تخت خواب بادی یکنفره دو رنگ اینتکس

تخت خواب یکنفره اینتکس  Deluxe Pillow Rest Raised Bed Twin Intex 64132
قیمت پایین تری نسبت به سایر محصولات بادی دیگر دارد. باید گفت که سطح دور تخت خواب بادی با کف و آب نیز قابل شستشو است ولی در مورد سطح رویی آن باید دقت شود هرگز با آب خیس نشود چرا که آب بداخل سطح آن نفوذ میکند و باعث خراب شدن لایه ها میشود، بعد از بسته بندی و خالی کردن باد، این محصول حجم بسیار کوچکی را اشغال کرده و براحتی قابل حمل و نقل است. این کالا با همین طراحی با مدل دو نفره نیز تولید میشود. همچنین میتوان برای بهتر نگه داشتن و کثیف نشدن آن از یک ملحفه کشدار استفاده کرد و دور رینگ اول این تخت خواب انداخت.


تماس بگیرید

کد کالا:  64132
برند:  Intex-اینتکس

توضیحات

 جنس تخت خواب بادی یک نفره از pvc و سطح رویه آن از جیر میباشد. مواد جیر، از عرق کردن بدن جلوگیری میکند همچنین باعث لطیف و ضخیم تر شدن محصول میشود. این محصول دارای یک بالش بادی متصل به قسمت بالایی بوده که ارتفاع تخت خواب را به 42 سانتیمتر میرساند در واقع خود این بالش حدودا به ارتفاع 7 سانتیمتر میباشد که جهت داشتن خوابی راحت بر روی آن تعبیه شده است. این کالا دارای یک لبه بسیار کوتاه دور تا دور خود میباشد.

 ساختار داخلی این محصول از نوع الیافدار و طبی بوده که باعث استحکام بیشتر تخت خواب بادی شده است، همانطور که در شکل مشخص است، این کالا از سه طبقه که توسط سه صفحه به یکدیگر پرس شده، ساخته شده است. باد در این سه طبقه میان نخ های پلی استر دائما در حال چرخش است که باعث طبی تر شدن و آسیب پذیری کمتر تخت میشود.

پمپ باد تخت خواب از نوع متصل به بدنه میباشد، عمل باد و خالی کردن را راحت تر کرده که میتوان با استفاده از آن، تخت را در کمتر تر از 2 دقیقه باد کرد. سیم رابط آن 2 متری بوده و دارای سه راهی فیوز دار جهت استفاده ایمن تر و عدم سوختن پمپ میباشد و دارای 18 ماه ضمانت نمایندگی است.

 لوازم جانبی تخت خواب اینتکس شامل یک کیف حمل و نقل جهت سهولت در جا به جایی هنگام سفر و نگهداری بهتر داخل منزل و محل کار، دفترچه راهنمای استفاده به چند زبان مختلف به غیر از فارسی و برچسب تعمیرات احتمالی تخت خواب میباشد.

نقد و بررسی

معرفی: 
داشتن تخت خواب های بادی اینتکس یک مزیت است چرا که برای جابه جایی آن نیاز به نیروی زیادی نداشته و هم چنین قابل استفاده حتی در کمپ ها و سفرهای چند روزه در طبیعت است. محصولی با کیفیت از شرکت اینتکس بوده و بخاطر سرخود بودن پمپ باد آن نصبی راحت و بی دردسر داد.

بسته بندی تخت بادی اینتکس
بسته بندی:
محتوای مربوط به تخت خواب بادی یکنفره اینتکس در بخش های مختلف کارتن بسته بندی درج شده است، قسمت پشت و رو شامل عکس اصلی به همراه قسمت هایی از آن می باشد که به صورت رنگی چاپ شده اند، تصویر دریچه هوا به همراه جدول توضیحات بالای عکس آن می باشد، همینطور اندازه ابعاد کارتن در کنار تصویر اصلی گذاشته شده است، در سمت راست قسمت پایین صفحه کارتن یک کیو آر کد جهت اطمینان از اصالت تخت خواب و کارخانه سازنده آن موجود می باشد، بالای کیو آر کد یک آیکون درج شده که ارتفاع محصول را نشان داده است، در سمت چپ نیز تصویر کیف حمل و نقل، ساختار داخلی و شکل بدنه دیده می شود، علامت اصلی شرکت تولید کننده در بالای هر قسمت کارتن به صورت INTEX به چشم می خورد، در کناره های کارتن نوشته هایی با محتوای متفاوت به 6 زبان دنیا چاپ شده است، یکی از قسمت ها درباره شیوه استفاده و محافظت از این محصول است و قسمت دیگر مربوط به نوع دریچه، برچسب تعمیر، توان پمپ باد و کشور سازنده می باشد، دو درب جداگانه برای جعبه بسته بندی تخت خواب قرار داده شده است، هر دو درب به وسیله ی چسب نگه داشته شده اند، روی قسمت درب پایینی نوشته هایی درباره ی کارخانه ی سازنده و محصول چاپ شده است، همینطور نشان استاندارد به همراه بارکد تخت خواب بادی نیز در پایین این قسمت وجود دارند، کد محصول به شکل #64132 نوشته شده که ارقام زیر آن شماره ی اختصاصی بارکد می باشد.

