تخت بادی (تختخواب بادی و تخت خواب بادی)


مناسب ترین و ارزانترین قیمت انواع تخت بادی یکنفره و تخت خواب بادی دو نفره را با قیمت های بروز تنها از همین وب سایت با قیمت نمایندگی اینتکس بخواهید. در مورد خرید تخت خواب بادی باید گفت شرکت های زیادی همچونintex, bestway, jilong, realax, در زمینه تولید این محصول فعالیت دارند. تخت بادی معمولا از جنس پی وی سی و با رویه های متفاوت هم چون مخمل، جیر و فوم می باشد که هر کدام مزیت هایی برای استفاده دارند. تخت بادی معمولا دارای کیف حمل و نقل است که در همه مکان ها براحتی جا به جا شده و قابل استفاده می باشد. تخت های بادی دارای انواع مختلف تخت بادی یک نفره یک رنگ و تختخواب بادی یک نفره دو رنگ، تخت بادی چند کاره دونفره، تخت بادی تاشو، تخت بادی خوشخواب، تخت خواب بادی دو نفره بلند و کوتاه، تخت بادی طبی الیافدار, تخت خواب بادی دو نفره سلطنتی  و ... می باشند. اکثر مدلهای تخت خواب بادی از جنس جیر تولید میشوند که در بعضی مدلها این جیر سطح رویه تخت خواب را پوشانده و بعضی دیگر دور این محصول را نیز گرفته اند و این موضوع باعث اختلاف قیمت بین تخت خواب های بادی شده است، یکی دیگر از علت هایی که باعث اختلاف قیمت بین مدل های تخت خواب بادی است پرسهای داخلی تخت خواب هاست چراکه در بعضی مدلها این پرسها موازی ساده بوده و بعضی مدلها خوشخواب طبی و بعضی دیگر الیافدار طبی میباشند، ارتفاع و تعداد لایه نیز در خرید یک تخت خواب بادی اختلاف قیمت ایجاد میکند.
تمامی مدل های تخت خواب بادی قبل از ورود به بازار های جهانی در کارخانه های مربوطه تست شده و وارد این بازار ها میشوند که بهمین دلیل این تختخوابها دارای استاندارد های بروز امریکا و اروپایی هستند و تحت لیسانس این کشور ها میباشند.


مزایای تخت خواب بادی

1. بدون نیاز به تشک و دارای تشک متصل به تخت و یا جدا از تخت بادی.

2. دارای حجم بسیار کم و جاگیر نبودن که بسیار راحت قابل حمل بوده و نیازی به انبار کردن رختخواب ندارند.

3. بسیار ارزان, زیبا و شیک بوده و جلوه خاص و جدیدی به منزلتان می دهند.
4. جزو محصولات پرتابل میباشند چراکه براحتی قابل حمل و نقل بهر قسمت از منزل شما بوده و حتی میتوان تخت بادی ای که در منزل استفاده میشود را براحتی در کمتر از چند دقیقه به سفر برد.
5. اکثر مدلهای تخت بادی در دو مدل یک و دو نفره تولید میشوند که میتوان براحتی آنها را با یکدیگر سِت کرد و نمای زیبایی به اتاق خواب ها داد.
6. این محصول قابل تعمیر است! بله در صورتیکه تخت بادی شما چه از نوع یک نفره و چه از نوع دو نفره یا حتی تخت خواب بادی 5 کاره باشد و سوراخ شود براحتی میتوانید سوراخ شدگی آنرا پیدا کرده و با چسب و لوازم تعمیراتی مخصوص اینتکس آنرا تعمیر کنید، سوراخ شدگی های قسمت جیر و همینطور پارگیهای زیاد را هم برای تعمیرات به نمایندگی اینتکس بسپارید تا تعمیرکاران خبره این کار را برای شما انجام دهند. 
