سلام، به حساب کاربری خود وارد شوید    ثبت نام کنید     پرداخت سریع

اینتکس سایت

مرکز فروش محصولات بادی

   0 سبدخرید :
محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.
 

 
  • removeClass
جلیقه نجات قفلدار یاماها شبرنگ دار
كد كالا : j.5
قیمت : ۱۰۰,۰۰۰   تومان
طبق قانون هر فرد در یک کشتی یا قایق در حال حرکت موظف به پوشیدن جلیقه نجات می باشد. این جلیقه نجات می بایست از سوی گارد ساحلی مورد تایید باشد. همچنین جلیقه ی نجات باید از لحاظ نوع و اندازه متناسب با شرایط و فعالیت دریایی باشد. این محصول تمام استانداردهای کافی و لازم را دارا میباشد.
جلیقه نجات قفلدار یاماها حرفه ای
كد كالا : j.7
قیمت : ۱۴۰,۰۰۰   تومان
یکی از انواع جلیقه های حرفه ای با پارچه بسیار ضخیم کره ای بوده که دوخت آن سفارشی است و کیفیت آن مناسب میباشد. جلیقه نجات یاماها مورد تایید گارد ساحلی میباشد و شما را از خطرهای احتمالی که ممکن است هنگام استفاده از قایق و یا شنا برایتان پیش بیاید در امان نگه میدارد. همچنین از لحاظ قیمت نیز مقرون به صرفه میباشد.
جلیقه نجات دریا
كد كالا : j.21
قیمت : ۱۵۰,۰۰۰   تومان
قبل هر فعالیت و کاری شما می بایست تمام نکات ایمنی آن را بدانید. اگر شما به تفریحات آبی مانند قایق رانی علاقه دارید. داشتن یک جلیقه نجات مناسب از نکات بسیار ضروری و مهم است که شما را از خطرات احتمالی در امان نگه میدارد. جلیقه نجات دریا دارای چهار قفل پلاستیکی محکم است. همچنین این محصول با قابلیت تنظیم اندازه، دارای محدودیت سنی نمی باشد و قابل سِت شدن با اندازه ی بدن فرد استفاده کننده، می باشد.
جلیقه نجات ارزان قفلدار
كد كالا : j.19
قیمت : ۸۰,۰۰۰   تومان
جلیقه های نجات وسیله ای مناسب و راحت جهت شنا کردن و لذت بردن از تفریح آبی، با خیالی آسوده است. جلیقه های نجات در سایز و اندازه های مختلفی تولید شده است بنابراین کودکان و افراد مسن نیز قادر به استفاده از آنها خواهند بود. این محصول همچنین برای کسانی که به صورت آماتور مشغول به ورزش آبی هستند، قابل استفاده خواهد بود و پاسخ گوی نیاز آنان می باشد.
جلیقه نجات غریق
كد كالا : j.18
قیمت : ۸۵,۰۰۰   تومان
وجود ایمنی در هر کاری ضروری است. در حوزه فعالیت های آبی استفاده از جلیقه های نجات به یک امر واجب تبدیل شده است. کارکنان کشتی ها، غریق نجات ها و حتی شناگر های مبتدی بهتر است که از این جلیقه های نجات استفاده کنند. همچنین خانواده ها برای آسودگی خیال خویش از امنیت فرزندان خود در استخر ها می توانند جلیقه های نجات را برای آنها تهیه کنند.
جلیقه نجات حرفه ای یاماها
كد كالا : j.22
قیمت : ۱۵۰,۰۰۰   تومان
جلیقه نجات وسیله ای ضروری هنگام هرگونه فعالیت بر روی آب مانند شنا، فعالیت بر روی سکوهای دریایی، هنگام استفاده از کشتی و قایق ها می باشد. جلیقه نجات از غرق شدن شخص استفاده کننده، جلوگیری کرده و او را بر روی آب نگه می دارد. این محصول جزو مدل های حرفه ای بوده و دارای چهار بند می باشد. که سه تای آن از قسمت کمر و یک قسمت از سینه بسته می شود. همچنین یک سوت در مواقعی که شما احتیاج به صدا کردن غریق نجات دارید بر روی جلیقه تعبیه شده است.
جلیقه نجات بچه گانه حرفه ای یاماها
كد كالا : j.17
قیمت : ۷۵,۰۰۰   تومان
برای حفظ امنیت کودک خود حین انجام فعالیت هایی نظیر شنا یا قایق سواری و دیگر تفریحات آبی، توصیه می شود حتما از جلیقه نجات استفاده کنید. از تفریحاتی که در روزهای گرم تابستان می توان برای کودکان در نظر گرفت شنا یا تفریحات آبی می باشد. خانواده های زیادی با انتخاب این نوع فعالیت ها سعی در بوجود آوردن اوقاتی مفرح برای بچه ها دارند. نکته ای که باید همیشه و در همه حال از جمله هنگام شنا یا آب تنی در نظر داشت امنیت کودک (استفاده از جلیقه نجات بچه گانه) است. این محصولات کیفیت بسیار بالایی دارند و خیال شما را بابت کودکتان آسوده خواهد ساخت.
جلیقه نجات قفلدار یاماها معمولی
كد كالا : j.8
موجود نمی باشد
باید در نظر داشت که هنگام استفاده از قایق های بادی برای ایمنی حتما جلیقه نجات بهمراه داشت چراکه ضمن رعایت مسائل ایمنی موجب اجازه استفاده از یک قایق بادی را فراهم میسازد. این جلیقه نجات از شرکت محبوب یاماها، دارای 4 قفل در قسمت جلوی خود و از لحاظ ایمنی تمام استاندارد های لازم جهانی را دارا میباشد.
جلیقه نجات استرج یاماها حرفه ای
كد كالا : j.12
موجود نمی باشد
با کیفیت ترین نوع جلیقه ساخت یاماها با طراحی و دو رنگ بندی قرمز و آبی و دو سایز l و xl میباشد. این محصول در حال حاضر پرطرفدار ترین جلیقه نجات از لحاظ ایمنی و زیبایی و نیز طول عمر میباشد. این محصول مورد تایید گارد ساحلی است. دقت داشته باشید جلیقه نجات انتخابی باید از لحاظ نوع و اندازه متناسب با شرایط و فعالیت فعالیت دریایی باشد.
جلیقه نجات استرج یاماها
كد كالا : j.11
موجود نمی باشد
جلیقه های امروزه در انواع اندازه، رنگ و مواد طراحی و آماده شده است. مهم نیست که شما چه جلیقه ای را انتخاب می کنید فقط مطمئن شوید که این جلیقه مناسب فعالیت های برنامه ریزی شده و شرایط آب و هوای منطقه شما باشد. جلیقه نجات یاماها با طراحی بسیار شیک و زیبا مناسب آب و هوایی ایران و استفاده به هنگام قایقرانی میباشد.

Top