نمایندگی اینتکس ستارخان

 نمایندگی اینتکس ستارخان

تاريخ : ۱۳۹۷/۱۱/۱۲

نمایندگی اینتکس ستارخان 
توجه: در دنیای مجازی عده ای افراد سودجو قصد گمراه کردن مشتریان نمایندگی اینتکس ستارخان که قدیمی ترین فروشگاه اینتکس بوده را دارند، نفع این افراد در گرانفروشی، تقلب و ... است که در قسمت: دقت در قیمت خرید توضیح داده شده است.
 این نمایندگی واقع در خیابان ستارخان نرسیده به میدان توحید خیابان کوثر اول پلاک ۱۰۳ می باشد یک ساختمان دو طبقه بوده که هر دو طبقه مربوط به نمایندگی اینتکس ستارخان است، طبقه اول مربوط به فروش محصولات اینتکس، بست وی و سایر برند های موجود در سایت اینتکس است و طبقه دوم واحد فروش عمده و قسمت تعمیرات محصولات است.
برای رسیدن به آدرس نمایندگی ستارخان می توانید از چند مسیر اقدام نمایید مشتریان عزیزی که از قسمت های شمال تهران یا شرق قصد خرید از نمایندگی اینتکس ستارخان را دارند باید از اتوبان چمران اقدام نمایند به این صورت که اتوبان چمران جنوب را تا میدان توحید آمده وارد خیابان ستارخان شده اولین دوربرگردان را دور زده و به سمت میدان توحید حرکت کرده تا خیابان کوثر اول را ببینید در ادامه پلاک ۱۰۳ که آدرس نمایندگی اینتکس ستارخان است.
نمایندگی ستارخان اینتکس 
مشتریانی که از غرب تهران قصد خرید از ما را دارند از اتوبان یادگار جنوب می توانند استفاده نمایند به صورت یادگار جنوب را آمده و وارد خیابان آزادی به سمت میدان انقلاب شده از خیابان بهبودی به سمت ستارخان آمده سپس سمت میدان توحید آمده و خیابان کوثر اول را خواهید دید، مسیر بعدی از شیخ فضل الله جنوب می باشد این مسیر بیشتر برای اهالی شهرک غرب سعادت آباد مناسب است، فضل الله جنوب را آمده و به پل ستارخان رسیده دقت نمایید که از قسمت کناری پل وارد خیابان ستارخان شده اولین دوربرگردان را دور زده و به سمت میدان توحید حرکت کنید، قبل از میدان توحید خیابان کوثر اول شخص میباشد. مسیر بعدی از سمت آریاشهر یا صادقیه است که مناسب برای اهالی پونک و آیت اله کاشانی و بلوار فردوس مناسب است که از میدان صادقیه وارد خیابان ستارخان شده و به سمت میدان توحید حرکت کنید، قبل از میدان توحید خیابان کوثر اول نمایندگی اینتکس ستارخان در این خیابان می باشد.
مسیر بعدی مربوط به اهالی محترم جنوب تهران می باشد بهترین مسیر از نواب شمال است این مسیر را آمده تا به تونل توحید برسید، توحید را بالا رفته تا به اولین دوربرگردان برسید، دوربرگردان را دور زده و به سمت میدان توحید حرکت کنید توحید را وارد خیابان ستارخان شده و اولین دو بعد آن را دور زده به سمت میدان توحید حرکت کرده، سمت راست خیابان کوثر اول مشخص است. در صورتی که تونل توحید ترافیک باشد میتوانید نواب شمال را پس از طی کردن به میدان جمهوری رسیده، جمهوری را به سمت میدان توحید حرکت کنید میدان توحید را به سمت چپ وارد ستارخان شده اولین دوربرگردان را دور بزنید، به سمت میدان توحید حرکت کنید سمت راست قبل از میدان توحید خیابان کوثر اول نمایندگی اینتکس ستارخان واقع است.

نمایندگی اینتکس ستارخان و چادر مسافرتی
در این قسمت اشاره ای به فروش چادر مسافرتی برند های مختلف در نمایندگی اینتکس ستارخان داریم، یکی از دلایل فروش این کالا در اینتکس بخاطر وجود برند بست وی است که تولید کننده چادر های مسافرتی پاویلو است، این برند چون مکمل اینتکس میباشد و فروشگاه ما نمایندگی بست وی نیز است، اجبارا باید از این کالا نیز در سبد فروش خود استفاده میکردیم، برند خوشنامی همچون اینتکس که در حال حاضر اولین عرضه کننده محصولات بادی و تفریحی در دنیا است، برند های دیگری را نیز در همین عرصه آورده که بست وی و پاویلو یکی از این کارخانه ها میباشند، تولیدات شرکت بست وی را میتوان گسترده دانست و در حال حاضر نفر دوم میباشد.