وان بادی اینتکس

 وان بادی اینتکس

تاريخ : ۱۳۹۷/۱۱/۱۴

اگر یک وان بادی اینتکس خریداری کنید علاوه بر اینکه همیشه می توانید آن را به همراه داشته باشید، در هر مکانی که بخواهید نیز می توانید حمام کنید؛ تنها آن را باد و سپس داخلش آب ریخته و در مکان مورد نظرتان قرار دهید.
برخی از موارد استفاده وان بادی اینتکس:
- ورزشکاران و مربیانی که همیشه پس از ورزش دوش گرفته و حمام می کنند، می توانند بلافاصله وان بادی را از کیف خود در آورده و در عرض چند دقیقه آن را باد و سپس استفاده کنند تا احساس نشاط بیش تری بعد از ورزش به این افراد دست دهد.
- اگر حمام آپارتمانی که در آن سکونت دارید تنها یک دوش دارد، با تهیه یک وان بادی برای خود می توانید حمام بهتری را برای خود ترتیب بدهید.
- مراقبان و پرستارانِ افراد پیر و سالخورده، افراد معلول، بیماران، کسانی که دارای جراحت بوده و یا به تازگی عمل جراحی انجام داده اند می توانند با استفاده از وان بادی، یک حمامِ بی دردسر و راحت را برای آن ها آماده کنند چراکه این افراد به علت عدم توانایی در تحرک بیش از حد، به سختی می توانند به حمام های معمولی روند. این مدل وان علاوه بر قابل نصب بودن در مجاورت این افراد، کاملا بی خطر بوده و در حالی که امکان لیز خوردن در آن وجود ندارد اما اگر این اتفاق در موارد خاصی افتاد بدن فرد به هیچ وجه آسیب نخواهد دید چرا که بدنه ای نرم دارد.
- بچه های کوچک و یا نوپایتان می توانند همراه با شما در وان بادی اینتکس حمام کنند.
- یک مورد استفاده بسیار جالب وان بادی، آن را روبروی تلویزیون گذاشته و در حین آب تنی و ریلکس کردن ، از تماشای برنامه مورد علاقه خود نیز لذت ببرید.
در مواقعی که می خواهید وان بادی اینتکس را جمع آوری کنید، آن را کاملا تمیز و سپس خشک و بعدا شروع به تا کردن بدنه آن نمائید. اینکار موجب سالم و قابل استفاده ماندن همیشگی محصول خواهد شد. اگر آن را بصورت رولی جمع کنید بسیار کم حجم شده و در کیف یا ساک ورزشی شما در کنار سایر وسایل جای خواهد گرفت.