تخت بادی (تختخواب بادی و تخت خواب بادی)


مناسب ترین و ارزانترین قیمت انواع تخت بادی یکنفره و تخت خواب بادی دو نفره را با قیمت های بروز تنها از همین وب سایت با قیمت نمایندگی اینتکس بخواهید. در مورد خرید تخت خواب بادی باید گفت شرکت های زیادی همچونintex, bestway, jilong, realax, در زمینه تولید این محصول فعالیت دارند. تخت بادی معمولا از جنس پی وی سی و با رویه های متفاوت هم چون مخمل، جیر و فوم می باشد که هر کدام مزیت هایی برای استفاده دارند. تخت بادی معمولا دارای کیف حمل و نقل است که در همه مکان ها براحتی جا به جا شده و قابل استفاده می باشد. تخت های بادی دارای انواع مختلف تخت بادی یک نفره یک رنگ و تختخواب بادی یک نفره دو رنگ، تخت بادی چند کاره دونفره، تخت بادی تاشو، تخت بادی خوشخواب، تخت خواب بادی دو نفره بلند و کوتاه، تخت بادی طبی الیافدار, تخت خواب بادی دو نفره سلطنتی  و ... می باشند. اکثر مدلهای تخت خواب بادی از جنس جیر تولید میشوند که در بعضی مدلها این جیر سطح رویه تخت خواب را پوشانده و بعضی دیگر دور این محصول را نیز گرفته اند و این موضوع باعث اختلاف قیمت بین تخت خواب های بادی شده است، یکی دیگر از علت هایی که باعث اختلاف قیمت بین مدل های تخت خواب بادی است پرسهای داخلی تخت خواب هاست چراکه در بعضی مدلها این پرسها موازی ساده بوده و بعضی مدلها خوشخواب طبی و بعضی دیگر الیافدار طبی میباشند، ارتفاع و تعداد لایه نیز در خرید یک تخت خواب بادی اختلاف قیمت ایجاد میکند. تمامی مدل های تخت خواب بادی قبل از ورود به بازار های جهانی در کارخانه های مربوطه تست شده و وارد این بازار ها میشوند که بهمین دلیل این تختخوابها دارای استاندارد های بروز امریکا و اروپایی هستند و تحت لیسانس این کشور ها میباشند.


مزایای تخت خواب بادی یکنفره و دو نفره
 * بدون نیاز به تشک و دارای تشک متصل به تخت و یا جدا از تخت بادی * دارای حجم بسیار کم و جاگیر نبودن که بسیار راحت قایل حمل بوده و نیازی به انبار کردن رختخواب ندارند * تخت بادی ارزان, زیبا و شیک بوده و جلوه خاص و جدیدی به منزلتان می دهند * جزو تخت خواب های پرتابل میباشند چراکه براحتی قابل حمل و نقل بهر قسمت از منزل شما بوده و حتی میتوان تخت بادی ای که در منزل استفاده میشود را براحتی در کمتر از چند دقیقه به سفر برده و نصب کرد * اکثر مدلهای تخت بادی در دو سایز یک و دو نفره تولید میشوند که میتوان براحتی آنها را با یکدیگر سِت کرد و نمای زیبایی به اتاق خواب ها داد * این محصول قابل تعمیر است! بله در صورتیکه تخت بادی شما چه از نوع یک نفره و دو نفره یا حتی تخت خواب بادی 5 کاره باشد و سوراخ شود براحتی میتوانید پنچری آنرا پیدا کرده و با چسب و لوازم تعمیراتی مخصوص اینتکس آنرا تعمیر کنید، سوراخ شدگی های قسمت جیر و همینطور پارگیهای زیاد را هم برای تعمیرات به نمایندگی اینتکس بسپارید تا تعمیرکاران خبره این کار را برای شما انجام دهند * بدون ترس انواع تخت خواب بادی یک نفره و حتی تختخواب دو نفره را باد کنید! چراکه این تخت خواب ها تا حدی باد را بداخل خود راه میدهند و بعد از آن فقط پمپ شما روشن است و سوپاپ هوای تخت بادی اجازه ورود هوا را نمیدهد *  تخت خواب بادی با ضمانت 18 ماهه پمپ باد فروشگاه اینترنتی اینتکس عرضه میگردد * تایید شده توسط پزشکان ارتوپد داخل و خارج از کشور (بدلیل بافت ها و لایه های درونی تخت بادی که به هر قسمت از بدن فشار خاصی را وارد می کند) می باشند * تخت بادی و تشک بادی intex بسیار نرم و کم وزن میباشند که براحتی قابل جابجایی میباشند * حالت ارتجاعی تختخواب بادی بسیار بسیار بالا است (400% بالاتر از تشک های فنری) و علاوه بر موارد استفاده های گوناگون از طرف متخصصان و فوق تخصصان ارتوپد (دکتر چنگیزی - دکتر مشنعی (فوق تخصص) - دکتر شاکری (شیراز) جهت درمان بیماریهای آرترز - دیسک کمر - پا درد - روماتیسم - پوکی استخوان - بیماریهای مزمن - ضعف عضلانی تأیید شده اند * تخت بادی از خواب رفتگی اعضای بدن مثل دست یا پا در موقع خواب جلوگیری میکند *
 قیمت تخت خواب ها بروز بوده و 18 ماه ضمانت پمپ باد و زمان تست خرابی  و خدمات پس از فروش دارند

4
تعداد نظرات : 28          امتیاز:4/5
تعداد کالای موجود: 55 عدد نمايش   آيتم در هر صفحه ترتيب 
صفحه:  1  2  3  >  >> 
تخت خواب بادی یکنفره سورمه ای
       کد کالا : 66706
موجود نمی باشد
خرید
این تخت خواب بادی برای استفاده یک نفر تعبیه شده است، سطح ارتفاع این محصول دو لایه یا دو طبقه بوده که یک بالش متصل به قسمت بالایی تخت ارتفاع این محصول را به 47 سانتیمتر میرساند در واقع خود این بالش تقریبا به ارتفاع 7 سانتیمتر است که ارتفاع  تقریبی این تخت خواب بادی یکنفره را به 40 سانتیمتر میرساند. باید دقت کرد که از این ارتفاع یاد شده میتوان بجهت نگه داشتن بالش معمولی و تکیه گاه آن استفاده کرد در ضمن میتوانید برای تمیزی این تخت خواب یکنفره یک ملحفه کشدار در نظر گرفته و روی آن بکشید، این محصول را میتوانید با مدل دو نفره نیز تهیه کرده و با هم سِت نمایید، پمپ بادی این تخت خواب شرکت اینتکس از نوع متصل میباشد.
نحوه باد و خالی کردن تخت خواب بادی یکنفره سورمه ای:
طبق توضیحات ارائه شده در بالا پمپ بادی این تخت خواب روی بدنه آن متصل است، این اتصال دقیقا از قسمت بالای تخت خواب است، برای باد کردن این تخت خواب بادی بعد از اینکه آنرا از کارتن بیرون آوردید باید روی زمین پَهن نمایید، در این مرحله باید دقت شود تا سطح زیرین تخت خواب کثیف نبوده و ذرات نوک تیز و برنده وجود نداشته باشد چرا که بعد از خوابیدن روی تخت خواب، فشار وزن بدن باعث فرو رفتن ذرات بداخل محصول شده و آن را سوراخ میکنند، بعد از این کار از قسمت سمت راست پمپ باد، سیم رابط برق را بیرون آورده و به پریز برق متصل میکنیم، درجه پمپ باد تخت خواب بادی را بسمت راست چرخانده و کلید روشن شدن پمپ را میزنیم، بعد از گذشت زمان معلوم که برای این تخت خواب یکنفره بین 2 الی 3 دقیقه است کلید پمپ را زده و آنرا خاموش میکنیم، تخت خواب بادی یکنفره شما قابل استفاده میباشد، در صورت نیاز میتوان سیم و دو شاخه را از پریز برق دراورد و داخل محل مخصوص خود قرار داد، برای خالی کردن باد این تخت خواب همین عملیات را انجام داده با این تفاوت که درجه پمپ بادی را بسمت چپ میچرخانیم. 
