تشک بادی چند کاره یکنفره

اگر بدنبال یک تشک بادی چند کاره ایده آل هستید که از آن به عنوان یک تشک بادی یکنفره، مبل بادی و تخت خواب بادی استفاده کنید به شما پیشنهاد خرید این گزینه را میدهیم که علاوه بر چندکاره بودن، بدلیل داشتن رنگ تیره و چرک تاب مناسب است و برای استفاده یک نفر ساخته شده است. رنگ مشکی این تشک باعث میشود که براحتی با مبلمان منزل شما سِت شود و یک محیط کاملا شیک برای شما فراهم میکند.


قیمت : ۴۹۵,۰۰۰   تومان ۶۵۰,۰۰۰ تومان

کد کالا:  68565
برند:  Intex-اینتکس

توضیحات

جنس کلی تشک از پی وی سی است ولی سطح رویه و کناره این محصول از جیر پوشانده شده است که ضمن اینکه باعث ضد تعریق شدن آن میگردد، ضخامت بیشتری ایجاد کرده و همچنین خواب روی تشک بادی چند کاره را لطیف تر میکند، بدلیل سه تکه بودن این محصول از سه دریچه باد مجزا که همگی از نوع پیچ شونده بزرگ میباشند ساخته شده است، دریچه ها دارای سوپاپ برگشت هوا و همچنین درپوش پیچ شونده میباشند تا باد را بیشتر مهار کنند. ارتفاع نشینمنگاه این تشک در حالت مبل شو تقریبا به 45 سانتی متر رسیده در حالی که ارتفاع به حالت تختشو تقریبا 22 سانتی متر میشود

ساختار داخلی تشک بادی اینتکس از مدل ساده موازی در قسمت عرضی آن است، همانطور که در تصویر این محصول دیده میشود باد بعد از ورود بداخل آن از بین لایه گذشته و باعث شکل گیری تشک میگردد، کار این لایه ها کمک به حفظ شکل ظاهری تشک و استحکام در برابر فشار هوا میباشد که مثل دیواره هایی باد را به سایر قسمت های تشک بطور مساوی تقسیم مینمایند.

لوازم جانبی تشک چند کاره بادی شامل دفترچه راهنما است، این کالا پمپ باد ندارد و در صورت نیاز از قسمت مربوطه در سایت اینتکس میتوان آن را سفارش داد.

نقد و بررسی

تشک بادی تخت شو
بسته بندی:
کارتن در نظر گرفته شده برای تشک بادی رنگی می باشد، دو درب از دو قسمت بالا و پایین برای آن تعبیه شده که با چند تکه چسب به بدنه چسبیده اند، هر چهار طرف کارتن علامت و نام کارخانه سازنده به صورت INTEX چاپ شده است، قسمت پشت و رو تصویر هایی از تشک چند کاره درج شده است، در پایین سمت چپ دو تصویر کوچک حالت های مورد استفاده ی تشک اینتکس را نشان می دهد، کنار این تصاویر ابعاد بسته بندی کارتن وجود دارد، همچنین تصاویر کوچک تشک بادی در بالا و دو بخش کناری کارتن نیز قابل مشاهده می باشد، جهت اطمینان از اصل بودن محصول و معتبر بودن کارخانه ی سازنده یک کیو آر کد در پایین کارتن چاپ شده است، در دو سمت کارتن عبارت هایی به چشم می خورد که در یک سمت به نوع دریچه، برچسب تعمیرات، توان پمپ باد و کشور سازنده و در سمت دیگر به توصیه های ایمنی و نگهداری تشک بادی یکنفره اشاره شده است، نوشته های هر دو سمت به 6 زبان زنده دنیا درآمده اند، همین طور در قسمت پایینی نیز توضیحاتی درباره ی نحوه استفاده، مراقبت و کشور سازنده تشک بادی آورده شده است، علامت استاندارد و تاییدیه کیفی در کنار بارکد وجود دارد، کد محصول روی بارکد به صورت #68565 نوشته شده که شماره ی زیر آن بارکد اختصاصی محصول می باشد.

 
 
تشک بادی اینتکس 
راهنمای تبدیل حالت ها:
تشک فوق در ابعاد بزرگ یکنفره و سه تکه میباشد که جهت جمع کردن این سه تکه بداخل خود محصول جمع میشوند، برای تبدیل کردن این محصول به حالت کاناپه تنها کافیست قسمت زیر پای تشک بادی اینتکس را که با یک تکه پی وی سی بقسمت نشینمنگاه متصل شده است جمع کرده و روی قسمت اول بگذارید و قسمت سوم را بعنوان تکیه گاه به پشت تشک تکیه دهید، دو دسته برای استفاده روی دو قسمت کناری تشک بادی تعبیه شده است. برای استفاده در حالت شیبدار نیز باید آن را رو به پشت انداخت که با این کار نیز میتوان آنرا با سه حالت استفاده کرد. سایر مدل های این نوع تشک را در قسمت کاناپه بادی نیز میتوانید مشاهده نمایید.