7. بدون ترس انواع تخت خواب بادی یک نفره و حتی تختخواب دو نفره را باد کنید! چراکه این تخت خواب ها تا حدی باد را بداخل خود راه میدهند و بعد از آن فقط پمپ شما روشن است و سوپاپ هوای تخت بادی اجازه ورود هوا را نمیدهد، در ضمن تخت خواب بادی با ضمانت 18 ماهه پمپ باد عرضه میگردد. 
8. تائید شده توسط پزشکان ارتوپد داخل و خارج از کشور (بدلیل بافت ها و لایه های درونی تخت بادی که به هر قسمت از بدن فشار خاصی را وارد می کند) می باشند. تخت بادی و تشک بادی intex بسیار نرم – کم وزن – کم حجم – قابل جابجایی آسان و حالت ارتجاعی بسیار بسیار بالا هستند (400% بالاتر از تشک های فنری) و علاوه بر موارد استفاده های گوناگون از طرف متخصصان و فوق تخصصان ارتوپد (دکتر چنگیزی - دکتر مشنعی (فوق تخصص) - دکتر شاکری (شیراز) جهت درمان بیماریهای آرترز - دیسک کمر - پا درد - روماتیسم - پوکی استخوان - بیماریهای مزمن - ضعف عضلانی تأیید شده اند. تخت بادی از خواب رفتگی اعضای بدن مثل دست یا پا در موقع خواب جلوگیری می کند.
 
 قیمت تخت خواب ها بروز بوده و 18 ماه ضمانت پمپ باد و زمان تست خرابی  و خدمات پس از فروش دارند

4
تعداد نظرات : 29          امتیاز:4/5
تعداد کالای موجود: 51 عدد نمايش   آيتم در هر صفحه ترتيب 
صفحه:  1  2  3  >  >> 
تخت خواب بادی یکنفره سورمه ای
       کد کالا : 66706
139,000 تومان
170,000 تومان
خرید
این تخت خواب بادی برای استفاده یک نفر تعبیه شده است، سطح ارتفاع این محصول دو لایه یا دو طبقه بوده که یک بالش متصل به قسمت بالایی تخت ارتفاع این محصول را به 47 سانتیمتر میرساند در واقع خود این بالش تقریبا به ارتفاع 7 سانتیمتر است که ارتفاع  تقریبی این تخت خواب بادی یک نفره را به 40 سانتیمتر میرساند. باید دقت کرد که از این ارتفاع یاد شده میتوان بجهت نگه داشتن بالش معمولی و تکیه گاه آن استفاده کرد در ضمن میتوانید برای تمیزی این تخت خواب یک ملحفه کشدار در نظر گرفته و روی آن بکشید، این محصول را میتوانید با مدل دو نفره نیز تهیه کرده و با هم سِت نمایید، پمپ باد این تخت خواب شرکت اینتکس از نوع متصل میباشد.
نحوه باد و خالی کردن تخت خواب بادی یکنفره سورمه ای:
طبق توضیحات ارائه شده در بالا پمپ باد این تخت خواب روی بدنه آن متصل است، این اتصال دقیقا از قسمت بالای تخت خواب است، برای باد کردن این تخت خواب بعد از اینکه آنرا از کارتن بیرون آوردید باید روی زمین پَهن نمایید، در این مرحله باید دقت شود تا سطح زیرین تخت خواب کثیف نبوده و ذرات نوک تیز و برنده وجود نداشته باشد چرا که بعد از خوابیدن روی تخت خواب، فشار وزن بدن باعث فرو رفتن ذرات بداخل محصول شده و آن را سوراخ میکنند، بعد از این کار از قسمت سمت راست پمپ باد سیم رابط برق را بیرون آورده و به پریز برق متصل میکنیم، درجه پمپ باد را بسمت راست چرخانده و کلید روشن شدن پمپ را میزنیم، بعد از گذشت زمان معلوم که برای این تخت خواب بین 2 الی 3 دقیقه است کلید پمپ را زده و آنرا خاموش میکنیم، تخت خواب بادی یکنفره شما قابل استفاده میباشد، در صورت نیاز میتوان سیم و دو شاخه را از پریز برق دراورد و داخل محل مخصوص خود قرار داد، برای خالی کردن باد این تخت خواب همین عملیات را انجام داده با این تفاوت که درجه پمپ باد را بسمت چپ میچرخانیم. 