ساختار داخلی تخت بادی اینتکس
طراحی و کیفیت ساخت: 

ابعاد تخت بادی اینتکس
ابعاد: 
روی این کالا، یک نفر با قد متوسط تا بلند جای گرفته و وزن این فرد باید حداکثر 145 کیلوگرم  بصورت افقی باشد چراکه حداکثر میزان فشار قابل تحمل این محصول بادی 145 کیلوگرم است.

 
لوازم تخت خواب بادی 
نحوه باد و خالی کردن:
برای اینکار باید تخت خواب های اینتکس را پَهن کرده و سیم رابط پمپ را که در قسمت کناری پمپ بادی داخل یک دریچه پلاستیکی است درآورید، بعد از اینکه پمپ به برق زده شد، درجه را براست چرخانده تا باد به داخل آن راه پیدا کند و بعد از زمان معلوم دکمه پمپ را زده تا پمپ خاموش شود، در صورتیکه نیاز به تخلیه باد باشد پمپ بادی را بسمت چپ چرخانده و دکمه را بزنید، پمپ باد این محصول دو قابلیته بوده و میتواند باد را خارج نماید، در مواقع اضطراری که برق نمیباشد جهت باد کردن میتوانید از پمپ های دستی و پدالی نیز استفاده نمایید به این صورت که نازل بزرگ این پمپ ها را بداخل دریچه بادی که روی پمپ این تخت خواب ایجاد شده قرار داده و با فشار دست یا پا این محصول را پُر کنید.

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

علی :
این تخت رو موجود دارین؟الان میخوام سفارش بدم
مصطفی :
من این تخت رو خریدم ولی تخت بادی خوشخواب بنظر راحت تر میاد

نظر شما

امتياز کاربران 4 از 5

تماس بگیرید
کد کالا:  64132    
برند:  Intex-اینتکس
امتیاز: 4/5  
    0         1         1

محصولات مشابه
تخت بادی طبی الیافدار اینتکس

تخت بادی طبی الیافدار اینتکس


قیمت : ۱,۶۹۰,۰۰۰   تومان ۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان


تخت خوشخواب بادی سلطنتی دو نفره

تخت خوشخواب بادی سلطنتی دو نفره


قیمت : ۳,۵۰۰,۰۰۰   تومان ۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان


تخت خواب بادی سلطنتی یکنفره اینتکس

تخت خواب بادی سلطنتی یکنفره اینتکس


قیمت : ۲,۸۵۰,۰۰۰   تومان ۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی مشبک دو نفره Bestway

تخت بادی مشبک دو نفره Bestway


قیمت : ۲,۲۰۰,۰۰۰   تومان ۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی دو نفره کوتاه Bestway

تخت بادی دو نفره کوتاه Bestway


قیمت : ۱,۹۵۰,۰۰۰   تومان ۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی دو نفره طبی خوشخواب اینتکس

تخت بادی دو نفره طبی خوشخواب اینتکس


قیمت : ۱,۹۵۰,۰۰۰   تومان ۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی دو نفره تاجدار بست وی

تخت بادی دو نفره تاجدار بست وی


قیمت : ۲,۳۰۰,۰۰۰   تومان ۲,۴۵۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی کودک با چراغ خواب

تخت بادی کودک با چراغ خواب


قیمت : ۶۳۰,۰۰۰   تومان ۶۵۰,۰۰۰ تومان


تخت خواب بادی طبی فومدار دو نفره

تخت خواب بادی طبی فومدار دو نفره


قیمت : ۳,۹۵۰,۰۰۰   تومان ۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان


تخت خواب بادی تاجدار سلطنتی بست وی

تخت خواب بادی تاجدار سلطنتی بست وی


قیمت : ۲,۹۰۰,۰۰۰   تومان ۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان


تخت خواب بادی دو نفره کبریتی جدید

تخت خواب بادی دو نفره کبریتی جدید


قیمت : ۳,۰۵۰,۰۰۰   تومان ۳,۴۵۰,۰۰۰ تومان


تخت بادی دو نفره طرح خوشخواب

تخت بادی دو نفره طرح خوشخواب


قیمت : ۲,۵۰۰,۰۰۰   تومان ۲,۷۵۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل
بالش بادی رنگی نوجوان

بالش بادی رنگی نوجوان


قیمت : ۶۲,۰۰۰   تومان ۵۵,۰۰۰ تومان


بالش بادی جیر کوچک

بالش بادی جیر کوچک


قیمت : ۵۸,۰۰۰   تومان ۶۵,۰۰۰ تومان


بالش بادی برزنتی

بالش بادی برزنتی


تماس بگیرید