قایق بادی کایاک 1 نفره چلنجر

قایق 1 نفره اینتکس Challenger K1 Inflatable Boat 1x Intex 68305
از قایق بادی کایاک برای استفاده های قایق رانی در آب‌های آرام دریاچه ها و سدها استفاده می‌شود، این محصول در واقع جزو قایق های سری ورزشی اینتکس است و از آن میتوان در مسابقات کایاک و قایقرانی استفاده کرد، جای پارویی ندارد و قایق ران باید بصورت ضربدری نوک پارو ها را در آب فرو بَرَد، در دو سایز 1 و 2 نفره تولید میگردد، جهت استفاده از این قایق حتما جلیقه نجات را بهمراه داشته باشید.


تماس بگیرید

کد کالا:  68305
برند:  Intex-اینتکس

توضیحات

جنس قایق بادی CHALLENGER K1 شرکت INTEX با بدنه مقاوم از پی وی سی سه لایه و دریچه های بادی مجزا در کف و دیواره های است، دریچه های کف و صندلی این محصول 1 نفره از نوع پستونکی کوچک است و بدنه آن از نوع دریچه پیچی بزرگ میباشد که این دریچه هر کدام به صورت جداگانه باد زده شده و ارتباطی به یکدیگر ندارند، این امر موجب ثبات و پایداری بیشتر قایق روی سطح آب و همچنین امنیت بیشتر هنگام قایق ران میشود، زیرا که در صورت هرگونه مشکل مثل سوراخ شدن و پارگی بقیه قسمت ها که باد را در خود ذخیره دارند محصول را روی آب نگه میدارند بخاطر همین موضوع قایق بادی کایاک دارای تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده امریکا میباشد.

لوازم جانبی دارای یک زائده  جهت هدایت زیر قایق بادی کایاک وجود دارد که موقع قایق رانی باعث هدایت بهتر میشود، در قسمت جلویی این محصول یک تور متصل است که برای نگهداری لوازم تعبیه شده است، اقلام همراه با محصول فوق یک جفت پاروی  کایاک 5 تکه جهت پارو زنی و حمل راحت تر، 1 عدد صندلی بادی، طناب دور برای نگه داشتن قایق بادی روی آب، کیف لوازم، برچسب تعمیرات پنچرگیری و کیف حمل و نقل زیپدار میباشد که همگی درون بسته بندی قرار دارند.

موتور را در به هیچ کدام از قایق های بادی کایاک نمی توان نصب کرد چرا که این محصول یک قایق ورزشی است و صرفا جهت قایق رانی و پاروزنی تولید شده است.

نقد و بررسی

قایق بادی کایاک یک نفره اینتکس 
بسته بندی:
پس از دریافت کارتن قایق بادی کایاک 1 نفره خواهید دید که کارتن از قسمت لبه های کناری به وسیله چسب بسته بندی و محکم شده است. هنگامی که چسب ها را باز کنید میبینید که درب کارتن روی هم آمده و تا خورده است با باز شدن درب کارتن می توانید آن را خارج نمایید. در قسمت بالای کارتن عکسی از قایق نقش بسته است و در سمت راست نیز نام مدل محصول CHALLENGER K1 نوشته شده است. همچنین اطلاعات مختصری درباره محصول به چند زبان مختلف در همین قسمت آمده است و در چند شش ضلعی کوچک نشان داده شده که قابل استفاده برای 1 نفر می باشد و دارای پمپ باد و پارو بوده و میزان تحمل وزن قایق نیز به کیلوگرم ثبت شده است. روی کارتن نیز در بالا نام برند INTEX به همراه عکسی از محصول و پاروها و پمپ باد درج شده و ابعاد قایق بادی به سانتی متر و اینچ نیز درج شده است. قسمت کناره کارتن نیز اطلاعات و هشدارهایی که لازم است مصرف کننده از آن اطلاع داشته باشد به چند زبان مختلف با ثبت پرچم آن کشورها نوشته شده است. زیر کارتن درباره شرکت اینتکس توضیحات و اطلاعاتی داده شده است و در چند تصویر دریچه باد قایق و نحوه باد زدن آن به وسیله پمپ نشان داده شده است.بارکد کالا در این قسمت درج شده که می توان از طریق دستگاههای بارکد خوان آن را اسکن کرده و اطلاعات مربوط به قایق بادی اینتکس را مشاهده کرد. شماره #68305NP  نیز که کد محصول می باشد بالای بارکد درج شده است.

قایق بادی کایاک با پارو و پمپ 
روش استفاده از قایق: 
یک عدد پمپ باد همراه قایق بادی میباشد که از آن میتوانید برای پُر کردن قایق بادی استفاده کنید، برای این منظور نازل پمپ باد را به دریچه باد کف قایق چلنجر متصل کرده و با نیروی دست اقدام به باد کردن آن کنید، سپس دریچه پیچی بدنه قایق را باز کنید نازل پمپ باد را به داخل محفظه بادی بگذارید و شروع به باد کردن این قسمت کنید، صندلی قایق نیز دریچه باد پستونکی کوچک دارد که به همین ترتیب باد زده میشود،  پس از باد زدن هر ناحیه درپوش آنرا به خوبی ببندید و کیپ کنید، هنگام باد زدن فشار باد داخل قایق را بسنجید و تا جایی به پُر کردن قایق ادامه دهید که بدنه منعطف باشد و این انعطاف به خوبی با فشار دست مشخص باشد. پس از استفاده برای جمع آوری قایق بادی ابتدا آنرا به خوبی خشک کنید، سپس درپوش دریچه های پستونکی را برداشته و دریچه های پیچ شونده را بر خلاف عقربه های ساعت بچرخانید تا باد از داخل آن تخلیه شود.

قایق بادی کایاک یکنفره intex68305 
نحوه استفاده از پارو:
برای استفاده از پاروی کایاک 1 نفره ابتدا باید قطعات آن را به هم متصل کنید چرا که پاروی این قایق بادی از چند تکه مجزا ساخته میشود تا به هنگام حمل و نقل قایق دست و پا گیر نبوده و فضای کمتری را اشغال نماید، برای اینکار قطعات را از بسته بندی خارج کنید، سه قسمت پارو را که از جنس آلمینیوم میباشد را توسط دو بَست پلاستیکی به هم متصل کنید، این بَست توسط دو گیره این بخش ها را نگه میدارد، سپس نوک قاشقی پارو را که برای هدایت جریان آب از آنها استفاده میشود به دو سر آزاد آن نصب کنید و توسط پین محکم کنید، همانطور را که مشاهده میکنید این کار ظرف مدت کوتاهی انجام میشود و پس از آن میتوانید از پارو برای قایق رانی با قایق بادی کایاک اینتکس استفاده کنید.

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 4 از 5

تماس بگیرید
کد کالا:  68305    
برند:  Intex-اینتکس
امتیاز: 4/5  
    0         1         1

محصولات مشابه
قایق بادی شورتی کودک

قایق بادی شورتی کودک


قیمت : ۸۵,۰۰۰   تومان ۹۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی چلنجر دو نفره اینتکس

قایق بادی چلنجر دو نفره اینتکس


قیمت : ۱,۵۹۰,۰۰۰   تومان ۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان


پارو پلاستیکی قایق اینتکس

پارو پلاستیکی قایق اینتکس


قیمت : ۱۷۵,۰۰۰   تومان ۱۹۵,۰۰۰ تومان


قایق بادی اکسپلورر یک نفره اینتکس

قایق بادی اکسپلورر یک نفره اینتکس


قیمت : ۴۳۰,۰۰۰   تومان ۴۹۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی پدل برد حرفه ای 75 کیلویی

قایق بادی پدل برد حرفه ای 75 کیلویی


قیمت : ۸,۵۰۰,۰۰۰   تومان ۱۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی کایاک 2 نفره حرفه ای بست وی

قایق بادی کایاک 2 نفره حرفه ای بست وی


قیمت : ۸,۹۰۰,۰۰۰   تومان ۱۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی چلنجر سه نفره اینتکس

قایق بادی چلنجر سه نفره اینتکس


قیمت : ۲,۶۰۰,۰۰۰   تومان ۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان


قایق بادی حرفه ای زودیاک

قایق بادی حرفه ای زودیاک


قیمت : ۳۳,۰۰۰,۰۰۰   تومان ۳۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل
جلیقه نجات غریق

جلیقه نجات غریق


قیمت : ۱۹۵,۰۰۰   تومان ۲۲۵,۰۰۰ تومان