 تخت بادی دو نفره سورمه ای
       کد کالا : 66702
179,000 تومان
215,000 تومان
خرید
این تخت خواب بادی برای استفاده دو نفره تعبیه شده و سطح ارتفاع این محصول دو لایه یا دو طبقه بوده که یک بالش متصل به قسمت بالایی تخت ارتفاع این محصول را به 47 سانتیمتر میرساند در واقع خود این بالش تقریبا به ارتفاع 7 سانتیمتر است که ارتفاع  تقریبی این تخت خواب بادی دو نفره را به 40 سانتیمتر میرساند. باید گفت که از این ارتفاع یاد شده میتوان برای نگه داشتن بالش معمولی و تکیه گاه آن استفاده کرد. بجهت تمیز ماندن سطح رویی این تخت خواب دو نفره میتوانید از یک ملحفه کشدار استفاده نمایید در ضمن باید گفت این تخت خواب با همین طراحی در مدل یک نفره نیز تولید میشود، پمپ باد این تخت خواب نمایندگی اینتکس بدلیل اینکه به آن متصل است میتواند براحتی بدون دخالت و نگه داشتن دست باد شود و در خالی کردن نیز پمپ باد محصول را خالی کند و نیز 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس را دارد.
تخت خواب بادی یکنفره سورمه ای بدون پمپ
       کد کالا : 66721
95,000 تومان
115,000 تومان
خرید
تخت بادی یکنفره اینتکس دارای سطح ارتفاع دو لایه یا دو طبقه است و یک بالش متصل به قسمت بالایی تختخواب دارد و ارتفاع آن را به 47 سانتیمتر میرساند، این بالش تقریبا به ارتفاع 7 سانتیمتر بوده که ارتفاع  تقریبی این تخت یک نفره را به 40 سانتیمتر میرساند. از این ارتفاع میتوان بجهت نگه داشتن بالش های الیافی معمولی و تکیه گاه آن استفاده کرد جهت تمیز نگه داشتن این تخت بادی یک ملحفه کشدار روی آن بکشید، این محصول را میتوانید با مدل دو نفره نیز داشته باشید،این محصول پمپ بادی نداشته و برای باد کردن آن میتوانید از سایر پمپ های باد شرکت اینتکس استفاده نمایید.
تخت بادی یک نفره بست وی
       کد کالا : 67381
145,000 تومان
170,000 تومان
خرید
تخت بادی یک نفره بادی بست با ارتفاع دو لایه  جنس رویه آن از جیر ضد تعریق و جنس دور و زیر تخت بادی از پی وی سی است و دارای ارتفاع بالش است. تختخواب بادی پمپ برقی مجزا از تخت بوده که براحتی از بدنه تخت خواب جدا میشود. دارای ساختار داخلی ساده یا موازی در قسمت طولی تخت بادی، کیف حمل و نقل و برچسب تعمیرات دارد. با تخت های بادی اینتکس دیگر نگران کمبود جا نباشید.
 
تخت بادی دو نفره بست با پمپ برقی جدا شونده
       کد کالا : 67345
205,000 تومان
230,000 تومان
خرید
تخت بادی دو نفره بست وی با ارتفاع دو لایه از سطح زمین و نیز یک ارتفاع بالش متصل بخود است، این تخت داری یک پمپ باد برقی با قابلیت جدا شدن از بدنه خود را دارد که از این پمپ باد میتوان برای باد کردن سایر محصولات بادی استفاه کرد و در ضمن این پمپ 18 ماه ضمانت نمایندگی بست وی را دارد.
