چادر مسافرتی اتوماتیک 10 نفره کلاهک دار

حتما در سفر های خود به مشکل توقف در مسیر خورده اید و نیاز به یک چادر مسافرتی اتوماتیک را داشته اید، یک دلیل انتخاب چادر های اتوماتیک توسط مشتریان نصب و راه اندازی بسیار راحت آنها میباشد. طراحی این محصول بسیار زیبا و رنگ آن همه پسند میباشد. این محصول مناسب برای استفاده 10 نفره به طور نشسته و یا 5 نفره به طور خوابیده است. همچنین هنگامی که چادر جمع شده است حجم کمی را اشغال میکند و براحتی میتوان آن را جا به جا کرد.


تماس بگیرید

کد کالا:  SH.250
برند:  other

توضیحات

جنس بدنه این محصول از پلی استر نسبتا ضخیم می باشد که در آن از مواد ضد آب استفاده شده است و نفوذ باران را به درون چادر مسافرتی اتوماتیک غیر ممکن می کند از این رو با آسودگی خاطر می توانید از این چادر در هوای بارانی استفاده نمایید.

ساختاری که بدنه را شکل می دهد اتوماتیک نام دارد شکل آن مانند اسکلت یک چتر معمولی است یعنی در بالاترین نقطه سقف دارای یک محور بوده و به این محور ستون های چادر مسافرتی متصل می شوند ستون ها حالتی عصایی دارند و می توانید آن ها را هنگام جمع آوری خم کرده و کوچک کنید. ارتفاع این سازه از زمین در حدود 160 سانتی متر است و فضایی که روی زمین اشغال می کند 5/2 در 5/2 متر می باشد. یک کلاهک نیز به صورت جداگانه برای آن طراحی شده که می توانید هنگام بارش باران آن را روی سقف قرار دهید تا هم به عنوان یک لایه ضد آب عمل کند و هم اسکلت سازه را از تماس با آب دور نگه دارد.

لوازم جانبی که در پک این محصول قرار داده شده است شامل طناب و میخ نگهدارنده می باشد که می توانید از آن بهره بگیرید و پایداری و ثبات چادر مسافرتی اتوماتیک خود را به راحتی افزایش دهید.ساک حمل چادر کلاهک دار به صورت یک کیف بوده که تمامی محتویات آن جمع شده و درون جعبه کارتنی قرار گرفته ابعاد آن 17*17*84 سانتی متر است که 4 کیلوگرم وزن دارد و به همین دلیل حمل و نگه داری آن بی دردسر است.
 

نقد و بررسی

بسته بندی:
نگهداری و جا به جایی چادر مسافرتی 10 نفره اتوماتیک به وسیله ی ساک شیک و مستطیلی شکل صورت می گیرد، لوازم جانبی محصول مثل میخ و طناب به همراه چادر داخل یک کارتن معمولی قرار گرفته است، درب های کارتن به خوبی توسط چسب بسته شده اند، برای مراقبت بهتر از محصول این کارتن داخل کیف بسته بندی قرار گرفته است، کیف دارای زیپ و دستگیره ی حمل می باشد، دستگیره ها از جنس پارچه ی ضخیم می باشد که با پوست دست سازگاری داشته و به هیچ عنوان دست را اذیت نمی کند، نوار پارچه ای دستگیره تا کناره کیف بسته بندی پایین آمده تا وزن محصول بهتر کنترل شود، برای مطلع شدن از مشخصات فنی محصول می توانید به کاغذی که روی بدنه کیف درج شده نگاهی بیاندازید، علاوه بر مشخصات فنی سایر اطلاعات چادر مسافرتی اتوماتیک از جمله شکل نهایی، کارخانه ی سازنده و نکات حفظ محصول دیده می شود.

روش نصب: 
چادر مسافرتی اتوماتیک از چهار طرف بازوهای برای نگهداری آن و شکل دادن به بدنه دارد، وقتی این سازه ها شکل خود را گرفت روی قسمت بالایی چادر اتوماتیک  یک دایره پلاستیکی بسیار مستحکم دارد که با یک فشار کوچک دست کل سازه را توسط فنری که بین خود و چادر دارد روی زمین شکل میدهد و بر روی خود یک کلاهک برای نشان داده نشدن این سازه نیز دارد تمام زمان باز و بسته شدن کمتر از یک دقیقه است، برای محافظت این محصول در برابر باد میتوان پایه های این محصول را توسط میخ و طناب نگهدارنده روی زمین متصل کرد.

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

احمد :
با سلام لطفا عکس بسته بندی شده چادر را نیز بگذارید و خمین طور طرز جمع کردن ان
ستار ایوره :
سلام
بابت معرفی خوبتون از شما ممنونم فقط یه مقداری بزرگه برای دو نفر

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5

تماس بگیرید
کد کالا:  SH.250    
برند:  other
امتیاز: 5/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
چادر مسافرتی ارزان فنری 4 نفره

چادر مسافرتی ارزان فنری 4 نفره


قیمت : ۲۰۰,۰۰۰   تومان ۳۰۰,۰۰۰ تومان


چادر مسافرتی فنری 8 نفره نقره

چادر مسافرتی فنری 8 نفره نقره


قیمت : ۲۵۰,۰۰۰   تومان ۳۰۰,۰۰۰ تومان


چادر مسافرتی 12 نفره فخر ایران

چادر مسافرتی 12 نفره فخر ایران


قیمت : ۷۴۵,۰۰۰   تومان ۸۰۰,۰۰۰ تومان


چادر مسافرتی آجری ضخیم 8 نفره

چادر مسافرتی آجری ضخیم 8 نفره


قیمت : ۳۰۰,۰۰۰   تومان ۳۳۰,۰۰۰ تومان


چادر مسافرتی فنری 4 نفره نقره

چادر مسافرتی فنری 4 نفره نقره


قیمت : ۲۳۰,۰۰۰   تومان ۲۵۰,۰۰۰ تومان


چادر مسافرتی بلند مکعبی

چادر مسافرتی بلند مکعبی


قیمت : ۳۸۰,۰۰۰   تومان ۴۵۰,۰۰۰ تومان


چادر مسافرتی فنری 8 نفره آکسفورد

چادر مسافرتی فنری 8 نفره آکسفورد


قیمت : ۲۶۵,۰۰۰   تومان ۳۰۰,۰۰۰ تومان


چادر مسافرتی بادی حرفه ای

چادر مسافرتی بادی حرفه ای


قیمت : ۴,۸۰۰,۰۰۰   تومان ۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان


چادر مسافرتی ساحلی

چادر مسافرتی ساحلی


قیمت : ۲۱۰,۰۰۰   تومان ۲۵۰,۰۰۰ تومان


چادر مسافرتی فنری ارزان 8 نفره

چادر مسافرتی فنری ارزان 8 نفره


قیمت : ۱۹۵,۰۰۰   تومان ۲۵۰,۰۰۰ تومان


چادر مسافرتی ضخیم اسکلتی

چادر مسافرتی ضخیم اسکلتی


قیمت : ۳۶۵,۰۰۰   تومان ۴۳۰,۰۰۰ تومان


جعبه کمک های اولیه دیواری

جعبه کمک های اولیه دیواری


قیمت : ۱۷۰,۰۰۰   تومان ۲۰۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل