سلام، به حساب کاربری خود وارد شوید    ثبت نام کنید     پرداخت سریع

اینتکس سایت

مرکز فروش محصولات بادی

   0 سبدخرید :
محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.
 

تخت خواب بادی دو نفره دو رنگ

یکی از دلایل انتخابی این تخت خواب توسط مشتریان اینتکس این است که این محصول قیمت پایینی نسبت به سایر تخت خواب های دیگر دارد. باید گفت که سطح دور آن بدلیل ساخته شدن از پی وی سی میتواند با کف و آب نیز شسته شود ولی در مورد سطح رویی تخت باید دقت شود هرگز با آب خیس نشود، به راحتی قابل نقل و انتقال بوده و به سرعت میتوان این محصول را جا به جا نمود.


تخت بادی دو نفره , تخت خواب قیمت پایین , تخت خواب ارزان قیمت


موجود نمی باشد

کد کالا:  64136
برند:  Intex-اینتکس
توضیحات

 جنس تخت خواب بادی دو نفره از پی وی سی است که سطح روی آن را روکشی از جیر پوشانده است. از مواد جیر برای جلوگیری از تعرق بدن، ضخیم و لطیف تر کردن سطح رویه استفاده میشود. این محصول دارای سطح ارتفاع سه لایه است که یک بالش متصل به قسمت بالایی تخت ارتفاع این محصول را به 42 سانتیمتر میرساند در واقع خود این بالش بادی تقریبا به ارتفاع 7 سانتیمتر میباشد. از ارتفاع بالش گفته شده میتوان برای نگه داشتن یک بالش معمولی و تکیه گاه آن استفاده کرد. این تخت دارای یک لبه دور تا دور جهت جلوگیری از افتادن شخص میباشد.

ساختار داخلی تخت از نوع الیاف دار طبی بوده که استقامت آن را نسبت به مدل های قبلی بهتر کرده است همان طور که در شکل مشخص است، این محصول دارای سه طبقه میباشد و توسط سه صفحه به یکدیگر پرس شده، باد در طبقات تخت میان نخ هایی از جنس پلی استر دائما در حال چرخش است که باعث طبی شدن و آسیب پذیری کمتر تخت میشود.

پمپ باد این محصول از نوع متصل به بدنه میباشد که با برق شهری کار میکند. این قابلیت باعث میشود تا کمتر از 2 دقیقه بتوان تخت را باد کرد. این پمپ دارای یک سیم رابط سه شاخه فیوزدار که از سوختن کالا ممانعت میکند همچنین دارای 18 ماه ضمانت از طرف نمایندگی شرکت اینتکس میباشد.

لوازم جانبی کالا شامل برچسب تعمیرات، دفترچه راهنمای نصب و ساک حمل و نقل میباشد.

نقد و بررسی

بسته بندی تختخواب دو رنگ
 
 
تجهیزات بسته بندی تخت خواب دو رنگ
 
 
روش باد و خالی کردن تخت خواب بادی دو نفره دورنگ:
برای باد کردن تخت خواب دو رنگ نیازی به تجربه خاصی نیست، ابتدا سیم دو شاخه را به برق زده و کلید روشن شدن آنرا بزنید، درجه پمپ بادی را بسمت راست بچرخانید تا محصول شما شروع به پُر شدن کند، بعد از مدت زمان معلومی که برای باد شدن این کالا که در توضیحات آن آمده پمپ بادی را خاموش نمایید، جهت خالی کردن پمپ را بسمت چپ چرخانده تا باد آن خارج شود، جالب اینکه شرکت اینتکس برای مواقع اضطراری برق یک راه ورودی باد روی این تخت خواب تعبیه کرده تا با سایر پمپ های دستی و پدالی نیز باد شود ولی باید گفت این پمپ ها باد بیشتری را بداخل محصول میفرستند پس باید دقت کرد تا بیش از میزان باد لازمه به این تخت خواب وارد نگردد چرا که لایه های داخلی آن ترکیده و تغییر شکل میدهند.

راهنماي محصول
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات


نویسنده:

3/ 5

تاریخ: ۱۳۹۳/۹/۸

chera inghadr gheimate takht khabhaie intex ba ham motafavete?
 

موجود نمی باشد
کد کالا:  64136    
برند:  Intex-اینتکس
3 ستاره از میانگین نظرات 1 کاربر
امتیاز: 3/5  
  
    0         0         0
محصولات مشابه

محصولات مکمل
بالش بادی طبی اینتکس

بالش بادی طبی اینتکس


موجود نمی باشد


بالش بادی جیر کوچک

بالش بادی جیر کوچک


تماس بگیرید


بالش بادی برزنتی

بالش بادی برزنتی


موجود نمی باشد


بالش بادی رنگی نوجوان

بالش بادی رنگی نوجوان


موجود نمی باشد


پشتی بادی اینتکس

پشتی بادی اینتکس


موجود نمی باشد


Top