تخت بادی دو نفره سورمه ای
       کد کالا : 66702
168,000 تومان
215,000 تومان
خرید
این تخت بادی برای استفاده خواب دو نفره تعبیه شده و سطح ارتفاع این محصول دو لایه یا دو طبقه بوده که یک بالش متصل به قسمت بالایی تخت ارتفاع این محصول را به 47 سانتیمتر میرساند در واقع خود این بالش تقریبا به ارتفاع 7 سانتیمتر است که ارتفاع  تقریبی این تخت بادی دو نفره را به 40 سانتیمتر میرساند. باید گفت که از این ارتفاع یاد شده میتوان برای نگه داشتن بالش معمولی و تکیه گاه آن استفاده کرد. بجهت تمیز ماندن سطح رویی این تخت دو نفره میتوانید از یک ملحفه کشدار استفاده نمایید در ضمن باید گفت این تخت دو نفره با همین طراحی در مدل یک نفره نیز تولید میشود، پمپ باد این تخت نمایندگی اینتکس بدلیل اینکه به آن متصل است میتواند براحتی بدون دخالت و نگه داشتن دست باد شود و در خالی کردن نیز پمپ باد محصول را خالی کند و نیز 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس را دارد.
نحوه باد کردن تخت خواب بادی دو نفره سورمه ای:
این تخت بادی دو نفره یک پمپ برقی متصل به خود دارد، برای باد کردن محصول ابتدا باید رابط سیم برق را به دو شاخه زده و پمپ را براست بچرخانید، دکمه روشن شدن تخت دو نفره را زده و طبق تایمی که در توضیحات آمده صبر کنید تا تخت شما باد شود، پمپ را خاموش کنید، اکنون تخت بادی اینتکس آماده استفاده است، دقت کنید نیازی به وصل بودن سیم پمپ باد این محصول نیست و میتوان بعد از انجام عمل باد کردن دوشاخه را از برق دراورده و تخت دو نفره را به قسمت دیگری گذاشت، جهت خالی کردن همین عملیات را بصورت بلعکس انجام داده تا تخت اینتکس شما خالی شود، اکنون میتوانید محصول را مثل یک سفره تا کرده و داخل ساک حمل خود قرار دهید.
تخت خواب بادی یکنفره سورمه ای بدون پمپ
       کد کالا : 66721
95,000 تومان
115,000 تومان
خرید
تخت خواب بادی یکنفره اینتکس دارای سطح ارتفاع دو لایه یا دو طبقه است و یک بالش متصل به قسمت بالایی تخت خواب دارد و ارتفاع آن را به 47 سانتیمتر میرساند، این بالش تقریبا به ارتفاع 7 سانتیمتر بوده که ارتفاع  تقریبی تخت خواب یکنفره را به 40 سانتیمتر میرساند. از این ارتفاع میتوان بجهت نگه داشتن بالش های الیافی معمولی و تکیه گاه آن استفاده کرد جهت تمیز نگه داشتن این تخت خواب یک ملحفه کشدار روی آن بکشید، این محصول را میتوانید با مدل دو نفره نیز داشته باشید،این تخت خواب پمپ بادی نداشته و برای باد کردن آن میتوانید از سایر پمپ های باد شرکت اینتکس استفاده نمایید.
 نحوه باد کردن تخت خواب بادی یکنفره بدون پمپ:
این تخت خواب پمپ باد نداشته و قابل باد شدن با سایر پمپ های باد شرکت اینتکس است، فرقی نمیکند چه پمپی برای این محصول تهیه نموده اید ولی باید نازل پمپ را بعد از باز کردن دریچه باد با کشیدن بسمت عقب بداخل دریچه فرو کنید، اگر پمپ باد شما از نوع برقی است دکمه آنرا بزنید و اگر از نوع پدالی یا دستی است با وارد کردن نیروی مربوطه باد را بداخل تخت خواب بادی خود بفرستید، بعد از ورود باد دریچه بادی این محصول را با فشار دست ببندید، باید اشاره کرد پمپ باد دستی و پدالی از لحاظ فشار و نیروی وارده به تخت خواب قوی تر از پمپ برقی میباشند، پس دقت کنید تا جایی که این تخت خواب یکنفره شکل خود را پیدا کرد باد بیش از حد به آن وارد ننمایید، برای خالی کردن تخت خواب باید دو ضامن که چپ و راست این دریچه بادی وجود دارد را بسمت یکدیگر فشار داده و دریچه باد را از یک سمت خارج نمایید، باید گفت که جهت جا زدن دوباره دریچه باد، این دوضامن که در دو طرف دریچه تخت خواب اینتکس قرار دارند را با فشار بداخل فرو برده تا صدایی برای جا خوردن مشخص شود.
 
 
تخت بادی یک نفره بست وی
       کد کالا : 67381
145,000 تومان
170,000 تومان
خرید
تخت بادی یک نفره بست وی با ارتفاع دو لایه  جنس رویه آن از جیر ضد تعریق و جنس دور و زیر تخت بادی از پی وی سی است و دارای ارتفاع بالش است از این ارتفاع برای خوابیدن یا نگهداشتن بالش استفاده میشود. تختخواب بادی پمپ برقی مجزا از تخت بوده که براحتی از بدنه تخت بست وی جدا میشود. دارای ساختار داخلی ساده یا موازی در قسمت طولی این تخت بادی یک نفره، کیف حمل و نقل و برچسب تعمیرات است. با تخت های بادی بست وی دیگر نگران کمبود جا نباشید.
نحوه باد کردن تخت بادی یک نفره بست وی:
این تخت یک نفره یک پمپ بادی با قابلیت جدا شدن از محصول دارد، برای باد کردن این محصول ابتدا نازل پمپ باد را روی قسمت جلویی پمپ که عمل خروج باد را هم انجام میدهد نصب میکنیم، سپس قسمت بالایی دریچه باد را چرخانده تا دریچه بیرون آید و نازل بزرگ پمپ باد را بداخل دریچه گذاشته و پمپ باد را روشن میکنیم، بعد از باد کردن تخت یک نفره دریچه آنرا بسته و از محصول استفاده نمایید، باید دقت کرد تا زمان ذکر شده ای که جهت باد کردن این تخت بادی در توضیحات ذکر شده مناسب است و بیشتر از این زمان محصول بادی را اضافه نمیکند، برای خالی کردن تخت بادی یک نفره دریچه پیچ شونده را از پایین ترین قسمت که روی بدنه نصب است چرخانده و آنرا از بدنه جدا نمایید، باد تخت یک نفره شما خالی شده و برای اینکه زود تر عمل تخلیه باد انجام گیرد نازل پمپ باد را از قسمت بالا روی پمپ گذاشته تا عمل تخلیه را برای تخت یک نفره کامفورت بست وی انجام دهد.
تخت بادی دو نفره بست با پمپ برقی جدا شونده
       کد کالا : 67345
180,000 تومان
230,000 تومان
خرید
تخت بادی دو نفره بست وی با ارتفاع دو لایه از سطح زمین و نیز یک ارتفاع بالش متصل بخود است، سطح داخلی این تخت دو نفره دارای بافتهای ساده موازی در قسمت طولی است یعنی باد وارد شده به تخت بصورت ستونی بین لایه های آن در حرکت است، ارتفاع کلی دو لایه بوده که میتوان تا لبه رینگ اول این محصول بادی ملحفه انداخت که البته این کار نیز جهت تمیز تر مانده تخت بادی بست وی انجام میگیرد، دریچه باد این محصول از نوع پیچ شونده به بدنه است یعنی با چرخاندن به دو سمت باز و بسته میشود، این تخت داری یک پمپ بادی برقی با قابلیت جدا شدن از بدنه خود است که از این پمپ باد میتوان برای باد کردن سایر محصولات بادی استفاده کرد و در ضمن این پمپ 18 ماه ضمانت نمایندگی بست وی را دارد.
 نحوه باد و خالی کردن تخت بادی دو نفره بست وی:
برای استفاده از این تخت دو نفره ابتدا باید پمپ باد برقی آن را به برق متصل کرد، باید گفت پمپ بادی تخت بست وی از نوع برقی است ولی متصل به محصول نیست، این پمپ عملکردی بسیار واضح دارد باد را از بالای خود گرفته و بداخل تخت میفرستد، دریچه ورود باد تخت را بازکرده و دکمه روشن شدن پمپ را میزنیم، سپس نازل پمپ بادی را بداخل دریچه تخت خواب کرده و محصول را باد میکنیم، باید دقت کرد مقدار باد کردن تخت به اندازه ای است که در توضیحات آمده، اکنون تخت بادی دو نفره حاضر است و میتوان از آن استفاده کرد، برای خالی کردن تخت بادی بست وی باید دریچه این محصول را چرخاند و از بدنه جدا کرد، اگر نیاز دارید باد زود تر خالی شود باید سری پمپ بادی را از بالا گذاشته و بداخل بدنه تخت کنید، باد بسرعت بیشتری بیرون آمده و تخت شما زود تر خالی میشود. 
تخت بادی 2 نفره سورمه ای بدون پمپ
       کد کالا : 66720
139,000 تومان
180,000 تومان
خرید
این محصول یک تخت بادی 2 نفره با ارتفاع دو طبقه از شرکت اینتکس است که یک برامدگی جهت نگهداشتن بالش متصل روی تخت دیده شده که ارتفاع این برامدگی در حدود 7 سانتیمتر است و بعد از کسر این ارتفاع از سایز اصلی این تخت به 40 سانتیمتر میرسد، از این ارتفاع بجز بالش یاد شده میتوان بجهت نگهداشتن بالش های الیافی نیز استفاده کرد، با توجه به رنگ چرک تابی که دارد برای تمیز ماندن بیشتر این تخت بادی میتوان از یک ملحفه کشدار تا لبه رینگ یا همان طبقه استفاده کرد، تخت بادی با مدل یک نفره نیز تولید میشود که میتوان از آن برای سِت کردن نیز استفاده کرد.
نحوه استفاده از تخت بادی 2 نفره بدون پمپ اینتکس:
این تخت با تمامی پمپ های بادی اینتکس باد میشود وبرای انجام اینکار باید ابتدا دریچه جلویی که روی بدنه تخت نصب است را بیرون کشید، نازل بزرگ پمپ باد را بداخل دریچه کرده و بادی را بداخل تخت 2 نفره فرستاد، بعد از اینکه عملیات باد کردن به اتمام رسید نازل را دراورده و دریچه ورودی باد را ببندید، دقت شود در صورتیکه برای باد کردن این تخت 2 نفره از پمپ باد دستی یا پدالی استفاده میکنید مواظب فشار زیادتر از حد توان این تخت بادی باشید چراکه فشار اضافی باعث خرابی لایه های داخلی میشود و فشار حاصله از پمپ باد دستی و پدالی از پمپ های دیگر بیشتر است، برای خالی کردن این تخت دو زائده در طرفین دریچه بادی آن تعبیه شده است که این دو را روبه یکدیگر فشار داده و بسمت بیرون بکشید تا دریچه کاملا خارج شود و هوای داخلی تخت بیرون آید.
 
 
تخت خواب بادی دو نفره بلند
       کد کالا : 66718
218,000 تومان
260,000 تومان
خرید
این تخت خواب بادی برای استفاده دونفره است، سطح ارتفاع این محصول چهار لایه یا طبقه میباشد سطح رویه این محصول کاملا صاف بوده ویک لبه دور تا دوری بسیار همسطح دارد، سطح ارتفاع رویی تخت خواب بادی بلند تر از سایر محصولات دیگر اینتکس است برای تمیزی بیشتر این محصول شما میتوانید یک ملحفه کشدار نیز تهیه کرده و تا رینگ اول یا دوم این تخت خواب دو نفره آن را نصب کنید. پمپ باد این تخت خواب شرکت اینتکس بدلیل اینکه به آن متصل است میتواند براحتی بدون دخالت و نگه داشتن دست باد شود و در خالی کردن نیز پمپ باد محصول را خالی کند و در ضمن 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس را دارد.
نحوه باد کردن و خالی کردن تخت خواب بادی دو نفره بلند:
برای اینکار باید پمپ باد تخت خواب اینتکس را به برق زده و درجه آنرا بسمت راست بچرخانید تا هوا داخل تخت خواب وارد شود، باید دقت کرد که تایم پُر شدن هر محصول در قسمت توضیحاتی آن ثبت شده است و بیشتر از این تایم نیازی به باد کردن تخت خواب نیست چرا که باد اضافی پشت دریچه سوپاپ برگشت هوا باقی میماند، بعد از خوابیدن در صورتیکه نیاز به خالی کردن باد تخت خواب باشد باید درجه را بسمت چپ چرخانده و دکمه پمپ را بزنید تا باد تخت خواب دو نفره بلند اینتکس براحتی خالی شود، سپس محصول  را تا کرده و داخل ساک حمل خود قرار دهید، در صورتیکه نیاز به باد کردن با پمپ های دستی یا پدالی را داشته باشید میتوانید از یک دریچه ورودی بادی که روی پمپ نصب تخت خواب است نازل پمپ باد را داخل نمایید و این کار را انجام دهید.
تخت خواب بادی یکنفره دو رنگ
       کد کالا : 67732
موجود نمی باشد
خرید
تخت خواب بادی جهت استفاده یک نفره است که یک بالش بادی متصل شده به قسمت بالایی تخت ارتفاع این تخت را به 48 سانتیمتر میرساند در واقع خود این بالش تقریبا به ارتفاع 7 سانتیمتر میباشد که ارتفاع  تقریبی این تخت خواب یکنفره را به 41 سانتیمتر میرساند. یک لبه دور تا دوری بسیار کوتاه دارد که در تصویر این محصول دیده میشود، از ارتفاع بالش گفته شده میتوان جهت نگه داشتن یک بالش معمولی و تکیه گاه آن استفاده کرد، میتوان برای بهتر نگه داشتن و کثیف نشدن این تخت خواب بادی از یک ملحفه کشدار استفاده کرد و دور رینگ اول این تخت خواب انداخت، این محصول یکنفره با همین طراحی در مدل دو نفره تولید میشود. پمپ باد این تخت خواب بادی  نمایندگی مرکزی اینتکس بدلیل اینکه به بدنه آن متصل است میتواند براحتی در چند دقیقه باد و خالی شود و 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس را دارد.
نحوه باد کردن و خالی کردن تخت خواب بادی یک نفره دورنگ اینتکس:
برای اینکار باید تخت خواب را پَهن کرده و سیم رابط پمپ را که در قسمت کناری پمپ بادی داخل یک دریچه پلاستیکی است درآورید، بعد از اینکه پمپ به برق زده شد، درجه را براست چرخانده تا باد بداخل تخت خواب راه پیدا کند و بعد از زمان معلوم دکمه پمپ را زده تا پمپ خاموش شود، در صورتیکه نیاز به تخلیه باد این تخت خواب یکنفره باشد پمپ بادی را بسمت چپ چرخانده و دکمه را بزنید، پمپ بادی این تخت خواب دو قابلیته بوده و باد را خارج مینماید، در مواقع اضطراری که برق نمیباشد جهت باد کردن این محصول میتوانید از پمپ های دستی و پدالی نیز استفاده نمایید به این صورت که نازل بزرگ این پمپ ها را بداخل دریچه بادی که روی پمپ این تخت خواب ایجاد شده قرار داده و با فشار دست یا پا این تخت خواب بادی یکنفره را پُر کنید.
 
 
تخت بادی دو نفره دو رنگ
       کد کالا : 67738
172,000 تومان
185,000 تومان
خرید
تخت بادی برای استفاده دو نفره تعبیه شده و سطح ارتفاع سه لایه است که یک بالش متصل به قسمت بالایی تخت ارتفاع این محصول را به 48 سانتیمتر میرساند در واقع خود این بالش بادی تقریبا به ارتفاع 7 سانتیمتر میباشد که ارتفاع  تقریبی این تخت دو نفره را به 41 سانتیمتر میرساند، از ارتفاع بالش گفته شده میتوان برای نگه داشتن یک بالش معمولی و تکیه گاه آن استفاده کرد. یک لبه دور تا دور این تخت بادی وجود دارد، برای تمیز ماندن این محصول میتوانید از یک ملحفه کشدار استفاده نمایید. این محصول با همین طراحی در مدل تخت بادی یک نفره نیز تولید میشود. پمپ بادی این تخت نمایندگی معتبر اینتکس بدلیل اینکه به آن متصل است میتواند براحتی در چند دقیقه پر و خالی شود و 18 ماه ضمانت فروشگاه اینترنتی اینتکس را دارد.
روش باد و خالی کردن تخت بادی دو نفره دورنگ:
برای باد کردن تخت بادی دو نفره دو رنگ نیازی به تجربه خاصی نیست، ابتدا سیم دو شاخه تخت را به برق زده و کلید روشن شدن آنرا بزنید، درجه پمپ بادی را بسمت راست بچرخانید تا تخت شما شروع به پُر شدن کند، بعد از مدت زمان معلومی که برای باد شدن این محصول در توضیحات آن آمده پمپ بادی تخت دو رنگ را خاموش نمایید، جهت خالی کردن این تخت بادی دو نفره پمپ را بسمت چپ چرخانده تا باد آن خارج شود، جالب اینکه شرکت اینتکس برای مواقع اضطراری برق یک راه ورودی باد روی این تخت بادی تعبیه کرده تا با سایر پمپ های دستی و پدالی نیز باد شود ولی باید گفت این پمپ ها باد بیشتری را بداخل محصول میفرستند پس باید دقت کرد تا بیش از میزان باد لازمه به این تخت دو نفره وارد نگردد چرا که لایه های داخلی آن ترکیده و تغییر شکل میدهند.
تخت بادی 1 نفره الیافدار ارتفاع 33 سانتی
       کد کالا : 67766
موجود نمی باشد
خرید
محصول شرکت اینتکس یک تخت بادی با سه لایه ارتفاع است که سطح رویه این محصول جزو تخت های بادی فلت محسوب میشود، دور تا دور آن یک لبه کوتاه دارد در مورد تفاوت این محصول با سایر تخت های بادی دیگر باید گفت که الیافهای بسیار مقاوم که بصورت نخ از بالا به پایین در هر لایه کشیده شده اند، استقامت و فشار باد را بسیار بهتر از سایر محصولات دیگر تحمل میکنند در نتیجه سطح رویی سفت تر و مستحکم تری داشته که هوا را بین لایه های خود قفل میکنند و به سیستم DURA BEAM معروف میباشند. برای تمیز نگه داشتن سطح روی این تخت بادی میتوانید از یک ملحفه کشدار تا لبه رینگ اول آن استفاده نمایید، این تخت بادی 1 نفره با سایز دو نفره و با ارتفاع های مختلف تولید میشود، پمپ باد برقی متصل به بدنه با 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس دارد که عمل پر و خالی کردن را سریع و راحت تر انجام میدهد.
روش باد شدن و خالی شدن تخت بادی یکنفره الیافدار 33 سانتی:
باد کردن تخت بادی الیافدار 1 نفره نیز مثل سایر تخت های بادی دیگر میباشد، همانطور که در توضیحات این محصول ذکر شده این تخت با یک پمپ برقی متصل به خود که عملکرد دوکاره دارد تولید میشود، برای پر شدن باد این تخت 1 نفره ابتدا پمپ باد برقی آنرا به برق زده و کلید چرخشی آن را براست بچرخانید و تا زمان معلوم جهت باد کردن این محصول که در توضیحاتش آمده صبر کنید، تخت بادی 1 نفره پُر شده و پمپ را خاموش نمایید، در صورتیکه نیاز به تخلیه باد این محصول بود میتوانید پمپ آنرا روشن کرده و کلید آنرا بسمت چپ بچرخانید، باد خارج شده و تخت بادی شما بصورت اتوماتیک روی زمین قرار میگیرد، یک دریچه باد نیز برای باد کردن با پمپ های دیگر همچون دستی و پدالی روی پمپ بادی این تخت تعبیه شده است که از آنها میتوان برای شرایط اضطراری و یا در چادر های مسافرتی و کمپ ها استفاده کرد چرا که در این شرایط برق نبوده و با استفاده از نیروی مکانیکی بادی تخت 1 نفره را باد کرد، البته باید دقت شود تا این باد زیاد تر از حد استاندارد نباشد که باعث خرابی و ترکیدگی لایه های تخت بادی الیافدار شود.
تخت بادی طبی عرض 137 سانتی الیافدار
       کد کالا : 67768
190,000 تومان
255,000 تومان
خرید
در مورد این تخت بادی دو نفره باید بسایز مناسب آن اشاره کرد چراکه عرض 137 تنها در همین مورد از محصولات اینتکس یافت میشود چرا که اکثر مدل های تخت ها یا با عرض یک نفره که 99 سانتیمتر است تولید شده و یا با عرض 152 سانتیمتر که دو نفره میباشد تولید میگردد. ارتفاع تخت سه لایه است و یک لبه کوتاه دور تا دور این محصول دیده میشود، سطح رویه تخت خواب های الیافدار بسیار محکم تر از سایر حصولات دیگر است چرا که این الیاف ها بصورت تار و پود از بالا به پایین متصل بوده و باد بین آنها براحتی در حرکت است که به این سیستم در اصطلاح DURA BEAM نیز گفته میشود، برای بهتر ماندن این تخت خواب از ملحفه میتوانید استفاده کنید تا سطح رویه آن کثیف نشود، این تخت در دوسایز یکنفره و دو نفره با عرض 152 سانتی متر و نیز با سه ارتفاع مختلف تولید میشود، پمپ باد برقی متصل به این تخت بادی از 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس در ایران برخوردار است.
نحوه باد و خالی کردن باد تخت بادی طبی عرض 137 سانتیمتری:
باد کردن این تخت خواب نیز با یک پمپ باد برقی که به این تخت خواب متصل است صورت میگیرد، برای اینکار ابتدا تخت بادی خود را پَهن کرده و سپس دوشاخه آنرا به برق بزنید کلید روشن شدن پمپ را زده و درجه پمپ باد را بسمت راست بچرخانید، بعد از زمانی که در توضیحات این تخت آمده پمپ را خاموش نمایید و از خواب روی این محصول لذت ببرید، در صورتیکه نیاز به خالی شدن باد تخت دارید میتوانید براحتی با چرخش کلید بسمت چپ و روشن کردن پمپ باد تخت خواب آنرا خالی نمایید، براحتی پمپ باد تخت شما را خالی کرده و میتوانید آنرا جمع نمایید، در صورتی که در مواقع اضطراری قرار گرفته باشید و برق نباشد میتوانید برای باد کردن این تخت بادی از پمپ باد دستی یا پدالی استفاده نمایید به اینصورت که نازل این دو پمپ باد را داخل دریچه ای که روی پمپ باد برقی تخت تعبیه شده قرار داده و با دست یا پا آنرا باد نمایید.
 تخت بادی طبی الیافدار ارتفاع 33 سانتی
       کد کالا : 67770
موجود نمی باشد
خرید
این تخت خواب بادی نیز با ارتفاع سه لایه و یک لبه دور تا دور کوتاه از نمایندگی اینتکس میباشد که سطح داخلی این محصول نیز الیافهای پلیستری که از بالا به پایین هر سه لایه را بصورت مجزا از یکدیگر نگه میدارد است، این محصول در دو سایز یک و دو نفره و البته با سه ارتفاع تولید میشود، یک پمپ بادی برقی متصل بخود برای سهولت در پر و خالی کردن داشته که این پمپ 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس را دارد.
روش باد کردن تخت بادی طبی الیافدار ارتفاع 33 سانتیمتری:
برای باد کردن این محصول نیز سایر تخت خواب های دیگر ابتدا باید پمپ باد آنرا به برق زده و کلید آنرا بسمت راست بچرخانید، بعد از اینکار پمپ باد را روشن نمایید، تخت بادی شما پُر شده و با خاموش کردن پمپ باد میتوانید از آن استفاده نمایید، برای خالی کردن این تخت بادی باید پمپ باد آنرا بسمت چپ چرخانده تا باد از داخل این محصول خارج شود، این تخت خواب نیز قابلیت باد کردن با پمپ های دیگر در شرایط اضطراری را دارد. 
تخت بادی یکنفره الیافدار ارتفاع 46 سانتی
       کد کالا : 64412
199,000 تومان
245,000 تومان
خرید
تخت بادی یکنفره الیافدار محصول شرکت اینتکس با سه لایه ارتفاع است که سطح رویه این محصول جزو تخت های بادی فلت محسوب میشود، دور تا دور این تخت یک لبه کوتاه دارد در مورد تفاوت این تخت با سایر محصولات باید گفت که الیافهای بسیار مقاوم که بصورت نخ از بالا به پایین در هر لایه کشیده شده اند استقامت و فشار باد را بسیار بهتر از سایر تخت خواب های بادی دیگر تحمل میکنند در نتیجه سطح رویی سفت تر و مستحکم تری هم دارند که هوا را بین لایه های خود محصور میکنند و به سیستم DURA BEAM معروف میباشند. برای تمیز نگه داشتن سطح روی این محصول میتوانید از یک ملحفه کشدار تا لبه رینگ اول آن استفاده نمایید، این مدل تخت بادی با سایز دو نفره هم تولید میشود که ارتفاع های مختلفی دارند و یک پمپ باد برقی متصل به تخت با 18 ماه ضمانت دارد که عمل پر و خالی کردن را براحتی و سریع انجام میدهد.
روش باد کردن و خالی کردن تخت بادی طبی الیافدار ارتفاع 46 سانتیمتری:
برای باد کردن این محصول نیز مانند سایر تخت خواب های دیگر پس از یافتن مکان مناسب و بدون هرگونه اشیاء تیز وبرنده، نخست دو شاخه پمپ باد تخت را به برق زده و کلید آنرا بسمت راست بچرخانید، بعد از اینکار پمپ باد را روشن نمایید، تخت بادی شما پُر شده  میتوانید از آن استفاده نمایید، برای خالی کردن تخت بادی باید درجه پمپ باد آنرا بسمت چپ چرخانده تا باد از داخل این محصول خارج شود، این تخت خواب نیز قابلیت باد کردن با پمپ های دیگر در شرایط اضطراری مانند قطع برق را دارد.
تخت طبی دو نفره بادی الیافدار
       کد کالا : 64414
موجود نمی باشد
خرید
تخت بادی دو نفره الیافدار طبی محصول نمایندگی شرکت اینتکس با سه لایه ارتفاع است که سطح رویه این محصول جزو تختخواب های بادی فلت محسوب میشود، دور تا دور این تخت اینتکس یک لبه کوتاه دارد در مورد تفاوت این تختخواب با سایر محصولات باید گفت که الیاف های بسیار مقاوم که بصورت نخ از بالا به پایین در هر لایه متصل شده اند استقامت و فشار باد را بسیار بهتر از سایر تخت های دیگر تحمل میکنند در نتیجه سطح روی آنها بسیار محکم تر میباشد به این تکنولوژی DURA BEAM میگویند. جهت تمیز نگه داشتن سطح روی این محصول میتوانید از یک ملحفه کشدار تا لبه رینگ اول آن استفاده کنید، این مدل تخت بادی در سایز یکنفره هم تولید میشود که دو ارتفاع دارد و یک پمپ باد برقی متصل به تخت با 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس ایران دارد که عمل پر و خالی کردن را براحتی و سریع انجام میدهد.
نحوه باد کردن و خالی کردن تخت بادی طبی الیافدار دو نفره:
برای راه اندازی این تخت بادی دو نفره میتوانید براحتی اینکار را انجام دهید. در ابتدا کافیست این کالا را در سطحی صاف و بدون اشیای تیز و برنده به خوبی پهن کرده، پس از اتصال پمپ باد به برق، کلید آنرا بسمت راست بچرخانید، پمپ را روشن کرده و اقدام به باد کردن تخت کنید. لازم به ذکر است پس از شکل گرفتن تخت بادی طبی قابل استفاده بوده و باید پمپ را خاموش کنید. برای خالی کردن این محصول باید درجه پمپ باد آنرا بسمت چپ چرخانده تا باد از داخل این محصول خارج شود، این تخت نیز قابلیت باد کردن با پمپ های دیگر در شرایط اضطراری مانند قطع برق را دارد.
تخت بادی طبی دو نفره بلند الیافدار
       کد کالا : 64418
موجود نمی باشد
خرید
تخت بادی دو نفره با الیاف نخی داخل سطوح خود محصول شرکت اینتکس با چهار لایه ارتفاع است که سطح رویه این تخت جزو محصولات فلت محسوب میشود و دور تا دور این تخت خواب یک لبه کوتاه دارد در مورد تفاوت این تخت خواب بادی با سایر محصولات باید گفت که الیافهای بسیار مقاوم از بالا به پایین در هر لایه کشیده شده اند استقامت و فشار باد را بسیار بهتر از سایر تخت های بادی دیگر تحمل میکنند در نتیجه سطح رویی مقاوم تری هم نسبت بسایر محصولات دیگر دارند و هوا را بین لایه های خود محصور میکنند و به سیستم DURA BEAM معروف میباشند. برای تمیز نگه داشتن سطح روی این محصول میتوانید از یک ملحفه کشدار تا لبه رینگ اول آن استفاده نمایید، این مدل تخت خواب بادی با سایز یک نفره هم تولید میشود که ارتفاع های مختلف دارند و یک پمپ باد برقی متصل به تخت خواب با 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس دارد که عمل پر و خالی کردن را براحتی و سریع انجام میدهد.
