تخت بادی دو نفره سورمه ای بست وی

تخت دو نفره بست وی Premium Pluse Airbed Queen Bestway 67403
براحتی این کالا را حمل کنید و در هر جا که نیاز به استراحت داشتید، از تخت خواب های بادی و شخصی خودتان استفاده کنید. این مدل با سایز یک نفره نیز تولید میگردد که این دو محصول قابلیت سِت کردن با یکدیگر را نیز دارند، رنگ های تیره این تخت خواب ها باعث جذب مشتریانی که بدنبال یک محصول چرک تاب میگردند شده و در ضمن باید به قیمت بسیار ارزان و مناسب محصولات بادی بست وی نیز اشاره کرد.


تماس بگیرید

کد کالا:  67403
برند:  bestway-بست وی

توضیحات

 جنس تخت بادی دو نفره بست وی از پلاستیک فشرده(PVC) است که سطح رویه آن توسط جیر پوشانده شده است، مواد جیر باعث عدم تعرق بدن در هنگام خواب و سطح رویه را نرم و ضخیم تر میکند. این محصول دارای ارتفاع بالش در قسمت بالای خود است که از این ارتفاع برای خوابیدن یا نگهداشتن بالش استفاده میشود و تقریبا 7 سانتیمتر از تخت خواب بلند تر است که در نهایت ارتفاع آن را به 48 سانتی متر میرساند.

ساختار داخلی ساده یا موازی در قسمت طولی دارد این تخت بادی در 2 لایه(طبقه) ساخته شده. در داخل محصول بافت های الیافداری وجود دارد که هنگام باد کردن، مولکول های هوا در بین بافت ها در گردش میافتد و در انتها باعث شکل گیری قالب و سفت تر شدن سطح محصول میگردد.

پمپ باد از نوع متصل به بدنه و منبع تغذیه آن از برق شهری است که محصول را در زمان کمتر از 2 دقیقه باد مینماید، دارای سه شاخه فیوز دار بوده که جهت عدم سوختن پمپ کارایی زیادی دارد و دارای 18 ماه ضمانت نمایندگی شرکت بست وی میباشد.

لوازم جانبی آن یک ساک حمل و نقل با مارک BESTWAY، دفترچه راهنمای نصب برای آموزش و راه اندازی تخت خواب بادی به چند زبان مختلف به جز فارسی و یک برچسب تعمیرات از جنس پلاستیکی و همچنین جیر برای رفو کردن سطح تعمیر شده است.

نقد و بررسی

بسته بندی تخت خواب بادی
بسته بندی:
دیواره بدنه کارتن تخت بادی دو نفره بست وی از رنگ آبی استفاده شده است، روی درب بالای جعبه یک دستگیره پلاستیکی برای جا به جایی قرار داده شده است، همچنین لوگوی بست وی به همراه آیکون های مشخصات محصول روی این قسمت و بخش جلویی کارتن درج شده است، علامت کافمورت به همراه عکس پمپ متصل به بدنه سمت چپ قسمت رویه قرار دارد، روی این قسمت تصویر کالا نیز دیده می شود، تصویر پس زمینه عکس محصول چند نفر را در حال استراحت نشان می دهد، اندازه ی ارتفاع و برآمدگی محصول کنار عکس با آیکون های رنگی مشخص شده است، دو عکس کوچک دایره ای در پایین صفحه ی این قسمت از کارتن بدنه تخت را به همراه کیف حمل آن نشان می دهد، نوشته های کناری جعبه بسته بندی به 26 زبان زنده ی دنیا قابل خوانش است، محتوای این نوشته های درباره ی نوع دریچه، توان پمپ باد، برچسب تعمیر و کشور سازنده می باشد، روی درب پایین بارکد کالا به همراه نشان استاندارد قرار داده شده است.

ابعاد تخت بادی بست وی 67403
ابعاد:
معمولا طول تخت های بادی دو نفره 203 در 168 سانتی متر و با ارتفاع کلی 48 سانتی متر است. ابعاد این محصول در حالت بسته بندی 17*50*49 سانتی متر و با وزن تقریبی 9 کیلوگرم می باشد البته وزن خودِ محصول به تنهایی کم تر از این مقدار است. دو نفره در کنار هم با حداکثر وزن 275 کیلوگرم جمعا می توانند روی محصول استراحت کنند.

تجهیزات تخت بادی
نحوه باد ، استفاده و خالی کردن:
نحوه راه اندازی و استفاده از تخت خواب های بست وی به این گونه است که ابتدا محصول را از بسته بندی خارج کرده، در محیطی مسطح، تمیز و فاقد هرگونه جسم تیز و برنده پهن کنید، سپس درجه پمپ برقی متصل به محصول را به سمت راست بچرخانید و پمپ را روشن کنید تا کالا به طور خودکار در عرض 4 دقیقه باد شود، هنگامی که این کالا به اندازه کافی باد شود صدای پمپ باد برقی به دلیل پُر بودن تغییر کرده و بایستی پمپ را خاموش کنید. قابلیت دیگری که این پمپ دارد مکش و تخلیه باد میباشد و در صورتی که درجه پمپ را به سمت چپ بچرخانید تا تخت بادی بست وی خالی میشود.

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5

تماس بگیرید
کد کالا:  67403    
برند:  bestway-بست وی
امتیاز: 5/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
تخت بادی دو نفره طبی بلند

تخت بادی دو نفره طبی بلند


قیمت : ۱,۸۵۰,۰۰۰   تومان ۲,۰۵۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی طرح خوشخواب طبی یکنفره

تخت بادی طرح خوشخواب طبی یکنفره


قیمت : ۱,۵۰۰,۰۰۰   تومان ۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی دو نفره کوتاه Bestway

تخت بادی دو نفره کوتاه Bestway


قیمت : ۱,۸۰۰,۰۰۰   تومان ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان


تخت خواب بادی دو نفره کبریتی جدید

تخت خواب بادی دو نفره کبریتی جدید


قیمت : ۲,۶۵۰,۰۰۰   تومان ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان


تخت خواب بادی کودک با پتو

تخت خواب بادی کودک با پتو


قیمت : ۹۰۵,۰۰۰   تومان ۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی تاجدار سلطنتی دو نفره

تخت بادی تاجدار سلطنتی دو نفره


قیمت : ۲,۲۰۰,۰۰۰   تومان ۲,۵۵۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی کودک با چراغ خواب

تخت بادی کودک با چراغ خواب


قیمت : ۶۴۵,۰۰۰   تومان ۷۵۰,۰۰۰ تومان


تخت خواب بادی کودک انگری بردز با پتو

تخت خواب بادی کودک انگری بردز با پتو


قیمت : ۷۰۰,۰۰۰   تومان ۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان


تخت خواب بادی طبی فومدار دو نفره

تخت خواب بادی طبی فومدار دو نفره


قیمت : ۳,۳۵۰,۰۰۰   تومان ۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان


تخت خواب بادی سلطنتی یکنفره اینتکس

تخت خواب بادی سلطنتی یکنفره اینتکس


قیمت : ۲,۲۷۰,۰۰۰   تومان ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان


تخت خواب بادی یک نفره برزنتی

تخت خواب بادی یک نفره برزنتی


قیمت : ۱,۸۵۰,۰۰۰   تومان ۲,۵۹۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی یک نفره شیبدار جدید

تخت بادی یک نفره شیبدار جدید


قیمت : ۹۹۵,۰۰۰   تومان ۱,۲۹۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل