سلام، به حساب کاربری خود وارد شوید    ثبت نام کنید     پرداخت سریع

اینتکس سایت

مرکز فروش محصولات بادی

   0 سبدخرید :
محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.
 

تشک مواج سلولی

تشک سلولی یکی از مدل تشک های مواج میباشد, این تشک به وسیله یک کمپرسور قوی باد را به تشک منتقل میکند. قیمت تشک های مواج بستگی به نوع و کارایی و همچنین عمر آنها دارد. پیشنهاد میشود از تشک مواجی استفاده کنید که دارای ضمانت پمپ باشد زیرا پمپ تشک های مواج در بیشتر مواقع در حال کار هستند. تشک مواج را میتوانید براحتی حمل کنید و بعنوان یک تشک همراه همیشه در اختیار بیماران خود داشته باشید.


تشک مواج سلولی , تشک مواج سلولی ارزان


تماس بگیرید

کد کالا:  MATT.SYS2
برند:  jilong-جیلونگ
توضیحات

تشک مواج سلولی با نام تایوانی در بازار ایران بفروش میرسد که در حقیقت مواد اولیه تایوانی داشته و در ایران تولید میشود.مناسب برای بیمارانی است که بیشتر از سایرین استراحت کرده و میتوانند قبل از ابتلا به زخم بستر از این تشک مواج جهت پیشگیری استفاده کنند. کارکرد این تشک بدین صورت است که سلولهای بادی داشته که یک در میان باد شده و تکیه گاه بیمار را در سطح بیشتری عوض میکند که در نتیجه وزن بدن بیمار تقسیم شده و روی یک قسمت فشار نمیاورد، این سلولها قابل تعویض بوده و با دکمه به دو طرف تشک متصل میباشند که شلنگ هایی نیز در قسمت کناری داشته که یک در میان سلول ها را پر و خالی میکنند، جنس پی وی سی این تشک از نوع خشک است و در بسیاری از منازل استفاده میشود. 12 ماه ضمانت پمپ باد از نمایندگی شرکت اینتکس دارد، برای اطلاعات بیشتر از لوازم های جانی این تشک بقسمت مشخصات آن مراجعه نمایید.

نقد و بررسی

روش نصب:
عملکرد این محصول از طریق همکاری بین یک پمپ باد و یک شلنگ رابط هوا با تشک مواج سلولی است. پمپ باد همانطور که از نام آن پیداست برای تولید باد و شلنگ رابط نیز برای انتقال هوای تولید شده به تشک می باشد. در کناره پمپ باد و تشک مواج، جایگاهی برای اتصال رابط شلنگی تعبیه شده بنابراین سر این شلنگ را در این قسمت ها قرار دهید. بعد از این مرحله می توانید پمپ را روشن کنید. در ابتدا باید پیچ تنظیم فشار باد داخلیِ آن، روی حداکثر مقدار قرار گیرد و بعد از باد شدن سلول ها می توانید درجه را روی متوسط نگه دارید. در طول استراحت بیمار روی تشک مواج سلولی نیز باید این درجه روی متوسط تنظیم شود. برای متوازن کردن سطح ایستایی پمپ باد از پایه های جمع شده در زیر آن استفاده کنید.

راهنماي محصول
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

 

تماس بگیرید
کد کالا:  MATT.SYS2    
برند:  jilong-جیلونگ
امتیاز: 0/5  
  
    0         0         0
محصولات مشابه
 تشک مواج ساده

تشک مواج ساده


تماس بگیرید


تشک مواج سلولی

تشک مواج سلولی


قیمت : ۹۹۰,۰۰۰   تومان 1,300,000 تومان


تشک مواج تخم مرغی

تشک مواج تخم مرغی


تماس بگیرید


تشک مواج سلولی فوق تخصصی لیزری

تشک مواج سلولی فوق تخصصی لیزری


قیمت : ۱۲,۷۰۰,۰۰۰   تومان 13,000,000 تومان


تشک مواج تخم مرغی

تشک مواج تخم مرغی


تماس بگیرید


تشک مواج خانگی کره ای

تشک مواج خانگی کره ای


قیمت : ۳۹۰,۰۰۰   تومان 500,000 تومان


تشک مواج سلولی تخصصی لیزری

تشک مواج سلولی تخصصی لیزری


قیمت : ۱,۹۸۰,۰۰۰   تومان 4,000,000 تومان


تشک مواج زخم بستر ویلچری

تشک مواج زخم بستر ویلچری


قیمت : ۱,۲۰۰,۰۰۰   تومان 1,800,000 تومان


محصولات مکمل

Top