نحوه باد کردن تخت بادی طبی دو نفره بلند الیافدار: 
برای راه اندازی این تخت بادی میتوانید براحتی اینکار را انجام دهید. در ابتدا کافیست این کالا را از بسته بندی خارج کرده و در محیطی صاف و عاری از اشیای تیز و برنده پهن کنید، در مرحله بعدی باید پمپ بادی سرخود این تخت را به برق متصل کرده، اهرم آن را به سمت راست چرخانده تا باد شود. پس از شکل گرفتن تخت بادی بلند باید پمپ را خاموش کرد و از باد زدن بیش از حد خودداری کرد تا محصول تغییر شکل ندهد. برای خالی کردن تخت بادی اینتکس باید اهرم پمپ باد آنرا بسمت چپ چرخانده تا باد از داخل این محصول خارج شود، در شرایطی که برق نباشد میتوان این تخت را با سایر پمپ های بادی پُر کرده و از آن استفاده نمود.
تخت خواب بادی دو نفره تاجدار
       کد کالا : 67397
199,000 تومان
265,000 تومان
خرید
این تخت خواب مناسب استفاده دو نفر بوده و به شکل بیضی میباشد، ارتفاع  تشک آن حدودا 25 سانتی متر بوده که دارای یک ارتفاع تاج 60 سانتی متری متصل است و برای تکیه دادن مناسب است. یک دریچه باد مجزا از نوع پیچ شونده دارند که با چرخش به دو سمت میتوان آن را پر و خالی کرد. تخت خواب بادی تاجدار با سایر پمپ های باد اینتکس باد میشود. برای انتخاب پمپ باد این محصول به قسمت پمپها در سایت مراجعه کنید.
روش باد و خالی کردن تخت خواب بادی دو نفره تاجدار:
برای باد کردن تخت خواب بادی دو نفره تاجدار سلطنتی ابتدا باید یک پمپ باد از فروشگاه اینترنتی اینتکس خریداری فرمایید، تخت خواب بادی را در محلی مسطح و تمیز پهن کرده، نازل پمپ باد را متناسب با محفظه ورودی هوا انتخاب کرده و به آن متصل کنید، سپس اقدام به باد کردن کنید، پس از شکل گرفتن تخت خواب بادی تاجدار عملیات پمپاژ را متوقف کرده و دریچه آنرا ببندید. قسمت تاجی شکل این محصول جداگانه باد زده میشود، به همین ترتیب اقدام به باد کردن این قسمت کنید، پس از انجام مراحل فوق تخت خواب دو نفره اینتکس آماده استفاده میباشد و میتوانید از خوابیدن بر روی آن لذت ببرید. هنگام باد زن توجه کنید زمانی که قسمت مورد نظر به خوبی شکل گرفت از باد کردن دست بکشید زیرا که بیش از اندازه باد زدن به بافت های داخلی 
تخت خواب بادی دو نفره
 آسیب وارد میکند. در صورتی که نیاز به  جمع آوری تخت خواب اینتکس دارید کافیست دریچه های باد آن را باز کرده تا هوا از داخل آن خالی شود، برای اینکار میتوانید از پمپ های بادی که عملکرد دو گانه داشته و عمل مکندگی را نیز انجام میدهند کمک بگیرید.
تخت یکنفره بادی الیافدار قهوه ای
       کد کالا : 67492
موجود نمی باشد
خرید
تخت خواب بکنفره فوق دارای نوارهای الیاف پلیستر ضربدری پرس شده از بالا به پایین در سه لایه خود است، جنس بدنه و دور این تخت خواب از روکش جیر بوده وزیر آن از پی وی سی است، سطح رویه این تختخواب فلت بوده و دارای یک لبه بادی کوتاه دور تا دور خود است. بافت های این محصول که بوضوح روی آن دیده میشود بصورت دوبل بوده و این امر باعث تقویت شدن سطح رویی این تخت میگردد ضمنا در ساخت این محصول از آخرین نوآوری های مهندسی و را حل های انحصاری در زمینه محصولات خوابی قابل حمل استفاده شده که تحمل فشار سطح رویه این تختخواب بادی را طبق وزن اعلام شده در محصول تا 227 کیوگرم (برای یک نفر) بالا میبرند! روی تمامی  تخت خواب های بادی تا لبه اول میتوان از ملحفه کشدار استفاده کرد و این تخت خواب بست وی کامفورت نیز این قابلیت را دارد. این تختخواب در دو نوع یک نفره و دونفره تولید میشود و یک پمپ باد برقی متصل به تخت خواب بجهت سهولت در پر و خالی شدن با 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس ایران و یک پستونکی مجزا برای باد شدن با سایر پمپ های دیگر در شرایط استفاده های مختلف  را داشته و یک ساک حمل و نقل رایگان و برچسب تعمیرات دارد.
روش باد کردن تخت یکنفره بادی الیافدار قهوه ای: 
راه اندازی تخت یکنفره بادی به راحتی توسط پمپ باد برقی متصل به آن صورت میپذیرد، در ابتدا کافیست این کالا را از بسته بندی خارج کرده و در محیطی صاف و بدن اشیای تیز و برنده پهن کنید، در مرحله بعدی باید پمپ بادی سرخود این تخت را به برق متصل کرده، اهرم آن را به سمت راست چرخانده تا عمل پمپاژ باد صورت گرفته و تخت باد شود، پس از شکل گرفتن تخت یک نفره با باد باید پمپ را خاموش کرد و از باد زدن بیش از حد آن اجتناب کرد تا محصول تغییر شکل ندهد و پمپ آن نسوزد، برای خالی کردن تخت بادی بست وی باید اهرم پمپ باد آنرا بسمت چپ چرخانده تا باد از داخل این محصول خارج شود، این تخت طبی نیز قابلیت باد کردن با پمپ های دیگر در شرایط اضطراری مانند نبود برق را دارد.
تختخواب بادی دو نفره الیافدار قهوه ای
       کد کالا : 67494
موجود نمی باشد
خرید
این محصول یکی از تولیدات کمپانی قدرتمند بست وی است، این تخت خواب با ارتفاع سه لایه از سطح زمین و نوارهای الیاف پلیستری ضربدری میباشد، بافت های داخلی این تخت خواب بادی تماما دوبل بوده که روی سطح آن نیز قابل ملاحظه میباشد و باعث بالا بردن تحمل وزن این تختخواب دو نفره تا 295 کیلوگرم میشود. یک لبه بادی کوتاه دور تا دور این تختخواب دیده میشود و قابلیت نصب ملحفه تا لبه اول رینگ خود دارد، این تخت خواب با مدل یکنفره نیز تولید میشود و دارای یک پمپ باد برقی متصل بخود است که عمل پر و خالی کردن را راحت تر انجام میدهد و همچنین یک سوپاپ پستونکی برای باد کردن با سایر پمپ ها در شرایط های مختلف مثلا پمپ باد دستی برای استفاده در چادر مسافرتی دارد، پمپ باد برقی این تخت خواب دارای 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس میباشد و یک ساک حمل و نقل و برچسب تعمیراتی نیز دارد.