روش نصب و جمع آوری:
جهت باد زدن تشک بادی چند کاره ابتدا باید پمپ باد اینتکس تهیه کرد، سپس نازل پمپ را متناسب با دریچه هوای آن انتخاب کرده و بداخل سوپاپ هوا وارد کنید، اگر پمپ باد برقی است پمپ را روشن کرده تا شروع به باد کرد تشک اینتکس کند ولی اگر پمپ دستی یا پایی است باید با ضربات متوالی دست یا پا اقدام به باد زدن آن کنید و در آخر دریچه هوای آن را محکم ببندید تا هوا به بیرون راه پیدا نکند. همین کار را برای تمامی محفظه های باد تکرار کرده تا کل تشک چند کاره باد شود. نکته حائز اهمیت در راه اندازی محصولات بادی مانند تشک این است که محل قرار گیری این کالا ها باید از قبل تمیز شده باشد و از نبود هر گونه جسم تیز که به بدنه محصول آسیب برساند اطمینان حاصل کرد. هم چنین تشک را باید تا جایی باد زد که شکل گرفته و از باد زدن زیاد آن خودداری کرد تا محصول آسیب نبیند. برای جمع آوری تشک بادی یکنفره ابتدا باید دریچه های هوا را بر خلاف حرکت عقربه های ساعت باز کرده تا باد به سرعت خالی شود.
تشک باید چند کاره یکنفره
 

راهنمای انتخاب پمپ باد:
تشک بادی چند کاره با پمپ دستی اینتکس و بست وی شامل کد های 68612/ 62002/ 62003/68605/ 68615/ 68614 (مناسب منزل، چادر مسافرتی و کمپ) پمپ های پدالی اینتکس شامل کد های 69610/ 69611 (مناسب منزل، کمپ، چادر مسافرتی)، پمپ های برقی اینتکس و بست وی شامل کد های 66620/ 66624/ 62056 (مناسب منزل و ویلا)، پمپ های چند کاره اینتکس شامل کد های 66632/ 68609 (همه جا قابل استفاده با برق میباشند)، پمپ های فندکی یا اتومبیل شامل کد های 68638/ 66626/ 62009/ 66622 (قابل استفاده در کمپ ها، چادر مسافرتی) استفاده میشود.
 

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5

قیمت : ۴۹۵,۰۰۰   تومان
کد کالا:  68565    
برند:  Intex-اینتکس
امتیاز: 5/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
تشک بادی تک نفره مشکی

تشک بادی تک نفره مشکی


قیمت : ۲۹۰,۰۰۰   تومان ۳۲۰,۰۰۰ تومان


بالش گردنی بادی جیر بست وی

بالش گردنی بادی جیر بست وی


قیمت : ۲۴,۰۰۰   تومان ۲۵,۰۰۰ تومان


تشک بادی ماشین دنا

تشک بادی ماشین دنا


قیمت : ۴۸۰,۰۰۰   تومان ۶۰۰,۰۰۰ تومان


تشک بادی ماشین نخودی

تشک بادی ماشین نخودی


قیمت : ۴۸۰,۰۰۰   تومان ۶۰۰,۰۰۰ تومان


تشک بادی چند کاره دو نفره با پمپ برقی

تشک بادی چند کاره دو نفره با پمپ برقی


قیمت : ۷۲۰,۰۰۰   تومان ۸۵۰,۰۰۰ تومان


تشک بادی یک نفره لوکس

تشک بادی یک نفره لوکس


قیمت : ۲۵۰,۰۰۰   تومان ۲۷۰,۰۰۰ تومان


بالش بادی جیر بست وی

بالش بادی جیر بست وی


قیمت : ۲۷,۰۰۰   تومان ۲۵,۰۰۰ تومان


تشک بادی دو نفره (گرد) دایره ای اینتکس

تشک بادی دو نفره (گرد) دایره ای اینتکس


قیمت : ۷۳۵,۰۰۰   تومان ۸۵۰,۰۰۰ تومان


تشک بادی ماشین نقره ای رنگ

تشک بادی ماشین نقره ای رنگ


قیمت : ۴۸۰,۰۰۰   تومان ۶۰۰,۰۰۰ تومان


تشک بادی دو نفره کامفورت

تشک بادی دو نفره کامفورت


قیمت : ۳۱۵,۰۰۰   تومان ۳۳۰,۰۰۰ تومان


تشک بادی کمپ تاشو یک نفره

تشک بادی کمپ تاشو یک نفره


قیمت : ۱۹۰,۰۰۰   تومان ۲۱۰,۰۰۰ تومان


تشک بادی ماشین ریو

تشک بادی ماشین ریو


قیمت : ۴۸۰,۰۰۰   تومان ۶۰۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل
پمپ برقی اینتکس

پمپ برقی اینتکس


قیمت : ۲۴۰,۰۰۰   تومان ۲۸۰,۰۰۰ تومان


پمپ باد دستی اینتکس سایز ۱

پمپ باد دستی اینتکس سایز ۱


قیمت : ۴۴,۰۰۰   تومان ۵۰,۰۰۰ تومان


بالش بادی جیر بست وی

بالش بادی جیر بست وی


قیمت : ۲۷,۰۰۰   تومان ۲۵,۰۰۰ تومان


پشتی بادی اینتکس

پشتی بادی اینتکس


تماس بگیرید


چسب تشک بادی

چسب تشک بادی


تماس بگیرید