قایق بادی کایاک 1 نفره چلنجر

از این قایق برای استفاده های قایق رانی در آب‌های آرام دریاچه ها و سدها استفاده می‌شود، این محصول در واقع جزو قایق های سری ورزشی اینتکس است و از این قایق میتوان در مسابقات کایاک و قایقرانی استفاده کرد، جای پارویی ندارد و قایق ران باید بصورت ضربدری نوک پارو ها را در آب فرو بَرَد، قایق بادی کایاک در دو سایز یک و دو نفره تولید میگردد، جهت استفاده از این قایق حتما لوازم نجات همچون جلیقه را بهمراه داشته باشید.


تماس بگیرید

کد کالا:  68305
برند:  Intex-اینتکس

توضیحات

 قایق بادی CHALLENGER K1 شرکت INTEX با بدنه مقاوم از جنس پی وی سی سه لایه و دریچه های بادی مجزا در کف و دیواره های است، دریچه های کف و صندلی این قایق بادی یک نفره از نوع پستونکی کوچک است و بدنه قایق از نوع دریچه پیچی بزرگ میباشد که این دریچه هر کدام به صورت جداگانه باد زده شده و ارتباطی به یکدیگر ندارند، این امر موجب ثبات و پایداری بیشتر قایق روی سطح آب و همچنین امنیت بیشتر هنگام قایق رانی میشود، زیرا که در صورت هرگونه مشکل ائم از سوراخ شدن و پارگی قایق بادی بقیه قسمت ها که باد را در خود ذخیره دارند قایق را روی آب نگه میدارند بخاطر همین موضوع قایق بادیکایاک دارای تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده امریکا میباشد، یک زائده  جهت هدایت زیر قایق وجود دارد که موقع قایق رانی باعث هدایت بهتر قایق میشود، در قسمت جلویی این محصول یک تور متصل است که برای نگهداری لوازم قایق ران تعبیه شده است، اقلام همراه با قایق بادی فوق یک جفت پاروی  کایاکی 5 تکه جهت پارو زنی، و حمل راحت تر 1 عدد صندلی بادی، طناب دور برای نگه داشتن قایق بادی روی آب، کیف لوازم، برچسب تعمیرات پنچرگیری و کیف حمل و نقل زیپدار میباشد که همگی درون بسته بندی قایق بادی یک نفره کایاک قرار دارند.

نقد و بررسی

قایق بادی کایاک یک نفره اینتکس 
بسته بندی:
پس از دریافت کارتن قایق بادی اینتکس خواهید دید که کارتن از قسمت لبه های کناری به وسیله چسب بسته بندی و محکم شده است. هنگامی که چسب ها را باز کنید میبینید که درب کارتن روی هم آمده و تا خورده است با باز شدن درب کارتن می توانید قایق بادی را خارج نمایید. در قسمت بالای کارتن عکسی از قایق بادی کایاک یک نفره چلنجر نقش بسته است و در سمت راست نیز نام مدل محصول CHALLENGER K1 نوشته شده است. همچنین اطلاعات مختصری درباره محصول به چند زبان مختلف در همین قسمت آمده است و در چند شش ضلعی کوچک نشان داده شده که قایق قابل استفاده برای یک نفر می باشد و دارای پمپ باد و پارو بوده و میزان تحمل وزن قایق نیز به کیلوگرم ثبت شده است. روی کارتن نیز در بالا نام برند INTEX به همراه عکسی از قایق بادی و پاروها و پمپ باد درج شده و ابعاد قایق بادی به سانتی متر و اینچ نیز درج شده است. قسمت کناره کارتن نیز اطلاعات و هشدارهایی که لازم است مصرف کننده قایق از آن اطلاع داشته باشد به چند زبان مختلف با ثبت پرچم آن کشورها نوشته شده است. زیر کارتن درباره شرکت اینتکس توضیحات و اطلاعاتی داده شده است و در چند تصویر دریچه باد قایق و نحوه باد زدن آن به وسیله پمپ نشان داده شده است.بارکد کالا در این قسمت درج شده که می توان از طریق دستگاههای بارکد خوان آن را اسکن کرده و اطلاعات مربوط به قایق بادی اینتکس را مشاهده کرد. شماره #68305NP  نیز که کد محصول می باشد بالای بارکد درج شده است.