روش باد و خالی کردن تختخواب بادی دو نفره الیافدار قهوه ای: 
برای راه اندازی و نصب این تختخواب بادی باید چند مرحله ساده را انجام دهید. در مرحله اول از تمیز بودن و پاک بودن محل مورد نظر از اشیاء تیز و برنده اطمینان حاصل کنید، پس از آن تختخواب را با احتیاط از بسته بندی خارج کرده و بر روی سطحی که از قبل آماده کرده اید و در نزدیکی پریز برق پهن کنید، از کنار پمپ باد دو شاخه را به برق وصل کرده، کلید روشن روی پمپ را زده و کلید روی پمپ را به سمت راست بچرخانید؛ پس از انجام مراحل گفته تختخواب بست وی کامفورت شروع به باد شدن میکند، هنگامی که محصول باد شد پمپ تغییر صدا میدهد و میتوانید آن را خاموش کرده و از تختخواب بادی یکنفره استفاده کنید. جهت خالی کردن باد محصول کلید پمپ را به بسمت چپ چرخانده تا باد از داخل آن خارج شود. این تختخواب قابلیت باد کردن با پمپ های دیگر را نیز دارد.
تخت بادی 2 نفره الیافدار رویه کرم
       کد کالا : 64404
موجود نمی باشد
خرید
این محصول شرکت اینتکس دارای جنس جیر ضد تعریق است و ارتفاع سه لایه دارد که سطح داخلی این ارتفاع از الیافهای پلیستر که به هر لایه بصورت جداگانه متصل میباشند قرار دارد، این تخت بادی 2 نفره دارای ارتفاع 41 سانتی متر با بالش متصل بخود است، برای بهتر ماندن این تخت خواب بادی از کثیفیها میتوان یک ملحفه کشدار تا لبه رینگ اول این محصول نصب کرد تا سطح رویه آن تمیز بماند، پمپ باد این تخت 2 نفره به بدنه آن متصل است و براحتی عملیات پر و خالی کردن را انجام میدهد، این پمپ باد اینتکس 18 ماه ضمانت نمایندگی را دارد.
روش باد کردن و خالی کردن تخت بادی 2 نفره الیافدار رویه کرم:
برای راه اندازی این تخت بادی ابتدا باید محل قرار گیری آن را به خوبی تمیز کنید تا اشیاء تیز باعث ایجاد سوراخ های بسیار ریز بر روی بدنه و کف تخت نشوند، پس از اینکار تخت بادی 2 نفره را از بسته بندی خارج کرده و بر روی سطحی که از قبل آماده کرده اید پهن کنید، دو شاخه پمپ بادی را به برق وصل کرده، کلید روشن روی پمپ را زده و کلید روی آن را به سمت راست بچرخانید. پس از انجام مراحل گفته شده تخت شروع به باد شدن میکند. هنگامی که تخت 2 نفره طبی اینتکس باد شد، پمپ تغییر صدا میدهد و میتوانید آن را خاموش کرده و از تخت بادی استفاده کنید، جهت خالی کردن باد محصول کلید را به سمت چپ چرخانده تا باد از داخل آن خارج شود. در صورت نبود برق نیز میتوان این تخت را با انواع پمپ های دیگر باد کرد.
تخت بادی دو نفره طبی الیافدار رویه کرم بلند
       کد کالا : 64408
280,000 تومان
335,000 تومان
خرید
 تخت بادی دو نفره شرکت اینتکس با جنسی مناسب از پی وی سی و ساختار داخلی طبی میباشد، این تخت خواب از قسمت بالایی خود دارای 51 سانتیمتر ارتفاع است که از ارتفاع مذکور میتوان بعنوان نگهدارنده بالش استفاده کرد، برای تمیز تر نگه داشتن این تختخواب میتوان از یک ملحفه کشدار تا لبه رینگ بالایی محصول استفاده کرد. این محصول دارای یک پمپ باد برقی متصل بخود است که عمل باد و خالی کردن را براحتی انجام میدهد و دارای 18 ماه ضمانت نمایندگی شرکت اینتکس در ایران است.
نحوه راه اندازی و جمع آوری تخت بادی دو نفره طبی الیافدار رویه کرم بلند:
راه اندازی تخت بادی بسیار آسان و راحت میباشد، بدین منظور تنها کافیست پس از پهن نمودن تخت در محلی صاف و فاقد هرگونه جسم تیز و برنده دو شاخه پمپ باد آن را به پریز وصل کرده و اقدام به باد نمودن آن کنید. نحوه کار با پمپ بادی این محصول بسیار آسان بوده که در ادامه توضیح میدهیم، پس از وصل کردن پمپ باد به برق و فشردن کلید روشن روی آن، درجه روی پمپ را به سمت راست بچرخانید تا تخت بادی شروع به باد شدن کند؛ وقتی تخت طبی شکل گرفت پمپ تغییر صدا میدهد که حاکی از باد شدن کامل تخت میباشد، در اینصورت باید پمپ را خاموش کرده و تخت الیافدار طبی قابل استفاده است. برای جمع آوری تخت بادی ابتدا باید باد داخل آن را خالی کنید، برای اینکار درجه پمپ را به سمت چپ چرخانده تا عمل خالی کردن باد را انجام دهد، پس از خالی شدن کامل باد میتوانید تخت را تا کرده و در ساک مخصوص خود قرار دهید. همچنین تخت بادی طبی الیافدار قابلیت باد شدن با انواع پمپ های باد اینتکس را دارد.
تخت خواب بادی دو نفره برزنتی
       کد کالا : 64474
320,000 تومان
350,000 تومان
خرید
تختخواب بادی دو نفره برزنتی محصول نمایندگی شرکت اینتکس با سه لایه ارتفاع الیافدار است که سطح رویه این محصول جزو تخت های فلت است، دور تا دور این تخت خواب یک لبه کوتاه دارد در مورد تفاوت این تختخواب با سایر محصولات باید گفت که الیاف های بسیار مقاوم که بصورت نخ از بالا به پایین در هر لایه متصل شده اند استقامت و فشار باد را بسیار بهتر از سایر تختخواب های دیگر تحمل میکنند در نتیجه سطح روی آنها بسیار سفت تر است به این تکنولوژی DURA BEAM میگویند. جهت تمیز نگه داشتن سطح روی این محصول میتوانید از یک ملحفه کشدار تا لبه رینگ اول آن استفاده کنید، یک پمپ باد برقی متصل به تخت با 18 ماه ضمانت نمایندگی شرکت اینتکس ایران دارد که عمل پر و خالی کردن را براحتی انجام میدهد.
نحوه پر و خالی کردن تخت خواب بادی دو نفره برزنتی:
پر کردن تخت خواب بادی بسیار آسان بوده و برای سهولت هر چه بیشتر توسط پمپ برقی تعبیه شده روی بدنه تخت بدون هیچ گونه دخالتی در مدت 5 دقیقه انجام میگیرد. برای راه اندازی تخت خواب پس از انتخاب محل قرار گیری آن، ابتدا مکان مورد نظر را به خوبی تمیز کرده و از نبود هیچ شئ تیزی اطمینان حاصل کنید، سپس تخت خواب برزنتی را روی زمین پهن کرده و پمپ باد برقی آن را به برق متصل کنید، کلید روشن شدن آن را بزنید، درجه پمپ را به سمت راست بچرخانید تا پمپ شروع بکار کرده و تخت دو نفره باد شود. پس از اینکه تخت خواب شکل خود را پیدا کرد، قابل استفاده است و باید پمپ بادی را خاموش کنید. جهت جمع آوری تخت خواب دو نفره برزنتی باید درجه پمپ را به سمت چپ چرخانده و پمپ را روشن کنید تا باد از داخل آن خالی شود. هم چنین این محصول قابلیت باد شدن با انواع دیگر پمپ های بادی اینتکس را دارد که در مواقع اضطراری میتوانید از این ویژگی استفاده کنید.