تخت بادی دو نفره سورمه ای بدون پمپ
       کد کالا : 66720
145,000 تومان
180,000 تومان
خرید
این محصول یک تخت بادی دو نفره با ارتفاع دو طبقه از شرکت اینتکس است که یک برامدگی جهت نگهداشتن بالش متصل روی تخت دیده شده که ارتفاع این برامدگی در حدود 7 سانتیمتر است و بعد از کسر این ارتفاع از سایز اصلی این تخت به 40 سانتیمتر میرسد، از این ارتفاع بجز بالش یاد شده میتوان بجهت نگهداشتن بالش های الیافی نیز استفاده کرد، با توجه به رنگ چرک تابی که دارد برای تمیز ماندن بیشتر این تخت بادی میتوان از یک ملحفه کشدار تا لبه رینگ یا همان طبقه استفاده کرد، این تخت بادی با مدل یک نفره نیز تولید میشود که میتوان از آن برای ست کردن نیز استفاده کرد.
تخت بادی دو نفره بلند
       کد کالا : 66718
218,000 تومان
260,000 تومان
خرید
این تختخواب بادی برای استفاده دونفره است، سطح ارتفاع این محصول چهار لایه یا طبقه میباشد سطح رویه این محصول کاملا صاف بوده ویک لبه دور تا دوری بسیار همسطح دارد، سطح ارتفاع رویی این تخت خواب بلند از سایر محصولات دیگر اینتکس است برای تمیزی بیشتر این محصول شما میتوانید یک ملحفه کشدار نیز تهیه کرده و تا رینگ اول یا دوم این تخت آن را نصب کنید. پمپ باد این تخت خواب شرکت اینتکس بدلیل اینکه به آن متصل است میتواند براحتی بدون دخالت و نگه داشتن دست باد شود و در خالی کردن نیز پمپ باد محصول را خالی کند و در ضمن 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس را دارد.
تخت خواب بادی یکنفره دو رنگ
       کد کالا : 67732
135,000 تومان
خرید
تخت بادی جهت استفاده یک نفره است که یک بالش بادی متصل شده به قسمت بالایی تخت ارتفاع این تخت را به 48 سانتیمتر میرساند در واقع خود این بالش تقریبا به ارتفاع 7 سانتیمتر میباشد که ارتفاع  تقریبی این تخت یکنفره را به 41 سانتیمتر میرساند. یک لبه دور تا دوری بسیار کوتاه در تصویر این محصول دیده میشود، از ارتفاع بالش گفته شده میتوان جهت نگه داشتن یک بالش معمولی و تکیه گاه آن استفاده کرد، میتوان برای بهتر نگه داشتن و کثیف نشدن این تخت از یک ملحفه کشدار استفاده کرد و دور رینگ اول این تخت خواب انداخت. ین تخت بادی یکنفره با همین طراحی در مدل دو نفره تولید میشود. پمپ باد این تخت بادی نمایندگی مرکزی اینتکس بدلیل اینکه به آن متصل است میتواند براحتی در چند دقیقه باد و خالی شود و 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس را دارد.
تخت بادی دو نفره دو رنگ
       کد کالا : 67738
185,000 تومان
خرید
تخت بادی برای استفاده دو نفره تعبیه شده و سطح ارتفاع سه لایه است که یک بالش متصل به قسمت بالایی تخت ارتفاع این محصول را به 48 سانتیمتر میرساند در واقع خود این بالش بادی تقریبا به ارتفاع 7 سانتیمتر میباشد که ارتفاع  تقریبی این تخت دو نفره را به 41 سانتیمتر میرساند. یک لبه دور تا دوری بسیار کوتاه در تصویر دیده میشود، از ارتفاع بالش گفته شده میتوان برای نگه داشتن یک بالش معمولی و تکیه گاه آن استفاده کرد. برای تمیز ماندن این محصول میتوانید از یک ملحغه کشدار استفاده نمایید. این تخت بادی با همین طراحی در مدل یک نفره نیز تولید میشود. پمپ باد این تخت خواب نمایندگی معتبر اینتکس بدلیل اینکه به آن متصل است میتواند براحتی در چند دقیقه پر و خالی شود و 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس را دارد.
