>     >  

تخت بادی (تختخواب بادی و تخت خواب بادی)


مناسب ترین و ارزانترین قیمت انواع تخت بادی یکنفره و تخت خواب بادی دو نفره را با قیمت های بروز تنها از همین وب سایت با قیمت نمایندگی اینتکس بخواهید. از شاخص ترین و پراستفاده ترین محصولات بادی شرکت اینتکس می توان تخت بادی یا همان تخت خواب بادی را نام برد. تخت بادی معمولا از جنس پی وی سی و با رویه های متفاوت هم چون مخمل می باشد. تخت بادی معمولا دارای کیف حمل و نقل می باشد و همه جا قابل استفاده می باشند. تخت های بادی دارای انواع مختلف تخت بادی یک نفره یک رنگ و تختخواب بادی یک نفره دو رنگ، تخت بادی دونفره، تخت بادی تاشو، تخت بادی خوشخواب، تخت بادی دو نفره بلند و کوتاه، تخت بادی طبی الیافدار, تخت های بادی سلطنتی  و ... می باشد.


مزایای تخت خواب بادی

1. بدون نیاز به تشک و دارای تشک متصل به تخت و یا جدا از تخت بادی.

2. دارای حجم بسیار کم و جاگیر نبودن که بسیار راحت قابل حمل بوده و نیازی به انبار کردن رختخواب ندارند.

3. بسیار ارزان, زیبا و شیک بوده و جلوه خاص و جدیدی به منزلتان می دهند.

4. تائید شده توسط پزشکان ارتوپد داخل و خارج از کشور (بدلیل بافت ها و لایه های درونی تخت بادی که به هر قسمت از بدن فشار خاصی را وارد می کند) می باشند. تخت بادی و تشک بادی intex بسیار نرم – کم وزن – کم حجم – قابل جابجایی آسان و حالت ارتجاعی بسیار بسیار بالا هستند (400% بالاتر از تشک های فنری) و علاوه بر موارد استفاده های گوناگون از طرف متخصصان و فوق تخصصان ارتوپد (دکتر چنگیزی - دکتر مشنعی (فوق تخصص) - دکتر شاکری (شیراز) جهت درمان بیماریهای آرترز - دیسک کمر - پا درد - روماتیسم - پوکی استخوان - بیماریهای مزمن - ضعف عضلانی تأیید شده اند. تخت بادی از خواب رفتگی اعضای بدن مثل دست یا پا در موقع خواب جلوگیری می کند.
 
 قیمت تخت خواب ها بروز بوده و 18 ماه ضمانت پمپ باد و زمان تست خرابی  و خدمات پس از فروش دارند

4
تعداد نظرات : 27          امتیاز:4/5
تعداد کالای موجود: 46 عدد نمايش   آيتم در هر صفحه ترتيب 
صفحه:  1  2  > 
تخت خواب بادی یکنفره سورمه ای
       کد کالا : 66706
128,000 تومان
170,000 تومان
خرید
این تخت خواب بادی برای استفاده یک نفر تعبیه شده است، سطح ارتفاع این محصول دو لایه یا دو طبقه بوده که یک بالش متصل به قسمت بالایی تخت ارتفاع این محصول را به 47 سانتیمتر میرساند در واقع خود این بالش تقریبا به ارتفاع 7 سانتیمتر است که ارتفاع  تقریبی این تخت خواب بادی یک نفره را به 40 سانتیمتر میرساند. باید دقت کرد که از این ارتفاع یاد شده میتوان بجهت نگه داشتن بالش معمولی و تکیه گاه آن استفاده کرد در ضمن میتوانید برای تمیزی این تخت خواب یک ملحفه کشدار در نظر گرفته و روی آن بکشید، این محصول را میتوانید با مدل دو نفره نیز تهیه کرده و با هم ست نمایید، پمپ باد این تخت خواب شرکت اینتکس بدلیل اینکه به آن متصل است میتواند براحتی بدون دخالت و نگه داشتن دست باد شود و در خالی کردن نیز پمپ باد محصول را خالی کند و در ضمن 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس را دارد.