تخت خواب بادی یک نفره برزنتی
       کد کالا : 64472
250,000 تومان
265,000 تومان
خرید
   تخت خواب بادی یک نفره برزنتی محصولی از شرکت اینتکس است. این محصول با سه لایه ارتفاع ساخته شده از الیاف بسیار مقاوم که به صورت نخ از بالا به پایین در هر لایه متصل شده اند از این رو استقامت بیشتری داشته و فشار باد بهتری نسبت به سایر تخت خواب های دیگر تحمل میکند در نتیجه سطح روی آن بسیار سفت تر است؛ این تکنولوژی DURA BEAM نامیده میشود. این تخت جزو تخت های فلت بوده و دور تا دور آن یک لبه کوتاه دارد. برای تمیز نگه داشتن سطح روی این تخت خواب میتوان از یک ملحفه کشدار تا لبه رینگ اول آن استفاده کرد. یک پمپ باد برقی متصل به تخت که عمل پر و خالی کردن را براحتی انجام میدهد با 18 ماه ضمانت نمایندگی شرکت اینتکس همراه این محصول میباشد.
نحوه باد کردن و خالی کردن تخت خواب بادی یک نفره برزنتی:
از مهم ترین نکاتی که برای نصب تخت خواب بادی باید مد نظر داشت محل قرارگیری و نصب آن است، باید به خوبی دقت داشت که هیچ گونه جسم تیز و برنده ای روی زمین نباشد و در صورت وجود شئ برنده آن را برطرف ساخت، پس از انجام اینکار محصول را از بسته بندی به دقت خارج کرده و روی زمین پهن کنید، دو شاخه پمپ باد تخت خواب را به پریز برق متصل کرده، کلید روشن روی پمپ بادی را زده و درجه آن را به سمت راست بچرخانید، با انجام مراحل فوق خواهید دید که تخت خواب شروع به باد شدن میکند، این کار در حدود 5 دقیقه زمان میبرد که پس از آن میتوانید پمپ بادی را خاموش کرده و از تخت خواب برزنتی استفاده کنید. برای جمع آوری و خالی کردن تخت خواب بادی درجه پمپ را به سمت چپ چرخانده تا باد از داخل آن خالی شود، هم چنین این محصول قابلیت باد شدن با انواع پمپ های باد اینتکس را دارد که در شرایط اضطراری بسیار کارآمد میباشد.
 
تخت بادی یکنفره خوشخواب
       کد کالا : 67952
183,000 تومان
210,000 تومان
خرید
این محصول تخت خوشخواب بادی یک نفره شرکت اینتکس با طراحی زیبا است دلیل اینکه نام این تخت بادی به خوشخواب معروف شده است سطح بافت روی تخت است همانطور که در تصویر میبینید بافت های لوزی شکل موازی کاملا مشخص هستند. سطح رویه این تخت بادی بدون برامدگی است و یک لبه کوتاه دور تا دور این محصول است. میتوانید برای اینکه سطح رویی این محصول کثیف نشود یک ملحفه کشدار برای آن در نظر گرفته و روی یکی از برامدگی های ارتفاعش نصب نمایید در نظر داشته باشید این تخت بادی در مدل دو نفره نیز با همین طراحی تولید میشود. پمپ باد این محصول بصورت متصل به قسمت بالایی آن میباشد که عملکرد پر و خالی نمودن باد تخت را انجام میدهد و در ضمن دارای 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس است.
نحوه پر و خالی کردن تخت بادی یکنفره خوشخواب:
نصب و راه اندازی تخت بادی با صرف زمانی کمتر از 3 دقیقه، براحتی و بدون مهارت خاصی امکان پذیر است، ابتدا محیطی صاف و خالی از هرگونه جسم تیز و برنده را در نظر گرفته، تخت بادی خوشخواب را از بسته بندی به آرامی خارج کرده و روی زمینی که از قبل آماده کرده ایم قرار میدهیم، سپس پمپ باد برقی تخت یکنفره را به برق وصل کرده، کلید روشن روی پمپ را زده و درجه آن را به سمت راست میچرخانیم تاعمل باد شدن انجام شود. پس از اینکه تخت بادی شکل خود را پیدا کرد پمپ را خاموش کرده و میتوانیم از تخت یک نفره خوشخواب استفاده کنیم. باید توجه داشت که تخت intex را زیاد باد نزنیم تا فرم خود را از دست ندهد. از آنجایی که پمپ بادی متصل به تخت بادی دو کاره بوده و عمل پر و خالی کردن آن را انجام میدهد برای جمع آوری تخت اینتکس کافیست درجه پمپ را به سمت چپ بچرخانیم تا باد را از داخل آن خارج کند سپس تخت یکنفره را تا کرده و در ساک مخصوص خود قرار میدهیم. هم چنین این محصول با سایر پمپ های بادی قابل باد زدن بوده که از ویژگی های مهم آن میباشد چرا که در شرایطی مانند قطعی برق نیز تخت بادی را میتوان باد زد و از آن استفاده نمود.
تخت خوشخواب بادی دو نفره
       کد کالا : 66958
258,000 تومان
275,000 تومان
خرید
تخت بادی دو نفره شرکت اینتکس با طراحی زیبا است دلیل اینکه نام این محصول به خوشخواب معروف شده است سطح بافت روی تخت است همانطور که در تصویر مشاهده میشود بافت های لوزی شکل موازی کاملا مشخص هستند. سطح رویه این تخت بادی دو نفره بدون برامدگی است و یک لبه کوتاه دور تا دور این تخت است برای تمیزی بیشتر این تخت شما میتوانید یک ملحفه کشدار روی سطح این محصول کشیده و تا لبه اول یا دوم ارتفاعش نصب کنید، این محصول دارای مدل یکنفره بوده که میتوانید این دو را با هم ست نمایید. پمپ باد این تخت بصورت متصل به قسمت بالایی آن میباشد که عملکرد پر و خالی نمودن باد آن را انجام میدهد و در ضمن دارای 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس است.
نحوه راه اندازی و جمع آوری تخت خوشخواب بادی دو نفره:
پس از طی چند مرحله ساده برای باد کردن تخت بادی میتوان از آن استفاده کرد، برای اینکار کافیست طرز کار پمپ باد برقی متصل به بدنه تخت بادی را بدانید که در ادامه به شرح آن میپردازیم. ابتدا محلی که برای قرارگیری تخت بادی در نظر گرفته اید را به خوبی تمیز کرده و از نبود هر گونه جسم تیز و برنده مطمئن شوید، سپس تخت خوشخواب بادی دو نفره را روی زمین پهن کنید، پمپ باد را به برق متصل کرده، درجه پمپ را به سمت راست بچرخانید و کلید روشن روی آن را بزنید تا پمپ شروع بکار کرده و تخت شروع به باد شدن کند، پس از اینکه تخت شکل خود را پیدا کرد باید پمپ بادی را خاموش کنید و از خوابیدن روی تخت لذت ببرید. پمپ باد برقی این محصول دو کاره بوده و عمل خالی کردن را نیز انجام میدهد، بدین منظور درجه پمپ را به سمت چپ چرخانده و آن را روشن کنید تا باد را از داخل تخت بادی خارج کند. هم چنین از ویژگی های مهم تخت خوشخواب بادی این است که با انواع پمپ های باد اینتکس قابل باد شدن میباشد و در شرایط اضطراری میتوان از این قابلیت استفاده کرد.
صفحه:  1  2  3  >  >> 

آدرس فروشگاه مرکزی اینتکس: تهران، خیابان بهبودی بسمت ستارخان، بعد از نصرت غربی، جنب بانک ایران زمین، پلاک 201، طبقه اول و دوم
شماره تماس: 02144009407 - 02166526311
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اینتکس سایت، نماینده فروش محصولات اینتکس در ایران، می باشد.
تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است
www.intex-site.com