تخت بادی یکنفره الیافدار ارتفاع 33 سانتی
       کد کالا : 67766
195,000 تومان
230,000 تومان
خرید
محصول شرکت اینتکس یک تخت بادی با سه لایه ارتفاع است که سطح رویه این محصول جزو تخت های بادی فلت محسوب میشود، دور تا دور آن یک لبه کوتاه دارد در مورد تفاوت این محصول با سایر تخت خواب ها باید گفت که الیافهای بسیار مقاوم که بصورت نخ از بالا به پایین در هر لایه کشیده شده اند استقامت و فشار باد را بسیار بهتر از سایر محصولات دیگر تحمل میکنند در نتیجه سطح رویی سفت تر و مستحکم تری داشته که هوا را بین لایه های خود قفل میکنند و به سیستم DURA BEAM معروف میباشند. برای تمیز نگه داشتن سطح روی این تخت بادی میتوانید از یک ملحفه کشدار تا لبه رینگ اول آن استفاده نمایید، این مدل با سایز دو نفره با ارتفاع های مختلف تولید میشود، پمپ باد برقی متصل به خود با 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس دارد که عمل پر و خالی کردن را سریع و راحت تر انجام میدهد.
تخت بادی طبی عرض 137 سانتی الیافدار
       کد کالا : 67768
230,000 تومان
255,000 تومان
خرید
در مورد این تخت بادی دو نفره باید بسایز  مناسب آن اشاره کرد چراکه عرض 137 تنها در همین مورد از محصولات اینتکس یافت میشود، ارتفاع تخت سه لایه است و یک لبه کوتاه دور تا دور این محصول دیده میشود، سطح رویه تخت خواب های الیافدار بسیار محکم تر از سایر حصولات دیگر است چرا که این الیاف ها بصورت تار و پود از بالا به پایین متصل بوده و باد بین آنها براحتی در حرکت است که به این سیستم در اصطلاح DURA BEAM نیز گفته میشود، برای بهتر ماندن این تخت خواب از ملحفه میتوانید استفاده کنید تا سطح رویه آن کثیف نشود، این تخت در دوسایز یکنفره و دو نفره با عرض 152 سانتی متر و نیز با سه ارتفاع مختلف تولید میشود، پمپ باد برقی متصل به این تخت بادی از 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس در ایران برخوردار است.
 تخت بادی طبی الیافدار ارتفاع 33 سانتی
       کد کالا : 67770
موجود نمی باشد
خرید
این تخت خواب بادی نیز با ارتفاع سه لایه و یک لبه دور تا دور کوتاه از نمایندگی اینتکس میباشد که سطح داخلی این محصول نیز الیافهای پلیستری که از بالا به پایین هر سه لایه را بصورت مجزا از یکدیگر نگه میدارد است، این محصول در دو سایز یک و دو نفره و البته با سه ارتفاع تولید میشود، یک پمپ بادی برقی متصل بخود برای سهولت در پر و خالی کردن داشته که این پمپ 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس را دارد.

تخت بادی یکنفره الیافدار ارتفاع 46 سانتی
       کد کالا : 64412
220,000 تومان
245,000 تومان
خرید
تخت بادی یکنفره الیافدار محصول شرکت اینتکس با سه لایه ارتفاع است که سطح رویه این محصول جزو تخت های بادی فلت محسوب میشود، دور تا دور این تخت یک لبه کوتاه دارد در مورد تفاوت این تخت با سایر محصولات باید گفت که الیافهای بسیار مقاوم که بصورت نخ از بالا به پایین در هر لایه کشیده شده اند استقامت و فشار باد را بسیار بهتر از سایر تخت خواب های بادی دیگر تحمل میکنند در نتیجه سطح رویی سفت تر و مستحکم تری هم دارند که هوا را بین لایه های خود محصور میکنند و به سیستم DURA BEAM معروف میباشند. برای تمیز نگه داشتن سطح روی این محصول میتوانید از یک ملحفه کشدار تا لبه رینگ اول آن استفاده نمایید، این مدل تخت بادی با سایز دو نفره هم تولید میشود که ارتفاع های مختلفی دارند و یک پمپ باد برقی متصل به تخت با 18 ماه ضمانت دارد که عمل پر و خالی کردن را براحتی و سریع انجام میدهد.