 تخت بادی دو نفره سورمه ای
       کد کالا : 66702
موجود نمی باشد
خرید
این تخت خواب بادی برای استفاده دو نفره تعبیه شده و سطح ارتفاع این محصول دو لایه یا دو طبقه بوده که یک بالش متصل به قسمت بالایی تخت ارتفاع این محصول را به 47 سانتیمتر میرساند در واقع خود این بالش تقریبا به ارتفاع 7 سانتیمتر است که ارتفاع  تقریبی این تخت خواب بادی دو نفره را به 40 سانتیمتر میرساند. باید گفت که از این ارتفاع یاد شده میتوان برای نگه داشتن بالش معمولی و تکیه گاه آن استفاده کرد. بجهت تمیز ماندن سطح رویی این تخت خواب دو نفره میتوانید از یک ملحفه کشدار استفاده نمایید در ضمن باید گفت این تخت خواب با همین طراحی در مدل یک نفره نیز تولید میشود، پمپ باد این تخت خواب نمایندگی اینتکس بدلیل اینکه به آن متصل است میتواند براحتی بدون دخالت و نگه داشتن دست باد شود و در خالی کردن نیز پمپ باد محصول را خالی کند و نیز 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس را دارد.
تخت خواب بادی یکنفره سورمه ای بدون پمپ
       کد کالا : 66721
موجود نمی باشد
خرید
تخت بادی یکنفره اینتکس دارای سطح ارتفاع دو لایه یا دو طبقه است و یک بالش متصل به قسمت بالایی تختخواب دارد و ارتفاع آن را به 47 سانتیمتر میرساند، این بالش تقریبا به ارتفاع 7 سانتیمتر بوده که ارتفاع  تقریبی این تخت یک نفره را به 40 سانتیمتر میرساند. از این ارتفاع میتوان بجهت نگه داشتن بالش های الیافی معمولی و تکیه گاه آن استفاده کرد جهت تمیز نگه داشتن این تخت بادی یک ملحفه کشدار روی آن بکشید، این محصول را میتوانید با مدل دو نفره نیز داشته باشید،این محصول پمپ بادی نداشته و برای باد کردن آن میتوانید از سایر پمپ های باد شرکت اینتکس استفاده نمایید.
تخت بادی دو نفره سورمه ای بدون پمپ
       کد کالا : 66720
موجود نمی باشد
خرید
این محصول یک تخت بادی دو نفره با ارتفاع دو طبقه از شرکت اینتکس است که یک برامدگی جهت نگهداشتن بالش متصل روی تخت دیده شده که ارتفاع این برامدگی در حدود 7 سانتیمتر است و بعد از کسر این ارتفاع از سایز اصلی این تخت به 40 سانتیمتر میرسد، از این ارتفاع بجز بالش یاد شده میتوان بجهت نگهداشتن بالش های الیافی نیز استفاده کرد، با توجه به رنگ چرک تابی که دارد برای تمیز ماندن بیشتر این تخت بادی میتوان از یک ملحفه کشدار تا لبه رینگ یا همان طبقه استفاده کرد، این تخت بادی با مدل یک نفره نیز تولید میشود که میتوان از آن برای ست کردن نیز استفاده کرد.
تخت بادی دو نفره بلند
       کد کالا : 66718
موجود نمی باشد
خرید
این تختخواب بادی برای استفاده دونفره است، سطح ارتفاع این محصول چهار لایه یا طبقه میباشد سطح رویه این محصول کاملا صاف بوده ویک لبه دور تا دوری بسیار همسطح دارد، سطح ارتفاع رویی این تخت خواب بلند از سایر محصولات دیگر اینتکس است برای تمیزی بیشتر این محصول شما میتوانید یک ملحفه کشدار نیز تهیه کرده و تا رینگ اول یا دوم این تخت آن را نصب کنید. پمپ باد این تخت خواب شرکت اینتکس بدلیل اینکه به آن متصل است میتواند براحتی بدون دخالت و نگه داشتن دست باد شود و در خالی کردن نیز پمپ باد محصول را خالی کند و در ضمن 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس را دارد.
