راهنمای مبل بادی تختخواب شو

 راهنمای مبل بادی تختخواب شو

تاريخ : ۱۳۹۷/۶/۱

محصولات بادی با هدف رفع نیازهایی تولید و عرضه می شوند. گاهی یک محصول برای رفع چندین نیاز اصلی مشتری می تواند مفید واقع شود. مبل بادی تختخواب شو نیز از اینگونه محصولات است. این محصول در واقع یک مبل یا کاناپه است که در مواقع نیاز می تواند به یک تخت کامل برای خوابیدن تبدیل شود. برای نمونه می توانیم این محصول از اینتکس را در نظر بگیریم. محصول کد 68566 یک مبل بادی تختخواب شو است. این محصول اینتکس توانایی تحمل تا 200 کیلوگرم وزن را داشته و به کمک رویه ضد تعریق خود خواب راحتی را برای شما فراهم خواهد کرد. به وسیله یک پمپ باد می توانید به راحتی آن را باد کرده و یا از باد خالی و جمع آوری نمائید.
 

مبل بادی ارزان

یک مبل بادی در کارخانه و از موادی ساخته شده است که به کمک علم شیمی به وفور در اختیار بشر قرار دارد. پی وی سی عمده تشکیل دهنده مواد خامی است که یک مبل بادی ارزان از آن تولید می شود. با توجه به همین موضوع دلیل ارزان بودن این محصولات بادی برایمان روشن می شود. 

صندلی بادی بچه گانه

مبل های بادی در طرح ها و رنگ ها و اندازه های متنوعی تولید می شوند. یکی از استفاده های این محصولات برای وسایل تفریحی کودکان است. مبل بادی کودک یا همان صندلی بادی بچه گانه از وسایلی است که برای کودکان تولید می شود. نمونه ای که برای آن می توان در نظر گرفت مبل بادی کودک به طرح کفشدوزک می باشد. این محصول از پی وی سی با کیفیت و پردوام ساخته شده است که به دلیل کیفیت ساخت بالای آن هیچگونه حساسیتی برای کودک شما ایجاد نخواهد کرد.
 
مبل بادی