قایق بادی کایاک با پارو و پمپ 
روش استفاده از قایق: 
همراه با قایق بادی کایاک 1 نفره یک عدد پمپ باد میباشد که از آن میتوانید برای پُر کردن قایق بادی استفاده کنید، برای این منظور نازل پمپ باد را به دریچه باد کف قایق چلنجر متصل کرده و با نیروی دست اقدام به باد کردن آن کنید، سپس دریچه پیچی بدنه قایق را باز کنید نازل پمپ باد را به داخل محفظه بادی بگذارید و شروع به باد کردن این قسمت کنید، صندلی قایق نیز دریچه باد پستونکی کوچک دارد که به همین ترتیب باد زده میشود،  پس از باد زدن هر ناحیه درپوش آنرا به خوبی ببندید و کیپ کنید، هنگام باد زدن فشار باد داخل قایق را بسنجید و تا جایی به پُر کردن قایق ادامه دهید که بدنه منعطف باشد و این انعطاف به خوبی با فشار دست مشخص باشد. پس از استفاده برای جمع آوری قایق بادی ابتدا آنرا به خوبی خشک کنید، سپس درپوش دریچه های پستونکی را برداشته و دریچه های پیچ شونده را بر خلاف عقربه های ساعت بچرخانید تا باد از داخل آن تخلیه شود.

قایق بادی کایاک یکنفره intex68305 
نحوه استفاده از پارو:
برای استفاده از پاروی کایاک یک نفره ابتدا باید قطعات آن را به هم متصل کنید چرا که پاروی این قایق از چند تکه مجزا ساخته میشود تا بهنگام حمل و نقل قایق دست و پا گیر نبوده و فضای کمتری را اشغال نماید، برای اینکار قطعات را از بسته بندی خارج کنید، سه قسمت پارو را که از جنس آلمینیوم میباشد را توسط دو بَست پلاستیکی به هم متصل کنید، این بَست توسط دو گیره این بخش ها را نگه میدارد، سپس نوک قاشقی پارو را که برای هدایت جریان آب از آنها استفاده میشود به دو سر آزاد آن نصب کنید و توسط پین محکم کنید، همانطور را که مشاهده میکنید این کار ظرف مدت کوتاهی انجام میشود و پس از آن میتوانید از پارو برای قایق رانی با قایق بادی کایاک یک نفره اینتکس استفاده کنید.

راهنماي محصول
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 4 از 5

تماس بگیرید
کد کالا:  68305    
برند:  Intex-اینتکس
امتیاز: 4/5  
    0         1         1

محصولات مشابه
قایق بادی چلنجر دو نفره اینتکس

قایق بادی چلنجر دو نفره اینتکس


قیمت : ۶۹۰,۰۰۰   تومان ۸۹۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی مارینر 3 نفره کف فایبر گلاس

قایق بادی مارینر 3 نفره کف فایبر گلاس


قیمت : ۳,۶۵۰,۰۰۰   تومان ۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی کایاک 2 نفره حرفه ای بست وی

قایق بادی کایاک 2 نفره حرفه ای بست وی


قیمت : ۳,۹۵۰,۰۰۰   تومان ۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی 3 نفره بست وی

قایق بادی 3 نفره بست وی


قیمت : ۲,۷۰۰,۰۰۰   تومان ۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی کایاک دو نفره best way

قایق بادی کایاک دو نفره best way


قیمت : ۳,۳۰۰,۰۰۰   تومان ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی شورتی کودک

قایق بادی شورتی کودک


قیمت : ۵۹,۰۰۰   تومان ۷۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی سیهاوک 2 نفره لجنی

قایق بادی سیهاوک 2 نفره لجنی


قیمت : ۷۹۵,۰۰۰   تومان ۱,۰۸۰,۰۰۰ تومان


رابط پاروی فلزی اینتکس

رابط پاروی فلزی اینتکس


قیمت : ۸۰,۰۰۰   تومان


قایق بادی اکسپلورر دو نفره

قایق بادی اکسپلورر دو نفره


قیمت : ۲۵۵,۰۰۰   تومان ۳۰۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی اکسکروشن 4 نفره

قایق بادی اکسکروشن 4 نفره


قیمت : ۱,۹۵۰,۰۰۰   تومان ۲,۹۰۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی اکسپلورر یک نفره

قایق بادی اکسپلورر یک نفره


قیمت : ۱۴۰,۰۰۰   تومان ۱۷۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی جیمینی دو نفره

قایق بادی جیمینی دو نفره


قیمت : ۶,۳۰۰,۰۰۰   تومان ۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل