درباره ما

اولین نمایندگی اینتکس در ایران و وب سایت معتبر محصولات بادی، شرکت اینتکس سایت است که پخش و فروش محصولات بادی و تفریحی intex best way، realax، intime، columbus، sail، fit، kit، coleman، sayana را عهده دار میباشد.
این شرکت در زمینه کلی و جزئی محصولات بادی شامل انواع تخت بادی, تشک بادی, تخت خواب بادی, استخر بادی و استخر پیش ساخته, مبل و کاناپه بادی, وان حمام بادی ,جکوزی بادی, قایق بادی, موتور قایق, تشک مواج, تشک بیمارستانی و محصولات تفریحی چون چادر مسافرتی و کیسه خواب با قیمت شرکتی و آمادگی سرویس دهی به تمامی نقاط کشور فعالیت می کند.


شرکت اینتکس و بست وی یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات بادی در دنیا می باشند. در حال حاضر سایت اینتکس قدیمی ترین و کاملترین نماینده عرضه و فروش انواع این نوع محصولات در ایران می باشد. در اینتکس سایت مشتریان و طرفداران محصولات بادی می توانند متنوع ترین انواع این محصولات را مشاهده و بررسی نمایند و با دقت کامل نسبت به انتخاب محصول بادی مورد نیاز خود اقدام کنند. اینتکس سایت با بررسی و ارائه نظرات کارشناسی و نکات مهم چگونگی نگهداری و تعمیر انواع تخت و تخت خواب بادی, تشک بادی, مبل بادی, کاناپه بادی, استخر بادی و هم چنین استخر پیش ساخته و چادر مسافرتی به مشتریان خود در خرید بهتر و با سهولت بیشتر کمک شایانی بدهد.


قابل توجه خریداران محصولات بادی سایت اینتکس ایران:
سایت اینتکس تنها مرکزی است که به شکل تخصصی امکان تعمیر انواع تخت بادی, تشک بادی و مبل بادی را فراهم می سازد.
پشتیبانی تلفنی و یا حتی از طریق تلفن همراه به صورت 24 ساعته از نکات حائز اهمیت سایت اینتکس ایران بشمار می آید.
قبل و حتی بعد از خرید با مشاوره با مدیران و کارشناسان اینتکس سایت در انتخاب و یا پشتیبانی محصول بادی خریداری شده، فرقی نمی کند که تخت بادی، تشک بادی، مبل بادی و یا استخر بادی باشد، از نکات نگهداری محصول بادی, نحوه استفاده از لوازم بادی و حتی مشاوره خرید بهره مند شوید.
امکان ارسال هر نوع محصول خریداری شده به سرتاسر کشور از دیگر نکات قابل توجه اینتکس سایت می باشد.
علی رغم اینکه محصولات بادی هم چون تخت بادی، تشک بادی، مبل و کاناپه بادی محصولاتی آسیب پذیر می باشند، اما شرکت اینتکس تا جایی که امکان داشته باشد نسبت به پشتیبانی اقدام می نماید.

لینک توضیحات بیشتر گارانتی نمایندگی اینتکس  

مرکز پاسخگویی و ارائه اطلاعات فنی اینتکس سایت ایران اطلاعات زیر را نیز در راستای اعلام تخصصی بودن فروش محصولات بادی اینتکس ارائه می دهد:
سوالات متداول درباره محصولات بادی، راهنمای خرید قایق بادی، راهنمای خرید چادر مسافرتی ، اطلاعاتی درباره تشک بیمار یا همان تشک مواج ، ویژگی های تخت بادی ،  و ...
جهت کسب اطلاعات کاملتر هر محصول روی مشخصات و توضیحات آن کلیک نمایید.

سفارش 24 ساعته محصولات, خدمات دائمی, پشتیبانی و مشاوره با مشتریان خدماتی است که این شرکت به مشتریان خود ارائه داده و سعی در خرید راحت و مطمئن برای مشتریان خود دارد.
شما عزیزان نیز میتوانید با خرید اینترنتی از سایت اینتکس جزو مشتریان خوش شانس اینتکس شوید و از خدمات پس از فروش و جوایز ماهیانه شرکت ما برخوردار شوید.


توجه نمایید: این وب سایت، وب سایت اصلی و معتبر محصولات اینتکس و برند های ذکر شده میباشد و با قیمت های جهانی ارز فعالیت نموده و کلیه قیمت های آن بروز میباشد، هیچ گونه فعالیتی از وب سایت های دیگر را  که بعنوان نمایندگی اینتکس فعالیت هایی با قیمت های  دوگانه دارد نمیپذیرد

 آدرس دفتر مرکزی شرکت اینتکس: تهران، خیابان ستارخان، خیابان کوثر (نمازی) اول، پلاک 103، طبقه اول و دوم