اخبـــار

  حراج دائمی چادر مسافرتی در فروشگاه اینتکس

چادر مسافرتی، فروش چادر مسافرتی، خرید چادر مسافرتی، چادر مسافرتی ارزان، چادر مسافرتی حرفه ای، چادر مسافرتی کمپینگ، اینتکس سایت، تهران اینتکس

۱۳۹۸/۳/۷  : تاريخ

  فلامینگو های بزرگ صورتی

امروز فلامینگو ها توانسته اند جای یونی کرن ها رو بگیرند. بیشتر نوجوانان و افراد خاص مجذوب این شناور آبی شده اند. در این تابستان شما هم خودتان را به باقی مردم برسانید و در استخر یا آب های آرام با فلامینگو بزرگ، به تفریح بپردازید.

۱۳۹۶/۱۲/۲۹  : تاريخ

  آیا میخواهید فرزندانتان شنا کنند؟ پس ایمنی باید تضمین شود !

بچه ها عاشق آب بازی و شیرجه زدن به درون آب هستند. شنا برای کودکان یک ورزش مفید، سالم و مفرح است. حتی اگه فرزندتان بتواند شنا کند، ایمنی مهم ترین مقوله است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۶  : تاريخ

  چگونه باید یک کوله پشتی کامل جمع آوری کرد؟

با فرارسیدن فصل های گرم و رنگارنگ، بیشتر مردم علاقه به پیاده روی در طبیعت پیدا می کنند. اگر شما هم از این دسته افراد هستید پس باید خودتان را قبل از حرکت اماده کنید.

۱۳۹۶/۱۲/۲۴  : تاريخ

  پنج مزایای قایق بادی پدل

تخته بادی پدل که به صورت ایستاده و نشسته استفاده می شود، به سرعت درحال محبوب و پخش شدن در سراسر جهان است. جزایر هاوایی تا کیش ایران و در تمام آب های آرام سراسر دنیا میتوان از این محصول استفاده کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۱  : تاريخ

  چند راز برای لذت بردن از ساحل فقط با چند وسیله

هیچ چیز بهتر از سپری کردن یک روز در ساحل و دریا همراه با خانواده و دوستان نیست. اگر شما سبک سفر می کنید به یاد داشته باشید که این چند وسیله ضروری را همراه خود ببرید که باعث می شود یک تفریح بسیار خوب و عالی را در کنار دریا بدون خرج سنگین داشته باشید

۱۳۹۶/۱۲/۲۰  : تاريخ

  5 پیشنهاد خوب برای گذراندن کمپینگ با کودکان

با اینکه هنوز در فصل کار و مدارس هستیم ولی با نزدیک شدن تعطیلات نوروزی و گرم تر شدن هوا، همه به فکر یک کمپ در دل طبیعت هستند خب ما در اینجا چند پیشنهاد خوب برای شما داریم.

۱۳۹۶/۱۲/۱۹  : تاريخ

  عیدی های مناسب امن و بادی برای فرزندان شما

با فرا رسیدن ایام عید، کودکان انتظار یک کادو و عیدی خوب را دارند. بنابراین پدر و مادر ها سعی میکنند به روز و بهترین هدیه ها در عین حال امن را برای دلبندشان تهیه کنند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۸  : تاريخ

  سه ایده جالب برای غافلگیر کردن کودکان با اسباب بازی های بادی در تولدشان

همه پدر و مادر ها میخواهند که در زمان جشن تولد فرزندشان بهترین ها را ارائه کنند. یکی از بهترین ترین راه ها برای انجام این کار، اسباب بازی های بادی هستند.میتوانید یک حیاط پشتی ساده را تبدیل به بهشتی برای کودکان کنید

۱۳۹۶/۱۲/۱۷  : تاريخ

  مزایای استفاده از یک تخت بادی چیست؟

تا بحال به این فکر کرده اید که چی می شد اگر در کمپ خود از یک تشک راحت استفاده می کردید؟ تابحال آرزو کرده اید که: ای کاش من هم میتوانستم رو یک تخت راحت در کمپ استراحت کنم؟ آیا تابحال با مشکل کمبود جا مواجه بوده اید؟ که نتوانید به دوست یا فامیل خودتان پیشنهاد شب ماندن را بدهید؟

۱۳۹۶/۱۲/۱۶  : تاريخ