تشک مواج خانگی کره ای

این مدل خانگی کره ای زخم بستر یا تشک ضد زخم بستر که برای استراحت بیمارانی که دارای مشکلات کوتاه مدت هستند که قادر به جابجایی نمیباشند پیشنهاد میشود. تشک مواج ضد زخم بستر بهترین گزینه برای این عزیزان میباشد تا از بروز زخم بستر در آنها جلوگیری کند. از تشک ضد زخم بستر حتی بعد از بوجود آمدن بیماری نیز میتوان برای کمک به مداوا استفاده کرد.


قیمت : ۶۴۵,۰۰۰   تومان ۶۸۵,۰۰۰ تومان

کد کالا:  AD.DELUX
برند:  other

توضیحات

تشک مواج خانگی بیشتر برای بیمارانی استفاده میشود که مشکلشان در حد استراحت های کوتاه مدت و استفاده هایی همچون شکستگی لگن و یا کمر و پا بوده و زیاد نیاز به بستری نداشته و در طول روز فعالیت دارند، در مورد افرادی که سنشان زیاد بالا نرفته و مشکل سختی ندارند نیز میتوانند از تشک مواج خانگی استفاده کنند، این نوع تشک بیشتر استفاده خانگی دارد برای همین نوع افراد مناسب است. تشک مواج کره ای با موجهایی که در طول خود ایجاد میکند که هر موج باندازه چهار عدد کف دست بوده کمک به بیماران میکند تا سطح تکیه گاه بدن افراد را تغییر دهد و فشار روی یک قسمت تمرکز پیدا نکند. در مورد این مدل تشک باید گفت که اصل کره بوده و توضیحات لوازم این محصول که در قسمت مشخصات آمده را میتوانید مشاهده نمایید. این محصول دارای 18 ماه ضمانت پمپ باد نمایندگی اینتکس و خدمات پس از فروش میباشد.

نقد و بررسی

روش نصب:
بعد از باز کردن بسته بندی سه قسمت در داخل کارتن دیده میشود که شامل پمپ باد، تشک مواج و شلنگ ارتباط دهنده این دو میباشد، ابتدا تشک مواج کره ای را کاملا روی زمین پهن کنید، زیر قسمت بالایی تشک دو جای رابط نصب شلنگ دیده میشود، دو سر شلنگ را به این دو قسمت وصل نمایید، روی بدنه پمپ نیز دو جای رابط دیده میشود، دو سر دیگر شلنگ را نیز به این دو قسمت وصل نمایید، دو شاخه پمپ تشک مواج کره ای را به برق زده و دکمه روشن شدن پمپ را بزنید، روی پمپ یک ولوم یا درجه تنظیم باد دیده میشود، آن را تا آخر زیاد کنید تا تشک بصورت یک در میان سفت شود،حالا بیمار را روی تشک خوابانده و ولوم را روی وسط تنظیم نمایید.

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

الهام :
تشک خوبی بود من که باهاش راحت بودم و الانم خدا رو شکر استفاده نمیکنم.

نظر شما

امتياز کاربران 4 از 5

قیمت : ۶۴۵,۰۰۰   تومان
کد کالا:  AD.DELUX    
برند:  other
امتیاز: 4/5  
    0         0         0

محصولات مشابه
تشک مواج سوراخ دار سلولی زنیت مد

تشک مواج سوراخ دار سلولی زنیت مد


قیمت : ۱,۵۹۰,۰۰۰   تومان ۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج سلولی

تشک مواج سلولی


قیمت : ۱,۳۹۰,۰۰۰   تومان ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج زخم بستر ویلچری

تشک مواج زخم بستر ویلچری


قیمت : ۱,۸۵۰,۰۰۰   تومان ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان


 تشک مواج ساده

تشک مواج ساده


قیمت : ۴۲۰,۰۰۰   تومان ۴۵۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج سلولی تخصصی لیزری

تشک مواج سلولی تخصصی لیزری


قیمت : ۳,۸۵۰,۰۰۰   تومان ۳,۹۹۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج سلولی کره ای

تشک مواج سلولی کره ای


قیمت : ۲,۲۵۰,۰۰۰   تومان ۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج سلولی فوق تخصصی لیزری

تشک مواج سلولی فوق تخصصی لیزری


قیمت : ۱۳,۰۰۰,۰۰۰   تومان ۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل