را بخوبی درک نمایید. در ضمن تخت خوابی بسیار زیبا است و رنگ جذابی هم دارد در کل محصول پر فروشی است.موجود نمی باشد

کد کالا:  64464
برند:  Intex
توضیحات

تخت خوشخواب بادی سلطنتی یکی از پر فروشترین محصولات است بدلیل اینکه این محصول اولا یک خوشخواب بادی است که بدلیل داشتن سطح رویه کاملا مخملی و ضخیم بوده که این سطح دور آن هم وجود دارد و بین ارتفاع سه لایه ای که در بین طبقاتش دیده میشود یک چاک دور تا دوری جهت نگه داشتن ملحفه نیز دیده میشود و دلیل بعدی اینکه بافت های این تخت خوشخواب بادی دو نفره بسیار بیشتر از خوشخواب معمولی بادی است بهمین دلیل است که به خوشخواب سلطنتی شهرت یافته است. این خوشخواب با سایز یک نفره نیز تولید میشود و دارای یک پمپ برقی متصل به بدنه است که بسیار سریع پر و خالی شده و دارای 18 ماه ضمانت نمایندگی اصلی و معتبر محصولات بادی اینتکس در ایران است.

نقد و بررسی

کارتن تخت خواب بادی سلطنتی
 
لوازم تخت خواب بادی سلطنتی
 
نحوه صحیح باد کردن و خالی کردن تخت خوشخواب بادی سلطنتی دو نفره:
باد شدن و تخلیه باد تخت خواب خوشخواب براحتی توسط پمپ باد متصل به بدنه تخت امکان پذیر است، راه اندازی تخت بادی دو نفره در مدت زمان کمتر از 5 دقیقه انجام میشود، ابتدا باید محلی نزدیک به پریز برق را انتخاب کرده و به خوبی چک شود که جسم تیز و برنده ای آنجا نباشد تا به بدنه محصول آسیب برساند، پس از آن تخت خوشخواب سلطنتی دو نفره را با احتیاط از بسته بندی خارج کرده و روی سطحی که از قبل آماده کرده ایم پهن کنید، سپس پمپ بادی آن را به برق وصل کرده، درجه پمپ را به سمت راست چرخانده و کلید روشن روی پمپ را میزنیم، با این کار پمپ بادی عمل پمپاژ را انجام داده و تخت خوشخواب سلطنتی شروع به باد شدن میکند، باید توجه داشت که وقتی تخت بادی شکل گرفت پمپ را خاموش کرده و از زیاد باد زدن تخت بادی خود داری کنید چرا که به پلایه های داخلی آن آسیب وارد میشود. پمپ باد تخت خوشخواب اینتکس که عملکردی دو طرفه دارد تخلیه باد آن را نیز انجام میدهد. برای این کار میبایست درجه پمپ را به سمت چپ چرخانده و پمپ باد را روشن کنید تا هوای داخل تخت خارج شود. سپس میتوانید تخت خواب بادی سلطنتی دو نفره را تا کرده و داخل ساک حمل مخصوص خود قرار دهید.

راهنماي محصول
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات


نویسنده:

3/ 5

تاریخ: ۱۳۹۳/۹/۱۹

تخت خیلی نرم و خوبیه ولی وقتی باد نیست یکم سنگینه برا خانم ها
 

موجود نمی باشد
کد کالا:  64464    
برند:  Intex
3 ستاره از میانگین نظرات 1 کاربر
امتیاز: 3/5  
  
    0         0         0
محصولات مشابه

محصولات مکمل
بالش بادی طبی اینتکس

بالش بادی طبی اینتکس


موجود نمی باشد


بالش بادی جیر کوچک

بالش بادی جیر کوچک


موجود نمی باشد


بالش بادی برزنتی

بالش بادی برزنتی


موجود نمی باشد


بالش بادی رنگی نوجوان

بالش بادی رنگی نوجوان


موجود نمی باشد


پشتی بادی اینتکس

پشتی بادی اینتکس


قیمت : ۱۴,۰۰۰   تومان 18,000 تومان


Top