توپ استخر کودک ball toy

توپ رنگی استخر کودک (کیسه توپ بازی)


خوشحال ترین خاطره دوران کودکی تان چه بوده است؟ جواب افراد زیادی به نحوی، بازی در استخر توپ خواهد بود. درواقع اگر فقط یک اسباب بازی باشد که بخواهیم بارها آن را پیشنهاد کنیم، یک کیسه توپ استخر کودک خواهد بود. همه بچه ها عاشق بازی کردن هستند. با امکانات فعلی، بازی با توپ ها رنگی استخر دیگر محدود به مراکز تجاری و شهربازی ها نیست و شما می توانید به سادگی هرچه تمام آن در منزل خود داشته باشید. بازی با توپ های رنگی کودک هیچ گاه تکراری نمی شود و همیشه راهی جدید برای لذت بردن از این اسباب بازی های ساده وجود دارد. با هم نگاهی می کنیم به چند نمونه از بازی هایی که با این توپ های ارزان قیمت می توان برای بچه ها ترتیب داد.

استخر توپ: برای این کار می توانید از یک استخر بادی استفاده کرده و آن را به یک استخر توپ تبدیل کنید. البته می توانید از یک سطل پلاستیکی بزرگ نیز برای این کار استفاده کنید. فقط کافی است که توپ های استخر کودک را در ظرف مورد نظر بریزید تا فرزندتان از بازی با آن ها لذت ببرد. البته که بازی با ان ها به شیوه سنتی و به حالتِ یک استخر توپ بسیار لذت بخش تر خواهد بود. همچنین فضایی زیبا و پر از رنگ برای عکس گرفتن از بچه ها نیز در اختیارتان قرار می دهد.

پرتاب توپ های رنگی داخل سبد: یکی از فعالیت هایی که بچه ها خیلی دوست دارند پرتاب توپ است. پس بهتر است کمی خلاقیت به آن اضافه کنید و یک سبد یا سطل برایش تعبیه کنید و از او بخواهید تا توپ های رنگی استخر را درآن سبد بیندازد. برای کودکان بزرگ تر می توانید این بازی را کمی پیچیده تر کرده و سبد های با اندازه مختلفی را که امتیازهای مختلفی دارند امتحان کنید.

بازی با رنگ: توپ ها را روی زمین پخش کنید و از کودک خود بخواهید مثلا توپ های زرد رنگ را برای شما جمع کند. یا اینکه از او بخواهید رنگ ها را از هم جدا کرده و در دسته بندی خود قرار دهد.


وقت حمام: می توانید با این توپ ها کودک خود را سرگرم کنید و لحظات شادتری را برای او رقم بزنید. این توپ ها بر روی آب شناور می مانند و کودک تان را بسیار خوشحال خواهند کرد. مثلا می توانید با هم ماهیگیری تمرین کنید و به وسیله یک تور یا هر وسیله دیگری، یکی یکی این ماهی های رنگی را از آب بگیرید.


کمی ماجراجویی: دیگر بازی های لذت بخشی که می توان برای بچه ها ترتیب داد این است که این توپ های رنگی را در قسمتی از منزل که امن تر است مثلا اتاق خواب کودک در جاهای مختلفی قایم کنید و از او بخواهید آن ها را پیدا کند. اگر چندین کودک دارید، می توانید از هر کدام بخواهید یک رنگ را برای شما بیاورند و به این ترتیب همزمان با همه بچه ها این بازی را انجام دهید.


توپ های رنگی به خاطر سادگی طراحی شان و همچنین رنگ های زیادی که دارند یک وسیله بازی بسیار ارزان قیمت اما کارآمد محسوب می شوند و بازی هایی که می شود با آن ها طراحی کرد در رشد ذهنی کودکان بسیار موثر می باشد. اگر کمی در رابطه با آن فکر کنید مطمئنا بازی های بیشتری نیز می توانید با این توپ های استخر کودک طراحی کنید. توپ های رنگی علاوه بر خانه می توانند در مهد کودک ها، مراکز تجاری، مطب هایی که اتاق کودک دارند و به طور کل درهرجایی که کودکی در آن جا حضور داشته باشد مورد استفاده قرار بگیرند.

سفارشات زیاد جهت مهد کودک ها و مراکز بازی کودکان شامل تخفیف خواهد شد 


  4
تعداد نظرات : 5          امتیاز: 4/5
جستجو بر اساس قیمت
توپ استخر بزرگ 9 سانتیمتر
كد كالا : 49608
starstarstarstarstar
موجود نمی باشد
کیسه توپ 100 عددی بزرگ
كد كالا : 49600
starstarstarstarstar
موجود نمی باشد
توپ استخر توپ
كد كالا : BALL.IR
starstarstarstarstar
موجود نمی باشد
توپ استخر کودک 30 تایی
كد كالا : 6962
starstarstarstarstar
موجود نمی باشد
توپ استخری 1300 عددی 6 سانتی
كد كالا : 49603
starstarstarstarstar
موجود نمی باشد
توپ کیسه ای اینتکس
كد كالا : 49602.intex
starstarstarstarstar
موجود نمی باشد
توپ بازی کودک 50 تایی 7 سانتی
كد كالا : 49607
starstarstarstarstar
موجود نمی باشد
کیسه توپ 100 عددی کوچک
كد كالا : 49602
starstarstarstarstar
موجود نمی باشد
توپ استخر هزار تایی 7 سانتی
كد كالا : 49700
starstarstarstarstar
موجود نمی باشد
توپ استخر توپ
كد كالا : 52027
starstarstarstarstar
موجود نمی باشد