تخت طبی دو نفره بادی الیافدار
       کد کالا : 64414
280,000 تومان
330,000 تومان
خرید
تخت بادی دو نفره الیافدار طبی محصول نمایندگی شرکت اینتکس با سه لایه ارتفاع است که سطح رویه این محصول جزو تختخواب های بادی فلت محسوب میشود، دور تا دور این تخت اینتکس یک لبه کوتاه دارد در مورد تفاوت این تختخواب با سایر محصولات باید گفت که الیاف های بسیار مقاوم که بصورت نخ از بالا به پایین در هر لایه متصل شده اند استقامت و فشار باد را بسیار بهتر از سایر تخت های دیگر تحمل میکنند در نتیجه سطح روی آنها بسیار محکم تر میباشد به این تکنولوژی DURA BEAM میگویند. جهت تمیز نگه داشتن سطح روی این محصول میتوانید از یک ملحفه کشدار تا لبه رینگ اول آن استفاده کنید، این مدل تخت بادی در سایز یکنفره هم تولید میشود که دو ارتفاع دارد و یک پمپ باد برقی متصل به تخت با 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس ایران دارد که عمل پر و خالی کردن را براحتی و سریع انجام میدهد.
تخت بادی طبی دو نفره بلند الیافدار
       کد کالا : 64418
295,000 تومان
350,000 تومان
خرید
تخت بادی دو نفره با الیاف نخی داخل سطوح خود محصول شرکت اینتکس با چهار لایه ارتفاع است که سطح رویه این تخت جزو محصولات فلت محسوب میشود و دور تا دور این تخت خواب یک لبه کوتاه دارد در مورد تفاوت این تخت خواب بادی با سایر محصولات باید گفت که الیافهای بسیار مقاوم از بالا به پایین در هر لایه کشیده شده اند استقامت و فشار باد را بسیار بهتر از سایر تخت های بادی دیگر تحمل میکنند در نتیجه سطح رویی مقاوم تری هم نسبت بسایر محصولات دیگر دارند و هوا را بین لایه های خود محصور میکنند و به سیستم DURA BEAM معروف میباشند. برای تمیز نگه داشتن سطح روی این محصول میتوانید از یک ملحفه کشدار تا لبه رینگ اول آن استفاده نمایید، این مدل تخت خواب بادی با سایز یک نفره هم تولید میشود که ارتفاع های مختلف دارند و یک پمپ باد برقی متصل به تخت خواب با 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس دارد که عمل پر و خالی کردن را براحتی و سریع انجام میدهد.
تخت خواب بادی دو نفره تاجدار
       کد کالا : 67397
235,000 تومان
265,000 تومان
خرید
این محصول مناسب استفاده دو نفر بوده و به شکل بیضی میباشد، ارتفاع  تشک آن حدودا 25 سانتی متر بوده که دارای یک ارتفاع تاج 60 سانتی متری متصل است و برای تکیه دادن مناسب است. یک دریچه باد مجزا از نوع پیچ شونده دارند که با چرخش به دو سمت میتوان آن را پر و خالی کرد. این محصول با سایر پمپ های باد اینتکس باد میشود. برای انتخاب پمپ باد این محصول به قسمت پمپها در سایت مراجعه کنید.