تخت خواب بادی یکنفره دو رنگ
       کد کالا : 67732
128,000 تومان
138,000 تومان
خرید
تخت بادی جهت استفاده یک نفره است که یک بالش بادی متصل شده به قسمت بالایی تخت ارتفاع این تخت را به 48 سانتیمتر میرساند در واقع خود این بالش تقریبا به ارتفاع 7 سانتیمتر میباشد که ارتفاع  تقریبی این تخت یکنفره را به 41 سانتیمتر میرساند. یک لبه دور تا دوری بسیار کوتاه در تصویر این محصول دیده میشود، از ارتفاع بالش گفته شده میتوان جهت نگه داشتن یک بالش معمولی و تکیه گاه آن استفاده کرد، میتوان برای بهتر نگه داشتن و کثیف نشدن این تخت از یک ملحفه کشدار استفاده کرد و دور رینگ اول این تخت خواب انداخت. ین تخت بادی یکنفره با همین طراحی در مدل دو نفره تولید میشود. پمپ باد این تخت بادی نمایندگی مرکزی اینتکس بدلیل اینکه به آن متصل است میتواند براحتی در چند دقیقه باد و خالی شود و 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس را دارد.
تخت بادی دو نفره دو رنگ
       کد کالا : 67738
موجود نمی باشد
خرید
تخت بادی برای استفاده دو نفره تعبیه شده و سطح ارتفاع سه لایه است که یک بالش متصل به قسمت بالایی تخت ارتفاع این محصول را به 48 سانتیمتر میرساند در واقع خود این بالش بادی تقریبا به ارتفاع 7 سانتیمتر میباشد که ارتفاع  تقریبی این تخت دو نفره را به 41 سانتیمتر میرساند. یک لبه دور تا دوری بسیار کوتاه در تصویر دیده میشود، از ارتفاع بالش گفته شده میتوان برای نگه داشتن یک بالش معمولی و تکیه گاه آن استفاده کرد. برای تمیز ماندن این محصول میتوانید از یک ملحغه کشدار استفاده نمایید. این تخت بادی با همین طراحی در مدل یک نفره نیز تولید میشود. پمپ باد این تخت خواب نمایندگی معتبر اینتکس بدلیل اینکه به آن متصل است میتواند براحتی در چند دقیقه پر و خالی شود و 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس را دارد.
تخت بادی یکنفره دو رنگ بالشدار
       کد کالا : 67776
موجود نمی باشد
خرید
تخت بادی بسیار زیبا و جالب برای استفاده یک نفر است، سطح ارتفاع این تخت دو لایه بوده که یک بالش متصل به قسمت بالایی تخت دارد تفاوت بالش این محصول با سایر محصولات دیگر در این است که شما میتوانید این بالش بدلخواه باد کرده و یا خالی بگذارید و مزیت دیگر بالش این تخت در این است که طبی است و جای خواب گردن شما روی آن تعبیه شده است. ارتفاع کلی تخت 47 سانتیمتر است که در واقع خود این بالش تقریبا به ارتفاع 7 سانتیمتر بوده و ارتفاع  تقریبی این تخت بادی یک نفره را به 40 سانتیمتر میرساند. شما میتوانید با خالی کردن باد بالش از بالش های معمولی الیافدار موجود در بازار نیز استفاده نمایید. بجهت تمیز ماندن سطح رویی این تخت خواب دو نفره میتوانید از یک ملحفه کشدار استفاده کنید پمپ باد این محصول بدلیل اینکه بتواند بالش را نیز باد کند به آن متصل نیست ولی از مزیت پمپ بادش میتوانیم به باد کردن سایر محصولات بادی دیگر اشاره کنیم که با جدا شدن از این تخت صورت میگیرد در ضمن این پمپ دارای 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس است.
تخت بادی دو نفره دو رنگ
       کد کالا : 67714
موجود نمی باشد
خرید
این محصول نیز برای استفاده دو نفره تعبیه شده است که از دو لایه یا طبقه بادی برای استحکام بیشتر تشکیل شده است، یک ارتفاع بالش متصل به لایه اول دیده میشود که از آن برای نگهداشتن بالش نیز استفاده میگردد این ارتفاع تقریبا 7 سانتیمتر است، برای تمیز ماندن این تخت بادی میتوانید از یک ملحفه کشدار استفاده کنید و برای نظافت آنرا براحتی در آورده و بشویید، این تخت خواب یک پمپ باد متصل بخود دارد که عمل پر و خالی کردن را راحتی در کمتر از 5 دقیقه انجام میدهد و همچنین این پمپ 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس را دارد.
تخت بادی یکنفره الیافدار ارتفاع 33 سانتی
       کد کالا : 67766
205,000 تومان
230,000 تومان
خرید
محصول شرکت اینتکس یک تخت بادی با سه لایه ارتفاع است که سطح رویه این محصول جزو تخت های بادی فلت محسوب میشود، دور تا دور آن یک لبه کوتاه دارد در مورد تفاوت این محصول با سایر تخت خواب ها باید گفت که الیافهای بسیار مقاوم که بصورت نخ از بالا به پایین در هر لایه کشیده شده اند استقامت و فشار باد را بسیار بهتر از سایر محصولات دیگر تحمل میکنند در نتیجه سطح رویی سفت تر و مستحکم تری داشته که هوا را بین لایه های خود قفل میکنند و به سیستم DURA BEAM معروف میباشند. برای تمیز نگه داشتن سطح روی این تخت بادی میتوانید از یک ملحفه کشدار تا لبه رینگ اول آن استفاده نمایید، این مدل با سایز دو نفره با ارتفاع های مختلف تولید میشود، پمپ باد برقی متصل به خود با 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس دارد که عمل پر و خالی کردن را سریع و راحت تر انجام میدهد.
تخت بادی طبی عرض 137 سانتی الیافدار
       کد کالا : 67768
250,000 تومان
خرید
در مورد این تخت بادی دو نفره باید بسایز  مناسب آن اشاره کرد چراکه عرض 137 تنها در همین مورد از محصولات اینتکس یافت میشود، ارتفاع تخت سه لایه است و یک لبه کوتاه دور تا دور این محصول دیده میشود، سطح رویه تخت خواب های الیافدار بسیار محکم تر از سایر حصولات دیگر است چرا که این الیاف ها بصورت تار و پود از بالا به پایین متصل بوده و باد بین آنها براحتی در حرکت است که به این سیستم در اصطلاح DURA BEAM نیز گفته میشود، برای بهتر ماندن این تخت خواب از ملحفه میتوانید استفاده کنید تا سطح رویه آن کثیف نشود، این تخت در دوسایز یکنفره و دو نفره با عرض 152 سانتی متر و نیز با سه ارتفاع مختلف تولید میشود، پمپ باد برقی متصل به این تخت بادی از 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس در ایران برخوردار است.
 تخت بادی طبی الیافدار ارتفاع 33 سانتی
       کد کالا : 67770
موجود نمی باشد
خرید
این تخت خواب بادی نیز با ارتفاع سه لایه و یک لبه دور تا دور کوتاه از نمایندگی اینتکس میباشد که سطح داخلی این محصول نیز الیافهای پلیستری که از بالا به پایین هر سه لایه را بصورت مجزا از یکدیگر نگه میدارد است، این محصول در دو سایز یک و دو نفره و البته با سه ارتفاع تولید میشود، یک پمپ بادی برقی متصل بخود برای سهولت در پر و خالی کردن داشته که این پمپ 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس را دارد.

تخت بادی یکنفره الیافدار ارتفاع 46 سانتی
       کد کالا : 64412
220,000 تومان
245,000 تومان
خرید
تخت بادی یکنفره الیافدار محصول شرکت اینتکس با سه لایه ارتفاع است که سطح رویه این محصول جزو تخت های بادی فلت محسوب میشود، دور تا دور این تخت یک لبه کوتاه دارد در مورد تفاوت این تخت با سایر محصولات باید گفت که الیافهای بسیار مقاوم که بصورت نخ از بالا به پایین در هر لایه کشیده شده اند استقامت و فشار باد را بسیار بهتر از سایر تخت خواب های بادی دیگر تحمل میکنند در نتیجه سطح رویی سفت تر و مستحکم تری هم دارند که هوا را بین لایه های خود محصور میکنند و به سیستم DURA BEAM معروف میباشند. برای تمیز نگه داشتن سطح روی این محصول میتوانید از یک ملحفه کشدار تا لبه رینگ اول آن استفاده نمایید، این مدل تخت بادی با سایز دو نفره هم تولید میشود که ارتفاع های مختلفی دارند و یک پمپ باد برقی متصل به تخت با 18 ماه ضمانت دارد که عمل پر و خالی کردن را براحتی و سریع انجام میدهد.
