تشک مواج چیست؟

 تشک مواج چیست؟

تاريخ : ۱۳۹۷/۶/۴

 تشک مواج یکی از انواع تشک های بادی است که به وسیله یک پمپ اتوماتیک هوا و با فشار تنظیم شده ای، مرتبا پر و خالی می شود و به این وسیله ایجادِ حرکت می کند. تشک های مواج انواع مختلفی دارند که از بین آن ها می توان به تشک مواج سلولی و ساده اشاره کرد. این محصولات برای جلوگیری از زخم بستر و برای بیمارانی تجویز می شود که امکان حرکت زیادی نداشته و مدت طولانی را بستری خواهند بود. این تشک ها هم در پیشگیری از زخم بستر و هم در مراحل درمانی آن موثر واقع می شوند و از این بابت خاصیت طبی دارند. انتخاب یک تشک مواج بستگی به فاکتورهایی مثل طول دوره درمان و وزن بیمار دارد.
 تشک مواج

قیمت تشک مواج کره ای

تشک مواج کره ای اغلب به تشک های مواج سلولی ساختِ کشور کُره گفته می شود که از کیفیت بالاتری نسبت به انواع ساده آن برخوردارند. قیمت محصولات کره ای سلولی از مدل های ساده کمی بالاتر می باشد و در عوض طول عمر بیشتری نیز دارد. این محصولات وارداتی بوده و با دلار معامله می شوند. قیمت دلاری آن ها نیز تقریبا ثابت است که می توانید با یک سرچ ساده و تبدیل قیمت دلاری آن با استفاده از نرخ روز، حدود قیمت این محصولات را مشاهده بفرمائید. 

تشک مواج دست دوم

تشک مواج در صورتی که به صورت منظم استفاده شده باشد و از کیفیت خوبی نیز برخوردار باشد می تواند تا 2 سال پاسخگوی نیاز بیمار باشد. البته این مدت بنا بر نوع استفاده و نگهداری از تشک، می تواند تغییر کند. به همین خاطر این محصولات در صورتی ارزش خرید به صورت دست دوم را پیدا می کنند که یا اصلا استفاده نشده باشند و یا مدت زمان بسیار کوتاهی از آن ها استفاده شده باشد. در صورتی که قصد فروش تشک مواج دست دوم خود را دارید با یک تماس با واحد فروش ما می توانید از رقم پیشنهادی به محصول خود آگاه شوید. 

لینک های مفید راجع به تشک های مواج