تخت یکنفره بادی الیافدار قهوه ای
       کد کالا : 67492
235,000 تومان
خرید
تخت خواب بکنفره فوق دارای نوارهای الیاف پلیستر ضربدری پرس شده از بالا به پایین در سه لایه خود است، جنس بدنه و دور این تخت خواب از روکش جیر بوده وزیر آن از پی وی سی است، سطح رویه این تختخواب فلت بوده و دارای یک لبه بادی کوتاه دور تا دور خود است. بافت های این محصول که بوضوح روی آن دیده میشود بصورت دوبل بوده و این امر باعث تقویت شدن سطح رویی این تخت میگردد ضمنا در ساخت این محصول از آخرین نوآوری های مهندسی و را حل های انحصاری در زمینه محصولات خوابی قابل حمل استفاده شده که تحمل فشار سطح رویه این تختخواب بادی را طبق وزن اعلام شده در محصول تا 227 کیوگرم (برای یک نفر) بالا میبرند! روی تمامی  تخت خواب های بادی تا لبه اول میتوان از ملحفه کشدار استفاده کرد و این تخت خواب بست وی کامفورت نیز این قابلیت را دارد. این تختخواب در دو نوع یک نفره و دونفره تولید میشود و یک پمپ باد برقی متصل به تخت خواب بجهت سهولت در پر و خالی شدن با 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس ایران و یک پستونکی مجزا برای باد شدن با سایر پمپ های دیگر در شرایط استفاده های مختلف  را داشته و یک ساک حمل و نقل رایگان و برچسب تعمیرات دارد. 
تختخواب بادی دو نفره الیافدار قهوه ای
       کد کالا : 67494
305,000 تومان
خرید
این محصول یکی از تولیدات کمپانی قدرتمند بست وی است، این تخت خواب با ارتفاع سه لایه از سطح زمین و نوارهای الیاف پلیستری ضربدری میباشد، بافت های داخلی این تخت خواب بادی تماما دوبل بوده که روی سطح آن نیز قابل ملاحظه میباشد و باعث بالا بردن تحمل وزن این تختخواب دو نفره تا 295 کیلوگرم میشود. یک لبه بادی کوتاه دور تا دور این تختخواب دیده میشود و قابلیت نصب ملحفه تا لبه اول رینگ خود دارد، این تخت خواب با مدل یکنفره نیز تولید میشود و دارای یک پمپ باد برقی متصل بخود است که عمل پر و خالی کردن را راحت تر انجام میدهد و همچنین یک سوپاپ پستونکی برای باد کردن با سایر پمپ ها در شرایط های مختلف مثلا پمپ باد دستی برای استفاده در چادر مسافرتی دارد، پمپ باد برقی این تخت خواب دارای 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس میباشد و یک ساک حمل و نقل و برچسب تعمیراتی نیز دارد.
تخت بادی دو نفره الیافدار رویه کرم
       کد کالا : 64404
255,000 تومان
خرید
این محصول شرکت اینتکس دارای جنس جیر ضد تعریق است و ارتفاع سه لایه دارد که سطح داخلی این ارتفاع از الیافهای پلیستر که به هر لایه بصورت جداگانه متصل میباشند قرار دارد، این محصول دارای ارتفاع 41 سانتی متر با بالش متصل بخود است، برای بهتر ماندن این تخت خواب بادی از کثیفیها میتوان یک ملحفه کشدار تا لبه رینگ اول این محصول نصب کرد تا سطح رویه آن تمیز بماند، پمپ باد این تخت خواب به بدنه آن متصل است و براحتی عملیات پر و خالی کردن را انجام میدهد، این پمپ باد اینتکس 18 ماه ضمانت نمایندگی را دارد. 
تخت بادی دو نفره طبی الیافدار رویه کرم بلند
       کد کالا : 64408
295,000 تومان
335,000 تومان
خرید
 تخت بادی دو نفره شرکت اینتکس با جنسی مناسب از پی وی سی و ساختار داخلی طبی میباشد، این تخت خواب از قسمت بالایی خود دارای 51 سانتیمتر ارتفاع است که از ارتفاع مذکور میتوان بعنوان نگهدارنده بالش استفاده کرد، برای تمیز تر نگه داشتن این تختخواب میتوان از یک ملحفه کشدار تا لبه رینگ بالایی محصول استفاده کرد. این محصول دارای یک پمپ باد برقی متصل بخود است که عمل باد و خالی کردن را براحتی انجام میدهد و دارای 18 ماه ضمانت نمایندگی شرکت اینتکس در ایران است.