تخت طبی دو نفره بادی الیافدار
       کد کالا : 64414
255,000 تومان
330,000 تومان
خرید
تخت بادی دو نفره الیافدار طبی محصول نمایندگی شرکت اینتکس با سه لایه ارتفاع است که سطح رویه این محصول جزو تختخواب های بادی فلت محسوب میشود، دور تا دور این تخت اینتکس یک لبه کوتاه دارد در مورد تفاوت این تختخواب با سایر محصولات باید گفت که الیاف های بسیار مقاوم که بصورت نخ از بالا به پایین در هر لایه متصل شده اند استقامت و فشار باد را بسیار بهتر از سایر تخت های دیگر تحمل میکنند در نتیجه سطح روی آنها بسیار محکم تر میباشد به این تکنولوژی DURA BEAM میگویند. جهت تمیز نگه داشتن سطح روی این محصول میتوانید از یک ملحفه کشدار تا لبه رینگ اول آن استفاده کنید، این مدل تخت بادی در سایز یکنفره هم تولید میشود که دو ارتفاع دارد و یک پمپ باد برقی متصل به تخت با 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس ایران دارد که عمل پر و خالی کردن را براحتی و سریع انجام میدهد.
تخت بادی طبی دو نفره بلند الیافدار
       کد کالا : 64418
265,000 تومان
350,000 تومان
خرید
تخت بادی دو نفره با الیاف نخی داخل سطوح خود محصول شرکت اینتکس با چهار لایه ارتفاع است که سطح رویه این تخت جزو محصولات فلت محسوب میشود و دور تا دور این تخت خواب یک لبه کوتاه دارد در مورد تفاوت این تخت خواب بادی با سایر محصولات باید گفت که الیافهای بسیار مقاوم از بالا به پایین در هر لایه کشیده شده اند استقامت و فشار باد را بسیار بهتر از سایر تخت های بادی دیگر تحمل میکنند در نتیجه سطح رویی مقاوم تری هم نسبت بسایر محصولات دیگر دارند و هوا را بین لایه های خود محصور میکنند و به سیستم DURA BEAM معروف میباشند. برای تمیز نگه داشتن سطح روی این محصول میتوانید از یک ملحفه کشدار تا لبه رینگ اول آن استفاده نمایید، این مدل تخت خواب بادی با سایز یک نفره هم تولید میشود که ارتفاع های مختلف دارند و یک پمپ باد برقی متصل به تخت خواب با 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس دارد که عمل پر و خالی کردن را براحتی و سریع انجام میدهد.
تخت بادی دو نفره الیافدار رویه کرم
       کد کالا : 64404
موجود نمی باشد
خرید
این محصول شرکت اینتکس دارای جنس جیر ضد تعریق است و ارتفاع سه لایه دارد که سطح داخلی این ارتفاع از الیافهای پلیستر که به هر لایه بصورت جداگانه متصل میباشند قرار دارد، این محصول دارای ارتفاع 41 سانتی متر با بالش متصل بخود است، برای بهتر ماندن این تخت خواب بادی از کثیفیها میتوان یک ملحفه کشدار تا لبه رینگ اول این محصول نصب کرد تا سطح رویه آن تمیز بماند، پمپ باد این تخت خواب به بدنه آن متصل است و براحتی عملیات پر و خالی کردن را انجام میدهد، این پمپ باد اینتکس 18 ماه ضمانت نمایندگی را دارد. 
