تشک مواج زخم بستر ویلچری

تشک ویلچری Youngwon Medical Air Doktor 4044  
این کالا مخصوص استفاده روی ویلچر میباشد. (تشک مواج یا بیمار) مناسب برای بیمارانی که دارای بیماری و زخم بستر میباشند. این کالا را میتوانید برای جلوگیری از ایجاد زخم بستر در بیماران خود استفاده کنید. نکته بسیار مهم این است که بعد از بوجود آمدن زخم بستر نیز این محصولات میتوانند به شما کمک کنند تا با درمان و مداوای بیمار شما همراه بوده و زخم بستر آنها زودتر بهبود پیداکند. قیمت به روز تشک های زخم بستر را میتوانید از اینتکس سایت جویا شوید.


قیمت : ۵,۵۰۰,۰۰۰   تومان ۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان

کد کالا:  4044
برند:  other

توضیحات

از تشک مواج ویلچر برای استفاده روی ویلچر و صندلی و مبل تهیه میکنند. این تشک سلول های بادی کوچکی دارد که با یک پمپ دستی بسیار ساده باد م یشود و پس از باد شدن باعث میشود سطح نشیمنگاه بیمار زخم نشود و این باد بین سطح و باسن بیمار فضایی را ایجاد کند. ساخت کشور کره می باشد که در جهان به با کیفیت بودن مشهور می باشد. تا 110 کیلوگرم را تحمل می کند که ایده آل می باشد. همراه خود بسته تعمیرات نیز دارد تا در صورت بروز مشکل به رفع آن اقدام نمایید.

نقد و بررسی

بسته بندی:
کارتن تشک مواج زخم بستر ویلچری طراحی ساده ای دارد، در عین حال کاملا زیبا و جالب می باشد. از رنگ آبی کم رنگ به همراه سفید برای تزئین کارتن استفاده شده و قسمت درب آن یک دستگیره سفید دارد که جهت حمل و نقل آسان تر تعبیه شده است. در قسمت های کناری توضیحاتی کوتاه همراه با برخی تصاویر مشخصات فنی درج شده و عبارت (FOREVER CUSHION) روی آن چاپ شده است.

روش باد و خالی کردن:
در تصویر این کالا قسمت مخصوص باد شدن مشخص بوده و شما می توانید با پمپ دستی رایگان تشک مواج ویلچری این کار را به سادگی انجام دهید. با توجه به فضا و حجم کمی که دارد، سریعا باد شده و قابل استفاده مریض می باشد. برای انجام این کار نیاز است که پمپ دستی را به محصول متصل نموده و با فشار دست باد زدن را آغاز کنید. با این کار قسمت نشیمنگاه شکل مخصوص خود را بدست آورده و از زخم بستر مریض جلوگیری می کند. عمل جمع آوری نیز بسیار آسان بوده و تنها نیاز است که محفظه ورود باد را باز کنید تا هوای داخل تشک به سمت بیرون هدایت شود.

راهنماي محصول
برچسب ها
نمودار مقایسه با سایر کالاها
نمودار قیمت
نظرات

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5

قیمت : ۵,۵۰۰,۰۰۰   تومان
کد کالا:  4044    
برند:  other
امتیاز: 0/5  
افزودن به سبد خرید ارسال رايگان
    0         0         0

محصولات مشابه
تشک مواج سلولی تخصصی لیزری

تشک مواج سلولی تخصصی لیزری


قیمت : ۷,۶۵۰,۰۰۰   تومان ۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج سلولی فوق تخصصی لیزری

تشک مواج سلولی فوق تخصصی لیزری


قیمت : ۲۰,۷۵۰,۰۰۰   تومان ۲۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج سلولی کره ای

تشک مواج سلولی کره ای


قیمت : ۴,۵۵۰,۰۰۰   تومان ۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان


تشک مواج خانگی کره ای

تشک مواج خانگی کره ای


قیمت : ۱,۴۱۰,۰۰۰   تومان ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان


محصولات مکمل