تخت خواب بادی دو نفره برزنتی
       کد کالا : 64474
320,000 تومان
350,000 تومان
خرید
تختخواب بادی دو نفره برزنتی محصول نمایندگی شرکت اینتکس با سه لایه ارتفاع الیافدار است که سطح رویه این محصول جزو تخت های فلت است، دور تا دور این تخت خواب یک لبه کوتاه دارد در مورد تفاوت این تختخواب با سایر محصولات باید گفت که الیاف های بسیار مقاوم که بصورت نخ از بالا به پایین در هر لایه متصل شده اند استقامت و فشار باد را بسیار بهتر از سایر تختخواب های دیگر تحمل میکنند در نتیجه سطح روی آنها بسیار سفت تر است به این تکنولوژی DURA BEAM میگویند. جهت تمیز نگه داشتن سطح روی این محصول میتوانید از یک ملحفه کشدار تا لبه رینگ اول آن استفاده کنید، یک پمپ باد برقی متصل به تخت با 18 ماه ضمانت نمایندگی شرکت اینتکس ایران دارد که عمل پر و خالی کردن را براحتی انجام میدهد.
تخت خواب بادی یک نفره برزنتی
       کد کالا : 64472
265,000 تومان
خرید
   تخت خواب بادی یک نفره برزنتی محصولی از شرکت اینتکس است. این محصول با سه لایه ارتفاع ساخته شده از الیاف بسیار مقاوم که به صورت نخ از بالا به پایین در هر لایه متصل شده اند از این رو استقامت بیشتری داشته و فشار باد بهتری نسبت به سایر تخت خواب های دیگر تحمل میکند در نتیجه سطح روی آن بسیار سفت تر است؛ این تکنولوژی DURA BEAM نامیده میشود. این تخت جزو تخت های فلت بوده و دور تا دور آن یک لبه کوتاه دارد. برای تمیز نگه داشتن سطح روی این تخت خواب میتوان از یک ملحفه کشدار تا لبه رینگ اول آن استفاده کرد. یک پمپ باد برقی متصل به تخت که عمل پر و خالی کردن را براحتی انجام میدهد با 18 ماه ضمانت نمایندگی شرکت اینتکس همراه این محصول میباشد. 
تخت بادی یکنفره خوشخواب
       کد کالا : 67952
195,000 تومان
210,000 تومان
خرید
این محصول تخت خوشخواب بادی یک نفره شرکت اینتکس با طراحی زیبا است دلیل اینکه نام این تخت بادی به خوشخواب معروف شده است سطح بافت روی تخت است همانطور که در تصویر میبینید بافت های لوزی شکل موازی کاملا مشخص هستند. سطح رویه این تخت بادی بدون برامدگی است و یک لبه کوتاه دور تا دور این محصول است. میتوانید برای اینکه سطح رویی این محصول کثیف نشود یک ملحفه کشدار برایش در نظر گرفته و روی یکی از برامدگی های ارتفاعش نصب نمایید در نظر داشته باشیذ این تخت بادی در مدل دو نفره نیز با همین طراحی تولید میشود. پمپ باد این محصول بصورت متصل به قسمت بالایی آن میباشد که عملکرد پر و خالی نمودن باد تخت را انجام میدهد و در ضمن دارای 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس است.
تخت خوشخواب بادی دو نفره
       کد کالا : 66958
275,000 تومان
خرید
تخت بادی دو نفره شرکت اینتکس با طراحی زیبا است دلیل اینکه نام این محصول به خوشخواب معروف شده است سطح بافت روی تخت است همانطور که در تصویر مشاهده میشود بافت های لوزی شکل موازی کاملا مشخص هستند. سطح رویه این تخت بادی دو نفره بدون برامدگی است و یک لبه کوتاه دور تا دور این تخت است برای تمیزی بیشتر این تخت شما میتوانید یک ملحفه کشدار روی سطح این محصول کشیده و تا لبه اول یا دوم ارتفاعش نصب کنید، این محصول دارای مدل یکنفره بوده که میتوانید این دو را با هم ست نمایید. پمپ باد این تخت بصورت متصل به قسمت بالایی آن میباشد که عملکرد پر و خالی نمودن باد آن را انجام میدهد و در ضمن دارای 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس است.
صفحه:  1  2  3  >  >>