تخت بادی دو نفره طبی الیافدار رویه کرم بلند
       کد کالا : 64408
275,000 تومان
335,000 تومان
خرید
 تخت بادی دو نفره شرکت اینتکس با جنسی مناسب از پی وی سی و ساختار داخلی طبی میباشد، این تخت خواب از قسمت بالایی خود دارای 51 سانتیمتر ارتفاع است که از ارتفاع مذکور میتوان بعنوان نگهدارنده بالش استفاده کرد، برای تمیز تر نگه داشتن این تختخواب میتوان از یک ملحفه کشدار تا لبه رینگ بالایی محصول استفاده کرد. این محصول دارای یک پمپ باد برقی متصل بخود است که عمل باد و خالی کردن را براحتی انجام میدهد و دارای 18 ماه ضمانت نمایندگی شرکت اینتکس در ایران است.
تخت خواب بادی دو نفره برزنتی
       کد کالا : 64474
295,000 تومان
خرید
تختخواب بادی دو نفره برزنتی محصول نمایندگی شرکت اینتکس با سه لایه ارتفاع الیافدار است که سطح رویه این محصول جزو تخت های فلت است، دور تا دور این تخت خواب یک لبه کوتاه دارد در مورد تفاوت این تختخواب با سایر محصولات باید گفت که الیاف های بسیار مقاوم که بصورت نخ از بالا به پایین در هر لایه متصل شده اند استقامت و فشار باد را بسیار بهتر از سایر تختخواب های دیگر تحمل میکنند در نتیجه سطح روی آنها بسیار سفت تر است به این تکنولوژی DURA BEAM میگویند. جهت تمیز نگه داشتن سطح روی این محصول میتوانید از یک ملحفه کشدار تا لبه رینگ اول آن استفاده کنید، یک پمپ باد برقی متصل به تخت با 18 ماه ضمانت نمایندگی شرکت اینتکس ایران دارد که عمل پر و خالی کردن را براحتی انجام میدهد.
تخت خواب بادی یک نفره برزنتی
       کد کالا : 64472
240,000 تومان
خرید
   تخت خواب بادی یک نفره برزنتی محصولی از شرکت اینتکس است. این محصول با سه لایه ارتفاع ساخته شده از الیاف بسیار مقاوم که به صورت نخ از بالا به پایین در هر لایه متصل شده اند از این رو استقامت بیشتری داشته و فشار باد بهتری نسبت به سایر تخت خواب های دیگر تحمل میکند در نتیجه سطح روی آن بسیار سفت تر است؛ این تکنولوژی DURA BEAM نامیده میشود. این تخت جزو تخت های فلت بوده و دور تا دور آن یک لبه کوتاه دارد. برای تمیز نگه داشتن سطح روی این تخت خواب میتوان از یک ملحفه کشدار تا لبه رینگ اول آن استفاده کرد. یک پمپ باد برقی متصل به تخت که عمل پر و خالی کردن را براحتی انجام میدهد با 18 ماه ضمانت نمایندگی شرکت اینتکس همراه این محصول میباشد. 
تخت بادی یکنفره خوشخواب
       کد کالا : 67952
190,000 تومان
خرید
این محصول تخت خوشخواب بادی یک نفره شرکت اینتکس با طراحی زیبا است دلیل اینکه نام این تخت بادی به خوشخواب معروف شده است سطح بافت روی تخت است همانطور که در تصویر میبینید بافت های لوزی شکل موازی کاملا مشخص هستند. سطح رویه این تخت بادی بدون برامدگی است و یک لبه کوتاه دور تا دور این محصول است. میتوانید برای اینکه سطح رویی این محصول کثیف نشود یک ملحفه کشدار برایش در نظر گرفته و روی یکی از برامدگی های ارتفاعش نصب نمایید در نظر داشته باشیذ این تخت بادی در مدل دو نفره نیز با همین طراحی تولید میشود. پمپ باد این محصول بصورت متصل به قسمت بالایی آن میباشد که عملکرد پر و خالی نمودن باد تخت را انجام میدهد و در ضمن دارای 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس است.
