تشک مواج سلولی سوراخدار

تشک مواج سلولی سوراخدار با کد AD.1400 نوعی تشک مواج است که وسط این تشک یک محفظه جدا شونده تعبیه شده که بیمار براحتی بتواند دفع آسانی داشته باشد بهمین دلیل به این محصول سوراخ دار میگویند، این گونه تشک های مواج مناسب برای بیمارانی است که بمدت طولانی احتیاج به بستری دارند. قیمت تشک مواج اصلی را از سایت اینتکس بخواهید.


تماس بگیرید

کد کالا:  QDC800
برند:  other

توضیحات

سلول های تشک مواج سوراخدار در قسمت وسطی از یکدیگر جدا میشوند بدین شکل که چهار سلول این تشک بصورت سه تکه هستند بهمین دلیل به این مدل سوراخدار میگویند که برای تخت خواب های بیمارانی که قسمت سوراخ را دارد مناسب است. بیمارانی که معمولا بیشتر از سایرین استراحت میکنند و میتوانند قبل از ابتلا به زخم بستر از این تشک مواج جهت پیشگیری استفاده کنند البته باید گفت که این تشک برای بیمارانی که زخم بستر دارند نیز قابل استفاده میباشد ولی با شدت بسیار کم که بتوان با کمک دادن به این بیماران به بهبود وضعیتشان کمک کرد. این نوع تشک توسط سلولهای بادی ای که دارد یک در میان باد شده و تکیه گاه بیمار را در سطح بیشتری عوض میکن که در نتیجه وزن بدن بیمار تقسیم شده و روی یک قسمت فشار نمیاورد، این سلولها قابل تعویض هستند و با دکمه به دو طرف تشک متصل میباشند که شلنگ های متصل به یکدیگر نیز در قسمت کناری داشته که یک در میان سلول ها را پر و خالی میکنند، جنس پی وی سی این تشک مواج از نوع خشک است که بیشتر در منازل و یا استفاده شخصی بیمار در بیمارستان کاربرد دارد. 18 ماه ضمانت پمپ باد از نمایندگی شرکت اینتکس داشته و تا 10 سال خدمات پس از فروش دارد، برای اطلاعات بیشتر از لوازم های جانی این محصول بقسمت مشخصات مراجعه نمایید.

نقد و بررسی

بسته بندی:
کارتن بسته بندی تشک مواج سلولی سوراخدار رنگی بوده و دارای دسته ی حمل می باشد، تم آبی و سفید رنگ های استفاده شده روی جعبه ی کارتن می باشند، تصویر محصول به همراه موتور آن در قسمت رویه کارتن دیده می شود، لوگوی شرکت تولید کننده به همراه علامت استاندارد در بالای صفحه قابل مشاهده است، لوگوی درج شده به صورت Y دیده می شود، توضیحات مربوط به محصول و کارخانه ی سازنده روی قسمت های کناری جعبه چاپ شده است، همینطور بارکد کالا نیز در این بخش وجود دارد، جهت خارج کردن تشک مواج می توانید از درب پایین و بالا استفاده کنید، این درب ها به وسیله چند تکه چسب بسته شده اند.

روش نصب:
از بارزترین حُسن تشک مواج سوراخدار استفاده آن در هرمکانی از جمله زمین، بیمارستان و یا تخت خانگی است. به منظور نصب این تشک می توانید آن را به همراه سایر لوازم دیگر از جعبه خارج کنید، سپس سطح مورد نظرتان را از قطعات تیز پاک کرده و بعد تشک را روی سطح پهن کنید، دو شلنگ در یکی از کناره ها قرار دارد که بایستی به رابط شلنگی که در بسته بندی وجود دارد متصل شود، سپس پمپ را آماده می کنید، پمپ بادی دارای یک دکمه خاموش و روشن و یک پیچ جهت تنظیم کنترل فشار هوای داخلی تشک مواج است. در کناره ها برای اتصال شلنگ رابط دوتایی قرار داده شده، بعد از اتصال رابط ها پمپ را روشن کنید، درجه پمپ بایستی روی حداکثر درجه خود قرار گیرد و کمی صبر کنید تا باد به درون تمامی سلول ها راه یابد. بعد از سفت و منعطف شدن سطح سلول ها باستی درجه پمپ را روی متوسط برگردانید. با انجام این مراحل می توانید از تشک مواج استفاده کنید. این نکته را هم در نظر بگیرید درجه پمپ باید در مدت زمانی که بیمار روی تشک دراز کشیده، روی درجه متوسط باشد.

جمع بندی:
طراحان و سازندگان تشک مواج سوراخدار از آن جهت که محصولشان باید مدت زمان زیادی تحت استفاده بیماران قرار گیرد، جهت حفظ کیفیت تشک از مواد و مصالح مرغوبی در ساخت آن به کار برده اند. به طور مثال پمپ های این تشک ها به قدری توان دارند که قادر به تولید هشت لیتر هوا هستند. قیمت های تشک های مواج با توجه به میزان کارکرد و کیفیت شان متغیر است. برای آگاهی از سایر ویژگی ها می توانید به قسمت مشخصات فنی این محصول مراجعه کنید.

راهنماي محصول
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

قاسم نکویی :
سلام
متشکر از تشکی که معرفی کردید.

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5

تماس بگیرید
کد کالا:  QDC800    
برند:  other
امتیاز: 5/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
تشک مواج سلولی تخصصی لیزری

تشک مواج سلولی تخصصی لیزری


قیمت : ۲,۵۹۰,۰۰۰   تومان ۳,۳۵۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج سلولی کره ای

تشک مواج سلولی کره ای


قیمت : ۱,۶۰۰,۰۰۰   تومان ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج سلولی زنیت مد

تشک مواج سلولی زنیت مد


قیمت : ۱,۰۸۵,۰۰۰   تومان ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج سلولی

تشک مواج سلولی


قیمت : ۹۹۰,۰۰۰   تومان ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج تخم مرغی

تشک مواج تخم مرغی


قیمت : ۳۷۰,۰۰۰   تومان ۴۵۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج سلولی فوق تخصصی لیزری

تشک مواج سلولی فوق تخصصی لیزری


قیمت : ۱۲,۵۰۰,۰۰۰   تومان ۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج تخم مرغی

تشک مواج تخم مرغی


قیمت : ۳۷۵,۰۰۰   تومان ۴۲۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج خانگی کره ای

تشک مواج خانگی کره ای


قیمت : ۴۷۵,۰۰۰   تومان ۵۰۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج زخم بستر ویلچری

تشک مواج زخم بستر ویلچری


قیمت : ۱,۳۲۰,۰۰۰   تومان ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان


 تشک مواج ساده

تشک مواج ساده


قیمت : ۳۷۰,۰۰۰   تومان ۴۵۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل