سلام، به حساب کاربری خود وارد شوید    ثبت نام کنید     پرداخت سریع

اینتکس سایت

مرکز فروش محصولات بادی

   0 سبدخرید :
محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.
 

قلعه بادیانواع قلعه بادی کودک و خانگی اینتکس


+ برای نمایش توضیحات بیشتر کلیک کنید

شرکت intex بدون داشتن کوچکترین خطر محصولی بسیارعالی و با کیفیت از این برند جهانی هستند، قلعه بادی دو دو نوع خانگی و مهد کودکی یا مجموعه ای تولید میگردد. از قلعه های بازی نوع خانگی معمولا در منازل استفاده شده و در صورتیکه جهت مهد کودک ها و مراکز کودک یاری استفاده شود زود تر دچادر آسیب دیدگی میشوند، این محصولات معمولا در دو مدل یک و دو نفره تولید شده که قیمت بسیار پایین و ارزانی دارند، جنس اکثر آنها از پلاستیک فشرده است که در صورت خرابی و پنچری با چسب مخصوص اینتکس قابل تعمیر میباشند.


از مزایای انواع قلعه بادی اینتکس میتوان به نکات زیر اشاره کرد:


این قلعه ها بسرعت باد شده و با یک پمپ بادی دستی یا برقی اینتکس کار میکنند * ابعاد بسته بندی قلعه بادی بسیار کوچک است و میتوان آنها را در فضایی بسیار کوچک به اندازه یک کارتن نگهداری کرد *  بسیار ارزان بوده و وسیله ای شاد و مهیج برای کودکان شما میباشند * در دو شکل دایره و مربع تولید شده که بر اساس سلیقه شما قابل انتخاب میباشند * بعضی از مدلهای قلعه بادی را میتوان با توپ پر کرده و بعنوان یک استخر توپ نیز استفاده کرد *  5
تعداد نظرات : 3          امتیاز:5/5
 
  • removeClass
جامپینگ قلعه بادی کودک فروش ویژه
كد كالا : 48259
قیمت : ۶۵۰,۰۰۰   تومان 800,000 تومان
این محصول قلعه بادی با قابلیت جامپینگ بادی نیز میباشد.قلعه بادی اینتکس, بسیار سبک و براحتی قابل حمل بوده و میتوان آنرا براحتی نصب نمود، وسیله زیبا و سرگرم کننده برای عزیزان شما با هزینه ای مناسب و قابل استفاده در مهد کودک ها, منازل و باغ و ویلای شما است، در صورت نیاز به جابجایی براحتی و بسرعت میتوان باد آن را خالی کرده و جمع آوری نمود.
ست قلعه بادی
كد كالا : 48666
موجود نمی باشد
محصول قلعه بادی با لوازم بادی برای بازی کردن کودکان شما میباشد این محصول وسیله ای بسیار عالی و سرگرم کننده برای استفاده در منزل و مهد کودک و ویلای شما است همچنین دارای قابلیت استفاده جند نفر به طور همزان میباشد. قیمت قلعه بادی را از نمایندگی مرکزی محصولات بادی اینتکس در ایران بخواهید.
قلعه بادی جامپینگ کوچک فروش ویژه
كد كالا : 48257
موجود نمی باشد
این قلعه بادی  جامپینگ یک وسیله ی بسیار مناسب جهت تخلیه انرژی کودکان است. طراحی زیبا و رنگ بندی جذاب آن باعث شده تا این محصول مورد توجه مصرف کنندگان قرار گیرد. برای ایمنی کامل، دور تا دور این قلعه دیوارهای بادی قرار داده شده تا فرزند شما براحتی بر روی آن و بدون خطر پرش کند. این جامپینگ محصولی بسیار مناسب برای هدیه دادن به عزیزانتان میباشد.
مجموعه جامپ، رینگ بوکس و بسکتبال بادی
كد كالا : 97013
موجود نمی باشد
این محصول سه کاره بوده و با خرید آن میتوانید سه سرگرمی جامپینگ، بازی بوکس و بسکتبال را داشته باشید. طراحی آن به گونه ای است که فضای کمی را اشغال میکند و میتوان از آن در اتاق کودک، ویلا، حیات و... استفاده کرد. وسیله ای بسیار مناسب برای کادو دادن به کسانی که دوستشان دارید.

Top