تخت خوشخواب بادی دو نفره
       کد کالا : 66958
265,000 تومان
خرید
تخت بادی دو نفره شرکت اینتکس با طراحی زیبا است دلیل اینکه نام این محصول به خوشخواب معروف شده است سطح بافت روی تخت است همانطور که در تصویر میبینید بافت های لوزی شکل موازی کاملا مشخص هستند. سطح رویه این تخت بادی دو نفره بدون برامدگی است و یک لبه کوتاه دور تا دور این تخت است برای تمیزی بیشتر این تخت شما میتوانید یک ملحفه کشدار روی سطح این محصول کشیده و تا لبه اول یا دوم ارتفاعش نصب کنید، این محصول دارای مدل یکنفره بوده که میتوانید این دو را با هم ست نمایید. پمپ باد این تخت بصورت متصل به قسمت بالایی آن میباشد که عملکرد پر و خالی نمودن باد آن را انجام میدهد و در ضمن دارای 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس است.
تخت خوشخواب بادی سلطنتی یکنفره
       کد کالا : 66964
240,000 تومان
265,000 تومان
خرید
تخت خوشخواب جهت استفاده یک نفر محصولی با کیفیت خواب مناسبی است اولا یک خوشخواب بادی است که سطح رویه کاملا مخملی و ضخیم دارد که  آن نیز از همین جنس هم وجود دارد و بین ارتفاع سه لایه ای که در بین طبقاتش دیده میشود یک چاک دور تا دوری جهت نگه داشتن ملحفه هم دارد و دلیل بعدی اینکه بافت های این تخت دو نفره بادی بسیار بیشتر از خوشخواب معمولی بادی است بهمین دلیل است که به خوشخواب سلطنتی معروف شده است. این تخت خوشخواب با سایز دو نفره هم تولید میشود و یک پمپ برقی متصل به بدنه دارد که بسیار سریع پر و خالی شده و دارای 18 ماه ضمانت نمایندگی مرکزی محصولات بادی اینتکس در ایران است. 
تخت خوشخواب بادی سلطنتی دو نفره
       کد کالا : 66962
340,000 تومان
خرید
این تخت خواب یکی از پر فروشترین محصولات است بدلیل اینکه این محصول اولا یک خوشخواب بادی است که بدلیل داشتن سطح رویه کاملا مخملی و ضخیم بوده که این سطح دور آن هم وجود دارد و بین ارتفاع سه لایه ای که در بین طبقاتش دیده میشود یک چاک دور تا دوری جهت نگه داشتن ملحفه نیز دیده میشود و دلیل بعدی اینکه بافت های این تخت خوشخواب بادی دو نفره بسیار بیشتر از خوسخواب معمولی بادی است بهمین دلیل است که به خوشخواب سلطنتی شهرت یافته است. این خوشخواب با سایز یک نفره نیز تولید میشود و دارای یک پمپ برقی متصل به بدنه است که بسیار سریع پر و خالی شده و دارای 18 ماه ضمانت نمایندگی اصلی و معتبر محصولات بادی اینتکس در ایران است. 
تخت بادی دو نفره نیم تاج سلطنتی دورنگ
       کد کالا : 66974
موجود نمی باشد
خرید
تخت بادی با سایز بزرگ و زیبا و جالب جهت استفاده دو نفر است، سطح ارتفاع این محصول سه لایه بوده که یک  ارتفاع بالای تخت وجود دارد که به آن نیم تاج میگویند که باعث نگه داشتن بالش میشود تشک رویی این تخت از قسمت داخلی فریم جدا میشود  و همچنین قابلیت استفاده بدون تخت خواب را نیز دارد، فریم این محصول نیز قابلیت استفاده با لحاف های الیافدار موجود در بازار را دارد. این تخت دو نفره با ارتفاع کلی 56 سانتی متر که از تاج شروع میشود و تا ارتفاع تقریبی رویه که به 46 سانتی متر میرسد میباشد. بجهت تمیز ماندن سطح رویی این تخت خواب دو نفره میتوانید از یک ملحفه کشدار استفاده کنید پمپ باد این محصول بدلیل اینکه بتواند تشک را بصورت مجزا را نیز باد کند به آن متصل نیست ولی از مزیت پمپ بادش میتوانیم به باد کردن سایر محصولات بادی دیگر اشاره کنیم که با جدا شدن از این تخت صورت میگیرد در ضمن این پمپ دارای 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس است.
صفحه:  1  2  >