سلام، به حساب کاربری خود وارد شوید    ثبت نام کنید     پرداخت سریع

اینتکس سایت

مرکز فروش محصولات بادی

   0 سبدخرید :
محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.
 

تشک بادی چند کاره یکنفره

اگر بدنبال یک محصولی ایده آل هستید که از آن به عنوان یک تشک یکنفره، مبل و تخت خواب بادی استفاده کنید به شما پیشنهاد خرید این گزینه را میدهیم که علاوه بر چندکاره بودن، بدلیل داشتن رنگ تیره و چرک تاب مناسب است و برای استفاده یک نفر ساخته شده است. رنگ مشکی این تشک باعث میشود که براحتی با مبلمان منزل شما سِت شود و یک محیط کاملا شیک برای شما فراهم میکند.قیمت : ۱۱۵,۰۰۰   تومان 150,000 تومان

کد کالا:  68565
برند:  Intex
توضیحات

جنس کلی تشک چند کاره بادی از پی وی سی است ولی سطح رویه و کناره این محصول از جیر پوشانده شده است که ضمن اینکه باعث ضد تعریق شدن آن میگردد، ضخامت بیشتری ایجاد کرده و همچنین خواب روی تشک را لطیف تر میکند، بدلیل سه تکه بودن این محصول از سه دریچه باد مجزا که همگی از نوع پیچ شونده بزرگ میباشند ساخته شده است، دریچه ها دارای سوپاپ برگشت هوا و همچنین درپوش پیچ شونده میباشند تا باد را بیشتر مهار کنند. ارتفاع نشینمنگاه این تشک در حالت مبل شو تقریبا به 45 سانتی متر رسیده در حالی که ارتفاع به حالت تختشو تقریبا 22 سانتی متر میشود

ساختار داخلی تشک اینتکس از مدل ساده موازی در قسمت عرضی آن است، همانطور که در تصویر این محصول دیده میشود باد بعد از ورود بداخل آن از بین لایه گذشته و باعث شکل گیری تشک میگردد.

لوازم جانبی تشک چند کاره شامل دفترچه راهنما است، این کالا پمپ باد ندارد و در صورت نیاز از قسمت مربوطه در سایت اینتکس میتوان آن را سفارش داد.

نقد و بررسی

کاتون تشت اینتکس
راهنمای تبدیل حالت های تشک بادی چند کاره 
تشک فوق در ابعاد بزرگ یکنفره و سه تکه میباشد که جهت جمع کردن این سه تکه بداخل خود محصول جمع میشوند، برای تبدیل کردن این محصول به حالت کاناپه تنها کافیست قسمت زیر پای این تشک را که با یک تکه پی وی سی بقسمت نشینمنگاه متصل شده است جمع کرده و روی قسمت اول بگذارید و قسمت سوم را بعنوان تکیه گاه به پشت تشک تکیه دهید، دو دسته برای استفاده روی دو قسمت کناری این تشک تعبیه شده است. برای استفاده در حالت شیبدار نیز باید آن را رو به پشت انداخت که با این کار نیز میتوان آنرا با سه حالت استفاده کرد.
 
 
تشک اینتکس 
روش نصب و جمع آوری تشک بادی چند کاره یکنفره:
جهت باد زدن این محصول ابتدا باید پمپ باد تهیه کرد، سپس نازل پمپ را متناسب با دریچه هوای آن انتخاب کرده و بداخل سوپاپ هوا وارد کنید، اگر پمپ باد برقی است پمپ را روشن کرده تا شروع به باد کرد تشک اینتکس کند ولی اگر پمپ دستی یا پایی است باید با ضربات متوالی دست یا پا اقدام به باد زدن آن کنید و در آخر دریچه هوای آن را محکم ببندید تا هوا به بیرون راه پیدا نکند. همین کار را برای تمامی محفظه های باد تکرار کرده تا کل تشک بادی چند کاره باد شود. نکته حائز اهمیت در راه اندازی محصولات بادی مانند تشک این است که محل قرار گیری این کالا ها باید از قبل تمیز شده باشد و از نبود هر گونه جسم تیز که به بدنه محصول آسیب برساند اطمینان حاصل کرد. هم چنین تشک را باید تا جایی باد زد که شکل گرفته و از باد زدن زیاد آن خودداری کرد تا محصول آسیب نبیند. برای جمع آوری ابتدا باید دریچه های هوا را بر خلاف حرکت عقربه های ساعت باز کرده تا باد به سرعت خالی شود.

راهنماي محصول
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

 

قیمت : ۱۱۵,۰۰۰   تومان 150,000 تومان
کد کالا:  68565    
برند:  Intex
امتیاز: 0/5  
  
    0         0         0
محصولات مشابه

تشک دونفره سبز

تشک دونفره سبز


موجود نمی باشد


بالش گردنی جیر بست وی

بالش گردنی جیر بست وی


قیمت : ۶,۰۰۰   تومان 8,000 تومان

بالش بادی جیر بست وی

بالش بادی جیر بست وی


موجود نمی باشدتشک بادی دو نفره دایره ای اینتکس

تشک بادی دو نفره دایره ای اینتکس


قیمت : ۱۸۵,۰۰۰   تومان 220,000 تومان


تشک بادی یکنفره عرض 99 با پمپ

تشک بادی یکنفره عرض 99 با پمپ


قیمت : ۶۹,۰۰۰   تومان 85,000 تومانبالش گردنی طرحدار کودک

بالش گردنی طرحدار کودک


موجود نمی باشد


محصولات مکمل
پمپ برقی اینتکس

پمپ برقی اینتکس


موجود نمی باشد


Top